Chelsea – Brighton ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Chelsea – Brighton ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Chelsea se doma přestaví v posledním zápase roku proti Brightonu a bude se chtít přiblížit vedoucímu City, na které už ztrácí 6 bodů. Domácí celek bude v zápase samozřejmě velkým favoritem.

Chelsea je momentálně na 3. místě se ziskem 41 bodů, ale stejný počet bodů má i druhý Liverpool, který má ale zápas k dobru a je v malé výhodě. Chelsea vedla Premier League, ale po skvělé vítězné sérii ji zastihla jakási krize, která vyvrcholila několika nevýraznými výsledky a ztrátami bodů. Z předchozích 5-ti duelů Chelsea dvakrát vyhrála, dvakrát remizovala a jednou prohrála. V předchozím kole si poradila s Aston Villou na jejím trávníku 3:1 a do hry už zasáhl i Lukaku, který skóroval. Brighton je průběžně na 9. místě, což je pořád dobré, ale týmu se v úvodu sezóny dařilo více. Brighton přetrhl v předchozím kole doma šňůru dlouhých 11 duelů v lize bez výhry, když doma zdolal 2:0 Brentford. Hosté budou jistě povzbuzeni pozitivním výsledkem, ale obávám se, že na Stamford Bridge to na další 3 body stačit nebude.

Bilance z předchozích 5-ti vzájemných duelů je přece jen lepší pro domácí klub, který dvakrát vyhrál, ale až 3 měření sil skončila dělbou bodů. Očekávám, že kvalita Chelsea se projeví a domácí celek zvítězí, přičemž v zápase by mohly padnout alespoň 2 přesné zásahy.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Chelsea – Brighton
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 29.12.2021 20:30
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.73
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.