Barcelona - Osasuna (analýza + tip na zápas)

Barcelona - Osasuna (analýza + tip na zápas)

V rámci La Ligy přivítá Barcelona doma Osasunu. Domácí tým stále živý malou naději na zisk titulu. Barcelona je na 2. místě se ziskem 79 bodů. Na Real tak ztrácí jediný bod, přičemž Real má ještě zápas k dobru v Granadě. Osasuna je na 11 místě se ziskem 48 bodů.

Titul pro Barcelonu ještě není ztracen, ale Real aktuálně šlape jako hodinky a všechny předešlé zápasy dokázal vyhrát. Bodová ztráta je minimální, já spíše vidím možný problém v zápase, který má Real k dobru. Pokud by tento zápas vyhrál, odskočil by Barceloně už na rozdíl 4 bodů. Do konce soutěže má Barcelona odehrát už jen 2 zápasy, přičemž Real 3. Domácí celek se zkrátka musí soustředit na své zápasy a spoléhat se, že její úhlavní nepřítel Real zakopne v závěru ligy. Osasuna je na nováčka, podobně jako Granada milým překvapením ligy a drží se ve středu tabulky. Nejen, že se dokáže s přehledem zachránit, stále hraje o účast v Evropské lize. Aktuálně ztrácí na Real Sociedad 3 body, ale ten má zápas k dobru. Z předešlých 5-ti duelů dokázala Osasuna třikrát vyhrát, jednou prohrála a jednou remizovala. V předchozím kole doma zdolala 2:1 Celta Vigo.

Vzájemná bilance zápasů mezi těmito týmy je lepší ve prospěch domácího celku, který třikrát vyhrál a dvakrát se body dělily. Aktuálně Barcelona musí zvítězit a nemůže si dovolit jiný výsledek. Případná ztráta bodů v tomto duelu by znamenala pro favorita katastrofu. Věřím, že domácí celek od úvodu vykročí za vítězstvím a dokáže vstřelit gól v obou poločasech.

Tip na zápas

Zápas: Barcelona - Osasuna
Súťaž: LaLiga
Čas zápasu: 16.07.2020 21:00
Tip:
1. tým dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.60
Bookmaker: iFortuna