Česko - Belgie (analýza + tip na zápas)

Česko - Belgie (analýza + tip na zápas)

Ve svém druhém vystoupení ve skupině E přivítá v zajímavém souboji Česko doma nejsilnější tým skupiny Belgie. Favorit na 3 body jsou sice hosté, ale Česko hraje aktuálně velice dobře.

V úvodním zápase si Česko připsalo na konto povinné 3 body proti Estonsku. Souboj se hrál na neutrální půdě v Polsku a tým Estonska před zápasem navíc přišel o několik opor skrz pozitivní test na koronavirus. Odrazilo se to také na výsledku, když Česko vyhrálo vysoko 6:2. Domácí celek z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohrál a následně třikrát vyhrál. Kostru týmu reprezentace tvoří hráči Slavie Praha, buď současní, nebo bývalí, kteří se po přestupu prosadily také v zahraničí. Belgie v předešlém zápase doma zdolala 3:1 Wales, když průběh zápasu otočila ještě v 1. poločasu a vrátila mu tak čtvrtfinálovou prohru z EURO 2016. Od té doby se Belgie opět zlepšila a kraluje žebříčku FIFA a v současnosti je nejlepším týmem světa. Momentálně táhne sérii 5 vítězství v řadě a myslím si, že v této formě přidá další, i když Česko může být opravdu nepříjemný soupeř.

Vzájemná bilance ukazuje velmi staré souboje a jediný aktuálnější je přátelské utkání z roku 2017, kde doma vyhrála Belgie 2:1. Česko se mi herně líbí a má svou kvalitu a tento tým netřeba rozhodně podcenit. Myslím si však, že Belgie je mimořádně silná a bude o gól lepší. Tipuji dvojku.

Tip na zápas

Zápas: Česko - Belgie
Soutěž:
Mistrovství světa - Kvalifikace
Čas zápasu: 27.03.2021 20:45
Tip:
2
Kurz: 1.67
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.