Seznam živých přenosů na Bet365.com

Sdílejte, děkujeme:
ČasSportUdálost
15:12Kinsley
15:30Telekom Bonn - Ludwigsburg
15:30Braunschweig - Bayern Mnichov
15:45Doncaster - Plymouth
16:00Surrey Scorchers - Sheffield Sharks
16:00Kalev/Cramo - VEF Riga
16:00Cadiz - Tenerife
16:00Juventus - Neptunas
16:00TV Bühl - Berlín
16:00Rhein-Main - TSV Herrsching
16:00Linköping HC - Brynäs IF
16:00Konigs Wusterhausen - VFB Friedrichshafen
16:00Mordovia Saransk - Fakel Voronezh
16:00Spartak Nalčik - Volgar G Astrakhan
16:45Eisbären Berlin - EHC Mnichov
16:50Bjerringbro-Silkeborg - Pick Szeged
17:00Italský pohár
17:00Montpellier - KS Kielce
17:00TV Rottenburg - Solingen Volleys
17:00Belogorie Belgorod - Zenit Kazan
17:30DET Red Wings - MIN Wild
17:30Istanbul BBSK - Arkas Spor
18:00Leicester Riders - Glasgow Rocks
18:00Mirandes - Huesca
18:00Reus Deportiu - UCAM Murcia CF
18:00AEK - Panathinaikos
18:00Modena - Lube Banca Marche
18:00Sevilla Atletico - Cordoba
18:00Spoleto - Reggio Emilia
18:00Bergamo - Civita Castellana
18:30Estudiantes - Baskonia
18:30Štrasburk - Chalon
18:30CD Clan Juvenil - CD River Plate Ecuador
19:00Manchester Giants - London Lions
19:00ATL Hawks - BKN Nets
19:00CHA Hornets - PHX Suns
19:00CAI Zaragoza - Gran Canaria
19:00BM Granollers - Frisch Auf Göppingen
19:00Macara - Independiente del Valle
19:04Poole
19:11Central Park
19:30Cheshire Phoenix - Worcester Wolves
19:30Henlow
20:15Brose Bamberg - Ratiopharm Ulm
20:30Elche - Real Zaragoza
20:30Bari - Novara
21:00Sao Paulo - Corinthians
21:00Colon - Lanus
21:00Real Potosi - Nacional Potosi
21:00CRB - CSA
21:30LA Clippers - SAC Kings
21:30MIL Bucks - CHI Bulls
21:30HOU Rockets - OKC Thunder
21:30San Martin de San Juan - Boca Juniors
21:30Nacional De Football - Liverpool Montevideo
21:30Waterhouse - Montego Bay Utd
22:00NJ Devils - DAL Stars
22:00Fuerza Amarilla SC - LDU Quito
22:30Barcelona Guayaquil - Universidad Catolica del Ecuador
22:30Flamengo - Vasco Da Gama
23:30Sao Bento - Ponte Preta
23:30River Plate - Belgrano
23:30Temperley - Atlético Tucumán
ČasSportUdálost
00:00BOS Celtics - MIA Heat
00:00IND Pacers - PHI 76ers
00:00PIT Penguins - PHI Flyers
01:00WIN Jets - VAN Canucks
01:00Waterhouse - Montego Bay Utd
01:00PIT Penguins - PHI Flyers
01:00ITF ženy - Mornington
01:40CA Aldosivi - Arsenal de Sarandi
02:00DEN Nuggets - NO Pelicans
02:00GS Warriors - MEM Grizzlies
02:00ANA Ducks - NY Rangers
03:00WTA Miami
03:30LA Lakers - POR Trail Blazers
04:00ITF ženy - Quanzhou
04:00China Open
08:30WBOP Magic - Northern Stars
08:30Nandor Ecseki - Josip Huzjak
09:00Andrew Ware - Mervyn King
09:10Andrew Baggaley - Aleksandar Karakasevic
09:50Florian Bluhm - Frantisek Placek
10:00Mervyn King - Jarrad Breen
10:00Challenger - St Brieuc
10:00ITF Itálie - F6
10:00ITF ženy - Santa Margherita
10:30Valerij Rakov - Pavel Platonov
11:00Jarrad Breen - Andrew Ware
11:10Nandor Ecseki - Andrew Baggaley
11:50Florian Bluhm - Aleksandar Karakasevic
12:00KAL Jumbos - Hyundai Skywalkers - Korea - V League
12:00Andrew Ware - Mervyn King
12:00FK Tambov - FK Yenisey
12:03Hall Green
12:11Swindon
12:30Valerij Rakov - Frantisek Placek
13:00Rumunsko U21 - Dánsko U21
13:00Mervyn King - Jarrad Breen
13:10Fairview (JAR)
13:10Pavel Platonov - Josip Huzjak
13:50Nandor Ecseki - Florian Bluhm
14:30Jarrad Breen - Andrew Ware
14:30Andrew Baggaley - Josip Huzjak
15:00Plumpton
15:08Monmore
15:10Market Rasen
15:18Sheffield
15:20Wolverhampton
15:45Bowls Grand Prix - Finále
16:00Pavel Platonov - Frantisek Placek
16:40Valerij Rakov - Aleksandar Karakasevic
17:00ATP Miami
17:20Andrew Baggaley - Florian Bluhm
18:00UNICS Kazaň - Avtodor Saratov
18:00BC Khimki - CSKA Moskva
18:00Dzukija - Žalgiris
18:00Lokomotiv Jaroslavl - SKA Petrohrad
18:00Challenger - Leon
18:00Frantisek Placek - Josip Huzjak
18:40Pavel Platonov - Aleksandar Karakasevic
19:00IF Malmö Redhawks - Växjö Lakers HC
19:00Skellefteå AIK - Frölunda HC
19:00Skotsko U19 - Maďarsko U19
19:00Nykobing - Vendsyssel FF
19:00Pobř. slonoviny - Senegal
19:20Nandor Ecseki - Valerij Rakov
19:28Nottingham
19:33Yarmouth
19:39Romford
20:00Florian Bluhm - Josip Huzjak
20:30Limoges - Paris-Levallois
20:40Nandor Ecseki - Pavel Platonov
20:45Reggio Emilia - Brescia
21:00Itálie U21 - Španělsko U21
21:20Frantisek Placek - Aleksandar Karakasevic
22:00Smug - Punk
22:00Andrew Baggaley - Valerij Rakov
22:20Julio Fuentes - MARN
22:40Brolynho - INFILTRATION
23:00Ricki Ortiz - Momochi
23:20Smug - Julio Fuentes
23:40INFILTRATION - Punk
ČasSportUdálost
00:00Ricki Ortiz - MARN
00:00Velez Sarsfield - Huracan
00:20Smug - Brolynho
00:30TB Lightning - CHI Blackhawks
00:30Maverley Hughenden - Reno FC
00:40Punk - Momochi
01:00NY Islanders - NAS Predators
01:00BUF Sabres - FLA Panthers
01:00Brynäs IF - Linköping
01:00CAR Hurricanes - DET Red Wings
01:00Ricki Ortiz - Julio Fuentes
01:20Smug - INFILTRATION
01:30TB Lightning - CHI Blackhawks
01:30NY Knicks - DET Pistons
01:30TOR Raptors - ORL Magic
01:40Momochi - MARN
02:00STL Blues - ARZ Coyotes
02:00SA Spurs - CLE Cavaliers
02:00Ricki Ortiz - Brolynho
02:15CA Talleres de Córdoba - Olimpo B Blanca
02:20Julio Fuentes - Punk
02:30DAL Mavericks - OKC Thunder
02:40Momochi - Smug
03:00CAL Flames - COL Avalanche
03:00UWI - Humble Lions
03:00Ricki Ortiz - INFILTRATION
03:20Punk - MARN
03:40Momochi - Brolynho
04:00INFILTRATION - Julio Fuentes
04:20MARN - Smug
04:30SAC Kings - MEM Grizzlies
04:30UTA Jazz - NO Pelicans
04:40Brolynho - Punk
05:00Julio Fuentes - Momochi
05:20Smug - Ricki Ortiz
05:40INFILTRATION - MARN
06:00Julio Fuentes - Brolynho
06:20Ricki Ortiz - Punk
06:40INFILTRATION - Momochi
07:00Brolynho - MARN
09:00Greg Harlow - Wayne Willgress
09:00Florian Bluhm - Pavel Platonov
09:40Nandor Ecseki - Frantisek Placek
10:00Wayne Willgress - Robert Paxton
10:20Valerij Rakov - Josip Huzjak
11:00Robert Paxton - Greg Harlow
11:00Srí Lanka - Bangladéš - 2. ODI
11:00Austrálie - Spojené arabské emiráty
11:00Andrew Baggaley - Pavel Platonov
11:40Aleksandar Karakasevic - Josip Huzjak
12:00Greg Harlow - Wayne Willgress
12:00IBK Altos ženy - Hungkuk Pink Spiders ženy
12:03Nottingham
12:11Perry Barr
12:20Florian Bluhm - Valerij Rakov
12:35Japonsko - Thajsko
13:00Wayne Willgress - Robert Paxton
13:00Jižní Korea - Sýrie
13:00Nandor Ecseki - Aleksandar Karakasevic
13:05Vaal (JAR)
13:40Andrew Baggaley - Frantisek Placek
14:00Írán - Čína
14:00Makedonie U21 - Bulharsko U21
14:30Robert Paxton - Greg Harlow
15:00Hexham
15:00Uzbekistán - Katar
15:08Crayford
15:10Southwell
15:18Sunderland
15:20Wolverhampton
15:45Bowls Grand Prix - Finále
16:00Gruzie - Lotyšsko
16:00Albánie - Bosna a Hercegovina
17:00WTA Miami
17:20Slovensko U21 - Srbsko U21
18:00Ak Bars Kazaň - Metallurg Magnitogorsk
18:00Estonsko - Chorvatsko
18:00Norsko U21 - Rusko U21
18:00FC Koper - NK Krsko
18:00Makedonie - Bělorusko
19:00Färjestad - HV71
19:28Sheffield
19:30Saúdská Arábie - Irák
19:30EHC Munchen - Eisbären Berlin
19:33Kinsley
19:38Towcester
20:00Tours - Rhein-Main
20:30Casalmaggiore ženy - Busto Arsizio ženy
20:39Harlow
20:45Portugalsko - Švédsko
20:45Irsko - Island
20:45Nizozemsko - Itálie
20:45Rakousko - Finsko
22:00Bolívie - Argentina
22:00Gllty - Snake Eyez
22:20GamerBee - Alex Valle
22:40Eita - Justin Wong
23:00Honduras - Kostarika
23:00PR Balrog - Daigo Umehara
23:20Gllty - GamerBee
23:40Justin Wong - Snake Eyez
ČasSportUdálost
00:00Chile - Venezuela
00:00PR Balrog - Alex Valle
00:20Gllty - Eita
00:40Snake Eyez - Daigo Umehara
01:00Trinidad a Tobago - Mexiko
01:00CHA Hornets - MIL Bucks
01:00IND Pacers - MIN Timberwolves
01:00PR Balrog - GamerBee
01:00NJ Devils - WIN Jets
01:00CLB Blue Jackets - BUF Sabres
01:00BOS Bruins - NAS Predators
01:00PHI Flyers - OTT Senators
01:20Gllty - Justin Wong
01:30DET Pistons - MIA Heat
01:30BKN Nets - PHI 76ers
01:30ATL Hawks - PHX Suns
01:30TOR Maple Leafs - FLA Panthers
01:30MON Canadiens - DAL Stars
01:40Daigo Umehara - Alex Valle
01:45Brazílie - Paraguay
02:00HOU Rockets - GS Warriors
02:00MIN Wild - WAS Capitals
02:00PR Balrog - Eita
02:20GamerBee - Snake Eyez
02:40Daigo Umehara - Gllty
03:00EDM Oilers - LA Kings
03:00PR Balrog - Justin Wong
03:20Snake Eyez - Alex Valle
03:40Daigo Umehara - Eita
04:00POR Trail Blazers - DEN Nuggets
04:00ANA Ducks - VAN Canucks
04:00Justin Wong - GamerBee
04:05Panama - Spojené státy americké
04:20Alex Valle - Gllty
04:30LA Lakers - WAS Wizards
04:30SJ Sharks - NY Rangers
04:40Eita - Snake Eyez
05:00GamerBee - Daigo Umehara
05:20Gllty - PR Balrog
05:40Justin Wong - Alex Valle
06:00GamerBee - Eita
06:20PR Balrog - Snake Eyez
06:40Justin Wong - Daigo Umehara
07:00Eita - Alex Valle
10:15Alaska Aces - Mahindra Floodbuster
11:05Challenger Series
12:00Hyundai Skywalkers - KAL Jumbos
12:02Hall Green
12:11Newcastle
13:00Rain or Shine Elasto Painters - Meralco Bolts
13:05Kenilworth (JAR)
15:00Southwell
15:00Fakel Novyi Urengoy - Istanbul
15:08Hove
15:10Sedgefield
15:18Belle Vue
15:20Lingfield
17:00NK Rudar Velenje - NK Celje
17:00WTA Miami
17:30Lietkabelis - Siauliai
17:30Ribe-Esbjerg HH - Bjerringbro Silkeborg
17:30Vytautas - Pieno Zvaigzdes Pasvalys
18:00Olympiacos ženy - Jenisej ženy
18:00Lokomotiv Jaroslavl - SKA Petrohrad
18:00NK Domzale - NK Aluminij
18:30THW Kiel - TV Bittenfeld
18:55Kempton
19:00Duren - SVG Lüneburg
19:00Nanterre - Telekom Bonn
19:00Växjö Lakers HC - IF Malmö Redhawks
19:00Frolunda HC - Skellefteå AIK
19:00WTA Miami
19:00Schweriner SC ženy - Bursa BBSK ženy
19:28Yarmouth
19:30Nürnberg Ice Tigers - Grizzlys Wolfsburg
19:30NK Maribor - NK Radomlje
19:30Berlin Volleys - TV Ingersoll Buhl
19:33Sunderland
19:38Swindon
20:00VFB Friedrichshafen - Konigs Wusterhausen
20:00Ludwigsburg - Banvit
20:15Olimpija Ljubljana - ND Gorica
20:25Peterborough
20:30Iberostar Tenerife - Asvel Lyon-Villeurbanne
20:30Umana Venezia - Pinar Karsiyaka
20:30Dinamo Sassari - Monako
20:30BC Oostende - Chalon
20:31Central Park
20:45SC Magdeburg - VfL Gummersbach
22:00Gootecks - K-Brad
22:20FUUDO - Wolfkrone
22:40Fchamp - tokido
23:00XIAN - MOV
23:20Gootecks - FUUDO
23:40tokido - K-Brad
ČasSportUdálost
00:00XIAN - Wolfkrone
00:20Gootecks - Fchamp
00:40K-Brad - MOV
01:00PHI 76ers - ATL Hawks
01:00ORL Magic - OKC Thunder
01:00XIAN - FUUDO
01:00Quilmes - San Martin
01:20Gootecks - tokido
01:30TOR Raptors - CHA Hornets
01:30NY Knicks - MIA Heat
01:30BOS Celtics - MIL Bucks
01:40MOV - Wolfkrone
02:00NO Pelicans - DAL Mavericks
02:00MEM Grizzlies - IND Pacers
02:00PIT Penguins - CHI Blackhawks
02:00XIAN - Fchamp
02:20FUUDO - K-Brad
02:40MOV - Gootecks
03:00CAL Flames - LA Kings
03:00XIAN - tokido
03:20K-Brad - Wolfkrone
03:30SA Spurs - GS Warriors
03:40MOV - Fchamp
04:00COL Avalanche - WAS Capitals
04:00tokido - FUUDO
04:20Wolfkrone - Gootecks
04:30SAC Kings - UTA Jazz
04:30LA Clippers - WAS Wizards
04:30ARZ Coyotes - STL Blues
04:40Fchamp - K-Brad
05:00FUUDO - MOV
05:00Thai Open
05:20Gootecks - XIAN
05:40tokido - Wolfkrone
06:00FUUDO - Fchamp
06:20XIAN - K-Brad
06:40tokido - MOV
07:00Fchamp - Wolfkrone
08:00China Open
09:00Orleans International
11:05Canterbury Bulldogs - Brisbane Broncos
12:00IBK Altos ženy - Hungkuk Pink Spiders ženy
12:03Sunderland
12:11Sheffield
12:20Turffontein (JAR)
14:45Limerick
15:00Taunton
15:08Romford
15:10Wolverhampton
15:18Crayford
15:20Warwick
16:00VEF Riga - Parma Perm
18:00Ak Bars Kazaň - Metallurg Magnitogorsk
18:00FC Roskilde - Skive
18:45Chelmsford City
18:55Anadolu Efes - Olympiacos
19:00Rhein Neckar Löwen - THW Kiel
19:00HV 71 - Färjestad
19:00Linköping - Brynäs
19:28Hove
19:33Monmore
19:39Newcastle
20:00Premier League Darts
20:25Belle Vue
20:31Henlow
20:45Brose Bamberg - Darussafaka
21:00Barcelona - Maccabi Tel Aviv
22:00LPN - Ryan Hart
22:20Xiao Hai - LI Joe
22:40Luffy - NuckleDu
23:00Chris Tatarian - Phenom
23:20LPN - Xiao Hai
23:40NuckleDu - Ryan Hart
ČasSportUdálost
00:00Chris Tatarian - LI Joe
00:20LPN - Luffy
00:40Ryan Hart - Phenom
01:00WTA Miami
01:00PHI Flyers - NY Islanders
01:00CAR Hurricanes - CLB Blue Jackets
01:30TB Lightning - DET Red Wings
01:30BOS Bruins - DAL Stars
01:30MON Canadiens - FLA Panthers
01:30DET Pistons - BKN Nets
02:00WIN Jets - ANA Ducks
02:00NAS Predators - TOR Maple Leafs
02:00MIN Wild - OTT Senators
02:00MIN Timberwolves - LA Lakers
02:00CHI Bulls - CLE Cavaliers
02:00Chris Tatarian - Luffy
02:20Xiao Hai - Ryan Hart
02:40Phenom - LPN
03:00EDM Oilers - SJ Sharks
03:00Chris Tatarian - NuckleDu
03:20Ryan Hart - LI Joe
03:40Phenom - Luffy
04:00PHX Suns - LA Clippers
04:00NuckleDu - Xiao Hai
04:20LI Joe - LPN
04:30POR Trail Blazers - HOU Rockets
04:40Luffy - Ryan Hart
05:00Xiao Hai - Phenom
05:20LPN - Chris Tatarian
05:40NuckleDu - LI Joe
06:00Xiao Hai - Luffy
06:20Chris Tatarian - Ryan Hart
06:40NuckleDu - Phenom
07:00Luffy - LI Joe
08:30Orleans International
09:00Sydney Roosters - Manly Sea Eagles
10:15Tropang Texters - Blackwater Elite
10:50Adelaide United - Perth Glory
11:00Thai Open
11:05North Queensland Cowboys - South Sydney Rabbitohs
12:10Sendai 89ers - Levanga Hokkaido
13:00Fairview (JAR)
13:00Star Hotshots - NLEX Road Warriors
15:00Lingfield
15:10Fontwell
15:20Wetherby
17:40Greyville (JAR)
18:00Inter Zaprešić - Hajduk Split
18:00Slask Wroclaw - Korona Kielce
18:00AC Horsens - OB
18:30Anži Machačkala - Ural
18:30Wiener Neustadt - Austria Lustenau
18:30FC Blau Weiss Linz - KSV 1919
18:30Floridsdorfer AC - LASK Linz
18:30WSG Swarovski Wattens - FC Liefering
18:30Norimberk - Karlsruher
18:30Fortuna Düsseldorf - TSV 1860 Munchen
18:30Erzgebirge Aue - St Pauli
18:45Newcastle
19:00Dundalk
19:00Guingamp - Nancy
19:00Avellino - Spal
19:00Galatasaray - Baskonia
19:00Žalgiris - Milano
19:00Crvena Zvezda - UNICS Kazaň
19:30Eisbären Berlin - EHC Munchen
19:30Grizzlys Wolfsburg - Thomas Sabo Ice Tigers
19:30Alpla HC Hard - SG Westwien
20:00Niort - Auxerre
20:00Tours - Red Star FC 93
20:00Troyes - US Orleans 45
20:00Laval - AC Ajaccio
20:00Amiens - Clermont Foot
20:00Ajaccio GFCA - Bourg-Peronnas
20:00Nimes - Valenciennes
20:00Le Havre - Remeš
20:00Alcorcon - Mallorca
20:00Chaves - Pacos Ferreira
20:00De Graafschap - PSV - B tým
20:00RKC - FC Volendam
20:00FC Oss - Achilles 29
20:15Mladá Boleslav - FK Baumit Jablonec
20:15FC Nordsjaelland - Lyngby
20:30Sheffield Sharks - Glasgow Rocks
20:30Worcester Wolves - Newcastle Eagles
20:30Plymouth Raiders - Cheshire Phoenix
20:30Leeds Force - Manchester Giants
20:30Zulte-Waregem - Anderlecht
20:30Wisla Krakov - Lech Poznaň
20:30SV Horn - FC Wacker Innsbruck
20:30Hertha Berlín - Hoffenheim
20:45Derby - QPR
20:45Espanyol - Real Betis
20:45Panathinaikos - CSKA Moskva
20:45Dundee - Aberdeen
20:45Dundee - Aberdeen
21:00Cesena - Frosinone
21:00Unicaja Málaga - Valencia
21:00Real Madrid - Fenerbahce
22:00Nacional - Vitoria

Live streaming na Bet365.com

Sázková kancelář Bet365 poskytuje desítky tisíc přímých přenosů každý rok pro své zákazníky (nejvíce ze všech sázkových kanceláří). Vedle sledování přímého přenosu můžete uzavírat na Bet365.com live sázky. Na každý přímý přenos resp. ligu zda událost musí být zakoupena licence na národní úrovni. Z tohoto důvodu mohou být některé přímé přenosy omezené resp. dostupné pouze v některých zemích. Sazkove-Kancelare.com tyto přímé přenosy dostupné na Bet365.com filtrují podle zemí! Každý přímý přenos, který zde najdete ke konkrétnímu zápasu, můžete na Bet365 skutečně sledovat. Kompletní nabídku přímých přenosů na nejbližší dny naleznete právě zde.

Dostupnost live streamingu

  1. Dostupnost přímých přenosů se řídí podle toho v které zemi se nacházíte tedy podle vaší IP adresy.
  2. Ve většině sázkových kanceláří je třeba mít na hráčském účtu zůstatek, abyste mohli sledovat přímé přenosy. Pokud byste chtěli sledovat přímé přenosy na koňské dostihy, tak je nutno uzavřít i sázku na konkrétní dostih.
  3. Při live streamingu přes smartphone nejsou k dispozici všechny přímé přenosy jako na běžném počítači.


Získejte 10 rad jak úspěšně sázet a začněte vyhrávat

Přihlaste se k odběru novinek a rady vám pošleme na e-mail.
Žádný spam vám posílat nebudeme a kdykoliv se můžete odhlásit.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Nejnovější příspěvky na fóru

Hledam kontakty a nebo nekoho do spolupracy, koupim konto v bet365
Hledam nekoho do spolupracy
Vítané . Som z Krakova. Vzhľadom k hrozným zákonom hazard, že naša vláda...
Podmienky hry na stávkových kancelárií na...
pěkné https://podvodyvsazeni.wordpress.com/20 ... tika-tipu/...
Placené tipy v Česku

Aktuální bonusy

Poradíme vám?