AC Milán - Inter (analýza + tip na zápas)

AC Milán - Inter (analýza + tip na zápas)

Šlágrem 23. kola Serie A bude souboj dvou rivalů z Milána, kteří působí na stejném stadionu. Jako domácí tým je vedeno AC Milán, které nastoupí v tomto derby proti Interu. Zápas bude napínavější, protože se jedná o souboj druhého týmu ligy s prvním.

Inter je v tomto souboji kancelářemi považován za mírného favorita, ale AC určitě nepustí kůži levně, nakolik je to extrémně důležitý souboj v boji o titul. Domácí AC v předchozím kole zaváhalo a prohrálo v Spezii nečekaně 0:2 a pustilo tak svojí chybou před sebe Inter, který doma nezaváhal a zdolal Lazio 3:1. Inter má momentálně stabilnější formu, když z předešlých 5-ti duelů jednou remizoval a 4 souboje vyhrál. Aktuálně mu patří rovných 50 bodů a vede ligu s náskokem jednoho bodu před AC. AC Milán dokázalo z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, no dvakrát prohrálo a právě tyhle zaváhání způsobily, že Inter se bodově dotáhl. Pokud by Inter vyhrál, bude mít náskok již 4 body a to se může v konečném zúčtování ukázat rozhodující. Může i nemusí, ale AC to nebude chtít riskovat a bude chtít odčinit prohru z předchozího kola. Inter má bod náskok, takže si myslím, že větší tlak je na straně AC.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je jasně lepší ve prospěch Interu, který dokázal vyhrát 4 duely a AC pouze jeden. V tomto měření sil jsou však oba celky tabulkovými sousedy a oba kluby hrají v této sezoně výborně. V důležitém zápase nebude chtít nikdo udělat zbytečnou chybu. Očekávám vyrovnaný duel, proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí nerozhodně.

Tip na zápas

Zápas: AC Milán - Inter
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 21.02.2021 15:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.78
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy