Aston Villa - Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Aston Villa - Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Zajímavý duel se odehraje v Premier League, kde Aston Villa přivítá United. Oba celky mají úplně jiné starosti, zatímco domácí tým řeší záchranářské práce, tak hosté chtějí hrát Ligu mistrů. Domácí tým má na kontě 27 bodů a patří mu 18. místo. Hosté jsou na 5. místě se ziskem 55 bodů.

Aston Villa je nováček ligy, zatím to pro ni nevypadá dobře. Těšit ji může fakt, že na Watford ztrácí jen jediný bod, takže to se dohnat dá. Bohužel forma domácího týmu je v této fázi velmi bídná. Z předešlých 5-ti duelů třikrát prohráli a dvakrát remizovali. Je to velmi málo získaných bodů v těchto důležitých časech. United ztrácí na Chelsea aktuálně 2 body. Pokud ji chce předběhnout, musí se spoléhat na její zaváhání a své zápasy musí zvládnout. Aktuálně má však dobrou formu, když dokázal z předešlých 5-ti zápasů až čtyřikrát vyhrát a jednou remizoval. Tento souboj bude velmi zajímavé sledovat na dálku a sám jsem zvědavý, jestli tedy někdo ze zmiňované dvojice zaváhá. Domácí celek musí do tohoto souboje dát všechno, ale hosté by tu měli dokázat vyhrát.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je lepší ve prospěch United, kteří třikrát vyhráli a dvakrát se zrodila remíza. Současná forma a kvalita je na straně United, proto si myslím, že dokáží zvítězit a získat povinné 3 body. V zápase by mohly padnout alespoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Aston Villa - Manchester Utd
Súťaž: Premier League
Čas zápasu: 09.07.2020 21:15
Tip:
2 and over 2.5
Kurz: 1.89
Bookmaker: iFortuna