AC Milán - Juventus (analýza + tip na zápas)

AC Milán - Juventus (analýza + tip na zápas)

Šlágrem 16. kola italské Serie A bude souboj vedoucího AC Milán proti Juventusu. Domácí celek po nevýrazných sezónách hraje konečně zajímavý fotbal a vede ligu.

BPohled na tabulku je přímo až trošku neuvěřitelný, protože Milán nejen, že vede soutěž, ale na Juventus má náskok již 10 bodů. Milánu se aktuálně již několik zápasů daří i bez zraněného Ibrahimovice a je na čele se ziskem 37 bodů. Ani Milánu se však nevyhnuli zaváhání a pár bodů zbytečně ztratili, je však třeba říci, že v Serie A ještě jako jediný tým neprohráli jediný zápas. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát remizovali - 2:2 s Parmou a v Janově, ale následně třikrát vyhráli. Juventus je zatím na 5. místě se ziskem 27 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, jednou prohrál a jednou remizoval. V předchozím kole si udělali doma chuť výhrou 4:1 proti Udinese, nakolik zápas předtím prohráli doma 0:3 s Fiorentinou.

Bilance vzájemných duelů těchto celků je mírně lepší ve prospěch hostí, kteří dvakrát vyhráli, dvakrát se zrodila remíza a jednou vyhrálo Milán. Očekávám další vyrovnaný utkání mezi těmito kluby. Nemám proto nad čím přemýšlet a zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: AC Milán - Juventus
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 06.01.2021 20:45
Tip: Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz:
1.73
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.