Kalkulačka asijských handicapů

Sdílejte, děkujeme:

Asijský handicap (AH) je v současnosti velmi populární sázka, protože vylučuje remízu (při remíze vám bude vrácený vklad) a také získáváte lepší kurz na zápas. V naší kalkulačce asijských handicapů si můžete zjistit svůj profit u jednotlivých druhů asijských handicapů. Zadejte kurz, výšku sázky a typ asijského handicapu a zjistěte svůj profit (čistá výhra).

Kalkulačka asijského handicapu
Tým Domácí
Hosté
Kurz (tým domácích)
Asijský handicap (tým domácích)
Provize burzy sázek (0.05 = 5%. Pokud si nejste jisti, ponechte prázdné)
Výška sázky (Kč)
Možnosti výpočtu Výpočet AH pro přesné skóre
Všechny možné scénáře AH
Výpočet AH pro přesné skóre
Domácí : Hosté

Stručně k asijskému handicapu

Asijský handicap (AH) má vždy jen dvě možnosti podání sázky, protože se při AH vylučuje remíza. V případě, že je výsledek nerozhodný, tak se vám bude vklad vracet. Existují různé typy asijských handicapů, proto vám doporučujeme přečíst si článek asijský handicap.

Kalkulačka asijských handicapů

Při asijských handicapech vám budou dělat největší problémy čtvrtinové (např. AH (-0,25) a tříčtvrtinovou handicapy (např. AH (-0,75)). Kalkulačka asijských handicapů vám pomůže zjistit jak se počítají všechny typy handicapů. Po kliknutí na "Vypočítat výhru a zisk" se v tabulce dozvíte kolik vyhrajete a zda budete v zisku. Navíc je tabulka rozdělena na poloviční a celkové sázky pro lepší pochopení výpočtu asijského handicapu. Kalkulátor nabízí také možnost zvolení všech scénářů pro zvolený asijský handicap.

Tato kalkulačka asijských handicapů nenabízí možnost sázek na under/over, ale v principu je to zcela totožné jako sázky na domácích či hosty. Při výběru asijského handicapu narazíte na možnost AH(0), kde jsou dále uvedeny zkratky SBR (sázka bez remízy), DNB (draw no bet) a PK (pick). V principu jde o stejnou sázku i když se mohou v některých sázkových kancelářích kurzy nepatrně měnit, pokud má sázková kancelář vypsanou SBR a také AH(0). Všechny tyto sázky zajišťují to, že v případě remízy vám v řádné hrací době bude vrácený vklad.Poradíme vám?