COLOSSUS BETS v BetClic a Expektu - 7 zápasů a je z vás milionář!

 •  Promo akce a bonusy
Sdílejte, děkujeme:
COLOSSUS BETS v BetClic a Expektu - 7 zápasů a je z vás milionář! V Colossus Bets tipujete přesné skóre, 1X2 nebo přesný bodový rozdíl při vybraných zápasech. Hráči uzavírají jednu nebo několik sázek, přičemž každá sázka se skládá z jednoho tipu na každou vypsanou událost. Pokud je vypsaných 7 událostí, tak musíte zvolit tip na každou událost. Těchto 7 tipů se bude považovat za jednu sázku (jeden řádek). Pokud při jedné události zvolíte např. dva tipy, tak pak vzniknou již dvě sázky (dva řádky). Takto vám může vzniknout velký počet řádků. Pokud budete uzavírat mnoho sázek, tak pak musíte počítat, že i vklad se bude přímou úměrou zvyšovat.

Jaká je minimální sázka při Colossus Bets?


Cena tiketu je nastavena na 2 GBP, 2 EUR resp. 50 Kč. Častokrát však můžete tipovat i za zlomek celkové ceny a to např. za 25 Kč, 10 Kč nebo 5 Kč. V případě nižších sázek se bude přepočítávat i vaše případná výhra. Sázky je možné uzavírat v měně, kterou jste si vybrali při registraci do sázkové kanceláře.

Kolik můžete vyhrát s Colossus Bets?


O všech sázkách, které jsou v tipovací soutěži, bude rozhodnuto na základě poměru vsazených peněz a počtu správných tipů. Pokud budete jediný se všemi správnými tipy, tak získáváte prizepool, který může být i ve výši 250.000.000 Kč.

Soutěžící mohou získat:

  1. Prizepool - hlavní cena, která je při sázkách na přesné skóre v desítkách milionech korun
  2. Cena útěchy - v případě, že uhodnete všechny výsledky kromě 1 až 3, tak můžete získat podíl z prizepoolu útěchy.
  3. Bonusové hry - vítěz / vítězové prizepoolu získávají volný tip na přesné skóre zápasu, který vybere Colossus Bets. Pokud se podaří někomu určit přesné skóre v takovém zápase, tak získá i podíl z bonusového prizepoolu.

Příklad na Prizepool: Přesné skóre


Hrajete o 250.000.000 Kč (50% výhra 125.000.000 Kč, 50% bonus 125.000.000 Kč). V záhlaví pak vidíte i cenu útěchy, která může představovat částku 125.000 Kč při neuhádnutí jednoho tipu nebo 75.000 Kč pokud neuhodnete 2 tipy. Bonus 250.000.000 Kč představuje bonus prizepool, takže podíl získáte pouze pokud uhodnete i přesné skóre z volného tipu.

Může se při Colossus Bets využívat cashout?


Cashout je možné využít v době, kdy se hraje zápas. Cashout, tak není k dispozici jako za normálních okolností, tedy po odehrání zápasu, před zahájením dalšího zápasu atd. Cashout je možné využít pouze během zápasu, přičemž můžete využít celé nebo jen částečné vyplacení.Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Nejnovější příspěvky na fóru

Zdravim,ake su limity? Kolko mozem vyhrat napr. za mesiac? Chcem len podavat...
Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov
prosím ťa, normálne prídeš na stránku https://protonvpn.com kde si vytvoríš...
Tipovanie na www.betfair.com
Ahojte, Doxxbet ponúka počas Majstrovstiev sveta v hokeji bezrizikovú stávku...
Bezriziková stávka