Atletico – Sevilla (analýza + tip na zápas)

Atletico – Sevilla (analýza + tip na zápas)

Další zajímavý zápas se odehraje také v LaLige. Domáce Atletico přivítá FC Sevillu. Tento zápas by opět mohl přinést poměrně vyrovnanou konfrontaci dvou ambiciózních a předních týmů tabulky. Atletico je na 5. místě se ziskem 44 bodů, přičemž Sevilla na 3. místě se ziskem 46 bodů, takže rozdíl je opravdu minimální.

Atleticu se nedávno podařilo v prvním zápase LM doma porazit 1:0 Liverpool a o pár dní ho čeká důležitá odveta, takže si myslím, že tento zápas dostane přednost (a také šetření sil). Co se týče domácí ligy, tak tady mi přijde Atletico nevýrazné. Myslím to tak, že nedokáže potáhnout výraznější vítěznou šňůru. Například v předchozím kole jen remizovali na trávníku posledního Espaňolu 1:1. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhráli, dvakrát remizovali a jednou prohráli. Přesně toto samé se však dá říci také o Seville, která je známá také kolísavými výkony. Navíc má úplně stejnou bilanci z předešlých 5-ti zápasů jako Atletico. V předchozím kole vydřela doma výhru 3:2 nad Osasunou v nastaveném čase.

Velmi vyrovnaná je i vzájemná bilance zápasů, přičemž každý tým dokázal jednou zvítězit, a předešlé tři měření sil přinesly remízu. Aktuálně se zamýšlím nad situací Atletica, které jednak nemá top formu, a navíc ho čeká cesta do Liverpoolu a těžká odveta. Kurz na hosty mi přijde trošku přestřelený, a já proto zkusím tipnout neprohru hostů v pěkném kurzu.

Tip na zápas

Zápas: Atletico – Sevilla
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 07.03.2020 18:30
Tip:
X2
Kurz: 1.94
Bookmaker: Tipsport