AS Řím - AC Milán (analýza + tip na zápas)

AS Řím - AC Milán (analýza + tip na zápas)

Dalším zajímavým soubojem v Serie A a šlágrem 24. kola bude zápas, ve kterém doma AS Řím přivítá AC Milán. Opět se očekává velmi vyrovnaná konfrontace dvou týmů z top čtyřky a těžko zde hledat favorita.

AC Milán donedávna vedlo Serii A, ale jeho forma se jaksi zastavila, když kleslo na 2. místo se ziskem 49 bodů. Z předešlých 5-ti duelů AC třikrát prohrálo a dvakrát vyhrálo. Na vedoucí Inter ztrácí 4 body a na svědomí to má i předešlý vzájemný duel, který AC absolutně nezvládlo a Inter vyhrál rozdílem třídy 3:0, přičemž AC bylo střelecky aktivnější, ale úplně impotentní v zakončení. Dále jsem si všiml, že AC prohrálo souboje se silnými celky, jako Juventus, Atalanta a Inter, což může signalizovat, že navzdory značnému zlepšení tento tým ještě není připraven konfrontovat se s nejlepšími. Senzační byla nedávná prohra 0:2 v Spezii. AS Řím je na 4. místě se ziskem 44 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, jednou prohrál a v předchozím kole remizoval 0:0 na půdě Beneventa, když nevyužil přesilovku. Atalanta je na 5. místě se ziskem 43 bodů a Lazio na 6. místě se ziskem 43 bodů, takže souboj o LM bude napínavý a tuhý zřejmě do konce sezóny.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou týmů je o kousek lepší pro AC, která dvakrát vyhrálo, dvakrát se zrodila remíza a jednou vyhrál AS Řím. Předešlý zápas v Miláně skončil divokou remízou 3:3 a všiml jsem si, že prakticky vždy skórovali oba celky a padalo dost branek. Zkusím tip, že oba dají gól a v zápase padnou alespoň 3 góly dohromady.

Tip na zápas

Zápas: AS Řím - AC Milán
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 28.02.2021 20:45
Tip:
Over 2.5 a každý tým dá gól: Ano
Kurz: 1.82
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy