Boavista - Sporting (analýza + tip na zápas)

Boavista - Sporting (analýza + tip na zápas)

V Portugalsku se podíváme na zápas, ve kterém se představí favorizován Sporting na stadionu Boavisty. Bude se jednat o souboj vedoucího týmu s posledním a očekává se, že hosté to zvládnou.

Sporting hraje v této sezóně zatím velice dobře, až bych řekl nad očekávání dobře. Tento tým patří ke špičce domácí ligy, ale přece jeho hlavní konkurenti Benfica a Porto většinou skončí v tabulce před ním. Sporting je zatím na 1. místě se ziskem 36 bodů a má 4 body náskok před oběma zmíněnými týmy. Z předešlých 5-ti duelů čtyřikrát vyhrál, ale v předešlém kole doma jen remizoval 1:1 s Rio Ave. Škoda této nečekané remízy, Sporting tak mohl svým rivalem odskočit na rozdíl 6 bodů. Navíc v té době hráli proti sobě Porto a Benfica a zápas skončil 1:1, což zahrálo také do karet Sportingu. Vypadá to tak, že Sporting tahle remíza v lize nepribrzdila, jelikož krátce po tomto zápase hrál semifinále Ligového poháru proti Portu a zápas senzačně otočil z 0:1 na 2:1 brankami v 86. a 94. minutě. O pár dní po vyřazení Porta dokázal triumfovat ve finále Ligového poháru, když v Leirii zdolal 1:0 poměrně silnou Bragu. Boavista je na posledním 18. místě se ziskem 11 bodů a nevyhrála už dlouhých 8 duelů v řadě, když si připsala shodně po 4 remízy a 4 prohry. Domácí celek to bude mít v tomto zápase náročné.

Bilance předešlých vzájemných duelů je jednoznačně dominantní ve prospěch hostujícího týmu, který vyhrál 4 duely a jednou se zrodila remíza. Kvalita i ambice jsou na straně Sportingu, který je aktuálně rozjetý a po zisku poháru dobře naladěný. Hraju výhru hostů a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Boavista - Sporting
Soutěž:
Primeira Liga
Čas zápasu: 26.01.2021 22:15
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.86
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.