Srovnání sázek bez rizika (sázek zdarma) sázkových kanceláří

Vyberte si svoji sázku zdarma z aktuálního přehledu volných sázek na sázení. Zaregistrujte se v online sázkové kanceláři, vložte peníze a získejte sázku bez rizika. Nezapomeňte zadat bonusový kód (pokud je uveden).

# Sázková kancelář Hodnocení Druh bonusu Procentuální bonus Maximální bonus Připsání bonusu Protočení bonusu Min. vklad pro bonus Bonusový kód Extra bonus
7,1 Sázka zdarma 100 % 500 Kč Bonus vám bude připsán po kvalifikační sázce.
1× V
(max. 500 Kč)
100 Kč Získat bonus
Pro vícenásobné třídění podržte klávesu SHIFT a klikněte na požadované třídící šipky.

Návody jak získat sázku bez rizika v sázkové kanceláří

Více o sázce zdarma

Sázka bez rizika známá také jako free bet (volná sázka) je velmi oblíbeným druhem vstupního bonusu. Při sázce zdarma si je třeba dát pozor na výši kurzu při tipované události. Často je v bonusových podmínkách uvedená výše kurzu a kromě výše kurzu je třeba dávat pozor i na omezení v podobě typu sázek (např. SOLO, AKO nebo live sázka).

Většinou systém sázek zdarma funguje tak, že učiníte váš první vklad (např. v maximální hodnotě sázky bez rizika) a tyto peníze vsadíte na vámi vybraný tip. V případě, že tato sázka bude výherní, tak je celá výhra vaše (včetně vkladu). Pokud bude vaše první sázka nevýherní, tak vám sázková kancelář většinou do 24 hodin od vyhodnocení zápasu připíše na účet sázku zdarma. Pokud sázku bez rizika podáte, tak vám bude na účet připsána pouze čistá výhra (výhra bez vkladu).

Podmínky sázky zdarma resp. freebet se mohou mezi jednotlivými sázkovými kancelářemi odlišovat. Všechny free bets ve většině případů fungují na výše uvedeném principu. Můžete se však setkat i s jinými podmínkami. Některé sázkové kanceláře vám připíší sázku zdarma vždy, tedy nezávisle na vyhodnocení vaší první sázky.

Příklad sázky zdarma
  • Pokud sázková kancelář nabízí 100 % sázku zdarma do výše 3.000 Kč, nejvýhodnější je, pokud vložíte 3.000 Kč, provedete kvalifikační sázku za 3.000 Kč a získáte maximální sázku zdarma v hodnotě 3.000 Kč. Pokud vložíte 1.500 Kč a provedete kvalifikační sázku za 1.500 Kč, získáte sázku bez rizika v hodnotě 1.500 Kč. Pokud vložíte 5.000 Kč a provedete kvalifikační sázku za 3.000 Kč, získáte volnou sázku v hodnotě 3.000 Kč.
  • Pokud sázková kancelář nabízí 50 % sázku zdarma do výše 1.500 Kč, nejvýhodnější je, pokud vložíte 3.000 Kč, provedete kvalifikační sázku za 3.000 Kč a získáte maximální sázku zdarma v hodnotě 1.500 Kč. Pokud vložíte 1.500 Kč a provedete kvalifikační sázku za 1.500 Kč, získáte sázku bez rizika v hodnotě 750 Kč. Pokud vložíte 5.000 Kč a provedete kvalifikační sázku za 5.000 Kč, získáte volnou sázku  v hodnotě 1.500 Kč.
Na co si dát pozor?
  • Minimální vklad pro získání sázky zdarma
  • Procentuální výše bonusu
  • Maximální výše freebet
  • Minimální kurz při protáčení resp. získání volné sázky
  • Pokud vaši kvalifikační sázku prohrajete, tak potom vám bude přidělena sázka zdarma (pokud ji použijete, tak vám bude připsána pouze čistá výhra (celková výhra - vklad = čistá výhra).
  • Sázka zdarma vám může být připsána pokud bude kvalifikační sázka nevýherní, ale také může být připsána pokud bude kvalifikační sázka výherní (vše záleží od bonusových podmínek, ale nejčastěji se budete setkávat s tím, že na sázku zdarma máte nárok pouze tehdy, pokud bude vaše kvalifikační sázka nevýherní).
  • Je třeba důkladně číst bonusové podmínky, protože se může stát, že sázka zdarma nebude dostupná např. na live sázky nebo KOMBO sázky.
  • Dříve než se zaregistrujete, tak se ujistěte jestli není nutné zadat bonusový kód při registraci (najdete to v bonusových podmínkách).

Během velkých akcí jsme připravili zvlášť podstránky, které vás informují o všech dostupných bonusech a promo akcích, které sázkové kanceláře nabízejí k aktuální soutěži / turnaji. Díky tomu se umíte rychleji rozhodnout, kde budete tipovat. Najdete tam také sázky bez rizika.

.