Doporučené sázkové kanceláře - s těmito chybu neuděláte

Sdílejte, děkujeme:

Nejlepší sázková kancelář na světě pro mnohé sázejících je sázková kancelář Bet365. Sázkové kanceláře jako BwinTipsport nebo Unibet mohou být pro sázející také velmi zajímavé.

Proč je Bet365 nejlepší sázková kancelář na internetu? Sázková kancelář Bet365 má nejkomplexnější kurzovou nabídku sázek včetně asijských handicapů, vysoké limity (maximální výhra může být až 2.000.000 GBP na tiket/týden) a zároveň má sázková kancelář Bet365 i nejlepší live sázky.

Pokud jste profesionální sázkař a převážně podáváte jeden zápas na tiket, tak budou pro vás nejlepší profesionální sázkové kanceláře jako Pinnacle Sports nebo SBObet. Proč se tyto společnosti považují za nejlepší sázkové kanceláře pro profesionály? Sázková kancelář pro profesionály vám nikdy neudělí limit, má nejlepší kurzy a kromě toho vám umožňuje sázet za vysoké částky.

Máte vlastní názor na sázkové kanceláře? Neváhejte se o své zkušenosti s internetovými sázkovými kancelářemi podělit s ostatními ve fóru oTipovani.com.
Doporučené sázkové kanceláře
Sázková kancelář Hodnocení Sázkové možnosti Bonus
8.0 Live sázení Živé přenosy Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Aplikace pro Windows Phone Asijský handicap 50.000 Kč
7.4 Live sázení Živé přenosy Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Aplikace pro Windows Phone 3.000 Kč

Nejlepší live sázení

Mezi nejlepší sázkové kanceláře nabízející live sázky patří i Unibet, avšak nabídka live sázek není tak široká jako má Bwin nebo Bet365. Sázkové kanceláře Unibet a Bet365 nabízejí přímé přenosy z italské ligy, přičemž jsou jejich stránky velmi přehledné a jednoduché. Mezi nejlepší sázkové kanceláře pro live sázení v hokeji rozhodně nepatří Pinnacle Sports, protože sázet můžete jen během přestávek mezi třetinami. Nejlepší kurzy na live sázky však najdete právě v Pinnacle Sports.

Sázková kancelář Poznámka
Nejširší nabídka live sázek na internetu a k dispozici máte i největší počet přímých přenosů.
Tipsport nabízí i solidní live sázky, které si mohou oblíbit hlavně ty co tipují český hokej (Tipsport přináší přímé přenosy z české hokejové ligy). Výhodou je i to, že stránka není ve flash a vše se velmi rychle načte.
Nadstandardní nabídka live sázek

Nejlepší live streaming

Největší počet přímých přenosů ze sportovních zápasů má sázková kancelář Bet365, ale pro ČR nejsou k dispozici přímé přenosy z německé Bundesligy (k dispozici na Bwin, Tipsport). KHL má k dispozici několik sázkových kanceláří jako je Bet365, Fortuna, Tipsport, Unibet nebo Bwin. Všechny přímé přenosy z české hokejové ligy vysílá pouze Tipsport. Českou fotbalovou ligu je možné sledovat na Tipsport. Utkání z NHL a NBA můžete najít na Bet365.

Sázková kancelář Hodnocení live streamingu Pro sledování živých přenosů
5 je potřebný peněžní zůstatek na hráčském účtu
4 je třeba zaplatit poplatek

Nejvyšší kurzy

Výšku kurzů vyjadřuje nejlépe payout. Čím je vyšší, tím je pro vás výhodnější. V našem případě je počítán z kurzů 1X2. Nejlepší sázkovou kanceláří je v tomto případě jednoznačně Pinnacle Sport (97%). V průměru mají nejlepší sázkové kanceláře payout kolem 92% při kurzech 1X2. Nejlepší české sázkové kanceláře Fortuna a Tipsport mají při kurzech 1X2 payout okolo 90%. Rozdíly jsou i při hladinách kurzů, kde Pinnacle Sports má 1.95 - 1.95, u většiny sázkových kanceláří se pohybuje od 1.90 - 1.90 (Bet365, William Hill), 1.87 - 1.87 (Unibet, Bwin) až po 1.80 - 1.80 (Bet-at-home a tuzemské sázkové kanceláře Tipsport a Fortuna).

Sázková kancelář Poznámka
V Bet365 najdete velký počet hodnotných sázek, hladina kurzů se pohybuje většinou na úrovni 1.90 - 1.90. Při asijském handicapu, který vyrovnává šance mužstev 50:50 je hladina kurzů až 1.95 - 1.95.
V burze sázek Betfair můžete najít nejvyšší kurzy na trhu, protože kurzy vytvářejí samotní sázkaři. Na druhé straně si Betfair účtuje poplatek ve výši 2-5% z výher.

Nejvyšší limity na sázky

Nejlepší sázkové kanceláře vám schválí sázky i za větší peníze jako je to např. ve William Hill, ale ve většině případů to bude podléhat schválení bookmakerem. V Pinnacle Sport máte stanovené limity a když chcete podat sázku ještě za víc peněz, tak musíte uzavřít další tiket (ale už se změněným kurzem). V Bet365 si můžete prohlédnout za kolik si můžete maximálně vsadit, avšak tyto limity můžete překročit, ale zbývající částka půjde na schválení k bookmakerovi.

Sázková kancelář Poznámka
Bet365 může limity konkurovat i profesionálním sázkovým kancelářím, přičemž má na některé sporty jako je např. evropský hokej jednoznačně nejvyšší možné maximálně sázky.
Maximální sázky v burze sázek mohou být na některé události velmi vysoké, protože vše záleží od likvidity.

Nejvyšší limity na výhry

Mezi maximálními výhrami v sázkových kancelářích jsou velké rozdíly. Nejlepší sázkové kanceláře vám umožňují vyhrát až 2.000.000 GBP tiket/týden. Naopak některé sázkové kanceláře umožňují vyhrát jen 10.000 EUR na tiket. Výška maximální výhry může být důležitý faktor, který ovlivní výběr pro vás té nejlepší sázkové kanceláře.

Sázková kancelář Maximální výhra Poznámka
2.000.000 £ závisí od sportu a ligy
10.000.000 Kč na všechny sporty
5.000.000 Kč na všechny sporty
1.000.000 £ závisí od sportu a ligy

Nejlepší mobilní sázení

Pokud chce být sázková kancelář úspěšná, tak musí mít k dispozici mobilní verzi stránky. V dnešní době se podává více než 30% sázek právě přes mobilní telefony resp. smartphony. Nejvíce sázkových aplikací se vytváří právě pro chytré mobilní telefony s operačními systémy Android a iOS a pokud chcete sázet přes mobil, tak vám doporučujeme mobilní sázení právě přes smartphony s operačními systémy Android nebo iOS (iPhone, iPad).

Sázková kancelář Poznámka
Možnost sledování přímých přenosů přes mobil pro Android a iOS, ale samotné live sázení je k dispozici pro každý mobilní telefon.
Tipsport nabízí svým zákazníkům aplikaci, která funguje na OS Android, iOS, Windows Phone nebo BlackBerry. K dispozici máte kompletní kurzovou nabídku.
iFortuna nabízí mobilní verze pro všechny druhy telefonů a nově i pro iPad. Na stránce si můžete stáhnout aplikace pro Android a iPhone a dívat se na přímé přenosy přes mobil.

Nejlepší asijské handicapy

Nejlepší sázkovou kanceláří pro asijské handicapy je Bet365. Její nabídka je nejširší ze všech a většinou je ohraničena kurzy 6.00 až 7.00. To znamená, že vypíše různé asijské handicapy či na výsledek nebo góly v zápase, dokud nedosáhnou uvedené kurzy. V Pinnacle a 10Bet se tyto asijské handicapy vypisují obvykle jen do kurzu 3.00. Pokud tipujete asijské handicapy při live sázkách, tak si přečtěte pravidla, protože při live sázkách se asijské sázky počítají od aktuálního skóre.

Sázková kancelář Hodnocení asijského handicapu Typy asijských handicapů
5 např. AH (0), AH (-0,25), AH (-0,5), AH (-0,75), AH (-1) atd.
3 např. AH (0), AH (-0,25), AH (-0,5), AH (-0,75), AH (-1) atd. (Asijské sázky jsou nabízeny tak, aby se kurz pohyboval vždy kolem 2.0)

Sázkové kanceláře se skupinovým tiketem

Skupinové tikety jsou podobné jako systémové sázky. Rozdíl je v tom, že při skupinových tiketech vám může tvořit jednu skupinu (např. skupinu A) několik zápasů. Při systémových sázkách vám vždy jednu skupinu bude tvořit pouze jeden zápas. Tikety jsou omezovány počtem zápasů, kurzem ale i maximálními výhrami. Záleží od sázkové kanceláře, ale při skupinových tiketech nesmí tiket v níže uvedených sázkových kancelářích přesáhnout maximální výši výhry. Pokud tedy vytvoříte tikety a dáte systémovou sázku 3 z 5 (vytvoří se 10 kombinací), tak vaše maximální výhra nesmí překročit výhry (sečteny dohromady) ze všech kombinací. Skupinové sázky najdete jen v pár internetových sázkových kancelářích.

Sázková kancelář Maximální počet zápasů na tiketu Maximální výhra
50 10.000.000 Kč
50 5.000.000 Kč
36 5.000.000+
50 10.000.000 Kč


Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Nejnovější příspěvky na fóru

No ja frcim na skrill. Poplatky presne neviem ale tu si to mozes precitat....
Ako obísť blokovanie webov pre online hazard?
Thomas, si kraaal, Diiky!
Alternative Bet365 URL, Bet365 Mirror site resp...
zdravím, ak ste bonus nemali dopretáčany, tak nemôžete očakávať že vám...
Tipbet

Aktuální bonusy

Poradíme vám?