Bet365 je v procesu získání licence v České republice. Dokud nebude mít Bet365 licenci, tak se hráči z České republiky od 1.1.2017 nebudou moci registrovat. Existující hráči budou moci vybírat peníze z účtů, ale nebudou moci uzavírat sázky. Nevyhodnocené sázky stávajících hráčů zůstávají v platnosti. Jakmile Bet365 obdrží licenci, tak občané České republiky se budou moci opět registrovat v Bet365 a uzavírat sázky. Pro hráče ze Slovenska toto omezení neplatí a mají nárok i na vstupní bonus.

Recenze Bet365 - klenot mezi sázkovými kancelářemi

Sdílejte, děkujeme:

Výhody Bet365 - proč tam sázet?

 • Sázková kancelář Bet365 je v češtině včetně zákaznické podpory
 • Bezkonkurenční nabídka live sázek asijských handicapů
 • Vysoké limity na sázky
 • Až 70.000 živých přenosů během roku (NHL, NBA, Primera División, Serie A atd.)
 • 100% vstupní bonus má velmi jednoduché podmínky pro protočení
 • Nabídka sázek pro live sázení je jedna z nejlepších na internetu!
 • Mobilní verze stránek jakož i Bet365 aplikace pro Android a iPhone! (přes aplikaci je možné sledovat i živé přenosy)
 • Vynikající funkce cash out - zavřít sázku (už nemusíte čekat do konce utkání!)

Sázková kancelář Bet365 je jednou z největších soukromých společností ve Spojeném království. Své postavení začali budovat v roce 2000 a dnes je Bet365 jednotka mezi sázkovými kancelářemi. Bet365 poskytuje kurzové sázky na základě licence získané v Anglii, ale pro kasino a poker využívá licenci udělenou na Gibraltaru. Její služby najdete na Bet365.com.

Registrace u Bet365

Pro založení vašeho sázkařského účtu u Bet365 klikněte zde (bet365.com). V registračním formuláři důkladně zadejte všechny požadované údaje. Všechny vaše údaje musí být pravdivé a správné. V registračním formuláři Bet365 musíte zadat 4-místní bezpečnostní číslo, které si zapamatujte nebo zapište. Bet365 toto číslo používá namísto bezpečnostní otázky. Kromě tohoto kódu se zde nachází i políčko s bonusovým kódem, které se nechává prázdné. Po dokončení registrace si přečtěte váš e-mail, kde budete mít informace o vstupním bonusu i s konkrétním bonusovým kódem (tento kód zadáte až po přihlášení se na váš sázkařský účet podle pokynů z e-mailu). Následně vložte peníze na váš sázkařský účet a můžete začít sázet.

Bet365 momentálně neposkytuje bonus.

Kurzová nabídka Bet365

Bet365 má nejuniverzálnější nabídku ze všech sázkových kanceláří. Když odmyslíme všechny běžné události, tak vás v první řadě upoutá nabídka asijských handicapů včetně dvojitých asijských handicapů a jejich různé alternativy ke každé vypsané události! Tento druh hendikepů je přitom přenesen i do sázek více/méně, čili nemusíte sázet pouze více/méně 2.5 gólu! V sázkové kanceláři Bet365 najdete kurzy i na sázky či padne více než 2, 3 nebo 4 góly (v případě padnutí přesného počtu gólů vám vrátí vklad). Pokud si myslíte, že v nějakém zápase padne 7 gólů, tak na Bet365.com najdete vypsán i takový kurz. Takovou širokou nabídku najdete pouze v sázkové kanceláří Bet365!

Evropský hokej má v kurzové nabídce také své zastoupení a pro hráče má nesmírnou cenu. Kromě klasických sázek na 1X2 a sázek na vítěze (včetně prodloužení) najdete v Bet365 i SBR - sázky bez remízy (vklad na sázku vám bude vrácen, pokud zápas skončí remízou).

Tenis má v kurzové nabídce opravdu široké zastoupení. V Bet365 najdete všechny možné sázky na tenis a mnoho zápasů vysílá tato sázková kancelář živě. Pro hráče, který sázejí na tenis je Bet365 nejlepší možnou volbou.

Při sázkách na baseball sázková kancelář Bet365 vypisuje nadhazovače a pokud nenastoupí, tak vám prostě vrátí vklad. V domácích sázkových kancelářích jako je např. Fortuna, Tipsport vypsaných nadhazovačů nenajdete.

Americké sporty mají v Bet365 také široké zastoupení, ať už NHL, NBA, baseball nebo Americký fotbal. Sázková kancelář Bet365 má i z tohoto důvodu v nabídce sázky teaser a také podmíněné a nepřímo podmíněné sázky. Při vytváření tiketu je možnost zvolení tutovky (banker).

V kurzové nabídce může Bet365 konkurovat částečně sázková kancelář Bwin a v některých sportech i William Hill nebo Unibet.

Neodmyslitelnou součástí každé anglické sázkové kanceláře jsou sázky na koňské dostihy, které nechybí ani v Bet365. Nabídku tvoří hlavní dostihy v UK a Irsku, z nichž vysílá tato anglická sázková kancelář i přímé přenosy. Nabídku koňských dostihů doplňují kurzové sázky na závody chrtů.

Bet365 momentálně neposkytuje bonus

Druh bonusu -
Procentuální bonus -
Maximální bonus -
Minimální vklad pro zisk bonusu -
Bonusový kód (promo kód, bonus kód) -
Připsání bonusu -

Benefity sázkové kanceláře Bet365

 • Live sázky
 • Vysoké kurzy (payout 92% a více)
 • Živé sportovní přenosy
 • Vysoké limity na sázky
 • Živé přenosy přes mobil
 • Vysoké limity na výhry
 • Mobilní sázení
 • Aplikace pro Android
 • Asijský handicap
 • Aplikace pro iOS (iPhone, iPad)
 • Live chat podpora
 • Aplikace pro Windows Phone
 • Audio komentáře ze zápasů
 • Aplikace pro BlackBerry
 • Vstupní bonus
 • Bonus za přivedení přítele
 • Bonus přes mobil
 • Věrnostní program
 • SMS notifikace o vyhodnocení tiketů
 • Supertoto
 • Bez manipulačních a jiných poplatků
 • Superscore
 • Multi zobrazení live sázek
 • Live sázka na jedno kliknutí
 • Vklad a výběr peněz na pobočce
 • Označení tutovky na tiketu
 • Skupinový tiket (Maxikombi)
 • Cash out (zavřít/prodat svůj tiket)
 • Sázky na střelce gólů v hokeji
 • Komunita / Diskusní fórum

Speciální sázky 

Speciální sázky zahrnují různé události (např. volby, X-Factor) z různých zemí jako je Dánsko, Spojené království, Švédsko, Německo, Norsko, Austrálie, Čína nebo Severní Amerika.

Virtuální sporty

Zákazníci Bet365 mají k dispozici i sázky na virtuální sporty jako koňské dostihy, závody chrtů, motoristické závody nebo virtuální fotbal. Sázet a vyhrávat můžete prakticky každé 2 minuty.

Sázky na finanční trhy

Na stránce Bet365 najdete i sázky na finanční trhy s pevnými kurzy. Vsadit si můžete na populární indexy jako FTSE či Wall St jakož i na nejčastější obchodované měnové páry jako GBP/USD, USD/JPY, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY. Sázky zde naleznete 5 minutové, hodinové ale i denní, přičemž vsadit si můžete na rozpětí i konečnou hodnotu.

Lotto v Bet365

Bet365 vám umožňuje podat si sázky i na různé tipy loterií, které jsou známé po celém světě. Jde australskou, kanadskou, německou, irskou, španělskou či newyorskou loterii. Stačí si vybrat počet míčků resp. čísel a podat sázky (kurzy jsou stanoveny sázkovou kanceláří). Každá národní loterie má i jackpoty, ale sázkové kanceláře neumožňují hrát o tyto jackpoty.

Live sázky a živé přenosy

V kurzové nabídce má sázková kancelář Bet365 zastoupeny všechny možné sporty a pokud objektivně porovnáme konkurenci, tak má Bet365 zároveň i nejlepší live sázení. V  nabídce Bet365 najdete nejvíce live sázek ze všech sázkových kanceláří. Pokud chcete podávat své live sázky ještě rychleji, můžete zapnout funkci Rychlá sázka, kdy budete moci sázet živě na jedno kliknutí. Častokrát máte k live sázkám k dispozici i živé komentáře nebo živé přenosy. Bet365 disponuje největším počtem live událostí, které mají zároveň i největší počet odvozených live sázek. Bet365 vypisuje kurzy na live sázky i na koňské dostihy a závody chrtů z UK/Irska, Austrálie či jiných mezinárodních závodů. Multi náhled událostí živě vám umožní sázet na několik live událostí najednou bez zbytečného překlikávání (jednotlivé události s možnými sázkami jsou zobrazeny přehledně vedle sebe).

Sázková kancelář Bet365 nabízí až neuvěřitelných 70.000 živých přenosů ze sportovních událostí během jednoho roku a v tomhle je sázková kancelář Bet365 považována za absolutní jednotku. V nabídce živých přenosů nechybí basketbal, fotbal, hokej, bowls, snooker, squash, stolní tenis, tenis, vodní pólo nebo volejbal. Živé vysílání z NHL, NBA, portugalské, italské, španělské, řecké nebo izraelské fotbalové ligy je velkým lákadlem pro každého. Pro sázkaře na koňské dostihy má Bet365 připravené živé přenosy ze Spojeného království a Irska.

Funkce "Zavřít Sazku"

Tato funkce, kterou můžete najít v sázkových kancelářích i pod názvy Cash out, Cash in nebo prodej tiketu, Vám umožňuje vyplatit peníze ještě před ukončením zápasu. Částka "vyplatit" bude nižší nanejvýš rovna vaše původní výhre. Tato funkce může tedy zajistit okamžitý zisk nebo minimalizovat ztrátu. Najdete ji v sekci Moje sázky na tiketu, který se nachází vpravo nahoře. Už žádné čekání na ukončení zápasu. Bet365 nejnovější vymyslela i tzv. posuvník na základě kterého si můžete regulovat jakou částku chcete "vyplatit" (jde o tzv. částečné vyplacení). Určité peníze si tak stále můžete nechat ve hře. Posuvník se zobrazí, pokud je částka "vyplatit teď" vyšší než 2 eura.

Sázení přes mobil a mobilní aplikace Bet365

Mobilní sázení v Bet365 je možné na mobile.bet365.com. Tato mobilní webová aplikace je upravena i pro iPhone, Android, Windows Phone a BlackBerry. Pro smartphony a tablety s operačním systémem iOS (iPhone, iPad) a Android je k dispozici i mobilní sázková aplikace ke stažení. Na mobilních zařízeních s operačním systémem iOS a Android můžete navíc sledovat live přenosy ze sportovních událostí.

Vklady a výběry

Jak vložit peníze do Bet365?

Vklady do Bet365 jsou velmi široké. K dispozici jsou kreditní karty i debetní karty VISA, MasterCard a Skrill (Moneybookers). Minimální vklad při těchto možnostech je 150 Kč a max. 100.000 Kč resp. 250.000 Kč Skrill (Moneybookers). Sázková kancelář Bet365 má k dispozici i platební metody NETELLER, Click2Pay, Ukash, paysafecard, šek, bankovní převod, či tzv. Fast Bank transfer, který vám umožňuje poslat peníze do banky v tuzemsku. Asi nejoblíbenějším způsobem vkladu bude okamžitý bankovní převod, který v bet365 zajišťuje ComGate. Takto dostanete peníze do sázkové kanceláře okamžitě (minimálni vklad 400 Kč).

Při bankovním převodu (Fast Bank Transfer) do Bet365 se účtuje poplatek 3% pokud je převedena částka nižší než 9.000 Kč. Tuto službu zabezpečuje Bet365 spolu s ensurePay Ltd, která má bankovní účty po různých zemích. Jediné, co musíte udělat je, abyste na Bet365.com zadali své bankovní údaje a následně vám bude přidělen 13 místný kód. Tento kód zadáte při převodu do banky jako variabilní symbol. K dispozici je i mezinárodní bankovní převod, ale ten jde přímo do banky v Anglii a může trvat i 10 dní a minimální částka, kterou provádíte je 4.000 Kč (při Fast Bank Transfer je to již od 1 Kč).

Možnosti vkladu

Způsob vkladu Poplatek Doba zpracování Minimální vklad
Zdarma Okamžitě 175 Kč
Založte si bezplatný Skrill účet a posílejte peníze jednoduše, rychle a bez poplatků
Zdarma Okamžitě 150 Kč
 • VISA
 • MasterCard
 • VISA Electron
 • Maestro
Zdarma Okamžitě 400 Kč
 • Česká spořitelna (PLATBA 24)
 • Československá obchodní banka (ČSOB)
 • Era (Poštovní spořitelna)
 • Fio banka
 • GE Money Bank
 • Komerční banka (MojePlatba)
 • mBank (mPeníze)
 • Raiffeisenbank (ePlatby pro eKonto)
 • Sberbank
Nad 350 € bezplatně, jinak 3% 1 - 3 pracovní dny 1 Kč
Zdarma Okamžitě 15 €
Ostatní možnosti vkladu
ComGate (AGMO)Clic2PayEntroPayInstaDebitPaysafecardŠekUkash

Jak vybrat peníze z Bet365?

Výběry v Bet365 jsou velmi jednoduché a peníze máte na vašem účtu za pár dní (3-5 dní). Pokud však požádáte o výběr prostřednictvím elektronické peněženky Skrill (Moneybookers), tak vám peníze přijdou do pár hodin od požádání o výběr. Fast Bank Transfer má minimální výběr 120 Kč, mezinárodní bankovní převod 4.000 Kč, kreditní karty 400 Kč a Skrill (Moneybookers) 175 Kč. Výběry v Bet365 jsou bez poplatků, ale při Fast Bank Transfer máte volný výběr pouze jeden za 28 dní, pak už musíte platit 10 USD.

Možnosti výběru

Způsob výběru Poplatek Doba zpracování Minimální výběr
Zdarma Do 24 hodin 175 Kč
Zdarma 2 - 5 pracovních dnů 400 Kč
 • VISA
 • VISA Electron
 • Maestro
1x měsíčně zdarma 2 - 10 pracovních dnů 1.200 Kč
Zdarma Do 24 hodin 15 €
Ostatní možnosti výběru
Clic2PayEntroPayInstaDebitŠek

Ověření totožnosti v Bet365

V Bet365 musíte projít tzv. KYC kontrolou, která je velmi přísná. Nejjednodušší to je, pokud máte platný pas. Zaměstnanec sázkové kanceláře Bet365 vám zavolá a zeptá se vás (česky) na pár údajů (základních, doporučuji si hlavně zapamatovat bezpečnostní číslo, které zadáváte při registraci) a pak bude žádat číslo dokumentu pro identifikaci (např. číslo pasu). Pokud je vše v pořádku, už od vás nebudou nic chtít. Tuto kontrolu si můžete sami naplánovat, protože po registraci vám vyběhne okno a zeptá se vás, jestli máte na to čas (nebo sami můžete požádat v sekci "pro členy - můj účet" o zavolání. Do jedné resp. Dvou hodin by vám měl zaměstnanec sázkové kanceláře Bet365 zavolat. Ověření totožnosti můžete uskutečnit i sami ve zmíněné sekci pro členy - můj účet (zadáte tam ručně číslo pasu).

Bet365 recenze od aktualizovaná

Základní informace o Bet365

Online od roku2001
LicenceUnited Kingdom
Webová adresawww.bet365.com
Web v češtiněAno
Česká podporaAno
E-mail podporasupport-cze@customerservices365.com
Live chat podporaAno
Hráčský účet v KčAno
Ostatné produkty
Profily na sociálních sítích

Možnosti sázení na Bet365.com

Formáty kurzůEU kurzy (1.50), UK kurzy (1/2), US kurzy (-200)
Možnosti tiketu (druhy sázek)
 • Jednoduché sázky (Sólo sázky)
 • Akumulované sázky (AKU sázky)
 • Systémové sázky
 • Možnost označení tutovky
 • Teaser sázky
 • Podmíněné sázky
 • Nepřímo podmíněné sázky
Maximální počet událostí na tiketu14
Manipulační a jiné poplatkyNejsou
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázkaZáleží od události a kurzu
Maximální výhra2.000.000 £Závisí od sportu a ligy
Live sázeníAno
Live streamingAnoHodnocení live streamingu: 5/5Pro sledování živých přenosů je potřebný peněžní zůstatek na hráčském účtu.
Live streaming v mobiluAnoŽivé přenosy nemusí být dostupné pro všechny mobilní operační systémy.
Multi náhled live sázekAnoFunkce multi náhled umožňuje zobrazovat několik live událostí vedle sebe. Zjednoduší vám live sázení na více zápasů najednou.
Cash out (prodej tiketu)AnoFunkce Cash out (zavřít sázku, prodat tiket) umožňuje vyplatit výhru ještě před celkovým vyhodnocením tiketu. Vyplacená částka bude při použití cashoutu vždy nižší než na původním tiketu.
Rychlá sázkaAnoFunkce rychlá sázka umožňuje uzavírat live sázky na jedno kliknutí.
Sázení přes mobilAnoAplikace pro AndroidAplikace pro iPhone, iPadAplikace pro Windows PhoneAplikace pro BlackBerry
Asijský handicapAnoHodnocení asijského hadicapu: 5/5Handicap je druh sázky, při kterém je jednomu z týmů nebo hráči přidělen virtuální náskok. Můžete tak tipovat za výhodnější kurz. Výhodou AH oproti klasickému handicapu je, že při AH neexistuje remíza.
Zaměření kurzové nabídky
 • Sportovní sázky
 • Speciální sázky
 • Sázky na virtuální sporty
 • Sázky na e-Sporty
 • Sázky na finanční trhy

Ostatní bonusy Bet365

Peníze zpět pokud zápas skončí (0:0)

Jediné co musíte udělat je, abyste v Bet365 podali sázku na přesné skóre, poločas / konečný výsledek nebo Scorecast na jakýkoli zápas. Následně vám Bet365 vrátí vklad při prohraných sázkách pokud zápas skončí 0-0.

5% - 100% bonus na Euro fotbal (AKU sázky)

Dalš bonus od Bet365, který můžete získat, je při kombinovaných sázkách na nejlepší evropské fotbalové soutěže spolu se skupinovou a vyřazovací fází Ligy mistrů. Stačí, abyste uzavřeli před zápasem sázku s minimálním počtem událostí 3+ a automaticky získáváte bonus. Čím více zápasů na tiketu, tím větší bonus získáte (14 zápasů = 100% bonus). Bonus platí pouze pro sázky 1, X, 2 (dvojité šance 1X a X2 jsou vyloučeny) a po novém platí i sázka výsledek/oba týmy vstřelí gól. Musíte tedy uhodnout, které mužstvo vyhraje a zároveň musí obě mužstva i skórovat. Maximální bonus: 3.000.000 Kč.

5% - 50% AKU bonus na americké sporty

Pokud sázite na americké sporty, tak Bet365 tu má pro vás výhodnou nabídku. Pokud uzavřete akumulovanou sázku na NFL, NHL, CFL, NCAAF, NBA, NCAAB a MLB, tak vám bude přidělen bonus podle počtu zápasů. Pokud je bude 12 dostanete od Bet365 celých 50% navíc k vaší výhře! Maximální bonus: 100.000 GBP.

Bonus platí pro následující tipy sázek: Handicap, Celkové skóre, 1. poločas - handicap, 2. poločas - handicap, 1. poločas - celkové skóre a 2. poločas - celkové skóre a Sázka na vítězství. Sázka na vítězství neplatí pro MLB.

5% - 50% AKU bonus na euro basketbal

Při sázení na euro basketbal vám dá Bet365 bonus až do výše 50%, pokud budete mít na tiketu 12 zápasů z následujících lig: Euroliga, Eurocup, španělská Liga ACB, italská Lega 1 a německá Bundesliga. Stačí, abyste před zápasem uzavřeli tiket, který bude obsahovat minimálně 2 zápasy. Bonus platí pro sázky hendikep (2 možnosti) a celkové skóre (2 možnosti). Maximální bonus: 100.000 GBP.

5% - 50% AKU bonus na tenis

Bet365 přidala AKU bonus (max. 100.000 GBP) už i pro tenis. Tento bonus platí na předzápasové sázky dvouher a čtyřher na sázky vyhraje zápas, vítěz prvního setu a sázky na sety.
Stačí uzavřít tiket minimálně se dvěma zápasy a bet365 vám dá k výhře bonus ve výši 5%.
Čím více zápasů na tiketu tím větší bonus získáte, maximálně však 50% při dvanácti a více zápasech.

Sázka na střelce 1. gólu

Pokud si vsadíte na střelce prvního gólu (sázka vítěz/místo) a váš hráč skóruje kdykoliv během 90. minut (kromě prvního gólu), tak vám sázková kancelář Bet365 vyplatí výhru s kurzem 1.33. Když vložíte 100 Kč a zvolíte sázku V/M, tak podáváte vlastně dvě sázky (vklad se automaticky zdvojnásobuje = 200 Kč). První sázka = hráč vstřelí první gól a druhá = pokud hráč nevstřelí první gól, ale během zápasu dá gól, tak vám sázková kancelář vyplatí výhru s kurzem 1,33 (výhra se vypočítá jako 100 Kč x 1,33).

Zkušenosti s Bet365, diskuze

Thomas, si kraaal, Diiky!
Alternative Bet365 URL, Bet365 Mirror site resp linky na
vy odkúpite konto, ale ja nechápem ako to chcete potom riešiť v prípade opätovného vyžiadania...
Odkupenie bet365 uctov
20 eur zdarma na zajtrajší zápas LM podmienky: https://extra.bet365.com/promotions/sk/ ......
Voľná stávka - freebet 20 Eur na 15.2.2017 - RM - Neapol
Diskusní fórum o Bet365
Bet365 přes mobil (Android, iPhone, iPad, Windows Phone)
Poradíme vám?