Dijon - Lyon (analýza + tip na zápas)

Dijon - Lyon (analýza + tip na zápas)

Ve francouzské Ligue 1 si přiblížíme zápas, ve kterém se hostující Lyon představí na trávníku předposledního Dijonu a v zápase bude chtít ukrást všechny 3 body. Domácímu týmu hrozí sestup, hosté hrají o titul.

Velmi zamotaná je zatím tato sezóně Ligue 1, což je trošku nečekané, alespoň je celá soutěž atraktivnější a vyrovnanější. V předešlých sezónách bylo zvykem, že tabulku o tomto čase poměrně jasně vedl PSG, který je aktuálně až na 3. místě. Lyonu patří 2. místo se ziskem 46 bodů a to znamená, že na vedoucí Lille ztrácí 2 body a před třetím PSG má bod náskok. Z předešlých 5-ti duelů dokázal Lyon třikrát vyhrát, jednou remizoval a jednou nečekaně prohrál. V předchozím kole se mu podařilo zvítězit doma 2:1 nad Bordeaux gólem z nastaveného času. PSG nečekaně prohrál přes víkend v Lorientu 2:3 gólem z nastaveného času a to by měl Lyon využít. Dijon je na předposledním 19. místě se ziskem 15 bodů. Z předešlých 5-ti duelů třikrát remizoval a následně dvakrát prohrál. Očekávám prohru do třetice v tomto měření sil.

Bilance předešlých vzájemných duelů těchto celků je lepší ve prospěch Lyonu, který třikrát vyhrál, jednou se zrodila remíza a jednou vyhrál Dijon. Hostující celek nemůže v boji o titul zaváhat proti takovému soupeři. Hraju dvojku a v zápase by mohly padnout alespoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Dijon - Lyon
Soutěž:
Ligue 1
Čas zápasu: 03.02.2021 21:00
Tip:
2 and over 2.5
Kurz: 1.85
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.