Betis - Sevilla (analýza + tip na zápas)

Betis - Sevilla (analýza + tip na zápas)

V zápase LaLigy se v městském derby střetnou odvěcí rivalové Betis a Sevilla. Favoritem v zápase budou hosté, kteří jsou v tabulce výše a hrají lépe.

Sevilla je v tabulce zatím na 4. místě se ziskem 26 bodů, stejně bodů má rovněž San Sebastian. Z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrála, jednou remizovala a jednou prohrála. V předešlých dvou kolech dokázala vyhrát 1:0 ve Valencii a 2:0 doma s Villarrealem, přičemž neinkasovala ani gól. Betis je zatím v polovině tabulky, tedy na 10. místě se ziskem 19 bodů. Výkony klubu jsou průměrné, jakož i umístění v lize. Domácí celek z předešlých 5-ti zápasů dvakrát vyhrál, dvakrát prohrál a jednou remizoval. Výkony Betisu jsou tedy dost kolísavé a nestabilní, navíc v předchozím kole prohráli 3:4 na půdě Levante. Myslím si, že hosté budou na tento duel připravenější a vyspělejší, jak tomu bylo i v předešlých společných duelech.

Vzájemná bilance soubojů těchto 2 týmů je výrazně lepší ve prospěch Sevilly, která třikrát vyhrála, jednou vyhrál Betis a jednou se body dělily. Právě 3 předešlé vzájemné souboje vyhrála Sevilla a znamená to, že Betis svého rivala neporazil už více než 2 roky. Aktuálně věřím opět hostům, zkusím proto tip, že Sevilla vyhraje 1. poločas, nebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Betis - Sevilla
Soutěž: LaLiga
Čas zápasu: 02.01.2021 16:15
Tip: Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Sevilla
Kurz: 1.69
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy