Dortmund - Bayern (analýza + tip na zápas)

Dortmund - Bayern (analýza + tip na zápas)

Prestižní duel se odehraje v Bundeslize. Druhý Dortmund doma přivítá velkého rivala - vedoucí Bayern. Domácí celek má aktuálně na kontě 57 bodů, na Bayern tak ztrácí 4 body. Tento zápas by měl mít náboj hned z několika hledisek. Postavení v tabulce, a také aktuální forma obou týmů. Měli bychom být svědky vyrovnaného měření sil.

Oba kluby v úvodu sezóny postihlo několik zaváhání. Jeden druhého tak střídal na čele tabulky. Mezi tyto vedoucí celky patřilo také Lipsko, které aktuálně nějak ztratilo dech. Dortmund i Bayern dokázali vyhrát 6 zápasů v řadě. Navíc je zdobí skvělé skóre z těchto zápasů. Dortmund v těchto zápasech získal neuvěřitelné skóre 15:1. Stydět se nemusí ani Bayern, který triumfoval se skóre 22:5. Schválně jsem zmínil tyto obdivuhodné statistiky, nakolik bude zajímavé sledovat souboj těchto dvou skvělých útoků, i obran. Je to velmi důležitý souboj pro domácí tým, který by v případě výhry snížil ztrátu na Bayern na jediný bod. Samozřejmě to samé platí také pro hosty, kteří by v případě výhry svému konkurentovi odskočili už na rozdíl 7 bodů.

Vzájemná bilance zápasů mezi těmito dvěma celky je mírně nakloněna ve prospěch Bayernu. Hostující celek dokázal třikrát vyhrát, přičemž jeho soupeř dokázal vyhrát dvakrát. V těchto soubojích vždy dokázal zvítězit domácí tým, který tak potvrdil sílu v domácím prostředí. Další zajímavostí je fakt, že až čtyřikrát dokázal skórovat pouze domácí tým. Navíc se jednalo o dost jednoznačné výsledky z pohledu Bayernu, jako 6:0, 5:0, nebo 4:0. Oba týmy mají formu jako hrom, ale ve vzájemných duelech se dlouho nezrodila remíza. Zkusím proto tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou..

Tip na zápas

Zápas: Dortmund - Bayern
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 26.05.2020 18:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 2.01
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy