Ajax - PSV (analýza + tip na zápas)

Ajax - PSV (analýza + tip na zápas)

V krajině tulipánů se v rámci nejvyšší nizozemské ligy představí doma Ajax, který v derby přivítá svého rivala PSV Eindhoven. Domácí tým je v zápase jasný favorit podle kurzů, ale hosté jsou zdatný soupeř.

Tento duel dvou nejlepších týmů v Nizozemsku by měl být okořeněn i tím, že rozdíl v tabulce je pouze jediný bod. Ajax je aktuálně na 1. místě se ziskem 34 bodů a z předešlých 5-ti zápasů třikrát vyhrál, jednou prohrál a jednou remizoval. Nevyhnul se ani nečekaným ztrátám bodů, jelikož předcházející remíza 1:1 na trávníku Willlem II je určitě nečekaná ztráta bodů a taky nedávná prohra 1:2 v Twente. PSV je průběžně na 2. místě se ziskem 33 bodů a na svého soupeře ztrácí bod. Aktuálně mají hosté lepší formu a bilanci jako má Ajax, když z předešlých 5-ti duelů až čtyřikrát vyhráli a jednou remizovali. Předešlé 3 duely hosté vyhráli suverénně s celkovým skóre 10:2, i proto si myslím, že hosté neprodají kůži v Amsterdamu levně.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů těchto týmů je lepší ve prospěch domácího celku který třikrát vyhrál, jednou vyhrálo PSV a jednou se body dělily. Forma domácího týmu mi aktuálně nepřijde okouzlující a kurz na výhru Ajaxu se mi zdá nízký. Zkusím raději tip, že v zápase dokážou skórovat oba celky a v zápase padnou alespoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Ajax - PSV
Súťaž:
Eredivisie
Čas zápasu: 10.01.2021 16:45
Tip:
Over 2.5 a oba dají gól
Kurz: 1.63
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.