Atl. Madrid - Bayern (analýza + tip na zápas)

Atl. Madrid - Bayern (analýza + tip na zápas)

Ve skupině A Ligy mistrů se odehraje asi nejzajímavější zápas z celého hracího dne. Atletico přivítá doma rozjetý Bayern, který loni tuto soutěž vyhrál. Aktuálně mají hosté lepší formu, než domácí celek.

Domácí celek je ten tým, který potřebuje nutně vyhrát v tomto zápase. Bayern je totiž ve skupině suverénní a vede ji ze ziskem 12 bodů, které získal za 4 výhry. Atletico má na kontě jen 5 bodů, když jednou vyhrál, jednou prohrál a dvakrát remizoval. Za ztráty bodů se považují 2 remízy s Lokomotivem, hlavně ta domácí 0:0 v předchozím kole. Doma tak Atletico dokázalo zdolat jen Salzburg 3:2 a v Mnichově dostalo debakl 4:0. Lokomotiv má na kontě 3 body a Salzburg jen bod, ale prakticky z této trojice může ještě každý postoupit. Bayern hraje ve velké pohodě a skupinou prochází hladce s celkovým skóre 15:4. Přestože hosté mají postup jistý, jsem přesvědčen, že tento zápas nevypustí. Mají sílu a kvalitu na to, aby v něm potrápili Atletico, které bude hrát tak trochu s nožem na krku. Oba celky se v domácí lize o víkendu naladili výhrami, Atletico vyhrálo 1:0 ve Valencii a Bayern 3:1 ve Stuttgartu.

Vzájemná bilance těchto týmů z předešlých 5-ti duelů je lepší ve prospěch Bayernu, který třikrát vyhrál a dvakrát vyhrálo Atletico. Vždy se jednalo o zápasy Ligy mistrů a vždy se zrodil výsledek, kde soupeř vyhrál o jediný gól, až na předešlý zápas, kde Bayern vyhrál doma 4:0. Atletico musí, ačkoliv nehraje v herní pohodě, Bayern může a navíc se mu daří. Proto zkusím tip ve stále pěkném kurzu, že hosté nepřehrají. Hrám X2.

Tip na zápas

Zápas: Atl. Madrid - Bayern
Soutěž:
Liga mistrů
Čas zápasu: 01.12.2020 21:00
Tip:
X2
Kurz: 1.76
Bookmaker:Tipsport

Sázkařský bonus ve Fortuně Vložte 200 Kč a získáte 900 Kč + 50 Free spins
  • 300% bonus 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 200 Kč
  • 50 volných toček ve hře FORTUNA:LIGA
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.