Brno - Sparta Praha (analýza + tip na zápas)

Brno - Sparta Praha (analýza + tip na zápas)

Po krátké pauze nám startuje také nejvyšší soutěž v Česku. Podíváme se na zajímavý zápas nováčka z Brna, který přivítá Spartu. Bude to souboj dvou největších měst v republice, ve kterém je favorit hostující celek..

Brnu se po sestupu nepodařilo postoupit mezi elitu loni, ale letos už ano. Ve 2. lize se mu dařilo velmi dobře, když obsadil výborné 2. místo a zajistil si tak opět účast mezi elitou. Brno je rozhodně město ve kterém fotbal tradici má a taky samotný klub patřil ke stálicím nejvyšší soutěže. Samozřejmě, jak to bývá zvykem pro nováčka může být úvodní sezóna náročná, ale nemusí to tak být. Konkurence mezi jednotlivými týmy bude o kus vyšší. Sparta loni zachránila sezónu v druhé polovině. Špatný vstup do ligy přetrvával dlouhé období. Sparta se dokonce pohybovala až na 10. místě, ale postupem času začala vyhrávat a táhla dlouhé série bez prohry. Nakonec obsadila velmi pěkné 3. místo a zajistila si účast v Evropské lize. Navíc se jí podařilo získat také domácí pohár. Předešlé sezóny Sparty nebyly pro příznivce dobré, klubu se nedařilo podle očekávání, přičemž ji převýšil městský rival Slavia i další konkurent Plzeň. Sparta by si už mohla dát na špatný start pozor a konečně by mohla potvrdit roli týmu, který mě vysoké ambice.

Co se týče vzájemných zápasů těchto dvou týmů, tak o něco lépe je na tom Brno, které dvakrát vyhrálo, dvakrát se zrodila remíza a jednou vyhrála Sparta. Myslím, že na řadě jsou hosté, aby vyrovnali stav výher. Hosté jsou pro mě favorit, proto zkusím věřit, že vyhrají a zápas nabídne alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Brno - Sparta Praha
Soutěž:
1. Liga
Čas zápasu: 22.08.2020 19:30
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.67
Bookmaker: iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

300 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

nemám to overené, ale podla mna nikdy nemalo.
Oktagon na bet365
zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.