Barcelona – Granada (analýza + tip na zápas)

Barcelona – Granada (analýza + tip na zápas)

V rámci LaLigy se představí Barcelona doma proti Granadě a v tomhle zápase bude chtít získat 3 body na cestě k domácímu titulu. Domácí celek je jasný favorit na výhru v tomhle měření sil a může se dostat na čelo tabulky.

Barcelona je momentálně na 3. místě se ziskem 71 bodů a z předešlých 5-ti duelů čtyřikrát vyhrála a jednou prohrála s Realem. Druhý Real má stejně 71 bodů a vedoucí Atletico má 73 bodů, protože v předchozím kole prohrálo v Bilbau 1:3 a nabídlo tak Barceloně šanci dostat se na 1. místo LaLigy. Boj o titul je napínavý a doslova vyrovnaný, když ve hře na triumf jsou 4 týmy. Nelze odepisovat ani Sevillu, které patří 4. místo se ziskem 70 bodů a táhne vítěznou sérii. Barcelona musí být před tímto duelem mimořádně motivována a určitě si uvědomuje důležitost tohoto zápasu proti Granadě. Hosté jsou zatím na 9. místě se ziskem 42 bodů a vůbec v sezóně nehrají špatně. Navíc se probojovali daleko v EL, kde nestačili na silný United a vypadli až ve čtvrtfinále. Granada z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrála a třikrát prohrála. V předchozím kole podlehla Seville venku 1:2. Hosté mají v tomhle zápase o co hrát, když ještě mohou pomýšlet na místenku v EL, ale na 7. místo zatím ztrácejí 7 bodů. Myslím, že Barcelona bude nad síly Granady.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů těchto dvou celků hovoří jasnou řečí ve prospěch domácího klubu, který vyhrál čtyřikrát a jednou se zrodila remíza. Barcelona nastřílela Granadě v předešlých dvou zápasech 9 branek, takže se jí proti ní daří. Věřím domácímu týmu, že vyhraje a jelikož jsou kurzy na výhru domácích nízké, zkusím tip v lepším kurzu, že Barca vyhraje oba poločasy.

Tip na zápas

Zápas: Barcelona – Granada
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 29.04.2021 19:00
Tip:
Barcelona vyhraje oba poločasy: Ano
Kurz: 1.96
Bookmaker: Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy