Chorvatsko – Kanada ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Chorvatsko – Kanada ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V neděli podvečer se v rámci F-skupiny Mistrovství světa v Kataru utkají ve druhém zápase fotbalisté Chorvatska a Kanady. Mírný favorit na zisk tří bodů je první jmenovaný tým.

Ve Skupině F jsou favority pro postup Belgie a Chorvatsko. Ani jeden z aktérů v úvodním zápase nepředvedl naprosto ohromující výkon. V čele skupiny je Belgie se ziskem tří bodů. Chorvatsko se v prvním zápase skupiny podělilo po bodě s Marokem, po remíze 0:0 ve vyrovnaném zápase. Vicemistři světa určitě myslí nejen na postup, ale turnajem by chtěli projít dál. Chorvaté předešlou remízou s Marokem ukončili svou sérii pěti výher v řadě. Kanada ve svém vystoupení po 36 letech na MS proti Belgii sice prohrála 0:1, ale zanechala velmi dobrý dojem z předvedeného výkonu a získala si srdce diváků. V 1. poločase druhý celek světa pořádně zatlačila a vytvořila si několik šancí, ale neskórovala. Navíc neproměnila penaltu a kdoví jako by se zápas vyvinul, kdyby outsider vedl.

Tyto dvě země se ještě na fotbalovém trávníku nesetkaly a bude to jejich důležitá premiéra v ostrém souboji o postup, o který stále oba reálně hrají. Chorvaté mají větší zkušenosti a kvalitu a tak zkusím tip, že vyhrají alespoň jeden poločas.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Chorvatsko – Kanada
Súťaž:
Mistrovství světa
Čas zápasu: 27.11.2022 17:00
Tip:
Chorvatsko vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.60
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.