Rozšířili jsme obsah o kalkulačky pro asijský handicap, surebets a přepočet kurzů.

 •  Ostatní novinky
Sdílejte, děkujeme:
Rozšířili jsme obsah o kalkulačky pro asijský handicap, surebets a přepočet kurzů.

Online sportovní sázení bude pouze kupředu a proto bude tipování u lidí stále populárnější. Mezi hlavní lákadla v poslední doby patří určitě asijský handicap. Tento druh sázky je v Asii tak populární, že asijské sázkové kanceláře už pomalu ani nemusí vypisovat sázky na 12 resp 1X2. Asijský handicap si postupně získává i evropských zákazníků a proto jsme připravili pro vás kalkulačku asijských handicapů.

Jelikož dnes můžete tipovat v online sázkových kancelářích po celém světě (i když nám to MFČR znepříjemňuje), tak se můžete setkat s různými kurzy. Většina sázkových kanceláří poskytuje i evropský formát kurzů, ale v případě, že byste chtěli vědět jakou hodnotu má například malajsijský kurz, tak můžete využít kalkulačku na přepočet kurzů (konvertor sázkových kurzů).

Nesmí chybět ani surebet kalkulačka, která vám rozloží vklad tak, abyste měli jistý zisk. Toto však není vždy možné a sázkové si dávají na toto pozor (pokud to uděláte vícekrát, tak vám může sázková udělit i osobní limity na sázky). Surebets se nazývají také arbitrážní sázky, čili nastane situace kdy vsadíte peníze na všechny možnosti (např. Při fotbale na vítěze domácího, remízu a hosta). Kurzy jsou tak nastaveny, že ať výsledek dopadne jakkoliv, tak vy dosáhnete zisk. Samotná sázková kancelář nevypíše surebet, proto se využívají minimálně dvě sázkové kanceláře. Je tam hodně i negativních faktorů, které si můžete přečíst v článku sure betting.Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Nejnovější příspěvky na fóru

bohužial toto asi nemôžem. Bol by to spam a neviem ani či to je v...
Huddersfield town - oficialny fanklub
Zdraívm, nič sa nemní. Áno o tejto zavádzajúcej reklame zo strany Niké...
Nový zákon o zahraničných stávkových...
Ja len tolko k tomu - na stavkovanie sa vzdy treba pozerat z dlhodobeho...
Stavky na stvrtiny-basketbal
Poradíme vám?