AC Milán - Turín (analýza + tip na zápas)

AC Milán - Turín (analýza + tip na zápas)

V zápase Serie A přivítá vedoucí AC Milán doma FC Turín, který se pohybuje na dolních příčkách tabulky. Domácí tým bude v zápase jasným favoritem na udržení si vedoucí pozice v boji o titul.

AC Milán je i po předešlé ligové prohře s Juventusem 1:3 na 1. místě tabulky. Je třeba říci, že tato prohra byla první prohrou Milána v této sezoně a přišla až v 16. kole, což svědčí o skvělé formě Milána v této sezóně. Z předešlých 5-ti duelů domácí tým třikrát vyhrál, jednou remizoval a jednou prohrál. Již několik kol se musí obejít bez pomoci Ibrahimovice, ale daří se mu vyhrávat i tak, ačkoli proti Juventusu by byl určitě platným hráčem. AC si prvenství udrželo i díky prohře svého městského rivala Interu, který nečekaně prohrál v Sampdorii 1:2. Turín je aktuálně na 17. místě se ziskem 12 bodů. V předešlých 5-ti duelech jen jednou vyhrál, třikrát remizoval a dvakrát prohrál. Nedávná výhra 3:0 v Parmě byla jen druhou výhrou v této sezoně vůbec. Turín by aktuálně neměl dělat Milánu velké problémy na jeho stadionu.

Bilance vzájemných duelů těchto celků je poměrně vyrovnaná, když předešlé 2 duely vyhrálo Milán, dvakrát vyhrál Turín a jednou se body dělily. V těchto zápasech vždy zvítězil domácí celek. Oba celky se momentálně nacházejí v odlišné výkonnosti a v tabulce stojí na opačné straně. Věřím, že domácí celek se po minulé prohře naladí na tento duel vítězně. Hraju výhru Milána a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: AC Milán - Turín
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 09.01.2021 20:45
Tip: 1 and over 1.5
Kurz:
1.75
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.