Česko - Velká Británie (analýza + tip na zápas)

Česko - Velká Británie (analýza + tip na zápas)

Česko se na turnaji představí v následujícím zápase proti Velké Británii a měl by to být nejlehčí soupeř ve skupině. Očekává se jasné vítězství Česka a favorit si možná z chuti zastřílí.

Zatímco od Česka se očekává postup do čtvrtfinále, tak od Britů se neočekává nic převratného. Česko vstoupilo do turnaje letos stejně jako mnoho favoritů, hodně špatně. Prohra 3:4 s Ruskem a následná prohra 2:5 se Švýcarskem znamenaly po dvou duelech nulu na kontě. Ve třetím vystoupení porazili Bělorusko 3:2, ale jen po prodloužení, takže ztratili jeden bod se kterým se počítalo. Největší vítězství Česka na turnaji dosud přišlo v duelu se Švédskem, kde famózně otočili ztracený zápas ve 3. třetině z 0:2 na 4:2. Tato velkolepá výhra český tým jistě nakopne k lepším výkonům a možná i k postupu do čtvrtfinále. Aktuálně je Česko na 5. místě se ziskem 5 bodů, ale očekává se, že po výhře nad Británií se v tabulce posune nahoru. Británie je sice poslední se ziskem 4 bodů, ale zatím na turnaji mile překvapila herním projevem. Po vysoké prohře 1:7 s Ruskem přišla těsná prohra 1:2 se Slovenskem. Následně ukradla bod Dánsku, se kterým prohrála až v prodloužení 2:3 a dokázala zaskočit Bělorusy, jejichž zdolala 4:3. V předešlém zápase podlehla Švédsku 1:4, což není katastrofa.

Vzájemný zápas v A skupině bude prvním společným měřením sil těchto dvou týmů vůbec a Česko je obrovský favorit na 3 body. I když je Británie houževnatý tým a hráči se snaží, myslím si, že Česko bude po výhře nad Švédskem pořádně nabudené a bude hrát s lehkostí. Myslím si, že Británie po vysoké prohře s Ruskem může opět zažít vyšší brankový příděl. Tipuji výhru Česka a v zápase padne alespoň 7 branek.

Tip na zápas

Zápas: Česko - Velká Británie
Soutěž:
Mistrovství světa v hokeji 2021
Čas zápasu: 29.05.2021 11:15
Tip:
1 and over 6.5
Kurz: 1.73
Bookmaker:Tipsport

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 500 Kč zdarma Tipsport.cz
6.000 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
6.500 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz