Chelsea – Liverpool ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Chelsea – Liverpool ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Velký šlágr se v neděli odehraje na Stamfort Bridge, kde domácí Chelsea přivítá velkého konkurenta v boji o titul Liverpool. V zápase těžko hledat favorita, ale podle kurzů je jím tak trochu Liverpool.

Jedná se o souboj tabulkových sousedů, přičemž oběma týmům se momentálně nedaří úplně podle představ. Domácí Chelsea je zatím na 2. místě se ziskem 42 bodů a v sezóně už několikrát zaváhala. Z předchozích 5-ti duelů vyhrála jen dvakrát a třikrát remizovala. V předchozím kole doma nezdolala Brighton, kdy inkasovala v nastaveném čase a zápas skončil 1:1. Liverpool jaksi také ztrácí dech a nestíhá držet krok s City. Hosté jsou na 3. místě se ziskem 41 bodů a po třech výhrách přišla remíza a v předchozím kole trochu nečekaná prohra 0:1 v Leicesteru, kde se Liverpool mohl ujmout vedení, ale neproměnil penaltu. Oba kluby tedy v předchozích kolech několikrát zaváhaly a všechno je to voda na mlýn pro vedoucí City, které pomalu uniká v čele tabulky.

Bilance z předchozích 5-ti vzájemných duelů je doslova vyrovnaná, protože oba týmy si na konto připsali po 2 výhry a jeden zápas skončil remízou. Navíc se jedná o sousedy v tabulce a já proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí nerozhodně.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Chelsea – Liverpool
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 02.01.2022 17:30
Tip: Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.73
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.