Brémy - Frankfurt (analýza + tip na zápas)

Brémy - Frankfurt (analýza + tip na zápas)

V německé Bundeslize přivítají Brémy doma Frankfurt. Jedná se o souboj týmů z dolní poloviny tabulky. Brémy jsou momentálně předposlední. Patří jim 17. místo se ziskem 25 bodů. Hosté jsou na 12. místě se ziskem 32 bodů. Nedávno se však jejich situace mírně zlepšila, když dokázali vyhrát po negativní sérii.

Ani Brémy ani Frankfurt neprožívali dobré období. Oba celky táhly nevýrazné šňůry proher a remíz. V případě Frankfurtu to byla série 5 proher v řadě, která skončila domácí remízou s Freiburgem 3:3 a následná vytoužená výhra 2:1 ve Wolfsburgu. Brémy hrají hluboko pod své možnosti, ale situace se také zlepšila. Z předešlých 5-ti zápasů dokázali dvakrát vyhrát, dvakrát remizovat a jednou prohráli. Předchozí zápas vyhráli na trávníku trápícího se Schalke 1:0. Domácí Brémy by měly mít vyšší motivaci, protože v tabulce jsou stále nízko. Za mě to však vypadá na vyrovnaný duel, protože rozdíl mezi týmy je pouze 7 bodů.

Vzájemná bilance zápasů je lepší pro Brémy, které dvakrát vyhráli. Dvakrát se zrodila remíza a v nejčerstvějším měření sil vyhrál doma Frankfurt. Skoro vždy se jednalo o velmi těsné výsledky s rozdílem jediného gólu. Budu této tradici věřit také tentokrát. Zkusím tip, že první poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Brémy - Frankfurt
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 03.06.2020 20:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.75
Bookmaker:Tipsport