Seznam živých přenosů na Bet365.com

Sdílejte, děkujeme:
ČasSportUdálost
14:30Lingfield
14:30Bengaluru FC - East Bengal Club
14:35Newcastle
14:45Fairyhouse
14:55Chepstow
15:00Lens - Valenciennes
15:00ATP Marseille
15:00FTC ženy - Méty ženy
15:00NK Radomlje - Aluminij Kidricevo
15:00Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl
15:00Jokerit - CSKA Moskva
15:00Torpedo Novgorod - Dynamo Moskva
15:00Zenit Kazan - Lokomotiv Novosibirsk
15:00Frosinone - Verona
15:24Newcastle
15:30Bayern Mnichov - Hamburk
15:30Bayer Leverkusen - Mohuč
15:30Darmstadt - Augsburg
15:30SC Freiburg - Borussia Dortmund
15:30RB Lipsko - Kolín nad Rýnem
15:30Wisla Plock - Zaglebie Lubin
16:00Djurgårdens IF - Örebro HK
16:00Färjestads BK - Linköping HC
16:00Karlskrona HK - Luleå HF
16:00IF Malmö Redhawks - Rögle BK
16:00Aston Villa - Derby
16:00Cordoba - Alcorcon
16:00NK Rudar Velenje - NK Domzale
16:00Wolfsberger AC - SK Rapid Vídeň
16:00AEK - PAOK
16:00Lietkabelis - Lietuvos rytas
16:00FC Brno - Slovan Liberec
16:00PFC Oleksandria - Volyň Luck
16:00AC Horsens - Odense BK
16:00CD Antofagasta - Palestino
16:08Poole
16:10Speciální sázky na utkání
16:15Real Betis - Sevilla
16:30Bohemians 1905 - Slovácko
17:00Tondela - Maritimo
17:00NK Lokomotiva Záhřeb - NK Osijek
17:00Konyaspor - Trabzonspor
17:00Guingamp - Monako
17:00Larvik ženy - CSM Bucuresti ženy
17:00Ademar Leon - Puerto Sagunto
17:00Villa De Aranda - Anaitasuna
17:00Atlético Valladolid - BM Granollers
17:00Peshawar Zalmi - Quetta Gladiators - Twenty20
17:00MKB Veszprem - Wisla Plock
17:00FC Fastav Zlín - Viktoria Plzeň
17:00Partizan Bělehrad - Borac Cacak
17:30THW Kiel - Bjerringbro Silkeborg
17:30HC Vardar - Celje
17:30Dynamo Krasnodar - Fakel Novyi Urengoy
17:45FC Thun - Vaduz
17:45CS:GO - IEM Katowice - Utkání ve skupině
18:00Mallorca - Tenerife
18:00Elche - Huesca
18:00Mirandes - Girona
18:00Fraport Skyliners - S.Oliver Würzburg
18:00EWE Baskets Oldenburg - Ratiopharm Ulm
18:00Iraklis Thessaloniki - PAOK Soluň
18:00Neapol - Atalanta
18:00Lechia Gdańsk - KS Cracovia Krakov
18:00Ravenna - Tonno Callipo Vibo Valentia
18:00Charleroi - Sint-Truidense
18:00Universidad Catolica del Ecuador - Delfin SC
18:15Hibernian - Dunfermline
18:30Växjö Lakers HC - Brynäs IF
18:30Leksands IF - Frölunda HC
18:30Leganes - Deportivo La Coruna
18:30FK Austria Vídeň - SCR Altach
18:30Hertha Berlín - Eintracht Frankfurt
18:30Monako - Le Mans
18:30FC Groningen - FC Utrecht
18:30FC Red Bull Salzburg - SV Mattersburg
18:30FC Trenkwalder Admira - SV Ried
18:30Ayacucho FC - Unión Comercial
18:45Wolverhampton
19:00Valencia - Joventut
19:00Netzhoppers KW - TV Rottenburg
19:00TSV Herrsching - TV Bühl
19:15Estoril - Sporting
19:15Krim Mercator ženy - Győri ETO ženy
19:15FK Příbram - Slavia Praha
19:28Central Park
19:30Stade Poitevin - Nice
19:33Sunderland
19:39Monmore
19:45Excelsior - Willem II
19:45NEC - Sparta Rotterdam
20:00Surrey Scorchers - Worcester Wolves
20:00Lille - Bordeaux
20:00Angers - Bastia
20:00Nancy - Toulouse
20:00Rennes - Lorient
20:00Getafe - Rayo Vallecano
20:00Grasshoppers - Young Boys
20:00RK Zagreb - IFK Kristianstad
20:00Paris Handball - Kadetten SH
20:00Lokeren - Eupen
20:00KV Kortrijk - Waasland-Beveren
20:00Windy City Open
20:00SVG Lüneburg - VFB Friedrichshafen
20:00Arago de Sete - Ajaccio
20:15NK Maribor - Olimpija Ljubljana
20:30Bristol Flyers - London Lions
20:30Palmeiras - Ferroviaria SP
20:30Okapi Aalstar - Liege Basket
20:30Giessen 46ers - Walter Tigers Tubingen
20:30Rasta Vechta - Ludwigsburg
20:30Telekom Bonn - BBC Bayreuth
20:30Uniclinic AC - Santa Cruz FC
20:30Pomi Casalmaggiore ženy - Liu Jo Modena ženy
20:30Westerlo - KV Oostende
20:30El Salvador U20 - Trinidad & Tobago U20
20:30Conegliano ženy - Montichiari ženy
20:30Castellana Grotte - Bergamo
20:31Crayford
20:39Newcastle
20:45Eibar - Málaga
20:45Leicester Riders - Cheshire Phoenix
20:45Heerenveen - Roda JC
20:45Juventus - Empoli
21:00Montevideo Wanderers - Penarol
21:30Rio Ave - Pacos Ferreira
21:30Deportivo Municipal - Comerciantes Unidos
22:00LA Kings - ANA Ducks
22:00Universidad de Chile - Everton de Vina
22:00Macara - Deportivo Cuenca
22:45America RN - EC Vitoria
22:45CRB - ABC
23:00SAC Kings - CHA Hornets
23:00NAS Predators - WAS Capitals
23:00NJ Devils - NY Rangers
23:00CLB Blue Jackets - NY Islanders
23:00Kostarika U20 - Bermudy U20
23:15La Unión Formosa - Guaros de Lara
23:30Mirassol - Corinthians
23:45Sport Rosario - Sporting Cristal
ČasSportUdálost
00:15Defensor Sporting - CA Juventud Alianza
00:30Audax Italiano - Huachipato
01:00ORL Magic - ATL Hawks
01:00TOR Maple Leafs - MON Canadiens
01:00River AC - Sport Recife
01:00San Lorenzo - Ferro Carril Oeste
01:30NY Knicks - PHI 76ers
01:30Soles de Mexicali - Fuerza Regia
02:00NY Knicks - IND Pacers
02:00PIT Penguins - PHI Flyers
02:00Tigres - Monarcas Morelia
02:30CLE Cavaliers - CHI Bulls
02:30DAL Mavericks - NO Pelicans
03:00HOU Rockets - MIN Timberwolves
03:00Japonsko - Premier League
03:10Sunshine Coast Lightning - Melbourne Vixens
04:00COL Avalanche - BUF Sabres
04:00VAN Canucks - SJ Sharks
04:00Club America - Cruz Azul
04:30GS Warriors - BKN Nets
05:00Niigata Albirex - Osaka Evessa
05:00Avispa Fukuoka - Oita
05:00V-Varen Nagasaki - Thespa Kusatsu
05:00Roasso Kumamoto - Kamatamare Sanuki
05:05V Premier League Women
06:00Dongbu Promy - Changwon Sakers
06:00Kepco Vixtorm - Samsung Bluefangs
06:00Levanga Hokkaido - Yokohama B-Corsairs
06:00Mito Hollyhock - Shonan Bellmare
06:00Kyoto Sanga FC - Montedio Yamagata
06:00Yokohama FC - Matsumoto Y FC
06:00Nagoya Grampus - Fagiano Okayama
06:00FC Gifu - Renofa Yamaguchi
06:00Machida Zelvia - JEF Utd Chiba
06:00Tokushima Vortis - Tokyo Verdy
07:00NSH Jakarta - Pelita Jaya Jakarta
07:00Newcastle Jets - Central Coast Mariners
07:00Ehime FC - Zweigen Kanazawa
07:30Westports Malaysia Dragons - Hong Kong Eastern
08:00Seoul Thunders - Mobis Phoebus
08:00Busan Sonicboom - Anyang KGC
08:00Hyundai ženy - KGC ženy
08:00Tochigi Brex - Toyama Grouses
08:00Admiral Vladivostok - Avangard Omsk
09:00Bimasakti Nikko Steel Malang - Satria Muda
09:00Singapore Slingers - Kaohsiung Truth
09:00Gamba Osaka - Ventforet Kofu
09:00Bima Perkasa Jogja - Satria Muda
10:30Kunlun Red Star - Metallurg Magnitogorsk
10:30FK Teplice U21 - Mladá Boleslav U21
11:00Saigon Heat - Pilipinas Basketball Club
11:30Karabukspor - Genclerbirligi
11:30Barangay Ginebra San Miguel - San Miguel Beermen
11:30San Miguel Beermen - Barangay Ginebra San Miguel
12:00Garuda Bandung - CLS Knights Surabaya
12:00Qatar Open
12:00Numancia - Cadiz
12:00Espanyol - Osasuna
12:00Brescia - Avellino
12:00Grottazzolina - Alessano
12:03Belle Vue
12:11Hove
12:30Estudiantes - Barcelona
12:30Palermo - Sampdoria
12:30Go Ahead Eagles - Vitesse
12:30LoL - IEM Katowice - Semifinále
12:30Salavat Julajev Ufa - Ak Bars Kazaň
13:00AaB - Silkeborg IF
13:00Zirka Kirovograd - Dněpr Dněpropetrovsk
13:00Černomorec Oděsa - Karpaty Lviv
13:00Players Championship
13:30VfB Stuttgart - Kaiserslautern
13:30Norimberk - Bochum
13:30Erzgebirge Aue - Dynamo Drážďany
13:45FC Basilej - Lucerne
13:45Lausanne Sports - FC Sion
13:50Scottsville (JAR)
14:00Hangtuah Sumsel - Bandung Utama
14:00Adler Mannheim - Straubing Tigers
14:00Düsseldorfer EG - Augsburger Panther
14:00Eisbären Berlin - Iserlohn Roosters
14:00ERC Ingolstadt - Kölner Haie
14:00Fischtown Pinguins Bremerhaven - EHC Mnichov
14:00Krefeld Pinguine - Grizzlys Wolfsburg
14:00Schwenniger Wild Wings - Nürnberg Ice Tigers
14:00CSKA Moskva - UNICS Kazaň
14:00Osmanlispor FK - Istanbul Basaksehir
14:30Standard Liege - KV Mechelen
14:30AZ - PEC Zwolle
14:30Feyenoord - PSV
14:35Mumbai FC - Minerva
15:00Wohlen FC - FC Curych
15:00St Etienne - Caen
15:00ATP Marseille
15:00Janov - Bologna
15:00Sassuolo - AC Milán
15:00Chievo - Pescara
15:00Crotone - Cagliari
15:00Lazio - Udinese
15:00NK Krsko - HIT Gorica
15:00Fontwell
15:06Perry Barr
15:10Southwell
15:12Kinsley
15:20Naas
15:30FC Ingolstadt - Borussia M'gladbach
15:30Solingen Volleys - Berlín
16:00Almeria - UCAM Murcia CF
16:00FC Nordsjaelland - FC Kodaň
16:00Šachtar Doněck - Vorskla Poltava
16:00Neptunas - Pieno Zvaigzdes
16:00LoL - IEM Katowice - Semifinále
16:00Deportes Temuco - Colo Colo
16:15Atlético Madrid - Barcelona
16:15ETTU Cup
16:30SKN Sankt Pölten - SK Sturm Graz
16:45Ajax - Heracles
16:50Team Esbjerg ženy - FC Midtjylland ženy
16:55FC Luka Koper - NK Celje
17:00Karachi Kings - Islamabad United
17:00St Gallen - Lugano
17:00Nacional - Feirense
17:00Inter Zaprešić - HNK Rijeka
17:00Lyon - Metz
17:00Gaziantepspor - Fenerbahce
17:00Rhein-Main Volley - Duren
17:00Novara ženy - Monza ženy
17:00Dzukija Alytus - Juventus
17:00Real Garcilaso - UTC Cajamarca
17:30Schalke - TSG Hoffenheim
17:30HC Vardar ženy - ZRK Buducnost ženy
17:30Man Utd - Southampton
17:30FK Baumit Jablonec - Sparta Praha
18:00Manchester Giants - Leeds Force
18:00Glasgow Rocks - Plymouth Raiders
18:00Valladolid - Lugo
18:00Sevilla Atletico - Levante
18:00Pick Szeged - KS VIVE Targi Kielce
18:00Club Italia ženy - Bergamo ženy
18:00Il Bisonte Firenze ženy - Busto Arsizio ženy
18:00Bolzano ženy - Scandicci ženy
18:00Monza - Trentino
18:00Anderlecht - Genk
18:00Sonderjyske - Brondby
18:00Legia Varšava - Termalica BB Nieciecza
18:30Cheshire Phoenix - Leicester Riders
18:30Athletic Bilbao - Granada
18:30Sporting Gijon - Celta Vigo
18:30Asvel Lyon-Villeurbanne - Pau Lacq Orthez
18:30Real Madrid - Gran Canaria
18:30DAL Stars - BOS Bruins
18:30Olympiakos - Panionios
19:00Vitoria Setubal - Braga
19:00Manresa - Bilbao
19:00CAI Zaragoza - Baskonia
19:00Toluca - Puebla
19:04Poole
19:11Central Park
19:30Henlow
19:30FC Barcelona - SG Flensburg-Handewitt
19:30FBC Melgar - Deportivo San Martin
19:40LoL - IEM Katowice - Finále
20:00Real Zaragoza - Gimnastic
20:00Gent - Mouscron-Peruwelz
20:45Villarreal - Real Madrid
20:45Inter Milán - Řím
21:00Marseille - PSG
21:00CAR Hurricanes - CAL Flames
21:15Boavista - FC Porto
21:30LA Lakers - SA Spurs
21:30MIL Bucks - PHX Suns
22:00Santiago Wanderers - San Luis de Quillota
22:00Barcelona Guayaquil - El Nacional
23:00DEN Nuggets - MEM Grizzlies
23:00WAS Wizards - UTA Jazz
23:00NY Rangers - CLB Blue Jackets
23:00NAS Predators - EDM Oilers
23:00Independiente del Valle - Emelec
23:15Soles de Mexicali - La Unión Formosa
ČasSportUdálost
00:00Windy City Open
01:00WTA Acapulco
01:00WAS Wizards - GS Warriors
01:00BOS Bruins - ARZ Coyotes
01:00BUF Sabres - NAS Predators
01:00NY Rangers - WAS Capitals
01:00PHI Flyers - COL Avalanche
01:00ATP Acapulco
01:00ITF ženy - Clare
01:30MON Canadiens - CLB Blue Jackets
01:30FLA Panthers - CAR Hurricanes
01:30DET Pistons - POR Trail Blazers
01:45Deportivo Cali - Sportivo Luqueno
01:45LDU Quito - Defensor Sporting
02:00STL Blues - EDM Oilers
02:00WIN Jets - MIN Wild
02:00CHI Bulls - DEN Nuggets
02:00MEM Grizzlies - PHX Suns
02:00OKC Thunder - UTA Jazz
02:00Challenger Jokohama
02:30DAL Stars - PIT Penguins
03:00CAL Flames - LA Kings
04:00Pachuca - Deportivo Saprissa
04:00VAN Canucks - DET Red Wings
04:30SJ Sharks - TOR Maple Leafs
04:30LA Lakers - CHA Hornets
06:00Busan Sonicboom - Incheon Elephants
08:00WTA Kuala Lumpur
08:00Seoul SK Knights - Ulsan Mobis Phoebus
08:30Soumyajit Ghosh - Sushmit Sriram
09:00Hyundai Skywalkers - Ansan Rush&Cash
09:00Grand Prix
09:10Eric Jouti - Evgueni Chtchetinine
09:50Kohei Sambe - Marcos Madrid
10:00ITF ženy - Macon
10:00ITF ženy - Palmanova
10:30Lucjan Blaszczyk - Miroslav Hořejší
11:00Gamba Osaka - Jeju United
11:00Suwon Bluewings - Kanton Evergrande
11:00IBK Altos ženy - Gimcheon Ex ženy
11:00Astralis - OpTic Gaming
11:00Fnatic - Ninjas In Pyjamas
11:00ATP Dubaj
11:10Soumyajit Ghosh - Eric Jouti
11:10Scottsville (JAR)
11:50Kohei Sambe - Evgueni Chtchetinine
12:00San Miguel Beermen - Barangay Ginebra San Miguel
12:00Challenger Vratislav
12:15Astralis - Ninjas In Pyjamas
12:15FaZe - Immortals
12:30Lucjan Blaszczyk - Marcos Madrid
12:35Jiangsu Suning FC - Adelaide United
13:00Eastern - Kawasaki Frontale
13:10Miroslav Hořejší - Sushmit Sriram
13:30Fnatic - FaZe
13:30Immortals - OpTic Gaming
13:50Soumyajit Ghosh - Kohei Sambe
14:30Eric Jouti - Sushmit Sriram
14:45Astralis - Immortals
14:45Fnatic - OpTic Gaming
15:00ATP Brazílie
15:00Musselburgh
15:10Lucjan Blaszczyk - Evgueni Chtchetinine
15:10Wincanton
15:20Ffos Las
16:00Belogorie Belgorod - Knack Roeselare
16:00Istanbul BBSK - ZAKSA Kedzierzyn Kozle
16:00Astralis - Fnatic
16:00FaZe - Ninjas In Pyjamas
16:15Asteras Tripolis - Panathinaikos
17:00Pákistán - Superliga
17:00ACH Volley Ljubljana - Modena
17:15FaZe - OpTic Gaming
17:15Ninjas In Pyjamas - Immortals
17:30Lokomotiv Moskva - FK Tosno
18:00Resovia Rzeszow - Dukla Liberec
18:00Zenit Kazan - Arkas Izmir
18:30Niort - PSG
18:30AEK Atény - Platanias
18:30Astralis - FaZe
18:30Fnatic - Immortals
18:30Ninjas In Pyjamas - OpTic Gaming
18:30Newcastle
19:00Perugia - Halkbank
19:00Djurgårdens IF - Växjö Lakers HC
19:00Örebro HK - IF Malmö Redhawks
19:30Barcelona - Sporting Gijon
19:30Osasuna - Villarreal
19:30B93 Copenhagen - FC Kodaň
20:00SKRA Belchatow - SCM Craiova
20:00VFB Friedrichshafen - Paris Volley
20:00Kadetten Schaffhausen - MKB Veszprem
20:00Lech Poznaň - Pogon Štětín
20:00Calcit Kamnik - Mladost Ribola Kastela
20:15SC Magdeburg - THW Kiel
20:25Peterborough
20:30Noliko Maaseik - Dynamo Moskva
20:30Ciudad Encantada - Naturhouse La Rioja
20:30Bergamo - Siena
20:31Central Park
20:45Lazio - Řím
20:45Man City - Huddersfield
20:45Sparta Rotterdam - Vitesse
20:45Inverness CT - Celtic
21:00Lube Civitanova - Berlin Volleys
21:05Marseille - Monako
21:15Guimaraes - Chaves
21:30Celta Vigo - Espanyol
21:30Granada - CD Alaves
21:30Real Madrid - Las Palmas
21:30Arnett Gardens - Humble Lions
22:00Anglie ženy - Francie ženy
23:15Nacional Potosi - Sport Huancayo
23:15Anzoategui - Huracan
23:30PSTC - Sao Paulo
ČasSportUdálost
01:00BOS Bruins - NY Rangers
01:00BUF Sabres - ARZ Coyotes
01:00FLA Panthers - PHI Flyers
01:00WAS Capitals - NJ Devils
01:00CLB Blue Jackets - MIN Wild
01:30EC Bahia - AE Altos
01:30MON Canadiens - NAS Predators
01:30OTT Senators - COL Avalanche
01:45Deportes Tolima - Bolivar
02:00CHI Bulls - GS Warriors
02:30DAL Stars - NY Islanders
03:00PHX Suns - CHA Hornets
04:00Vancouver Whitecaps - New York Red Bulls
04:30POR Trail Blazers - OKC Thunder
04:30SJ Sharks - VAN Canucks
04:30LA Kings - TOR Maple Leafs
07:00WTA Kuala Lumpur
08:00Hyundai ženy - Hungkuk Pink Spiders ženy
08:30Kohei Sambe - Lucjan Blaszczyk
09:10Eric Jouti - Miroslav Hořejší
09:50Sydney FC - Melbourne Victory
09:50Soumyajit Ghosh - Marcos Madrid
10:30Lucjan Blaszczyk - Sushmit Sriram
11:00Busan Sonicboom - Seoul Knights
11:00Mobis Phoebus - Incheon Elephants
11:00Kepco Vixtorm - Korean Air Jumbos
11:10Kohei Sambe - Miroslav Hořejší
11:10Sendai 89ers - Kawasaki Brave Thunders
11:40West Coast Fever - Queensland Firebirds
11:50Eric Jouti - Marcos Madrid
12:30Soumyajit Ghosh - Evgueni Chtchetinine
12:45UK Open
13:00Westports Malaysia Dragons - Hong Kong Eastern
14:30Emirates Club RAK - Al Dhafra SCC
14:40Baniyas SC - Al Wasl SC
16:30ATP Brazílie
17:00Tomsk - FK Rostov
17:00UNICS Kazaň - Anadolu Efes
17:30Al Nasr SC - Sharjah SCC
17:30Khimki Moscow Region - Valencia
18:00Trabzonspor - Karabukspor
18:00Istra 1961 - Slaven Belupo
18:00Korona Kielce - Górnik Łęczna
18:00Esbjerg - Viborg
18:00Zenit Petrohrad - Lokomotiv Kubáň
18:15Darussafaka - Panathinaikos
18:30Bochum - Fortuna Düsseldorf
18:30Union Berlin - Wurzburger Kickers
18:30Dynamo Drážďany - Kaiserslautern
18:30FC Liefering - FAC Team fur Wien
18:30SV Horn - FC Blau Weiss Linz
18:30Austria Lustenau - SV Kapfenberg
18:30WSG Swarovski Wattens - Wiener Neustadt
19:00S.Oliver Würzburg - EWE Baskets Oldenburg
19:00Crvena Zvezda - Brose Bamberg
19:00CSM Bucuresti ženy - Krim Mercator ženy
19:00IF Malmö Redhawks - Djurgårdens IF
19:00Växjö Lakers HC - Örebro HK
19:30HC Linz AG - HC Bruck
20:00Clermont Foot - Laval
20:00Red Star FC 93 - Lens
20:00Sochaux - Le Havre
20:00Brest - AC Ajaccio
20:00Auxerre - Remeš
20:00Bourg-Peronnas - Nimes
20:00Ajaccio GFCA - Tours
20:00Heerenveen - Go Ahead Eagles
20:00FC Volendam - FC Dordrecht
20:00Fortuna Sittard - PSV - B tým
20:00FC Oss - Ajax - B tým
20:12Romford
20:15Midtjylland - Lyngby
20:23Sunderland
20:30Augsburg - RB Lipsko
20:30LASK Linz - FC Wacker Innsbruck
20:30Hubo Limburg United - Telenet BC Oostende
20:30Newcastle Eagles - Glasgow Rocks
20:30FC Midtjylland ženy - Larvik ženy
20:36Cheshire Phoenix - Leeds Force
20:45Real Betis - Real Sociedad
20:45Bordeaux - Lyon
20:45Chester - Tranmere
20:45Unicaja Málaga - Bayern Mnichov
20:45Luparense Calcio - Ponzio Pescara
21:00Tenerife - Mirandes
21:00Barcelona - CSKA Moskva
21:30Moreirense - Boavista
21:30Gran Canaria - Hapoel Jerusalem
22:45San Lorenzo de Almagro - Hebraica Macabi
23:00WTA Acapulco

Live streaming na Bet365.com

Sázková kancelář Bet365 poskytuje desítky tisíc přímých přenosů každý rok pro své zákazníky (nejvíce ze všech sázkových kanceláří). Vedle sledování přímého přenosu můžete uzavírat na Bet365.com live sázky. Na každý přímý přenos resp. ligu zda událost musí být zakoupena licence na národní úrovni. Z tohoto důvodu mohou být některé přímé přenosy omezené resp. dostupné pouze v některých zemích. Sazkove-Kancelare.com tyto přímé přenosy dostupné na Bet365.com filtrují podle zemí! Každý přímý přenos, který zde najdete ke konkrétnímu zápasu, můžete na Bet365 skutečně sledovat. Kompletní nabídku přímých přenosů na nejbližší dny naleznete právě zde.

Dostupnost live streamingu

  1. Dostupnost přímých přenosů se řídí podle toho v které zemi se nacházíte tedy podle vaší IP adresy.
  2. Ve většině sázkových kanceláří je třeba mít na hráčském účtu zůstatek, abyste mohli sledovat přímé přenosy. Pokud byste chtěli sledovat přímé přenosy na koňské dostihy, tak je nutno uzavřít i sázku na konkrétní dostih.
  3. Při live streamingu přes smartphone nejsou k dispozici všechny přímé přenosy jako na běžném počítači.


Získejte 10 rad jak úspěšně sázet a začněte vyhrávat

Přihlaste se k odběru novinek a rady vám pošleme na e-mail.
Žádný spam vám posílat nebudeme a kdykoliv se můžete odhlásit.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Nejnovější příspěvky na fóru

Sleduju, že se to tady pěkne rozjelo, tak si říkám, že přispěju taky svou...
Placené tipy v Česku
20 eur zdarma na zajtrajší zápas LM podmienky:...
Voľná stávka - freebet 20 Eur na 15.2.2017 - RM...
https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11757/117043#1192 čas 19:52 LIVE -...
Podvody vo fortune

Aktuální bonusy

Poradíme vám?