Atalanta – Lazio (analýza + tip na zápas)

Atalanta – Lazio (analýza + tip na zápas)

Zajímavý zápas se odehraje také v Serie A, kde Atalanta doma přivítá aktuálního lídra ligy Lazio. Oba týmy hrají v tomto ročníku výborně a jsou milým překvapením ligy. Lazio je zatím na 1. místě se ziskem 62 bodů, ale třeba říci, že Juventus má zápas k dobru, Inter až dva zápasy. Atalanta je na 4. místě se ziskem 48 bodů.

Lazio je asi největší překvapení ligy a že se mu bude dařit až takhle, čekal asi málokdo. Já osobně jsem na této pozici čekal spíše Neapol, který je naopak velké zklamání této sezóny. Lazio zatím hraje jako velkoklub, který převážnou část zápasů vyhrává a neztrácí hodně levných bodů. Přesně takto má vypadat cesta za titulem. V předešlých čtyřech duelech neztratil jediný bod. Atalanta má také skvělou formu a střílí góly jako na běžícím pásu. Z předešlých 5-ti duelů dokázala čtyři vyhrát a jen jednou remizovala. V předchozím kole spustila kanonádu na trávníku Lecce a vyhrála 7:2. Atalantu v úterý čeká odveta LM na trávníku Valencie, ale protože doma vyhrála komfortně 4:1, tak velmi nepřipouštím drama v odvetě.

Vzájemná bilance zápasů mezi těmito celky je poměrně vyrovnaná, ale jemně navrch má Atalanta, která dvakrát vyhrála, dvakrát se zrodila remíza a jednou vyhrálo Lazio. Tento duel je na první pohled velmi vyrovnaný, alespoň já ho tak vnímám. Nemyslím si, že některý z celků vyhraje hladce, a proto zkusím tip, že první poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Atalanta – Lazio
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 07.03.2020 18:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.83
Bookmaker: Tipsport