AC Milán - Neapol (analýza + tip na zápas)

AC Milán - Neapol (analýza + tip na zápas)

V šlágru 27. kola Serie A přivítá AC Milán doma Neapol a mělo by se jednat o vyrovnaný duel dvou předních týmů ligy. Rozdíl v tabulce je pár míst, ale kurzy jsou moc podobné a vyrovnané.

Domácí celek je na 2. místě se ziskem 56 bodů a z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohrál, jednou remizoval a dvakrát vyhrál. Po krátkém výpadku formy se AC opět dostalo v domácí lize na vítěznou vlnu a dokázalo vyhrát v Římě s AS a také v nepříjemné Veroně. Před duelem s Neapolí ještě na AC čekal úvodní duel osmifinále Evropské ligy na trávníku United. AC hraje v této sezóně konečně dobře, i když na svého rivala Inter ztrácí již 6 bodů v boji o titul, ale určitě by si tento klub po několika letech mohl zahrát opět Ligu mistrů. Neapol je zatím na 6. místě se ziskem 47 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, jednou remizoval a jednou prohrál. Neapol mohl být v tabulce určitě výše, ale poztrácel mnoho zbytečných bodů. V nabité konkurenci potřebuje sbírat body, aby se představil v příští sezoně ve skupině Ligy mistrů. Nedávno vypadl v Evropské lize, když nestačil jako favorit na houževnatou Granadu.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou týmů je lepší pro domácí tým, který dvakrát vyhrál a třikrát se tyto kluby rozešli remízou. Jakož i kurzy namlouvají, tenhle duel by mohl být vyrovnaný a já proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: AC Milán - Neapol
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 14.03.2021 20:45
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.70
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.