Dortmund - Schalke (analýza + tip na zápas)

Dortmund - Schalke (analýza + tip na zápas)

Pozornost zaměříme na Bundesligu. Čeká nás zajímavý duel mezi rozběhnutým Dortmundem a hostujícím Schalke. Domácí celek je aktuálně na 2. místě s počtem bodů 51 a honí Bayern. Hostům patří 6. místo se ziskem 37 bodů a aktuálně neprožívají plodné období.

Dortmund zatím ztrácí na vedoucí Bayern 4 body, což není mnoho, ale může se to těžko dohánět, pokud Bayern bude hrát suverénně. V předešlých kolech se domácí tým dokázal dostat do dobré formy a herní pohody, nakolik 4 předešlé zápasy vyhrál se skóre 9:2. Obrana domácího týmu fungovala zatím velmi dobře, a bylo těžké ji překonat. Stejně útok je produktivní a hráčům se daří pravidelně skórovat. O dobré formě se aktuálně nedá hovořit při hostujícím celku. Prožívají velmi nevýrazné období, a výsledkově se trápí. V předešlých 5-ti duelech dokázali třikrát remizovat a dvakrát přehrát. Navíc si z těchto zápasů odnesli hrozivé skóre 2:10. Hosté určitě mají kvalitu a také ambice hrát lépe.

Vzájemná bilance zápasů mezi těmito dvěma celky vyznívá o něco lépe ve prospěch Schalke, i když to byly dost vyrovnané souboje. Dvakrát vyhrálo Schalke, dvakrát se zrodila remíza a jednou vyhrál Dortmund. Situace v tabulce a také aktuální forma nahrává domácímu celku. Jednak předešlé zápasy s přehledem vyhráli, zatímco hosté utrpěli dvě vysoké porážky 3:0 v Kolíně a 5:0 v Lipsku. Netřeba však zapomenout, že se jedná o derby zápas, takže oba týmy zabojují o vítězství. Navzdory tomuto faktu budu věřit rozjetému domácímu týmu, že vyhraje a v zápase padnou alespoň dva góly.

Tip na zápas

Zápas: Dortmund - Schalke
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 16.05.2020 15:30
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.81
Bookmaker:Tipsport