Brémy - Leverkusen (analýza + tip na zápas)

Brémy - Leverkusen (analýza + tip na zápas)

V dohrávce 26. kola německé Bundesligy nastoupí Brémy na domácím trávníku proti rozjetému Leverkusenu. Domácímu týmu průběžně patří nelichotivé 17. místo se ziskem 18 bodů. O kus lépe jsou na tom hosté. Leverkusenu patří momentálně 5. místo se ziskem 47 bodů.

Domácí tým je pro své fanoušky zatím v této sezóně zklamáním. Pamatuji si na mužstvo Brém několik let dozadu ještě s Timem Wiesem v bráně. Pravidelně hrávali Ligu mistrů a hráli o titul. Tyto úspěšné časy jsou však pryč. Aktuálně domácím hrozí sestup, pokud seriozně nezaberou a nezačnou sbírat body. V předešlých 5-ti duelech dokázali získat jen jeden jediný bod. Čtyři prohry a jedna remíza je velmi špatná bilance, která nevěstí nic dobrého. Leverkusenu se naopak daří vyhrávat a stoupat v tabulce. S předešlých 5-ti zápasů až čtyřikrát vyhrál a jednou remizoval. Aktuálně ztrácí na vedoucí Bayern 8 bodů, ale zmíněný zápas v Brémách má k dobru. V případě výhry to bude jen 5 bodů.

Vzájemná bilance zápasů mezi těmito dvěma celky je poměrně vyrovnaná. O něco navrch měl však Leverkusen, který dvakrát vyhrál. Jednou vyhráli Brémy a dvakrát se body dělily. Domácímu týmu by mělo chybět 5 hráčů pro zranění, nebo karetní tresty. Hosté neevidují žádné absence kromě zraněného Vollanda. Postavení v tabulce a momentální forma hovoří ve prospěch hostí. Zkusím hrát výhru Leverkusenu.

Tip na zápas

Zápas: Brémy - Leverkusen
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 18.05.2020 20:30
Tip:
2
Kurz: 1.71
Bookmaker:Tipsport