Atalanta – AS Řím ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Atalanta – AS Řím ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V 18. kole Serie A přivítá doma rozjetá Atalanta "vlky" z Říma. Atalanta je pořádně hladová po úspěchu, touží po titulu a v zápase je poměrně velký favorit, alespoň podle kurzů.

Domácí tým je průběžně na 3. místě se ziskem 37 bodů a daří se mu dohánět dvojici Inter a AC Milán, přičemž Neapol už předběhla. Na Inter ztrácí 3 body a na AC 2 body, takže boj o titul v Itálii vypadá opravdu zajímavě. Šňůru výher natáhla v lize již na číslo 6 a v předchozím kole vyhrála 2:1 ve Veroně. Nezlomilo ji ani vypadnutí ve skupině LM, kde prohrála doma s Villarrealem 2:3. AS Řím aktuálně vede známý Mourinho, ale týmu se nedaří podle představ a po lepších obdobích opět přijdou zakopnutí a ztráty bodů. AS Řím je zatím na 6. místě se ziskem 28 bodů a z předchozích 5-ti duelů třikrát vyhrál a dvakrát prohrál. V předchozím kole dokázal vyhrát doma 2:0 nad Specií. AS Řím postoupil ze skupiny EKL dále, takže na jaře ho čeká i účast v Evropě a také Atalanta se představí v EL. Domácí celek je momentálně kompaktnější a nebezpečnější a myslím, že AS to bude mít náročné.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je lepší pro domácí klub, který dvakrát vyhrál a třikrát se body dělily. V aktuální formě věřím domácímu celku, že zvítězí. Sázím 1.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Atalanta – AS Řím
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 18.12.2021 15:00
Tip:
1
Kurz: 1.72
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.