Česko - Belgie (analýza + tip na zápas)

Česko - Belgie (analýza + tip na zápas)

Ve svém druhém vystoupení ve skupině E přivítá v zajímavém souboji Česko doma nejsilnější tým skupiny Belgie. Favorit na 3 body jsou sice hosté, ale Česko hraje aktuálně velice dobře.

V úvodním zápase si Česko připsalo na konto povinné 3 body proti Estonsku. Souboj se hrál na neutrální půdě v Polsku a tým Estonska před zápasem navíc přišel o několik opor skrz pozitivní test na koronavirus. Odrazilo se to také na výsledku, když Česko vyhrálo vysoko 6:2. Domácí celek z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohrál a následně třikrát vyhrál. Kostru týmu reprezentace tvoří hráči Slavie Praha, buď současní, nebo bývalí, kteří se po přestupu prosadily také v zahraničí. Belgie v předešlém zápase doma zdolala 3:1 Wales, když průběh zápasu otočila ještě v 1. poločasu a vrátila mu tak čtvrtfinálovou prohru z EURO 2016. Od té doby se Belgie opět zlepšila a kraluje žebříčku FIFA a v současnosti je nejlepším týmem světa. Momentálně táhne sérii 5 vítězství v řadě a myslím si, že v této formě přidá další, i když Česko může být opravdu nepříjemný soupeř.

Vzájemná bilance ukazuje velmi staré souboje a jediný aktuálnější je přátelské utkání z roku 2017, kde doma vyhrála Belgie 2:1. Česko se mi herně líbí a má svou kvalitu a tento tým netřeba rozhodně podcenit. Myslím si však, že Belgie je mimořádně silná a bude o gól lepší. Tipuji dvojku.

Tip na zápas

Zápas: Česko - Belgie
Soutěž:
Mistrovství světa - Kvalifikace
Čas zápasu: 27.03.2021 20:45
Tip:
2
Kurz: 1.67
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy