Arsenal - Villarreal (analýza + tip na zápas)

Arsenal - Villarreal (analýza + tip na zápas)

Odveta tohoto odvetného semifinálového duelu Evropské ligy bude určitě zajímavá, protože je o co hrát a oba týmy jsou reálné ve hře o postup. Villarreal nastoupí v Londýně a bude mít mírnou výhodu, protože doma vyhrál 2:1. Favorit v odvetě je domácí tým.

Villarreal před týdnem zdolal doma Arsenal 2:1 a mohlo to být ještě lepší, protože Arsenal dostal ve 2. poločasu červenou kartu. Villarreal mohl využít přesilovku, přidat další gól a Arsenal by tak šel do odvety s malou duší. Arsenal v dalším průběhu zápasu neinkasoval a jeho hra se paradoxně ve 2. poločasu výrazně zlepšila navzdory červené kartě. Navíc tým z Londýna vstřelil mimořádně důležitý gól na půdě soupeře a zůstal tak reálně ve hře o postup před odvetou. Po snižujícím gólu hrál Arsenal nadále aktivně a vytvořil si šance na vyrovnání, ale to se mu již nepodařilo. V odvetě mu tedy stačí zvítězit 1:0, ale hosté se v této sezoně výrazně zlepšily a alespoň kousíček se přiblížily ke svým někdejším výkonem, když byli obávaným týmem. Přes víkend oba zvítězili v domácích soutěžích, kde bojují o účast v EL v příští sezoně. Arsenal podal solidní výkon a zaslouženě vyhrál v Newcastlu 2:0 a Villarreal doma zdolal Getafe 1:0. Navíc má trenér Villarrealu Emery speciální motivaci proti Arsenalu, který ho před časem vyhodil.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů je dost vyrovnaná, ale lépe je na tom Arsenal, který vyhrál dvakrát, dvakrát se zrodila remíza a před týdnem vyhrál doma Villarreal. Myslím, že Arsenal to doma nebude mít lehké, ale zkusím věřit v jeho vítězství a uvidíme, jestli dokáže postoupit.

Tip na zápas

Zápas: Arsenal - Villarreal
Soutěž:
Evropská liga - play-off
Čas zápasu: 06.05.2021 21:00
Tip:
1
Kurz: 1.89
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.