Bars Kazaň - Salavat Ufa (analýza + tip na zápas)

Bars Kazaň - Salavat Ufa (analýza + tip na zápas)

Další čtvrtfinálovou dvojicí play off ruské KHL bude souboj Kazaně s Ufou. Kazaň skončila v konferenci první, a podle očekávání si hladce 4:0 na zápasy poradila s Nižněkamskem, který skončil na 8. místě. Ufa skončila na 6. místě, ale dokázala vyřadit Omsk 4:2 na zápasy, který se umístil na 3. místě. Z tohoto úhlu pohledu dokázala Ufa překvapit mírného favorita, jelikož Omsk loni dokráčal až do finále. Oba týmy se důkladně znají, navíc by se tento zápas, nebo série dala označit za jakési sousedské derby dvou bohatých klubů.

V této konfrontaci je opět favoritem Kazaň. Z pohledu umístění v základní části by Kazaň měla být ještě větším favoritem, jak byl Omsk proti Ufě. Kazaň je velmi ambiciózní tým. V základní části určitě zaváhal méně krát než Ufa. Zatímco Kazaň si držela první místo dlouhodobě, tak Ufa s formou kolísala, a musela se snažit aby neztratila play-off. Nakonec skončila na 6. místě, a možná právě vyřazovací část jim sedne, a překvapí dalšího favorita. Ne že by Ufa byla slabý tím, to určitě ne. Má dostatek kvalitních hráčů, ale Kazaň by měla mít o něco vyšší kvalitu, a vyváženost kádru.

Vzájemné souboje těchto týmů byly poměrně vyrovnané, a padlo zde vždy dost gólů na obou stranách. Kazaň sice vyhrála čtyřikrát nad Ufou, a pouze jednou vyhrála Ufa, ale až tři souboje skončily v řádném hracím čase remízou. Myslím si, že i když jsou v tomto zápase favoritem domácí, tak tento souboj může přinést velmi vyrovnaný duel. Zaujala mě skutečnost, že až ve čtyřech případech dokázali oba aktéři vstřelit v těchto zápasech proti sobě alespoň po 2 góly. Zkusím této tradici věřit, a budu hrát tip, že oba týmy vstřelí v zápase alespoň po 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Bars Kazaň - Salavat Ufa
Soutěž:
KHL - play-off
Čas zápasu: 18.03.2020 17:00
Tip:
Každý tým dá v zápase 2 a více gólů: Ano
Kurz: 2.24
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu