Brighton - Manchester United (analýza + tip na zápas)

Brighton - Manchester United (analýza + tip na zápas)

V rámci Premier League se představí favorizován United na trávníku Brightonu. Domácí celek je průběžně na 15. místě s počtem bodů 33. Hostům patří 6. místo se ziskem 49 bodů. Hosté hrají o Ligu mistrů, přičemž domácí tým ještě nemá jisté setrvání mezi elitou.

United usilují o zisk 4. místa, přičemž na něj aktuálně ztrácejí 5 bodů. Toto místo moentálne okupuje Chelsea, která si v předchozím kole připsala velké vítězství, když doma zdolala 2:1 City. United z předešlých 5-ti duelů dokázali třikrát vyhrát a dvakrát remizovat. Navíc o víkendu v prodloužení vyřadili Norwich 2:1 v FA Cupu. Brighton z předešlých 5-ti duelů dokázal až třikrát remizovat, připsal si po jedné prohře a jedné výhře. Před Bournemouthem, kterému patří 18. místo má zatím 5 bodový náskok. Současné starosti obou týmů jsou zcela odlišné, proto bude zajímavé sledovat tuto konfrontaci. Domácí celek umí být doma nepříjemný soupeř, ale kvalita je na straně hostí.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je jemně nakloněná ve prospěch United, který třikrát vyhrál a dvakrát vyhrál Brighton. Každá výhra se rodila v domácím prostředí, takže také Brighton doma dokázal dvakrát zdolat United. Myslím si, že do třetice se jim to ale nepovede, protože hosté v této fázi nehrají špatně a vědí o co jim jde. Věřím hostům, že zvládnou tento důležitý duel a vyhrají.

Tip na zápas

Zápas: Brighton - Manchester United
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 30.06.2020 21:15
Tip:
2
Kurz: 1.76
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy