AS Řím - AC Milán (analýza + tip na zápas)

AS Řím - AC Milán (analýza + tip na zápas)

Dalším zajímavým soubojem v Serie A a šlágrem 24. kola bude zápas, ve kterém doma AS Řím přivítá AC Milán. Opět se očekává velmi vyrovnaná konfrontace dvou týmů z top čtyřky a těžko zde hledat favorita.

AC Milán donedávna vedlo Serii A, ale jeho forma se jaksi zastavila, když kleslo na 2. místo se ziskem 49 bodů. Z předešlých 5-ti duelů AC třikrát prohrálo a dvakrát vyhrálo. Na vedoucí Inter ztrácí 4 body a na svědomí to má i předešlý vzájemný duel, který AC absolutně nezvládlo a Inter vyhrál rozdílem třídy 3:0, přičemž AC bylo střelecky aktivnější, ale úplně impotentní v zakončení. Dále jsem si všiml, že AC prohrálo souboje se silnými celky, jako Juventus, Atalanta a Inter, což může signalizovat, že navzdory značnému zlepšení tento tým ještě není připraven konfrontovat se s nejlepšími. Senzační byla nedávná prohra 0:2 v Spezii. AS Řím je na 4. místě se ziskem 44 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, jednou prohrál a v předchozím kole remizoval 0:0 na půdě Beneventa, když nevyužil přesilovku. Atalanta je na 5. místě se ziskem 43 bodů a Lazio na 6. místě se ziskem 43 bodů, takže souboj o LM bude napínavý a tuhý zřejmě do konce sezóny.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou týmů je o kousek lepší pro AC, která dvakrát vyhrálo, dvakrát se zrodila remíza a jednou vyhrál AS Řím. Předešlý zápas v Miláně skončil divokou remízou 3:3 a všiml jsem si, že prakticky vždy skórovali oba celky a padalo dost branek. Zkusím tip, že oba dají gól a v zápase padnou alespoň 3 góly dohromady.

Tip na zápas

Zápas: AS Řím - AC Milán
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 28.02.2021 20:45
Tip:
Over 2.5 a každý tým dá gól: Ano
Kurz: 1.82
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.