Chelsea – Liverpool (analýza + tip na zápas)

Chelsea – Liverpool (analýza + tip na zápas)

V anglickém FA Cupu se odehraje zajímavý osmifinálový šlágr mezi Chelsea a Liverpoolem. Domácí tým vyřadil v 2. kole 2:0 Nottingham a později v 3. kole zvítězil na trávníku Hullu 2:1. Liverpool na úvod porazil doma v městském derby Everton 1:0 a později v opakovaném zápase Shrewsburry 1:0, přičemž první zápas se u hostů skončil nerozhodně 2:2.

V domácí lize mezitím Liverpool poprvé prohrál, navíc poměrně vysoko. V předchozím kole utrpěl porážku na trávníku Watfordu 0:3, což je dost velké překvapení. Samozřejmě, že Liverpool musel také jednou prohrát, a jednou to přijít muselo, ale nečekal jsem, že s tímto soupeřem. Kromě toho prohrál také v Lize mistrů na trávníku Atletica 0:1. V obou těchto zápasech mi přišel velmi málo střelecky aktivní, takže před odvetou s Atléticem budou muset o dost přidat.

Chelsea momentálně také nemá bůhví jakou formu. V Lize mistrů doma prohráli s Bayernem vysoko 0:3, a myslím si, že to znamená jejich konec v tomto ročníku LM.V lize dokázali o víkendu remizovat v Bournemouthu 2:2. Co by mohl být pro domácí tým dobrý signál, je zaváhání Liverpoolu. Uvidíme jak Klopp zareaguje na prohru s Watfordem, a zda se mu podaří vrátit se na vítěznou vlnu již v tomto souboji. Zkusím v tomto zápase tipnout, že oba celky dají gól.

Tip na zápas

Zápas: Chelsea – Liverpool
Soutěž:
Anglie: FA Cup
Čas zápasu: 03.03.2020 20:45
Tip: Oba dají gól
Kurz: 1.60
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy