Česko – Bělorusko (analýza + tip na zápas)

Česko – Bělorusko (analýza + tip na zápas)

Ve skupině A se představí Česko ve svém třetím zápase v roli favorita proti Bělorusku. Český tým musí po dvou úvodních prohrách zabrat a konečně zvítězit.

Česko bylo suverénní v přípravě, kde vyhrálo všechny zápasy i nad silnými celky jako Rusko, Finsko a Švédsko. Na MS se jim zatím nedaří podle představ. V úvodním zápase mistrovství prohráli smolně 3:4 s Ruskem a gól, který rozhodl, že ze zápasu si odnesou nulu padl 19 vteřin před koncem zápasu z hokejky Grigorenka. Do zápasu se Švýcarskem vstupovalo Česko jako favorit a přesto, že se ujali vedení, tak prohráli poměrně vysoko 2:5. Český tým odehrál na úvod 2 těžší zápasy a proto musí do třetice proti Bělorusku zvítězit, nakolik mu zatím patří pouze 7. místo s nulou na kontě. Bělorusko v prvním zápase prohrálo se Slovenskem 2:5 a zápas zdramatizovaly v samém závěru, ale na body to nestačilo. Následně se Bělorusko zmobilizovalo a senzačně zdolalo Švédsko 1:0. Byl to fantastický a obětavý výkon, za který si Bělorusko zasloužilo vyhrát. Byla to už druhá prohra Švédska ve skupině s outsiderem a tyto mistrovství jsou zatím plné překvapení a senzací. Právě výhra nad Švédskem může výrazně povzbudit hokejisty Běloruska a mohou kousat. Český tím je favorit a po dvou prohrách je tlak na něm, přičemž Bělorusko nemá co ztratit, může jen získat.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je lepší ve prospěch Česka, které čtyřikrát vyhrálo a jednou vyhrálo Bělorusko v prodloužení. Kvalita je pochopitelně na straně Česka, ale tyto MS ukazují, že jsou velice vyrovnané. Český tým zatím dost inkasoval, Bělorusko se bude určitě po výhře nad Švédskem snažit a proto zkusím tip, že oba týmy dají v zápase 2 branky a více.

Zjistěte jako sledovat live stream ze zápasu ČR na MS v hokeji.

Tip na zápas

Zápas: Česko – Bělorusko
Soutěž:
Mistrovství světa v hokeji 2021
Čas zápasu: 24.05.2021 19:15
Tip:
Každý tým dá v zápase 2 a více gólů: Ano
Kurz: 2.02
Bookmaker:iFortuna

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 500 Kč zdarma Tipsport.cz
6.000 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
6.500 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz