Změny a sportovní události v Tipsportu pro rok 2018 a tip na EL Clásico

Sdílejte, děkujeme:
Změny a sportovní události v Tipsportu pro rok 2018 a tip na EL Clásico

Tipsport inovuje

Tipsport se v poslední době snaží vylepšovat web stránku. Změny se udály na několika směrech, např. při streamování zápasů, kde budete moci od teď sledovat přímé přenosy i chvíli po zápase a hlavně nebudete muset mít nainstalovaný flash. Ty podstatnější změny se udály v oblasti předzápasových a live sázek, kde podoba a řazení těchto sázek se sjednotila. Bude to tak více intuitivnější. Kromě toho Tipsport změnil i vypisování gólů a handicapů, které budou nyní přehlednější (najdete je ve formátu -0,5; -1,5 a při gólech více / méně to bude obdobné). Poslední větší změnou je bonifikace, kde můžete díky Netem získat až 100% bonifikaci. Výhru na tiketu si tam můžete zvýšit dvojnásobně. Za každé procento navýšení kurzu dáte stejné procento vkladu zaplaceného v Netoch (vklad na tiket 100 Kč, při navýšení o 10% zaplatíte 10 Netů). V Tipsportu platí 1 Netů = 1 Kč.

Soutěže a události v roce 2018

Kromě toho Tipsport zveřejnil i soutěže na následující rok, kde se bude hrát o odměny v celkové výši 40 000 000+ Kč. V Tiplige nedošlo ke změnám, ale v Tipcupoch (jeden pro jedno roční období) se rozdá celkem 5 000 000 Netů, přičemž na konci celého bude Turnaj mistrů 2018, kde si vítěz přilepší o 1 000 000 Kč. Zimní Tipcup startuje již 26.12.2017. Kromě toho na vás čekají volby českého prezidenta (leden), v únoru událost roku - Olympijské hry v Jižní Koreji, pokračovat to bude MS v ledním hokeji a MS ve fotbale v Rusku. Těšit se můžete i na TIPOVAČKA, Fotbalovou desítku nebo soutěže v live sázkách.

EL Classico den před Vánocemi!

Ve Španělsku budou mít letos Vánoce dva dny po sobě, protože den před Vánocemi vypukne o 13:00 na stadionu Realu Madrid slavné EL Clásico. Barcelona má 11-bodový náskok a Real Madrid by ho měl snížit pokud chce hrát o titul ve španělské lize. Tento rok se setkali v Superpoháru, kde Barcelona tahala za kratší konec (1: 3 a 0: 2). Náš tip je, že Real Madrid tento zápas zvládne a ukradne si tak 3 body pro sebe (kurz 2.14Tipsportu). Jako alternativní sázku za menší vklad doporučujeme, že se prosadí hrotový útočník Benzema nebo stoper Ramos.Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Nejnovější příspěvky na fóru

Ahojte tipéri, chceme sa podelit o super analýzu:...
PREZIDENTSÉ VOLBY ČESKÁ REPUBLIKA 2018
To je spíš moje chyba, vesvětluju to hrozně chaoticky...ověřuju přes pas a...
Registrace u bet365
Betko by mal fungovať tak, že ti budú posielať peniaze z iného účtu ako...
Moze ma štát "stíhať"??
Poradíme vám?