Benfica – PSV ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Benfica – PSV ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Atraktivní dvojici play off Ligy mistrů nabízí souboj, ve kterém Benfica přivítá PSV Eindhoven. Velice vyrovnaná dvojice, ale v úvodním duelu bude mírný favorit domácí celek.

Benfica loni skončila na 3. místě a tak ji čekalo předkolo LM. Před sezónou měla výbornou přípravu s vysokou porcí zápasů. Odehrála 7 duelů, přičemž 5 z nich vyhrála a dvakrát remizovala. V předešlém předkole vyřadila bez problémů Spartak Moskva, který dvakrát zdolala 2:0. V domácí lize odstartovala dvěma povinnými výhrami a má na kontě 6 bodů. PSV skončil v předešlé sezoně na 2. místě za Ajaxem a čekala ho delší kvalifikace jako Benficu. V přípravě odehrál 4 zápasy, přičemž 3 vyhrál a jednou remizoval. V kvalifikaci LM ho na úvod čekala poměrně náročná překážka, přes kterou ale prošel nečekaně hladce a Galatasaray doma zdolal 5:1 a v odvetě vyhrál 2:1. Následně si hladce poradil s dánským Midtjyllandem, který doma zdolal 3:0 a venku vyhrál 1:0. Suverénní postup PSV přes dva silné soupeře a také Benfica jasně převýšila Spartak.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů je mírně lepší pro domácí klub, který dvakrát vyhrál, dvakrát se body dělily a jednou vyhrál PSV. Tyto zápasy jsou již poměrně staré a kluby se nesetkali 9 let. V domácím prostředí zkusím více věřit Benfice a tipuji, že vyhraje alespoň jeden poločas.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Benfica – PSV
Súťaž:
Liga mistrů – kvalifikace
Čas zápasu: 18.08.2021 21:00
Tip:
Benfica vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.60
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.