Dortmund - Bayern (analýza + tip na zápas)

Dortmund - Bayern (analýza + tip na zápas)

Prestižní duel se odehraje v Bundeslize. Druhý Dortmund doma přivítá velkého rivala - vedoucí Bayern. Domácí celek má aktuálně na kontě 57 bodů, na Bayern tak ztrácí 4 body. Tento zápas by měl mít náboj hned z několika hledisek. Postavení v tabulce, a také aktuální forma obou týmů. Měli bychom být svědky vyrovnaného měření sil.

Oba kluby v úvodu sezóny postihlo několik zaváhání. Jeden druhého tak střídal na čele tabulky. Mezi tyto vedoucí celky patřilo také Lipsko, které aktuálně nějak ztratilo dech. Dortmund i Bayern dokázali vyhrát 6 zápasů v řadě. Navíc je zdobí skvělé skóre z těchto zápasů. Dortmund v těchto zápasech získal neuvěřitelné skóre 15:1. Stydět se nemusí ani Bayern, který triumfoval se skóre 22:5. Schválně jsem zmínil tyto obdivuhodné statistiky, nakolik bude zajímavé sledovat souboj těchto dvou skvělých útoků, i obran. Je to velmi důležitý souboj pro domácí tým, který by v případě výhry snížil ztrátu na Bayern na jediný bod. Samozřejmě to samé platí také pro hosty, kteří by v případě výhry svému konkurentovi odskočili už na rozdíl 7 bodů.

Vzájemná bilance zápasů mezi těmito dvěma celky je mírně nakloněna ve prospěch Bayernu. Hostující celek dokázal třikrát vyhrát, přičemž jeho soupeř dokázal vyhrát dvakrát. V těchto soubojích vždy dokázal zvítězit domácí tým, který tak potvrdil sílu v domácím prostředí. Další zajímavostí je fakt, že až čtyřikrát dokázal skórovat pouze domácí tým. Navíc se jednalo o dost jednoznačné výsledky z pohledu Bayernu, jako 6:0, 5:0, nebo 4:0. Oba týmy mají formu jako hrom, ale ve vzájemných duelech se dlouho nezrodila remíza. Zkusím proto tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou..

Tip na zápas

Zápas: Dortmund - Bayern
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 26.05.2020 18:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 2.01
Bookmaker:Tipsport