Bayern - Dusseldorf (analýza + tip na zápas)

Bayern - Dusseldorf (analýza + tip na zápas)

V německé lize přivítá vedoucí Bayern nováčka Dusseldorf. Kdo je v tomto měření sil jednoznačný favorit je snad každému jasné. Bayern ligu vede s počtem bodů 64 před druhým Dortmundem. Dusseldorf se nachází na 16 místě se ziskem 27 bodů.

V předchozím kole Bayern zřejmě udělal velký krok k zisku titulu výhrou 1:0 v Dortmundu gólem Kimmicha. Aktuálně má Bayern už 7 bodový náskok před jeho největším pronásledovatelem. Myslím si, že tak zkušený tým by si už titul neměl nechat ujít levnými chybami. Domácí celek táhne šňůru 7 výher v řadě. Nemyslím si, že tato šňůra se o víkendu přeruší, protože Dusseldorf by neměl být pro domácí vážnou hrozbou. Dusseldorf v předchozím kole doma otočil zápas se Schalke a vyhrál 2:1. Připsal si tak první vítězství po čtyřech předešlých remízách. Uvidíme jak budou hosté bojovat na trávníku soupeře úplně jiných kvalit.

Ve vzájemné bilance zápasů se dařilo jasně lépe Bayernu, který čtyřikrát vyhrál a jednou se zrodila remíza. Kurzy na domácí tým jsou však velmi nízké. Hledal jsem tak zajímavou, ale reálnou sázku v hodnotnějším kurzu. Myslím si, že Bayern v této formě Dusseldorf jasně převýší a vyhraje. Zkusím proto tip, že Bayern skóruje minimálně dvakrát už v 1. poločasu.

Tip na zápas

Zápas: Bayern - Dusseldorf
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 30.05.2020 18:30
Tip:
Počet gólů týmu v 1. poločasu: Bayern over 1.5
Kurz: 1.83
Bookmaker:Tipsport