Dortmund - Schalke (analýza + tip na zápas)

Dortmund - Schalke (analýza + tip na zápas)

Pozornost zaměříme na Bundesligu. Čeká nás zajímavý duel mezi rozběhnutým Dortmundem a hostujícím Schalke. Domácí celek je aktuálně na 2. místě s počtem bodů 51 a honí Bayern. Hostům patří 6. místo se ziskem 37 bodů a aktuálně neprožívají plodné období.

Dortmund zatím ztrácí na vedoucí Bayern 4 body, což není mnoho, ale může se to těžko dohánět, pokud Bayern bude hrát suverénně. V předešlých kolech se domácí tým dokázal dostat do dobré formy a herní pohody, nakolik 4 předešlé zápasy vyhrál se skóre 9:2. Obrana domácího týmu fungovala zatím velmi dobře, a bylo těžké ji překonat. Stejně útok je produktivní a hráčům se daří pravidelně skórovat. O dobré formě se aktuálně nedá hovořit při hostujícím celku. Prožívají velmi nevýrazné období, a výsledkově se trápí. V předešlých 5-ti duelech dokázali třikrát remizovat a dvakrát přehrát. Navíc si z těchto zápasů odnesli hrozivé skóre 2:10. Hosté určitě mají kvalitu a také ambice hrát lépe.

Vzájemná bilance zápasů mezi těmito dvěma celky vyznívá o něco lépe ve prospěch Schalke, i když to byly dost vyrovnané souboje. Dvakrát vyhrálo Schalke, dvakrát se zrodila remíza a jednou vyhrál Dortmund. Situace v tabulce a také aktuální forma nahrává domácímu celku. Jednak předešlé zápasy s přehledem vyhráli, zatímco hosté utrpěli dvě vysoké porážky 3:0 v Kolíně a 5:0 v Lipsku. Netřeba však zapomenout, že se jedná o derby zápas, takže oba týmy zabojují o vítězství. Navzdory tomuto faktu budu věřit rozjetému domácímu týmu, že vyhraje a v zápase padnou alespoň dva góly.

Tip na zápas

Zápas: Dortmund - Schalke
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 16.05.2020 15:30
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.81
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu