Bayern - Chelsea (analýza + tip na zápas)

Bayern - Chelsea (analýza + tip na zápas)

V tomto duelu přivítá Bayern doma Chelsea. Hostující celek se před odvetou ocitl v nejhorší možné situaci. Bayern totiž první zápas vyhrál hladce 3:0 a odveta bude zřejmě jen formalita.

První zápas v Londýně skončil pro Chelsea katastrofou, když doma nevstřelila ani gól a míč ze své sítě musel brankář domácích vytahovat hned třikrát. Bayer možná mírný favorit byl, ale takový výsledek čekal asi málokdo. Pokud však vezmeme v úvahu fakt, že ve skupině dokázal Bayern vstřelit dalšímu celku z Londýna - Tottenhamu v 2 zápasech 10 gólů, tak asi se mu v tomto městě daří. V domácí lize Bayern pokořil Dortmund a získal opět titul. Ve finále Německého poháru také zdolal konkurenční Leverkusen 4:2. Ukázalo se, že v Německu je králem právě tento klub a já s tím plně souhlasím. Chelsea skončila v lize na 4. místě a splnila tak úkol pro následující sezónu, kterou byla účast v Lize mistrů. Myslím, že klub mohl v jistých fázích hrát také stabilněji, ale možná se mu to podaří v následující sezóně díky zajímavým posilám. Nedávno se Chelsea nepodařilo uspět ve finále FA Cupu, kde podlehla 1:2 Arsenalu, přičemž podle kurzů byla dost značný favorit.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů hovoří jasnou řečí ve prospěch německého celku, který až čtyřikrát vyhrál a jednou vyhrála Chelsea. S výjimkou předešlého výsledku 3:0 se vždy předtím zrodil těsný výsledek o jediný gól. Navíc Chelsea zdolala Bayern ve finále Ligy mistrů v roce 2012 na jeho domácím stadionu. Tentokrát se to však už zřejmě nezopakuje. Zkusím výhru domácího týmu a alespoň 3 góly v zápase.

Tip na zápas

Zápas: Bayern - Chelsea
Súťaž: Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 08.08.2020 21:00
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.73
Bookmaker: iFortuna