Bordeaux - PSG (analýza + tip na zápas)

Bordeaux - PSG (analýza + tip na zápas)

V Ligue 1 se představí o titul bojující PSG na trávníku Bordeaux, kterému se momentálně vůbec nedaří a podává slabé výkony. Hosté musí v obhajobě titulu dohánět lídra Lille.

Boj o titul ve francouzské nejvyšší fotbalové soutěži se jeví být napínavý a velmi zajímavý při pohledu na tabulku. PSG je zatím jen na 2. místě se ziskem 57 bodů a stále se mu nepodařilo předjet vedoucí Lille, které mě 59 bodů. O slovo se hlásí další dva celky a týmu jsou Lyon, který je na třetím místě se ziskem 56 bodů a čtvrté Monako, které má 55 bodů a mimo jiné také velice dobrou formu. PSG může těšit fakt, že jeho hlavní konkurenti Lille a Lyon v předchozím kole zaváhali a oba uhráli pouze remízu 1:1, přičemž PSG vyhrálo v Dijonu hladce 4:0. Bordeaux je zatím na 11. místě a v tabulce kleslo, protože z 5-ti předešlých zápasů prohrálo až čtyřikrát a jednou remizovalo. Sérii výher tak v případě domácího celku vystřídala špatná série proher. Očekávám, že hosté budou chtít využít předešlé zaváhání konkurence a naladěni předešlou ligovou výhrou přijdou do Bordeaux nabuzení.

Ve vzájemné bilanci z předešlých 5-ti duelů má navrch PSG, které třikrát vyhrálo a dvakrát se body dělily. V předešlém vzájemném duelu sice Bordeaux dokázalo v Paříži remizovat 2:2, ale očekávám, že teď vyhraje PSG a v zápase padnou alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Bordeaux - PSG
Soutěž:
Ligue 1
Čas zápasu: 03.03.2021 21:00
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.62
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy