Benátky – Juventus ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Benátky – Juventus ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V Serie A se Juventus představí v roli favorita na trávníku nováčka z Benátek. Hostům se momentálně daří podstatně více než domácímu týmu a v zápase by se to mělo projevit.

Juventus nepřežil optimálně předešlou sezónu a ani start do aktuální nebyl o nic lepší, ale situace se časem stabilizuje a Juventus se posouvá v tabulce směrem nahoru. Zatím Juventusu patří 5. místo se ziskem 27 bodů a z předchozích 5-ti duelů dokázal čtyřikrát vyhrát a jednou prohrál doma 0:1 se silnou Atalantou. Navzdory nedávné vysoké porážce v Lize mistrů na trávníku Chelsea 0:4 dokázal ve skupině vybojovat prvenství, jelikož v posledním zápase skupiny doma zdolal 1:0 Malmo a Chelsea jen remizovala v Petrohradu. Takže další malé psychické povzbuzení pro Juventus, které by se mělo přenést i na zápas do Benátek. Domácí celek je aktuálně na 16. místě se ziskem 15 bodů a z předchozích 5-ti duelů dvakrát vyhrál a následně přišly 3 prohry v řadě. Obzvlášť krutá byla ta v předchozím kole proti Veroně, kdy Benátky vedly už 3:0 po 1. poločasu, ale zápas prohráli 3:4.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je jednoznačná pro Juventus, který vyhrál všechny zápasy. Nic jiného neočekávám ani teď a věřím, že hosté vyhrají a v zápase by mohli padnout alespoň 3 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Benátky – Juventus
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 11.12.2021 18:00
Tip:
2 and over 2.5
Kurz: 2.09
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.