Atl. Madrid - Sevilla (analýza + tip na zápas)

Atl. Madrid - Sevilla (analýza + tip na zápas)

Šlágrem v LaLige bude souboj domácího Atletica, které přivítá Sevillu. Podle kurzů je domácí tým brán jako favorit, ale hosté mají kvalitu svého soupeře potrápit a hrát vyrovnanou partii.

Domácímu týmu zatím patří 1. místo se ziskem 38 bodů, ale má ještě 3 zápasy včetně aktuálního souboje k dobru. Předešlý domácí duel Atletica s Bilbaem byl přeložen kvůli nepříznivému počasí v Madridu. Atletico z předešlých 5-ti duelů v lize jednou prohrálo, ale následně dokázalo čtyřikrát zvítězit. Nedávno se mu podařilo také jedno nemilé překvapení, když vypadlo v domácím poháru na trávníku treťoligistu po prohře 0:1 v Cornelle. Sevilla je průběžně na 6. místě se ziskem 30 bodů. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát remizovala a třikrát vyhrála. V předešlém zápase doma vyhrála po přestřelce 3:2 s Realem Sociedad. Sevilla v poháru překvapení a senzaci nepřipustila, když u outsidera v Linares vyhrála 2:0 a postupuje dál. Uvidíme jak s domácím týmem zamává nečekaná prohra v poháru, případně krátký herní výpadek kvůli přeloženému duelu s Bilbaem.

Vzájemná bilance soubojů těchto dvou týmů je neskutečně vyrovnaná. Před dvěma lety vyhrálo Atletico v Seville 5:2, ale následně se další 4 zápasy skončily remízou, kde vždy oba vstřelili gól. Třikrát se jednalo o výsledek 1:1 a jednou o výsledek 2:2. Této statistice budu nadále věrný a hrám proto tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Atl. Madrid - Sevilla
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 12.01.2021 21:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.60
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.