Anderlecht - Mouscron (analýza + tip na zápas)

Anderlecht - Mouscron (analýza + tip na zápas)

Nedávno se rozběhla i belgická nejvyšší soutěž, ve které je několik aspirantů na titul. Jedním z nich je i Andelecht, který je nejúspěšnějším týmem v Belgii. Anderlecht přivítá doma Mouscron a bude favorit zápasu.

Anderlechtu se předešlé sezóny nedařilo a hrál velmi slabě. Nevýrazné výkony nehodné tohoto top klubu se podepsali také na umístění v ligové tabulce. V předešlé sezoně skončil domácí tým až na 8. místě, což je těžko přijatelné, protože se počítá s titulem každý rok. Znamenalo to opět neúčast v EL a LM. Anderlecht by se v této sezoně mohl konečně mobilizovat a zabojovat o titul proti Bruggám a Genku. Odehraná jsou zatím jen 2 kola a domácímu týmu patří 4. místo se ziskem 4 bodů. V úvodním kole přišlo opět zaváhání na trávníku Mechelenu, když Anderlecht vedl už 2:0, ale dvakrát inkasoval v závěru zápasu. Zbytečná ztráta dvou bodů byla na světě. Později zdolal doma St. Truiden 3:1 a na toto vítězství by mohl navázat také v tomto měření sil.

Vzájemná bilance zápasech těchto dvou týmů je lepší ve prospěch domácího týmu, který třikrát vyhrál, jednou se body dělily a jednou vyhrál Mouscron. Očekávání jsou velké a domácí celek by měl zvítězit. Zkusím věřit, že Anderlecht doma vyhraje a v zápase padnou alespoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Anderlecht - Mouscron
Súťaž: Jupiler League
Čas zápasu: 23.08.2020 18:15
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.96
Bookmaker: iFortuna