Chelsea – Liverpool (analýza + tip na zápas)

Chelsea – Liverpool (analýza + tip na zápas)

V anglickém FA Cupu se odehraje zajímavý osmifinálový šlágr mezi Chelsea a Liverpoolem. Domácí tým vyřadil v 2. kole 2:0 Nottingham a později v 3. kole zvítězil na trávníku Hullu 2:1. Liverpool na úvod porazil doma v městském derby Everton 1:0 a později v opakovaném zápase Shrewsburry 1:0, přičemž první zápas se u hostů skončil nerozhodně 2:2.

V domácí lize mezitím Liverpool poprvé prohrál, navíc poměrně vysoko. V předchozím kole utrpěl porážku na trávníku Watfordu 0:3, což je dost velké překvapení. Samozřejmě, že Liverpool musel také jednou prohrát, a jednou to přijít muselo, ale nečekal jsem, že s tímto soupeřem. Kromě toho prohrál také v Lize mistrů na trávníku Atletica 0:1. V obou těchto zápasech mi přišel velmi málo střelecky aktivní, takže před odvetou s Atléticem budou muset o dost přidat.

Chelsea momentálně také nemá bůhví jakou formu. V Lize mistrů doma prohráli s Bayernem vysoko 0:3, a myslím si, že to znamená jejich konec v tomto ročníku LM.V lize dokázali o víkendu remizovat v Bournemouthu 2:2. Co by mohl být pro domácí tým dobrý signál, je zaváhání Liverpoolu. Uvidíme jak Klopp zareaguje na prohru s Watfordem, a zda se mu podaří vrátit se na vítěznou vlnu již v tomto souboji. Zkusím v tomto zápase tipnout, že oba celky dají gól.

Tip na zápas

Zápas: Chelsea – Liverpool
Soutěž:
Anglie: FA Cup
Čas zápasu: 03.03.2020 20:45
Tip: Oba dají gól
Kurz: 1.60
Bookmaker: Tipsport