Basaksehir - Kayserispor (analýza + tip na zápas)

Basaksehir - Kayserispor (analýza + tip na zápas)

V turecké lize se představí na domácím trávníku Basaksehir, který přivítá Kayserispor. Zatímco domácí celek bojuje o titul, hosté o setrvání v 1. lize. Basaksehir je na 1. místě se ziskem 66 bodů. Hostům patří předposlední 17. místo se ziskem 32 bodů.

Basaksehir loni obsadil v lize 2. místo a titul mu ujel. Letos to vypadá velmi nadějně, protože do konce ligy třeba odehrát už jen 2 kola. Domácí tým má před svým pronásledovatelem Trabzonsporem náskok 4 bodů. Basaksehir v předchozím kole zaváhal a nečekaně prohrál na trávníku Konyasporu 3:4 v zápase hojném na góly. Až tak to mrzet nemusí, protože prohrál také hlavní konkurent Trabzonspor 1:2 v Denizlisporu. Aktuálně to vypadá tak, že prohra musí více mrzet Trabzonspor, který tak promrhal jedinečnou šanci přiblížit se Basaksehiru a zdramatizovat tak boj o titul. Basaksehir z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, jednou remizoval a jednou prohrál. Kayserispor v boji o záchranu nehrál ještě nedávno špatně, ale vítězná série se jaksi zasekla. Po třech výhrách přišla prohra a remíza. Dno tabulky je velmi vyrovnané, takže pro hosty stále není nic ztraceno. Uspět v tomto duelu bude ale pro hosty zřejmě náročné.

Vzájemná bilance zápasů mezi těmito týmy je lepší ve prospěch domácího celku, který třikrát vyhrál a dvakrát se body dělily. Hosté musí bojovat, protože nebudou chtít vypadnout do 2. ligy, ale budou to mít těžké. Domácí celek touží po titulu, hraje doma a jeho kádr je kvalitnější. Navíc má náskok a rezervu před Trabzonsporem, takže by měl být v lepší psychické pohodě jako hosté. Budu věřit domácímu týmu, že vyhraje, nakolik si titul bude chtít zajistit již v tomto kole v domácím prostředí. Zkusím tip, že domácí celek navíc vyhraje v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Basaksehir - Kayserispor
Súťaž: Super Lig
Čas zápasu: 19.07.2020 20:00
Tip:
Basaksehir HCP (-1.5)
Kurz: 1.80
Bookmaker: iFortuna