Dortmund – PSG (analýza + tip na zápas)

Dortmund – PSG (analýza + tip na zápas)

V dalším osmifinálovém zápase narazí domácí Dortmund na jednoho z top favoritů Ligy mistrů PSG.

Hostující celek je mírný favorit v tomto zápase, ale už větší na postup dál. Dortmund je pro mě tým, který umí překvapit, ale umí také šokovat levným zaváháním se soupeřem, který je průměrný. Momentálně mu patří v domácí lize třetí místo a čtyři z předešlých pěti zápasů vyhrál. V předchozím kole doma deklasoval Frankfurt 4:0 a na tento zápas se tak naladil pozitivně.

To se nedá říct o PSG, který nečekaně remizoval v Amiens 4:4, takže pořádná přestřelka, akorát málo kdo čekal tolik gólů v síti favorita od tak slabého týmu. V tomto zápase nechal trenér odpočívat Mbappeho či Neymara. Těžko říci, zda PSG soupeře podcenilo nebo již byly myslí v Dortmundu, ale Amiens vedlo už 3:0.

PSG mělo ve skupině Real, Bruggy a Galatasaray a získalo 16 bodů, přičemž remizovali 2:2 s Realem a zbývající zápasy vyhráli. Dortmund skončil druhý za Barcelonou se 14 body a měli ve skupině ještě Inter a Slavii. Klíčový zápas v boji o postup byl právě proti Interu, kde sice doma prohráli poločas 0:2, ale otočili na 3:2 a předběhly tak italský tým. Ačkoliv PSG v lize nečekaně zakopl, tak tomu nepřikládám důraz. Osobně si myslím, že ve skupině hráli suverénně a navážou na tyto výkony opět.

PSG má nabitejší tým a z osmifinále bude pro ně jasný cíl postoupit dále. Věřím, že hosté vyhrají buď první poločas nebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Dortmund – PSG
Soutěž: Liga mistrů – play-off
Čas zápasu:
18.02.2020 21:00
Tip: Výsledek prvního poločasu nebo zápasu: PSG
Kurz: 1.78
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy