Seznam live sázek na Bet365.com

Sdílejte, děkujeme:
ČasSportUdálost
09:00Volvo China Open
09:00Kashima Antlers - Sagan TosuPřímý přenos
09:00Vissel Kobe - Ventforet KofuPřímý přenos
09:00Melbourne Victory - Brisbane RoarPřímý přenos
09:00Khimik Yuzhny 2 - Niko-Basket Mykolaiv
09:0093 Pulsar Rivne - Azovmash Mariupol
09:00Eastern Suburbs NPL ženy - Gold Coast City FC ženy
09:00Balcatta FC ženy - Football West NTC ženy U19
09:00Queens Park ženy - East Fremantle SC ženy
09:00Eastern Salon - South China AA
09:00Anastasia Chikalkina - Diana Demidova
09:00Sofya Golubovskaya - Varvara Kuznetsova
09:00Lusine Avanesyan - Kristina Kislyak
09:30Tianjin Quanjian - Jiangsu Suning FC
09:30Beijing Renhe - Zhejiang Yiteng FC
09:30Tai Chung - Wanchai
09:30Citizen AA - Dreams Metro Gallery FC
09:30Dalian Boyang - Shenyang Dongjin
09:30Yuuki Tanaka - Ysaline Bonaventure
09:30Marsel Ilhan - Martin Cuevas
10:00Yokohama F-Marinos - Gamba OsakaPřímý přenos
10:00Incheon Utd - Ulsan HyundaiPřímý přenos
10:00Anyang KGC - Seoul ThundersPřímý přenos
10:00Boroondara Eagles ženy - Casey Comets ženy
10:00HFK Olomouc B - SK Sulko Zabreh
10:00Persela Lamongan - Bali Utd Pusam FC
10:00Persika Karawang - Perserang Serang
10:00PSIR Rembang - Persipur Purwodadi
10:00Willetton Tigers - South West Slammers
10:00Samara 2 - Zenit Petrohrad 2
10:00Barcelona FA ženy - Apollon Limassol ženy
10:00Persinga Ngawi - Madura United
10:00Juventus Bucuresti - Balotesti
10:00Tom Tomsk - B tým - Zenit St Petersburg - B tým
10:00Seoul E-Land FC - Asan Mugunghwa FC
10:00Power Smashers Women - Pocari ženy
10:00Slovenia Open - ženy - Hitomi Sato - Hsien-Tzu ChengPřímý přenos
10:00Finsko U19 - Belgie U19Přímý přenos
10:00Moez Echargui - Filip Peliwo
10:00Sumit Nagal - Dragos Dima
10:00Sebastian Ofner - Marek Gengel
10:00Natalia Vikhlyantseva - Tereza Smitková
10:00Donna Vekic - Antonia Lottner
10:00Rebecca Sramkova - Beatriz Haddad Maia
10:00Zenit Irkutsk - FK Irtysh Omsk
10:15Favoritner AC - Gersthofer SV
10:15Převýšov - FK Tachov
10:15Velke Mezirici - MFK Vyškov
10:15SK Uničov - Horácký FK Třebíč
10:15FK MAS Táborsko B - MFK Chrudim
10:15Dukla Praha U21 - Viktoria Plzeň U21Přímý přenos
10:15MFK Havirov - Frýdlant nad Ostravicí
10:15Slavičín - FK Pelhrimov
10:30Dunarea Calarasi - UTA Arad
10:30Iuventa Michalovce Women - HK Slávia Partizánske ženy
10:30Slovan Bratislava B - AFC Nove Mesto nad Vahom
10:30Dea Herdzelas - Irina Fetecau
10:30Rudolf Molleker - Pedro Gabriel Rodrigues
10:30Marc-Andrea Huesler - Viktor Hascher
10:30Margarita Skryabina - Anna Iakovleva
10:30Valeriya Yushchenko - Natalia Belova
10:30Polina Golubovskaya - Nonna Kurginyan
10:30Elina Nepliy - Alexandra Morozova
10:45PJ Rangers - Penjara FC
10:45UKM - Felcra
10:45Slovenia Open - ženy - Georgina Pota - Honoka HashimotoPřímý přenos
11:00Ryukyu Golden Kings - Kyoto HannaryzPřímý přenos
11:00Bohemians 1905 U21 - Slovan Liberec U21Přímý přenos
11:00Borussia M'gladbach U19 - MSV Duisburg U19
11:00Olimpiada Imittou ženy - PAOK Salonika ženy
11:00Lokomotiv Varna - Pirin Gotze Delchev
11:00HK Slovan Duslo Šaľa ženy - Bemaco Prešov ženy
11:00University of Queensland ženy - Western Pride FC ženy
11:00Bayern Mnichov II ženy - FSV Hessen Wetzlar ženy
11:00Ferencvarosi TC II - Szigetszentmiklósi TK
11:00Diósgyőri VTK II - Ujpest II
11:00Persita Tangerang - Persikabo Bogor
11:00FK Zarkovo - Crvena zvezda Mali Mokri Lug
11:00Tampines Rovers - B tým - Balestier Khalsa - B tým
11:00AD Alhondiga ženy - CD Tacon ženy
11:00Villegas - Tedeon
11:00Bang Bueng United - Chamchuri Utd
11:00Ayutthaya FC - Sa Kaeo City FC
11:00Kasem Bundit University - Seemok FC
11:00Kirecburnu ženy - Kdz Ereglispor ženy
11:00Yomiuri Giants - Yakult Swallows
11:00TIM SKIF Kiev ženy - Avangard Kiev ženy
11:00Irina Maria Bara - Giulia G-Monticone
11:00Laurynas Grigelis - Riccardo Bellotti
11:00Yannick Mertens - Guido Pella
11:00Pedro Martinez Portero - Lamine Ouahab
11:00Miomir Kecmanovic - Daniel Brands
11:30Kolkheti Poti - Dinamo Batumi
11:30Delhi United - Lonestar Kashmir FC
11:30CD Alcala - Sevilla C
11:30Llosetense - Poblense
11:30Don Benito - Plasencia
11:30Real Zaragoza B - SD Borja
11:30Elche Ilicitano - CD Segorbe
11:30Leganes B - Pozuelo Alarcon
11:30Loja - CD Huetor Vega
11:30Slovenia Open - Bastian Steger - Kilian OrtPřímý přenos
11:30Anna Kalinskaya - Denisa Allertová
11:45La Union CF - EDMF Churra
11:45CA Pulpileño - El Palmar CF Estrella Grana
11:4510.45 Scottsville (SA) (Dostih 1)Přímý přenos
12:00Cerezo Osaka - Kawasaki FrontalePřímý přenos
12:00Osasuna - Deportivo La CorunaPřímý přenos
12:00Alcorcon - CadizPřímý přenos
12:00Middlesex - Gloucestershire - Royal London One Day Cup
12:00Kasimpasa - Akhisar BelediyePřímý přenos
12:00Zagreb - GKK Šibenik
12:00Hradec Králové U21 - MFK Karviná U21Přímý přenos
12:00Real Sociedad ženy - Athletic Bilbao ženy
12:00Santa Teresa ženy - Fundacion Albacete ženy
12:00Zaragoza CF ženy - UD Tacuense ženy
12:00Warta Poznan U19 - Gwarek Zabrze U19
12:00Alta 2 - Skedsmo
12:00Resovia Rzeszow U19 - LKS Lodz U19
12:00UD San Sebastian Reyes - Real Sociedad B
12:00Gava - Espanyol B
12:00Atletico Baleares - Hercules
12:00Mallorca B - Atletico Saguntino
12:00Melilla - Linares Deportivo
12:00Granada CF B - Rec de Huelva
12:00San Roque de Cadiz - Real Betis B
12:00Real Murcia B - Mar Menor
12:00UCAM Murcia CF B - NV Estudiantes de Murcia CF
12:00Varea - Rapid de Murillo
12:00Sporting Gijon B - Marino de Luanco
12:00Real Oviedo B - UC Ceares
12:00Atletico Lugones - CD Colunga
12:00Cerdanyola del Valles FC - UE Castelldefels
12:00Pobla Mafumet - CF Montanesa
12:00CE Europa - EC Granollers
12:00Getafe B - Villanueva Del Pardillo
12:00CF Internacional - Mostoles
12:00Unionistas de Salamanca CF - CD Villamuriel
12:00CD San Jose de Soria - CD Virgen Del Camino
12:00Alhaurin Torre - Motril
12:00Fenerbahce U21 - Caykur Rizespor U21
12:00Konak Bel ženy - Besiktas ženy
12:00Dynamo Kyjev U19 - Stal Kamianske U19
12:00Šachtar Doněck U19 - Černomorec Oděsa U19
12:00Vakifbank ženy - Eczacibasi ženy
12:00Rytter Juhl/Pedersen - Stoeva/StoevaPřímý přenos
12:00Kasimpasa U21 - Akhisar Belediyespor U21
12:00Cedrik-Marcel Stebe - Jerzy Janowicz
12:00Daniel Dutra Da Silva - Javier Marti
12:00Pierre Faivre - Chunyu Chen
12:00Anastasia Zarycka - Mariana Duque Marino
12:00Mona Barthel - Jasmine Paolini
12:0311.03 Belle Vue (Závod 1)Přímý přenos
12:1111.11 Hove (Závod 1)Přímý přenos
12:15Uniao Madeira - Desportivo Aves
12:15Socuéllamos - Toledo
12:15Slovenia Open - Tomas Tregler - Jon PerssonPřímý přenos
12:1911.19 Belle Vue (Závod 2)Přímý přenos
12:2011.20 Scottsville (SA) (Dostih 2)Přímý přenos
12:2811.28 Hove (Závod 2)Přímý přenos
12:30Fuenlabrada - Gran CanariaPřímý přenos
12:30UCAM Murcia - CAI Zaragoza
12:30Baskonia - Joventut
12:30Bilbao - BC AndorraPřímý přenos
12:30Kings XI Punjab - Delhi Daredevils - Twenty20
12:30Řím - LazioPřímý přenos
12:30Espanyol ženy - Sporting De Huelva ženy
12:30Granada - Navarra
12:30La Rochelle - Montpellier
12:30Mensajero - Albacete
12:30UD San Pedro - Guadix CF
12:30Creamline Women - Perlas Women
12:30Spears/ Srebotnik - Atawo/ OstapenkoPřímý přenos
12:30Adrian M-Maceiras - Mohamed Safwat
12:30Alexey Vatutin - Stefanos Tsitsipas
12:30Jeremy Jahn - Jozef Kovalík
12:3411.34 Belle Vue (Závod 3)Přímý přenos
12:40Asseco Gdynia - Polpharma
12:40Zastal Zielona Gora - Rosa Radom
12:40PGE Turow - Polski Cukier Torun
12:40Anwil Wloclawek - Trefl Sopot
12:40AZS Koszalin - King Wilki Morskie Szczecin
12:40Energa Czarni - Miasto Szkla Krosno
12:40Pro Basket Kutno - MKS Dabrowa Gornicza
12:40Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg
12:40Boe/Mogensen - Petersen/KoldingPřímý přenos
12:4211.42 Hove (Závod 3)Přímý přenos
12:45Apollon Larisas - Enosis Apolloniou/Istiaias
12:4811.48 Belle Vue (Závod 4)Přímý přenos
12:5011.50 Scottsville (SA) (Dostih 3)Přímý přenos
12:5711.57 Hove (Závod 4)Přímý přenos
13:00Man Utd - Swansea
13:00Viborg - AaBPřímý přenos
13:00Volyň Luck - Dněpr DněpropetrovskPřímý přenos
13:00Kolem Yorkshire
13:00DOTA2 - Kiev Major
13:00Olimpik Donetsk - Zarja LuhanskPřímý přenos
13:00Bolton - PeterboroughPřímý přenos
13:00Players ChampionshipPřímý přenos
13:00Southend - Bury
13:00Oxford Utd - Shrewsbury
13:00AFC Wimbledon - Oldham
13:00Sheff Utd - Chesterfield
13:00Fleetwood Town - Port Vale
13:00Scunthorpe - Coventry
13:00Northampton - Gillingham
13:00Rochdale - Bradford
13:00Bristol Rovers - Millwall
13:00Walsall - Milton Keynes Dons
13:00Charlton - Swindon
13:00Assyriska IF - Värmbols FC
13:00Chiangrai Utd - Bangkok Glass FC
13:00Port FC - Police Tero FC
13:00Mladá Boleslav U21 - České Budějovice U21
13:00FC Brno U21 - Vysočina Jihlava U21
13:00Köln U19 - Bochum U19
13:00Borussia Dortmund U19 - Rot-Weiss Oberhausen U19
13:00Schalke U19 - Bayer Leverkusen U19
13:00PS Barito Putera - Perseru Serui
13:00FK Zenit Izhevsk - Syzran 2003
13:00FC Spartak Vladikavkaz - FC Chayka
13:00FK Kolomna - Dinamo Moscow II
13:00UDG Tenerife Sur ženy - Valencia ženy
13:00Arka Gdynia U19 - Gryf Slupsk U19
13:00Vitebsk - Tsmoki Minsk
13:00BC Dnipro - Cherkaski Mavpy
13:00Wisla Plock - Chrobry Glogow
13:00HC Nomad - HC Temirtau
13:00United CMAC - Electricite du Cambodge
13:00Greve - Hvidovre IF
13:00Aarhus Fremad 2 - Vatanspor
13:00Lystrup IF - Randers II
13:00AC Kajaani - FC Villiketut
13:00FC Viktoria Köln U19 - Rot Weiss Essen U19
13:00SC Preussen Munster U19 - Fortuna Dusseldorf U19
13:00Arminia Bielefeld U19 - Wuppertaler U19
13:00Zhetysu - FK Bulat Temirtau
13:00FK Kyran - Sport Academy Kairat
13:00Halsen IF - Staal Jørpeland
13:00Haugesund 2 - Førde
13:00Chertanovo - Dynamo Bryansk
13:00CD Vera - CD La Cuadra
13:00CD Marino - Panaderia Pulido
13:00Kasetsart FC - Prachuap FC
13:00Ang Thong FC - Samut Songkhram
13:00FK Ternopil - Ingulets Petrovo
13:00DH El Jadid ženy - AM Derb Sultan ženy
13:00DSK Shivajians - MinervaPřímý přenos
13:00Cabal/ Farah - Baker/ MekticPřímý přenos
13:00Lina Gjorcheska - Richel Hogenkamp
13:00Petr Michnev - Jan Mertl
13:00Reda El Amrani - Marvin Netuschil
13:00Aleksandra Krunic - Barbora Krejčíková
13:00Ivana Jorovic - Montserrat Gonzalez
13:00Tara Moore - Conny Perrin
13:00Ernesto Escobedo - Elias Ymer
13:00Lucie Hradecká - Karolina Berankova
13:00Mergea/ Qureshi - Petzschner/ Peya
13:00Gor Mahia - Mathare United
13:0412.04 Belle Vue (Závod 5)Přímý přenos
13:1212.12 Hove (Závod 5)Přímý přenos
13:1812.18 Belle Vue (Závod 6)Přímý přenos
13:20Carolina Marin - Kirsty GilmourPřímý přenos
13:2512.25 Scottsville (SA) (Dostih 4)Přímý přenos
13:2712.27 Hove (Závod 6)Přímý přenos
13:30FC Ufa - Arsenal TulaPřímý přenos
13:301860 Mnichov - Eintracht BraunschweigPřímý přenos
13:30Erzgebirge Aue - Wurzburger KickersPřímý přenos
13:30Hannover 96 - Fortuna DüsseldorfPřímý přenos
13:30TSG Neustrelitz - FC Oberlausitz Neugersdorf
13:30Union Furstenwalde - FC Lok Leipzig
13:30FC Wacker Innsbruck - SKV Altenmarkt ženy
13:30Shijiazhuang Ever Bright - Dalian Yifang
13:30Ergotelis - Panthiraikos FC
13:30PSM Makassar - Persija Jakarta
13:30Dila Gori - Samtredia
13:30Berliner AK 07 - Wacker Nordhausen
13:30VfB Auerbach - Viktoria 89 Berlin
13:30Aris Salonika ženy - Glyfadas ženy
13:30Jurgen Zopp - Thiago Agustin Tirante
13:30Vitalii Shcherba - Fabien Calloud
13:30Ana Bogdan - Tereza Martincová
13:3312.33 Belle Vue (Závod 7)Přímý přenos
13:35Chongqing Lifan - Shanghai SIPGPřímý přenos
13:4112.41 Hove (Závod 7)Přímý přenos
13:45FC Thun - FC SionPřímý přenos
13:45St Gallen - Young BoysPřímý přenos
13:45Hobro IK - FC RoskildePřímý přenos
13:45Kolem Romandie
13:45Naestved IF - Vejle
13:45AB Copenhagen - Vendsyssel FF
13:45FC Fredericia - Fremad Amager
13:45HB Køge - Nykobing
13:45FC Helsingor - Skive
13:45Leicester Riders ženy - Barking Abbey Crusaders ženy
13:4712.47 Belle Vue (Závod 8)Přímý přenos
13:5812.58 Hove (Závod 8)Přímý přenos
14:00Celkový vítěz
14:00Pitea IF ženy - Kvarnsvedens IK ženyPřímý přenos
14:00Landstede Zwolle - ZZ Leiden
14:00Angelholm - Utsiktens BK
14:00Eintracht Norderstedt - TSV Havelse
14:00Muang Thong United - Suphanburi FC
14:00Nurnberg II - VfR Garching
14:00SC Preussen Munster - Zwickau
14:00Super Power Samut Prakan - Ratchaburi FC
14:00ASK/LSPA - Jurmalas Sports
14:00Hlučín U19 - Mladá Boleslav U19
14:00Kubáň Krasnodar II - FC Biolog-Novokubansk
14:00Strogino - Domodedovo
14:00Metallurg Lipetsk - Saturn Ramenskoye
14:00FK Mashuk-KMV Pyatigorsk - Angusht Nazran
14:00Volga Tver - FK Dolgoprudny
14:00SFC CRFSO Smolensk - Torpedo Vladimir
14:00Gornik Zabrze U19 - Lech Poznan U19
14:00Goztepe SK - Trabzonspor
14:00Zagnos MYK Hentbol - Konya Selcuklu Belediye
14:00Merzifon Belediye SK - Taşova Yibo SK
14:00Yozgat Bozok - Beykoz Istanbul
14:00Reading U23 - Norwich U23
14:00Adama City - Ethiopia Nigd Bank
14:00Ethiopia Bunna - Jimma Aba Buna
14:00VIFK ženy - RoPS ženy
14:00Bayer Leverkusen ženy - 1. FFC Frankfurt ženy
14:00MSV Duisburg ženy - SC Sand ženy
14:00Freiburg ženy - SGS Essen ženy
14:00Wolfsburg ženy - Borussia M'gladbach ženy
14:00TeBe Berlin - FC Mecklenburg Schwerin
14:00SV Schott Jena - BSG Wismut Gera
14:00St Pauli II - Eintracht Braunschweig II
14:00Stuttgarter Kickers - FC Nottingen
14:00Fortuna Dusseldorf II - Wattenscheid 09
14:00Panathinaikos U20 - Larissa U20
14:00Ulinzi Stars - Zoo Kericho
14:00IFK Kalmar ženy - Mallbackens IF ženy
14:00KSF Prespa Birlik - IFK Berga
14:00RTU/Robezsardze - Poliurs/Ozolnieki
14:001.00 Scottsville (SA) (Dostih 5)Přímý přenos
14:00Anders Antonsen - Rajiv OusephPřímý přenos
14:00Yannick Hanfmann - Uladzimir Ignatik
14:00Kenny de Schepper - Salvatore Caruso
14:041.04 Belle Vue (Závod 9)Přímý přenos
14:121.12 Hove (Závod 9)Přímý přenos
14:15Jerudong FC - Wijaya FC
14:211.21 Belle Vue (Závod 10)Přímý přenos
14:281.28 Hove (Závod 10)Přímý přenos
14:30Švédsko - Finsko
14:30Gent - AnderlechtPřímý přenos
14:30Unisport Bafang - Colombe du Dja et Lobo
14:30Catania - US Siracusa
14:30VV UNA - Sparta Rotterdam - B tým
14:30Samara/Strbikova - Ekholm/PotaPřímý přenos
14:30Marek Jaloviec - Lenny Hampel
14:30Franko Skugor - Carlos Taberner
14:30Daniela Hantuchová - Quirine Lemoine
14:30Nadia Podoroska - Teliana Pereira
14:30Martina Trevisan - Nina Stojanovic
14:30Andrey Rublev - Bjorn Fratangelo
14:351.35 Scottsville (SA) (Dostih 6)Přímý přenos
14:371.37 Belle Vue (Závod 11)Přímý přenos
14:40Fischer Nielsen/Pedersen - Adcock/AdcockPřímý přenos
14:441.44 Hove (Závod 11)Přímý přenos
14:45Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszow
14:45Chimki Moskva Region 2 - UNICS Kazan 2
14:45DBKL FC - MOF FC
14:45Gleb Sakharov - Geoffrey Blancaneaux
14:511.51 Belle Vue (Závod 12)Přímý přenos
14:581.58 Hove (Závod 12)Přímý přenos
15:00SalisburyPřímý přenos
15:00HC Erlangen - Rhein Neckar LöwenPřímý přenos
15:00Istra 1961 - Hajduk SplitPřímý přenos
15:00IFK Mariehamn - VPS VaasaPřímý přenos
15:00Bologna - UdinesePřímý přenos
15:00Empoli - SassuoloPřímý přenos
15:00Crotone - AC MilánPřímý přenos
15:00Palermo - FiorentinaPřímý přenos
15:00Janov - ChievoPřímý přenos
15:00Cagliari - PescaraPřímý přenos
15:00AIK - GIF SundsvallPřímý přenos
15:00Aluminij Kidricevo - NK RadomljePřímý přenos
15:00IK Frej - Brommapojkarna
15:00FC Chiasso - FC CurychPřímý přenos
15:00FK Ventspils - Rigas FSPřímý přenos
15:00Mjondalen - Kongsvinger
15:00Fenerbahce - Caykur RizesporPřímý přenos
15:00Pahang - Negeri Sembilan
15:00Antwerp Giants - Brussels Basketball
15:00FK BATE Borisov - FK Šachtër Soligorsk
15:00FK Dinamo Brest - Slavia Mozyr
15:00FK Torpedo Žodino - Dnepr Mogilev
15:00FK Gorodeya - FK Dinamo Minsk
15:001. FC Germania Egestorf-Langreder - ETSV Weiche Flensburg
15:00AEK Larnaca - Apollon Limassol
15:00Luneburger SK Hansa - VfB Oldenburg
15:00HK Celtnieks - Dobeles Tenax
15:00IF Stadion - Odder Håndbold
15:00SK Sturm Graz - Deutschlandsberger SC
15:00Baroka FC - Bloemfontein Celtic
15:00Ajax Cape Town - Platinum Stars
15:00Balikesirspor - Boluspor
15:00US Inveruno - US Folgore Caratese
15:00SC Caronnese - ASDC Gozzano
15:00Seregno - Ponte San Pietro
15:00Virtus Verona - Belluno
15:00Varese - Bustese
15:00FK Chernomorets Novorossiysk - FC Sochi
15:00Spartak Kostroma - Dinamo Petrohrad
15:00Rotor Volgograd - FK Armavir
15:00Tartu FC Santos - Rakvere JK Tarvas
15:00Caen - MarseillePřímý přenos
15:00Ramnicu Valcea ženy - SCM Craiova ženy
15:00Al Khaleej U21 - Al Safa U21
15:00Francie - Bělorusko
15:00AO Pallinis - Ethnikos Ofpf
15:00SC DHFK Leipzig - SG Flensburg-HandewittPřímý přenos
15:00Mark Selby - John HigginsPřímý přenos
15:00Lucas Pouille - Aljaz BedenePřímý přenos
15:00Pedro Sousa - Alessandro GiannessiPřímý přenos
15:00Kristina Mladenovic - Laura SiegemundPřímý přenos
15:00Choi/Lee - Ecseki/SzudiPřímý přenos
15:00Moritz Dettinger - Bingru Chen
15:05Everton - Chelsea
15:05Middlesbrough - Man City
15:052.05 Gowran Park (Dostih 1)Přímý přenos
15:062.06 Perry Barr (Závod 1)Přímý přenos
15:102.10 Scottsville (SA) (Dostih 7)Přímý přenos
15:122.12 Kinsley (Závod 1)Přímý přenos
15:15ThirskPřímý přenos
15:202.20 Limerick (Dostih 1)Přímý přenos
15:212.21 Perry Barr (Závod 2)Přímý přenos
15:292.29 Kinsley (Závod 2)Přímý přenos
15:30Augsburg - HamburkPřímý přenos
15:30Petkim Spor - Acibadem Universitesi
15:30Mohun Bagan - Chennai City FCPřímý přenos
15:30Jagiellonia Bialystok - MKS Pogon Štětín
15:30Shillong Lajong FC - Aizwal FCPřímý přenos
15:30Rusko U19 - Turecko U19Přímý přenos
15:352.35 Gowran Park (Dostih 2)Přímý přenos
15:382.38 Perry Barr (Závod 3)Přímý přenos
15:45Dafni Agiou Dimitriou ženy - Panathinaikos ženy
15:452.45 Scottsville (SA) (Dostih 8)Přímý přenos
15:472.47 Kinsley (Závod 3)Přímý přenos
15:502.50 Limerick (Dostih 2)Přímý přenos
15:572.57 Perry Barr (Závod 4)Přímý přenos
16:00Západní Indie - Pákistán
16:00Bath - Gloucester
16:00CSKA Moskva - Spartak MoskvaPřímý přenos
16:00Lugo - GironaPřímý přenos
16:00Grasshoppers - LuganoPřímý přenos
16:00FC Kodaň - LyngbyPřímý přenos
16:00Šachtar Doněck - PFC OleksandriaPřímý přenos
16:00Partizan Bělehrad - FK Napredak KruševacPřímý přenos
16:00Lietkabelis - VytautasPřímý přenos
16:00Lietuvos rytas - Pieno ZvaigzdesPřímý přenos
16:00Eskisehir - Istanbulspor
16:00FC Porto B - Sporting B
16:00IK Sleipner - Boo FK
16:00FC Rosengard - IK Oddevold
16:00Ljungskile - FK Karlskrona
16:00Mjallby AIF - Skövde AIK
16:00Sheriff Tiraspol - Speranta Nisporeni
16:00VfV Borussia 06 Hildesheim - BSV Schwarz-Weiss Rehden
16:00Zimbru Kišiněv - Academia UTM
16:00Independiente FBC - Olimpia Asuncion
16:00Panserraikos - Aris Salonika
16:00Aiginiakos FC - Chania FC
16:00Kissamikos - Trikala
16:00Anagennisi Karditsas - Kallithea
16:00Thiella Rafinas - Agios Ierotheos
16:00Apollon Kalamarias - Eordaikos 2007
16:00Proodeftiki - Ethnikos Piraeus
16:00Fostiras - PAO Vardas
16:00Achaiki FC - Panargiakos
16:00Ilisiakos - Atsalenios
16:00Atromitos Athinon ženy - Elpides Karditsas ženy
16:00FK Ryazan - Vitjaz Podolsk
16:00KamAZ Naberežnyje Čelny - Nosta Novotroick
16:00Vardar Skopje - FK Pobeda
16:00Pelister Bitola - Makedonija Gj. P
16:00Rudes - KK Šanac Karlovac
16:00Tatran Prešov - HK Topoľčany
16:00Aziziye Belediyesi - BB Ankaraspor
16:00Doncaster - London Irish
16:00VK Ventspils - OC Limbazi
16:00Londrina - Cianorte
16:00AEK - Rethymno Cretan KingsPřímý přenos
16:00Dominic Thiem - Rafael NadalPřímý přenos
16:00Elina Svitolina - Elise MertensPřímý přenos
16:00Lube Civitanova - Berlin VolleysPřímý přenos
16:00Mikelis Libietis - Julian Bradley
16:00Goncalo Oliveira - Joao Domingues
16:00Amra Sadikovic - Gabriela Dabrowski
16:00Chloe Paquet - Silvia Soler-Espinosa
16:00Daniel Elahi Galan - Roy Smith
16:00Robert Galloway - Wil Spencer
16:00Rocasa ženy - Alcobendas ženy
16:043.04 Kinsley (Závod 4)Přímý přenos
16:053.05 Gowran Park (Dostih 3)Přímý přenos
16:133.13 Perry Barr (Závod 5)Přímý přenos
16:15Real Betis - CD AlavesPřímý přenos
16:15Viborg HK ženy - Nykøbing FH ženy
16:203.20 Limerick (Dostih 3)Přímý přenos
16:203.20 Scottsville (SA) (Dostih 9)Přímý přenos
16:223.22 Kinsley (Závod 5)Přímý přenos
16:293.29 Perry Barr (Závod 6)Přímý přenos
16:30Sunrisers Hyderabad - Kolkata KR - Twenty20
16:30Berlin Volleys - Zenit Kazan
16:30FC Trenkwalder Admira - SK Rapid VídeňPřímý přenos
16:30Unia Leszno - Falubaz Zielona Gora
16:30HC Empor Rostock - TUS Ferndorf
16:30VFL Oldenburg ženy - HC Lipsko ženy
16:353.35 Gowran Park (Dostih 4)Přímý přenos
16:373.37 Kinsley (Závod 6)Přímý přenos
16:443.44 Perry Barr (Závod 7)Přímý přenos
16:45Al Noor U21 - Al Tarajee U21
16:45Montana 1921 - Botev Plovdiv
16:503.50 Limerick (Dostih 4)Přímý přenos
16:533.53 Kinsley (Závod 7)Přímý přenos
16:55NK Celje - FC KoperPřímý přenos
16:553.55 Scottsville (SA) (Dostih 10)Přímý přenos
17:00World rallye Championship
17:00FK Jelgava - Riga FCPřímý přenos
17:00Feirense - MaritimoPřímý přenos
17:00Arouca - MoreirensePřímý přenos
17:00Syrianska FC - Varbergs BoIS FC
17:00MFK Karviná - Hradec KrálovéPřímý přenos
17:00FK Teplice - SlováckoPřímý přenos
17:00Dijon - BordeauxPřímý přenos
17:00O'Higgins - San Luis de QuillotaPřímý přenos
17:00Penafiel - Santa Clara
17:00Famalicao - Vizela
17:00Olhanense - Freamunde
17:00Sporting Covilha - Gil Vicente
17:00Benfica B - Academica
17:00Pandurii Targu Jiu - FC Voluntari
17:00AEL Limassol - Apoel Nicosia
17:00Sport Boys Warnes - San JosePřímý přenos
17:00HK Ogre - SK Latgols
17:00Potaissa Turda - Valur
17:00Acassuso - UAI Urquiza
17:00Leicester Riders - Surrey ScorchersPřímý přenos
17:00Uninassau ženy - Corinthians ženy
17:00Pula 1981 - KK Jazine-Arbanasi
17:00Haskovo 2012 ženy - Montana 2003 ženy
17:00Stade Francais - Racing Metro
17:00Worcester Wolves - Sheffield SharksPřímý přenos
17:00Pigasos Polichnis - Niki Eginiou
17:00Soverato ženy - Legnano ženy
17:00Trentino ženy - Pesaro ženy
17:00Pyunik Yerevan - Banants Yerevan
17:00Dinamo Záhřeb II - HNK Šibenik
17:00Nasarawa United - Rivers United
17:024.02 Perry Barr (Závod 8)Přímý přenos
17:054.05 Gowran Park (Dostih 5)Přímý přenos
17:094.09 Kinsley (Závod 8)Přímý přenos
17:15Monako - VeneziaPřímý přenos
17:184.18 Perry Barr (Závod 9)Přímý přenos
17:204.20 Limerick (Dostih 5)Přímý přenos
17:274.27 Kinsley (Závod 9)Přímý přenos
17:30Perugia - Lube Civitanova
17:30Tottenham - Arsenal
17:30Slavia Praha - FK Baumit JablonecPřímý přenos
17:30TSG Hoffenheim - Eintracht FrankfurtPřímý přenos
17:30Novara - Brescia
17:30Keltern ženy - TSV 1880 Wasserburg ženy
17:30Gaziantep BLD - Manisaspor
17:30Jakupovic/ Kichenok - Melichar/ MertensPřímý přenos
17:30Dominik Koepfer - Luke Bambridge
17:30Damon Gooch - Gonzalo Escobar
17:30Ryan Haviland - Tomas L. Puches
17:30Pordenone - AC Feralpisalo
17:334.33 Perry Barr (Závod 10)Přímý přenos
17:354.35 Gowran Park (Dostih 6)Přímý přenos
17:414.41 Kinsley (Závod 10)Přímý přenos
17:474.47 Perry Barr (Závod 11)Přímý přenos
17:504.50 Limerick (Dostih 6)Přímý přenos
17:584.58 Kinsley (Závod 11)Přímý přenos
18:00Brondby - SonderjyskePřímý přenos
18:00AZ - VitessePřímý přenos
18:00Sandefjord - MoldePřímý přenos
18:00Kristiansund BK - StromsgodsetPřímý přenos
18:00Giannina - AEK Atény
18:00Sogndal - LillestromPřímý přenos
18:00Stabaek - HaugesundPřímý přenos
18:00Asteras Tripolis - IraklisPřímý přenos
18:00Aalesund - Tromsø ILPřímý přenos
18:00Xanthi - Veria
18:00Panetolikos - OlympiakosPřímý přenos
18:00Atromitos Athinon - Platanias
18:00Cordoba - MirandesPřímý přenos
18:00KV Oostende - CharleroiPřímý přenos
18:00Elche - Almeria
18:00Gimnastic de Tarragona - Reus Deportiu
18:00Huesca - Rayo Vallecano
18:00Levante - Real Oviedo
18:00Valladolid - Numancia
18:00Real Zaragoza - Getafe
18:00Istanbul Basaksehir - BesiktasPřímý přenos
18:00Adanaspor - AntalyasporPřímý přenos
18:00Legia Varšava - Wisla KrakovPřímý přenos
18:00Zadar - Cibona
18:00Biella - Verona
18:00Chieti - Reggio Calabria
18:00Virtus Bologna - Casale Monteferrato
18:00Treviso - Trapani
18:00Belenenses - Guifoes
18:00Sangalhos - Ginasio Figueirense
18:00Ranheim - Asane
18:00Florø - Elverum
18:00FK Jerv - Levanger
18:00Strommen - Arendal
18:00Sandnes Ulf - Tromsdalen
18:00Ullensaker/Kisa - Fredrikstad
18:00Nea Salamis Famagusta - Ethnikos Achna
18:00Ayacucho FC - Sporting CristalPřímý přenos
18:00FCI Tallinn II - FC Elva
18:00Newcastle Eagles - Bristol FlyersPřímý přenos
18:00Glasgow Rocks - London LionsPřímý přenos
18:00Podravac - Ribola Kastela
18:00Falco Szombathely - Kormend
18:00Szolnoki Olaj - Alba Fehervár
18:00Xuven Cambados - Moron
18:00Famila Schio ženy - Le Mura Lucca ženy
18:00FC Porto - Academico FC
18:00OS Belenenses - Guifoes
18:00Kispest ženy - Dunaujvaros ženy
18:00ØIF Arendal - Bodø HK
18:00Byåsen ženy - Larvik ženy
18:00Storhamar ženy - Vipers Kristiansand ženy
18:00Chertanovo Moskva ženy - Ryazan VDV ženy
18:00VDK Gent ženy - Zoersel ženy
18:00Brescia - Cantu
18:00SL Benfica - SC Espinho
18:00Porto Volei ženy - Leixoes ženy
18:00PAOK Salonika - Kerkyra
18:00Panathinaikos - LarissaPřímý přenos
18:00Madison Brengle - Caroline DolehidePřímý přenos
18:00Paraguay - plážový tým - Portugalsko - plážový tým
18:00HAOK Mladost - Mladost Marina KastelaPřímý přenos
18:00Castellana Grotte - SpoletoPřímý přenos
18:00Calvin Hemery - Sam Riffice
18:055.05 Gowran Park (Dostih 7)Přímý přenos
18:085.08 Perry Barr (Závod 12)Přímý přenos
18:15Brindisi - Capo D'OrlandoPřímý přenos
18:15Varese - Cremona
18:15Avellino - Caserta
18:15Cantu - Trento
18:15Reggio Emilia - PistoiaPřímý přenos
18:15Pesaro - Milano
18:15Brescia - Torino
18:15El Nacional - LDU QuitoPřímý přenos
18:175.17 Kinsley (Závod 12)Přímý přenos
18:205.20 Limerick (Dostih 7)Přímý přenos
18:275.27 Perry Barr (Závod 13)Přímý přenos
18:30Real Madrid - EstudiantesPřímý přenos
18:30Montpellier - VeszprémPřímý přenos
18:30Česká republika - Rusko
18:30Eibar - LeganesPřímý přenos
18:30FK Rostov - Amkar PermPřímý přenos
18:30Černomorec Oděsa - Dynamo KyjevPřímý přenos
18:30Scafati - Forli
18:30Aalborg Håndbold - Skjern Håndbold
18:30GOG - KIF Kolding Kbh.
18:30FC Gomel - FC Slutsk
18:30Universitario Popayan - Orsomarso
18:30Limoges - Pau Lacq OrthezPřímý přenos
18:30Česká republika U19 - Itálie U19Přímý přenos
18:30Bera Bera ženy - Atletico Guardes ženy
18:375.37 Kinsley (Závod 13)Přímý přenos
18:40CA Estudiantes Caseros - Platense
18:465.46 Perry Barr (Závod 14)Přímý přenos
18:555.55 Kinsley (Závod 14)Přímý přenos
19:00Zurich Classic of New Orleans
19:00Braga - SportingPřímý přenos
19:00IBV Vestmannaeyjar - FjolnirPřímý přenos
19:00IA Akranes - FH HafnarfjordurPřímý přenos
19:00Sparta Wroclaw - KS Torun
19:00Barons Kvartals - BK Jekabpils
19:00Toluca - QueretaroPřímý přenos
19:00RNK Split - Slaven Belupo
19:00CD Clan Juvenil - Independiente del VallePřímý přenos
19:00Contagem Towers - Santos
19:00Club Obila Basket - Zornotza Saskibaloi
19:00HC Danilovgrad ženy - Levalea 2010 ženy
19:00Halifax - Batley
19:00Castelo Maia GC - AJF Bastardo
19:00Marinos - Trotamundos
19:00Al Ahly Cairo - El Entag El Harby
19:00Triea Albiga - Al Hilal Obied
19:00Perugia - Zenit KazanPřímý přenos
19:00Jose Statham - Ante Pavic
19:046.04 Poole - VEČ. (Závod 1)Přímý přenos
19:05NY Yankees - BAL OriolesPřímý přenos
19:05TOR Blue Jays - TB RaysPřímý přenos
19:05BOS Celtics - WAS WizardsPřímý přenos
19:10MIA Marlins - PIT PiratesPřímý přenos
19:10CLE Indians - SEA MarinersPřímý přenos
19:10DET Tigers - CHI White SoxPřímý přenos
19:116.11 Central Park EVE (Závod 1)Přímý přenos
19:15SC Braga - Basquete de Barcelos
19:196.19 Poole - VEČ. (Závod 2)Přímý přenos
19:286.28 Central Park EVE (Závod 2)Přímý přenos
19:30Nascar – Sprint Cup Series
19:30Alges - Scalipus
19:30CFR Kluž - CS U Craiova
19:306.30 Henlow - VEČ. (Závod 1)Přímý přenos
19:30Jaksic/ Pella - Brengle/ CollinsPřímý přenos
19:30Blumenberg/ Turini - Cagnina/ Hemery
19:35WAS Nationals - NY MetsPřímý přenos
19:376.37 Poole - VEČ. (Závod 3)Přímý přenos
19:456.45 Henlow - VEČ. (Závod 2)Přímý přenos
19:45Al Wehda U21 - Al Nasr Riyadh U21
19:466.46 Central Park EVE (Závod 3)Přímý přenos
19:55Toyota Owners
19:556.55 Poole - VEČ. (Závod 4)Přímý přenos
20:00Sevilla Atletico - MallorcaPřímý přenos
20:00Odd BK - ValerengaPřímý přenos
20:00LOL - Mid Season Invitational
20:00Mouscron-Peruwelz - Roeselare
20:00Rampage - RED Canids - LOL - MSI - Play-In
20:00Al Ahly - Smouha
20:007.00 Henlow - VEČ. (Závod 3)Přímý přenos
20:047.04 Central Park EVE (Závod 4)Přímý přenos
20:10MIL Brewers - ATL BravesPřímý přenos
20:10HOU Astros - OAK AthleticsPřímý přenos
20:127.12 Poole - VEČ. (Závod 5)Přímý přenos
20:15Real Garcilaso - Universitario de DeportesPřímý přenos
20:15Německo - Lotyšsko
20:157.15 Henlow - VEČ. (Závod 4)Přímý přenos
20:15Banvit - Iberostar TenerifePřímý přenos
20:15STL Cardinals - CIN RedsPřímý přenos
20:15KC Royals - MIN TwinsPřímý přenos
20:217.21 Central Park EVE (Závod 5)Přímý přenos
20:297.29 Poole - VEČ. (Závod 6)Přímý přenos
20:30CD Antofagasta - Audax ItalianoPřímý přenos
20:30Montevideo Wanderers - Defensor SportingPřímý přenos
20:30Macara - Universidad Catolica del EcuadorPřímý přenos
20:30CA Colegiales - Villa San Carlos
20:30Tristan Suarez - CA San Telmo
20:307.30 Henlow - VEČ. (Závod 5)Přímý přenos
20:30Nacional de Montevideo - B tým - Rampla Juniors - B tým
20:377.37 Central Park EVE (Závod 6)Přímý přenos
20:40Los Andes - Ferro Carril Oeste
20:45Celta Vigo - Athletic BilbaoPřímý přenos
20:45Inter Milán - NeapolPřímý přenos
20:45Argentinos Jrs - CA Brown de Adrogue
20:457.45 Henlow - VEČ. (Závod 6)Přímý přenos
20:467.46 Poole - VEČ. (Závod 7)Přímý přenos
20:547.54 Central Park EVE (Závod 7)Přímý přenos
21:00Atlanta United - DC UnitedPřímý přenos
21:00EC Bahia - EC VitoriaPřímý přenos
21:00NAS Predators - STL BluesPřímý přenos
21:00Nice - PSGPřímý přenos
21:00Ponte Preta - CorinthiansPřímý přenos
21:00Fluminense - FlamengoPřímý přenos
21:00Rionegro Águilas - Atletico Bucaramanga
21:00Godoy Cruz - San Martin de San JuanPřímý přenos
21:00Guabira - BolivarPřímý přenos
21:00Internacional RS - Novo Hamburgo
21:00RED Canids - SuperMassive eSports - LOL - MSI - Play-In
21:00KFG - Grotta Seltjarnarnes
21:00Paysandu - Clube Do Remo
21:00Avai - Chapecoense
21:00Atletico Paranaense - Coritiba
21:00Cobreloa - Nublense
21:00Bogota FC - Union Magdalena
21:008.00 Henlow - VEČ. (Závod 7)Přímý přenos
21:028.02 Poole - VEČ. (Závod 8)Přímý přenos
21:05TEX Rangers - LA AngelsPřímý přenos
21:118.11 Central Park EVE (Závod 8)Přímý přenos
21:15Belenenses - Pacos FerreiraPřímý přenos
21:15Valur Reykjavik - Vikingur OlafsvikPřímý přenos
21:158.15 Henlow - VEČ. (Závod 8)Přímý přenos
21:198.19 Poole - VEČ. (Závod 9)Přímý přenos
21:288.28 Central Park EVE (Závod 9)Přímý přenos
21:30SL Benfica - Modicus Sandim
21:308.30 Henlow - VEČ. (Závod 9)Přímý přenos
21:30LA Clippers - UTA JazzPřímý přenos
21:378.37 Poole - VEČ. (Závod 10)Přímý přenos
21:458.45 Central Park EVE (Závod 10)Přímý přenos
21:468.46 Henlow - VEČ. (Závod 10)Přímý přenos
21:538.53 Poole - VEČ. (Závod 11)Přímý přenos
22:00Deportivo La Guaira - Mineros de Guayana
22:00Atlético Venezuela - Aragua
22:00Portuguesa FC - Zulia
22:00Deportivo Tachira - Zamora
22:00Trujillanos - Monagas
22:00Atletico Socopo - Estudiantes Merida
22:00Gimnasia Jujuy - All Boys
22:00San Martin de Tucuman - CA Douglas Haig
22:00Crucero Del Norte - Sportivo Estudiantes
22:00Rosario Central - CA AldosiviPřímý přenos
22:00Rampage - SuperMassive eSports - LOL - MSI - Play-In
22:00San Marcos de Arica - Rangers de Talca
22:00Gasparin FC - Deportivo Estacion Central
22:009.00 Henlow - VEČ. (Závod 11)Přímý přenos
22:029.02 Central Park EVE (Závod 11)Přímý přenos
22:05SF Giants - SD PadresPřímý přenos
22:10LA Dodgers - PHI PhilliesPřímý přenos
22:10ARI Diamondbacks - COL RockiesPřímý přenos
22:119.11 Poole - VEČ. (Závod 12)Přímý přenos
22:159.15 Henlow - VEČ. (Závod 12)Přímý přenos
22:199.19 Central Park EVE (Závod 12)Přímý přenos
22:30Juan Aurich - Sport Huancayo
22:30Llaneros - Barranquilla FC
22:35Tacoma Rainiers - Sacramento RC
23:00Colo Colo - PalestinoPřímý přenos
23:00Millonarios - Atletico Huila
23:00Alianza Lima - Comerciantes UnidosPřímý přenos
23:00Cerro Porteno - Libertad Asuncion
23:00Santos de Guápiles - Limon FC
23:00Gualaceo SC - Manta FC
23:00RED Canids - Dire Wolves - LOL - MSI - Play-In
23:00Nacional De Football - Rampla JuniorsPřímý přenos
23:00CD Lara - AnzoateguiPřímý přenos
23:05Durham Bulls - Buffalo Bisons
23:15The Strongest - Petrolero YacuibaPřímý přenos
23:30Bauru - Brasilia
23:30Treze - Botafogo PBPřímý přenos
ČasSportUdálost
00:00Bucaneros - Guaiqueries
00:00Mineros de Zacatecas - Lobos BUAPPřímý přenos
00:00ABC (RN) junioři - Globo FC
00:00Dire Wolves - SuperMassive eSports - LOL - MSI - Play-In
00:00Marinos de Anzoátegui - Trotamundos
00:00Santamarina Tandil - Boca Unidos
00:10Boca Juniors - Arsenal de SarandiPřímý přenos
00:15America de Cali - Tigres FC
00:20Polsko - plážový tým - Brazílie - plážový tým
00:30Emelec - Delfin SCPřímý přenos
00:30Olimpo B Blanca - Atletico RafaelaPřímý přenos
01:00EDM Oilers - ANA DucksPřímý přenos
01:00Carabobo - CaracasPřímý přenos
01:00Rampage - Dire Wolves
01:00Ferrocarril Oeste - Olimpico
01:00Talleres de Tafi Viejo - BH de Gualeguay
01:00Ramos Mejía LTC - Pedro Echagüe
01:00Belgrano San Nicolas - Huracán de San Justo
01:00Ameghino de Villa María - Union de Sunchales
01:00ADB - Exsal
01:00Ponce - Aguada Santeros
01:00Arecibo - Humacao
01:00Gaiteros - Guaros
01:00Junior - Independiente Medellin
01:00Puebla - Necaxa
01:00Guarani Asuncion - Club General Diaz
01:00CD Real Santander - Leones de América FC
01:00Costa Del Este - Atletico Chiriqui
01:15Sport Rosario - Deportivo San MartinPřímý přenos
01:30Blooming - Oriente PetroleroPřímý přenos
02:00Marquenses - San Marcos
02:00Estrella de Berisso ženy - Lanus ženy
02:00Centro Espanol de Plottier - Club Sportivo Escobar
02:00Rivadavia de Mendoza - Racing de Chivilcoy
02:00Regatas de Concepcion del Uruguay - Atlético Saladas
02:00Central Enterriano - Deportivo Norte de Armstrong
02:00Sonsonate - Santa Tecla
02:00Brujos Izalco - Rapido de la Unión
02:00Panama Viejo - CD Centenario
02:05BOS Red Sox - CHI CubsPřímý přenos
02:30Arcense - San Miguel
02:30Ausoles - Chalchuapa
02:30Miami United FC - Boca Raton FC
03:00ITF ženy - Gifu
03:00Ciclista Olimpico ženy - Deportivo Berazategui ženy
03:00Deportes Tolima - Independiente Santa Fe
04:00Challenger Gimcheon
05:00ITF ženy - Hua Hin
07:30JRU Heavy Bombers - DLSU Green Archers
07:30Uzbekistan U23 - Kazachstán U23
08:30Challenger OchsenhausenPřímý přenos
09:00ITF Izrael - F5
09:00ITF ženy - Akko
09:00ITF ženy - Chimki
09:15ADMU Blue Eagles - LPU Pirates
09:40Southern Steel - Central PulsePřímý přenos
10:00ITF Francie - F10
10:00ITF Gyor - ženy
10:00ITF Španělsko - F12
10:00ITF ženy - Lleida
10:00ITF Itálie - F11
10:00ITF ženy - Santa Margherita
10:00Basket Good - Philippines National Police
10:00Austrálie U23 - Malaysia U23
10:00Baník Horná Nitra U19 - Spartak Myjava Sub19
10:30Salzano 03 U20 - Vigodarzere U20
10:30SVG Reichenau - SV Hall
10:30Malaga U19 - Barcelona U19
11:00WTA PrahaPřímý přenos
11:00ATP MnichovPřímý přenos
11:00Třinec U21 - FK Teplice U21Přímý přenos
11:00ITF ženy - La Marsa
11:00ITF Nikaragua - F1
11:00ADU Falcons - AU Chiefs
11:00FC Kufstein - Hohenems
11:00SV Grodig - TSV St. Johann
11:00SC Golling - SK Bischofshofen
11:00SV Innsbruck - Union Innsbruck
11:00SV Kematen - SK Ebbs
11:00Köln ženy - SV 67 Weinberg ženy
11:00Geylang United - B tým - Warriors FC - B tým
11:00ADFB La Rambla - Málaga ženy
11:00FK Zirka Kropyvnyckyj U19 - FK Skala Stryi U19
11:30ATP IstanbulPřímý přenos
11:31Hall GreenPřímý přenos
11:38MonmorePřímý přenos
12:00Tom Tomsk - Zenit PetrohradPřímý přenos
12:00Yorkshire - Lancashire
12:00Challenger Ostrava
12:00Warwickshire - Durham - Royal London One Day Cup
12:00Astrahanočka ženy - Luch Moskva ženy
12:30Benevento - Avellino
12:30Mumbai Indians - Royal Challengers Bangalore
12:30Fujian Nan’An - Thai All Star
12:30Bulleen Lions ženy - Heidelberg United ženy
12:30Japonsko U23 - Sri Lanka U23
12:45Turffontein (JAR)Přímý přenos
12:45Dinamo Batumi - Tbilisi
13:00WTA RabatPřímý přenos
13:00AC Sparta Praha U21 - FK Příbram U21Přímý přenos
13:00ATP Estoril
13:00HC Kehra - HC Viimsi/Tööriistamarket
13:00Dinamo Volgograd ženy - Stavropolye ženy
13:00Södertälje FK - Motala AIF FK
13:00YEB Shumen 05 ženy - CSKA Sofia ženy
13:00FC Zbrojovka Brno U19 - Sparta Praha U19
13:00MFK Ruzomberok U19 - FK Senica U19
13:30Bayern Mnichov - TSG Hoffenheim
13:30FC Nordsjaelland - B tým - Odense BK - B tým
13:30Persiba Balikpapan - Arema FC
13:30Guarani Asuncion - B tým - Club General Diaz - B tým
13:30Independiente FBC - B tým - Olimpia Asuncion - B tým
14:00Fasil Kenema - Arba Minch
14:00Budivelnik - Chimik Južný
14:00Rostov-Don ženy - Kuban Krasnodar ženy
14:00Lada ženy - Zvezda Zvenigorod ženy
14:00Midtjylland - B tým - FC Kodaň - B tým
14:00Lyngby BK - B tým - AaB - B tým
14:00SC Eltersdorf - Alemannia Haibach
14:00Vfb Germania Halberstadt - Plauen
14:00Molde 2 - Kolstad
14:00BKV Norrtalje - Eskilstuna City FK
14:00Nakumatt - Homeboyz FC
14:00FC Saburtalo Tbilisi - FC Tskhinvali - U19 Match
14:00BV Cloppenburg ženy - Arminia Bielefeld ženy
14:00Wolfsburg II kvinder ženy - Bramfelder SV ženy
14:00Sofapaka FC - Bandari FC
14:00Rossiyanka ženy - Zvezda 2005 Perm ženy
14:00Solyaris Moskva - Tekstilshchik Ivanovo
14:30WarwickPřímý přenos
14:30Křídla Sovětů Samara - FC OrenburgPřímý přenos
14:30Zenit Petrohrad - VEF RigaPřímý přenos
14:30Valašské Mezirící - Lokomotiva Petrovice
14:30Aluminium Arak - Fajr Shahid Sepasi
14:30Foolad Yazd - Gol Gohar
14:30Mes Rafsanjan - Esteghlal Ahvaz
14:30Naft Mased Soleiman - Malavan
14:30Oxin Alborz FC - Mes Kerman
14:30Rah Ahan - Iranjavan Bushehr
14:30Sepidroud Rasht - Nassaji Mazandaran
14:30Hearts U20 - Hibernian U20
14:45KemptonPřímý přenos
14:50Down RoyalPřímý přenos
14:55BeverleyPřímý přenos
15:00WindsorPřímý přenos
15:00Verona - VicenzaPřímý přenos
15:00Kalmar FF - HalmstadPřímý přenos
15:00Malmo FF - Orebro SKPřímý přenos
15:00Mistrovství světaPřímý přenos
15:00Norrby IF - Atvidabergs FFPřímý přenos
15:00Orgryte IS - Osters IF
15:00Jablonec U21 - Slavia Praha U21Přímý přenos
15:00Sevenoaks Suns ženy - Team Northumbria ženy
15:00Triotek - Mono Vampire
15:00Viborg FF - B tým - Esbjerg - B tým
15:00Valdres FK - Stabaek 2
15:00Huddinge IF - FC Linköping City
15:00Kristianstad FC - Landskrona BoIS
15:00Írán U23 - Pakistan U23
15:00BSU - Telasi
15:00SCR Altach II - USC Eugendorf
15:00Grazer AK - Bruck Mur
15:00Vejle - AGF
15:00FC Flora Tallinn II - FC Kuressaare
15:00FC Kohtla-Jaerve - JK Nomme Kalju II
15:00St George - Hawassa City FC
15:00AEL Kallonis - Panelefsiniakos
15:00Motherwell U20 - Inverness CT U20
15:00Maritzburg United - Cape Town City
15:00Bursaspor U21 - Galatasaray U21
15:00Osmanlispor FK U21 - Konyaspor U21
15:15BathPřímý přenos
15:18SheffieldPřímý přenos
15:30Alba Berlín - LudwigsburgPřímý přenos
15:30Eisbären Bremerhaven - Rasta VechtaPřímý přenos
15:30Science City Jena - Brose BambergPřímý přenos
15:30Telekom Bonn - EWE Baskets OldenburgPřímý přenos
15:30BG Gottingen - BraunschweigPřímý přenos
15:30Ratiopharm Ulm - Walter Tigers TubingenPřímý přenos
15:30S.Oliver Würzburg - BBC BayreuthPřímý přenos
15:30Bayern Mnichov - Giessen 46ersPřímý přenos
15:30Eschborn-Frankfurt
15:30Kazanlak Volley ženy - Maritsa Plovdiv ženy
15:30Al Karmel - Al-Jalil
15:30Al Yarmok - Al Salt
15:30Blama - Al Tora
15:30Sama Al Sarhan - Al Asalah
15:30Sollentuna FK U19 - Assyriska FF U19
15:30Libye U19 - Alžírsko U19
16:00Západní Indie - Pákistán
16:00ITF ženy - Charleston
16:00Brondby - B tým - AC Horsens - B tým
16:00Kråkerøy - Strømsgodset 2
16:00Sandnes Ulf 2 - Brodd
16:00Lillestrøm 2 - Sortland IL
16:00Harstad - Tromsø 2
16:00Vålerenga 2 - Follo
16:00Carlstad United BK - Vasalunds IF
16:00Tadamon - Byblos
16:00FC Stadlau - Admira Wacker Modling
16:00FC Pinzgau - SC Schwaz
16:00Salisbury FC - Tiverton Town
16:00Leamington - Hitchin Town
16:00UNA Strassen - AIK/Jeunesse Esch
16:00Sligo Rovers - Galway United
16:20MFK Skalica - Slovan Bratislava
16:30Rising Pune Supergiants - Gujarat Lions
16:30Slavia Sofia - Vereya
16:30SC Mannsdorf - Neusiedl
16:30Wiener Sportclub - First Vienna FC 1894
16:30FK Austria Vídeň am. - ASK Ebreichsdorf
16:30ACS Poli Timisoara - FC Botosani
16:35Al Salmiyah - Al Fahaheel
16:40NaasPřímý přenos
17:00Krasnodar - Anži MachačkalaPřímý přenos
17:00Huesca - Rayo VallecanoPřímý přenos
17:00Al Wihdat - Al MuharraqPřímý přenos
17:00Saham - Al NejmehPřímý přenos
17:00Helsingborg - DegerforsPřímý přenos
17:00Challenger - Savannah
17:00ITF Mexiko - F2
17:00Sotra - Aalesunds FK 2
17:00Enskede IK - Akropolis IF
17:00Nordvärmland FF - FBK Karlstad
17:00FC Trollhättan - Grebbestads IF
17:00SV Austria Salzburg - FC Hard
17:00FC Zirl - SC Kundl
17:00Seekirchen - Wacker Innsbruck II
17:00St. Anna am Aigen - SV Lafnitz
17:00Dinamo Záhřeb II - HNK Šibenik
17:00Cork City - St Patrick's Athletic
17:00FK Krasnodar - Anži Machačkala
17:00Bidvest Wits - Mamelodi Sundowns
17:00Atlético Madrid U19 - Real Madrid U19
17:00Kopparbergs/Göteborg ženy - Vittsjo GIK ženy
17:00Gefle IF U21 - Dalkurd FF U21
17:30Slovan Liberec - Bohemians 1905Přímý přenos
17:30Sirius - Jonkopings SodraPřímý přenos
17:30Djurgarden - IFK NorrkopingPřímý přenos
17:30Valmiera - Liepajas Lauvas
17:30Magura Cisnadie ženy - HC Dunarea Braila - ženy
17:30KTP - Kultsu FC
17:30FC Lahti Academy - MP
17:30USK Anif - SAK 1914
17:30AFAD Djekanou - Societe Omnisports De L'Armee
17:30Tunisko U19 - Maroko U19
18:00Olympiacos Piraeus - PAOK SoluňPřímý přenos
18:00Club Brugge - Zulte-WaregemPřímý přenos
18:00NK Osijek - NK Lokomotiva ZáhřebPřímý přenos
18:00Zaglebie Lubin - KS Cracovia KrakovPřímý přenos
18:00Česká republika - 1. liga
18:00Illiabum Clube 2 - Vale de Cambra
18:00Agrigento - Kontatto Bologna
18:00Terst - Treviglio
18:00Levski Volley ženy - Rakovski Dimitrovgrad ženy
18:00Arkas Izmir - Halkbank
18:00Německo - Lotyšsko
18:00Dundalk - Waterford FC
18:00Cerceda - Compostela
18:05Omaha SC - OKC RedhawksPřímý přenos
18:05Memphis - Round Rock ExpressPřímý přenos
18:10Rapla - BC Tartu
18:15Salus Bologna U20 - Basket 2000 Reggio Emilia U20
18:15Bakken Bears - Horsens IC
18:15Fremad Amager - Nykobing
18:30SV Horn - Floridsdorfer ACPřímý přenos
18:30Auxilium Torino U20 - Bombardi Gomme U20
18:30Modena ženy - Novara ženy
19:00Silkeborg IF - AGF AarhusPřímý přenos
19:00Breidablik - KA AkureyriPřímý přenos
19:00Sarpsborg - RosenborgPřímý přenos
19:00Gimnastic - Reus DeportiuPřímý přenos
19:00Bursaspor - GalatasarayPřímý přenos
19:00Osmanlispor FK - KonyasporPřímý přenos
19:00Szekszard ženy - Uniqa Euroleasing Sopron ženy
19:00Bryne 2 - Lura IL
19:00SKU Amstetten - SV Schwechat
19:00Ludogorets Razgrad - Cherno More Varna
19:00Celtic U20 - Kilmarnock U20
19:00Partick U20 - Dundee U20
19:00Ross County U20 - Hamilton U20
19:00St Mirren U20 - Rangers U20
19:00Al Merrikh - Al Ahli Khartoum
19:05Iowa - Columbus ClippersPřímý přenos
19:05Nashville Sounds - New OrleansPřímý přenos
19:10Al Kuwait SC - Kazma SC
19:28NottinghamPřímý přenos
19:30Castelfranco U20 - Castellana U20
19:30CV Haris ženy - Ciudad de Logrono ženy
19:30Mouscron-Peruwelz - Eupen
19:30Lokeren - B tým - Standard Liege - B tým
19:30KV Oostende - B tým - Westerlo - B tým
19:30Waasland-Beveren - B tým - KV Mechelen - B tým
19:30KV Kortrijk U21 - Anderlecht U21
19:30Dinamo Bukurešť - Steaua Bukurešť
19:30Las Palmas U19 - Villarreal U19
19:33YarmouthPřímý přenos
19:39RomfordPřímý přenos
19:45FC Schaffhausen - ServettePřímý přenos
20:00Virtus Pro - Isurus Gaming
20:00Atlassib Sibiu - BC Steaua Bucuresti
20:00SKP Trinec - Era-Pack Chrudim
20:00Africa Sports - SC Gagnoa
20:15Monteroni U20 - Pielle Matera U20
20:15Wacker Burghausen - Unterhaching
20:30Le Portel - GravelinesPřímý přenos
20:30Salernitana - FrosinonePřímý přenos
20:30Utkání NBL
20:305 Pari U20 - Don Bosco Crocetta U20
20:30Knack Roeselare - Noliko Maaseik
20:45Lens - LavalPřímý přenos
21:00Watford - Liverpool
21:00Málaga - SevillaPřímý přenos
21:00Deportivo La Guaira - Mineros de GuayanaPřímý přenos
21:00Marines Esports - Lyon Gaming
21:00Tortona - Mantovana
21:00CE Aimore - Avenida
21:15KR Reykjavik - Vikingur ReykjavikPřímý přenos
21:15Grindavik - StjarnanPřímý přenos
21:30Itálie - plážový tým - Mexiko - plážový tým
22:00Marines Esports - Isurus Gaming
22:00Campinas U19 - Franca U19
22:00ABC - Globo FC
22:00Barcelona Atlético - Atletico San Cristobal
22:15Cucuta Deportivo - Deportes Quindio
22:45Švýcarsko - plážový tým - Senegal - plážový tým
23:00Virtus Pro - Lyon Gaming
23:00Deportivo Tachira - Zamora CF
ČasSportUdálost
00:00Virtus Pro - Marines Esports
00:00Colorspectrum Aramis - Raba ETO FC Gyor
00:00EC Pelotas - Guarani
00:30Deportivo Pereira - Fortaleza FC
01:00Lyon Gaming - Isurus Gaming - LOL
01:00Pinheiros U19 - Paulistano U19
01:00Corinthians - Copagril
01:00CLE Cavaliers - TOR RaptorsPřímý přenos
01:05NY Yankees - TOR Blue JaysPřímý přenos
01:10BOS Red Sox - BAL OriolesPřímý přenos
01:10DET Tigers - CLE IndiansPřímý přenos
01:10CIN Reds - PIT PiratesPřímý přenos
01:10MIA Marlins - TB RaysPřímý přenos
01:30PIT Penguins - WAS CapitalsPřímý přenos
01:35ATL Braves - NY MetsPřímý přenos
02:00Instituto - Weber Bahia Estudiantes
02:00Echague - Hispano Americano
02:00Regatas - Boca Juniors
02:00Arecibo - Aguada Santeros
02:00Panathinaikos - Fenerbahçe SK
02:05CHI Cubs - PHI PhilliesPřímý přenos
02:10HOU Astros - TEX RangersPřímý přenos
02:15KC Royals - CHI White SoxPřímý přenos
02:15STL Cardinals - MIL BrewersPřímý přenos
02:30Alianza Petrolera - Cortulua
02:35El Paso Chihuahuas - Salt Lake Bees
03:00ITF ženy - Gifu
03:00Montego Bay Utd - Arnett Gardens
03:30SA Spurs - HOU RocketsPřímý přenos
03:35Fresno Grizzlies - Reno Aces
04:00Challenger Gimcheon
04:30LA Dodgers - SF GiantsPřímý přenos
05:00ITF ženy - Hua Hin
06:00ADMU Blue Eagles - NU Bulldogs
08:00Poltava ženy - ONMU-Vimar Odessa ženy
08:30Challenger OchsenhausenPřímý přenos
09:00ITF Turecko - F17
09:00ITF ženy - Antalya
09:00ITF Izrael - F5
09:00ITF ženy - Akko
09:00ITF ženy - Chimki
09:00Yunnan Lijiang - Shanghai ShenhuaPřímý přenos
09:00Croatia OpenPřímý přenos
10:00ITF Francie - F10
10:00ITF Itálie - F11
10:00ITF ženy - Santa Margherita
10:00ITF Španělsko - F12
10:00ITF ženy - Lleida
10:00ITF ženy - Káhira
10:00ITF ženy - Wiesbaden
10:00Thajsko U23 - Japonsko U23
10:00Philippine Air Force - Creamline ženy
10:00Ateneo Blue Eagles - De La Salle ženy
10:00FC Astana - Kairat Almaty
10:00Irtysh Pavlodar - Ordabasy
10:00Persipura Jayapura - Pusamania Borneo
11:00WTA Praha
11:00ATP MnichovPřímý přenos
11:00Hiroshima Carp - Chunichi Dragons
11:00Nippon Ham Fighters - Chiba Lotte Marines
11:00Rakuten Eagles - Orix Buffaloes
11:00Yakult Swallows - Hanshin Tigers
11:00Yomiuri Giants - Yokohama Bay Stars
11:00ITF Nigérie - F1
11:00ITF Tunisko - F17
11:00ITF ženy - La Marsa
11:00FK Aktobe - FC Taraz
11:00Akzhayik Uralsk - FC Tobol Kostanay
11:00Atyrau - Kaisar Kyzylorda
11:00Okzhetpes Kokshetau - Shakhter Karagandy
11:00NK Velesovo ženy - ZNK Krim ženy
11:00ZNK Maribor ženy - NK Fuzinar ženy
11:00ZNK Rudar Skale ženy - ŽNK Teleing ženy
11:30ATP IstanbulPřímý přenos
12:00Seoul Thunders - Anyang KGCPřímý přenos
12:00Derbyshire - Nottinghamshire - Royal London One Day Cup
12:00Leicestershire - Warwickshire - Royal London One Day Cup
12:00Somerset - Kent - Royal London One Day Cup
12:00Surrey - Essex - Royal London One Day Cup
12:00Sussex - Glamorgan - Royal London One Day Cup
12:00Challenger Ostrava
12:00WTA Rabat
12:00Barcelona ženy - Oiartzun KE ženy
12:00Akzhayik Uralsk - FC Tobol Kostanay
12:00Port Melbourne SC - Northcote City
12:03NottinghamPřímý přenos
12:11Perry BarrPřímý přenos
12:30Yadanarbon - Than Quang NinhPřímý přenos
12:30Tchaj-wan U23 - Uzbekistán U23
12:30Pocari Sweat - Bali Pure ženy
12:55Vaal (JAR)Přímý přenos
13:00Eastern - Yuk Fai
13:00ATP Estoril
13:00Umraniyespor U21 - Denizlispor U21
13:30Home United FC - Balestier Khalsa FC
13:35Jiangxi Liansheng - Jiangsu Suning FCPřímý přenos
13:35Qingdao Huanghai - Kanton R&FPřímý přenos
14:00CSKA Sofia ženy - Rakovski Dimitrovgrad ženy
14:00Crystal Palace U23 - Bristol City U23
14:00Eskisehirspor U21 - Samsunspor U21
14:00Giresunspor U21 - Mersin Idman Yurdu U21
14:00Lweza FC - Express FC
14:00Shanghai Jiading - Tianjin Teda
14:15Al Safa - Al WahdaPřímý přenos
14:15Safa Beirut - Al Wahda DamascusPřímý přenos
14:30Proline FC - BUL FC
14:40Fukien - Eagle
15:00BrightonPřímý přenos
15:00Umraniyespor - Denizlispor
15:00Dinamo Batumi - BSU
15:00Čína U23 - Malajsie U23
15:00Talleres Remedios - B tým - Los Andes - B tým
15:00Dunfermline U20 - St Johnstone U20
15:00Ararat Yerevan II - Banants Yerevan II
15:00Erebuni FC - Shirak II
15:00Lanus - B tým - Velez Sarsfield - B tým
15:00FK Milano - Amazulu
15:00FC Tatran Presov U19 - MSK Zilina U19
15:00Vejle - B tým - Fodbold - B tým
15:08CrayfordPřímý přenos
15:10NottinghamPřímý přenos
15:18SunderlandPřímý přenos
15:20YarmouthPřímý přenos
15:30Sama Al Sarhan - Al Asalah
15:30Al Wehda - Aqaba
15:30Avenir de La Marsa - Bizertin
15:30Bright Star - Vipers SC
15:30Hammam-Lif - AS Gabes
15:30Ethad Al-Ramtha - Kfarsoum
15:30Hammarby U21 - GIF Sundsvall U21
15:30JMC - KCCA
15:30URA - Kirinya Jinja SS
15:45Misr Lel Makasa - Aswan FC
15:45El Sharkeyah - Petrojet
16:00Západní Indie - Pákistán
16:00Arka Gdynia - Lech PoznaňPřímý přenos
16:00Dzukija Alytus - ŽalgirisPřímý přenos
16:00Odd II - Fana
16:00ITF USA - F16
16:00ITF ženy - Charleston
16:00ANO Glyfadas - PAOK
16:00Brommapojkarna U21 - Djurgardens U21
16:00Gagauziya - FC Iskra Rabnita
16:00Danubio - Deportivo Maldonado
16:00Falkenbergs U21 - Örgryte U21
16:00FC Brašov - Dacia Unirea Braila
16:00Spicul Chiscareni - Real Succes
16:00Zimbru Chisinau II - CF Sparta Selemet
16:00Hull U23 - Millwall U23
16:00Ludogorets Razgrad II - Levski 2004 Karlovo
16:30Delhi Daredevils - Sunrisers Hyderabad
16:30YEB Shumen 05 ženy - Levski Volley ženy
16:30CS Hammam Lif - Stade Gabesien
16:30Vasalunds IF U21 - Atvidabergs FF U21
16:30NK AH Mas Tech ženy - ZNK Radomlje ženy
16:30Olimpija Lublaň ženy - ŽNK Ajdovščina ženy
16:35Al Sahel SC - Burgan SC
16:35Al Arabi - Al-Tadhamon
17:00Al-Jaish - Al SuwaiqPřímý přenos
17:00Al Zawra'a - Al AhliPřímý přenos
17:00Al Hidd - Al Quwa Al JawiyaPřímý přenos
17:00Turk Telekom - Sakarya BSB
17:00Yakin Dogu Universitesi ženy - Besiktas ženy
17:00ITF Mexiko - F2
17:00Challenger - Savannah
17:00Galatasaray Spor Kulubu - Fenerbahce ženy
17:00Ajax U19 - Willem II/RKC U19
17:00Assyriska FF U21 - Vasteras SK U21
17:00CFR Timisoara ženy - CSS Targoviste ženy
17:00Třinec - Frýdek Místek
17:00Hilal Al Quds - Shabab Al Thahrea
17:05Louisville Bats - Columbus Clippers
17:30Giresunspor - Mersin Idmanyurdu
17:30Eskisehirspor - Samsunspor
17:30Juventus Utena - Neptunas KlaipedaPřímý přenos
17:45Ural - Lokomotiv MoskvaPřímý přenos
18:00Keravnos Strovolou - AEK Larnaca
18:00BK JIP Pardubice - BK Děčín
18:00Vasas Budapest - MAFC Budapešť
18:00Polva Serviti - Viljandi HC
18:00U-Mobitelco Cluj Napoca - CSM CSU LPS Oradea
18:00Bigbank Tartu - Selver Tallinn
18:00ANO Glyfadas ženy - Ethnikos Piraeus ženy
18:00FC Karbach - TuS Koblenz
18:00IK Frej Taby U21 - Degerfors IF U21
18:00Jonkopings Sodra U21 - Malmo FF U21
18:00Varbergs BoIS FC U21 - Utsiktens BK U21
18:05Omaha SC - Memphis Redbirds
18:10Parnu - Kalev/Cramo
18:30FC Liefering - FC Wacker InnsbruckPřímý přenos
18:30LASK Linz - Wiener NeustadtPřímý přenos
18:30WSG Swarovski Wattens - SV KapfenbergPřímý přenos
18:30Austria Lustenau - FC Blau Weiss LinzPřímý přenos
18:30Elfsborg - Ostersunds FKPřímý přenos
18:30BK Hacken - IFK GoteborgPřímý přenos
18:30Wlokniarz Czestochowa - ROW Rybnik
18:30ČEZ Nymburk - Bk Opava
18:30Sarpsborg 2 - Moss
18:30IK Virgo - Landvetter IS
18:30Gomel 2 - Kronon SDUSHOR
18:30Excelsior Rotterdam - B tým - Heracles - B tým
18:30Bayern Hof - 1.FC Schweinfurt 05
18:45BallinrobePřímý přenos
19:00WolverhamptonPřímý přenos
19:00Bodo/Glimt - IK Start
19:00IFK Varnamo - Trelleborgs FF
19:00Ahli AL Khartoum - Ahli Madani
19:00mousesports - GODSENT - CS:GO - ECS - 1. zápas
19:00Schweriner SC - Stuttgart
19:00Jászberény - Atomeromu
19:00Fenerbahçe ženy - Galatasaray ženy
19:00Al Kuwait SC - Kazma SC
19:00Stjørdals/Blink - Rosenborg 2
19:00Maritza ženy - Slavia ženy
19:00CS Dock Sud - Argentino Merlo
19:00Dundee U20 - Aberdeen U20
19:00Grossklein - Rottenmann
19:00Lendorf - ASV Klagenfurt
19:00Khaitan - Al-Jahra
19:00Partick - Dundee U20
19:00Grieskirchen - SV Allerheiligen
19:00Bonner SC - Viktoria Cologne
19:05Syracuse Chiefs - Pawtucket Red Sox
19:10Chelmsford CityPřímý přenos
19:28NewcastlePřímý přenos
19:30Švýcarsko - Kanada
19:30SV Drochtersen-Assel - Vfb Lubeck
19:30Club Brugge - B tým - Gent - B tým
19:30Genk - B tým - Sint Truidense - B tým
19:30Parndorf - SKN St Polten
19:30Rot-Weiss Oberhausen - MSV Duisburg
19:30Charleroi - B tým - Zulte Waregem - B tým
19:30Mouscron-Peruwelz - B tým - Eupen - B tým
19:30Sportfreunde Siegen - Borussia M'gladbach II
19:33KinsleyPřímý přenos
19:35Indianapolis Indians - Toledo Mud Hens
19:39SheffieldPřímý přenos
19:45College Corinthians FC - Rockmount
20:00mousesports - GODSENT - CS:GO - ECS - 2. zápas
20:00Olympiacos - Anadolu EfesPřímý přenos
20:00Chalon - Hyeres Toulon
20:00Štrasburk - Nanterre
20:00Cholet - Asvel Lyon-Villeurbanne
20:00Chalons-Reims - Orleans
20:00ZZ Leiden - Landstede Zwolle
20:00Elan Chalon - Hyeres Toulon
20:00Itálie - Spojené státy americké
20:00All Boys - B tým - CSD Flandria - B tým
20:00Swansea U23 - Portsmouth U23
20:00Thor/KA Akureyri ženy - Breidablik ženy
20:15Kirkop Utd ženy - Mgarr United ženy
20:30Salernitana - FrosinonePřímý přenos
20:30Antibes - Nancy
20:30Dijon - Le Mans
20:30Enosi Virona ženy - Sfam Fivos ženy
20:30Ravenna - Virtus Roma
20:30De Longhi Treviso U20 - Trapani
20:30Biella - Verona
20:30Virtus Bologna - Casale Monferrato
20:30EC Agua Santa - Bragantino
20:30CA Brown de Adrogue - B tým - Barracas Central - B tým
20:30CA Claypole - Yupanqui
20:30Central Espanol - Argentino de Rosario
20:30Deportivo Liniers - Central Ballester
20:30Deportivo Armenio - B tým - Deportivo Moron - B tým
20:30JJ Urquiza - Ferrocarril Midland
20:30Club Leandro N. Alem - Victoriano Arenas
20:30Manchester 62 FC - Lincoln Red Imps
20:30Shamrock Rovers - Longford Town
20:31TowcesterPřímý přenos
20:39HarlowPřímý přenos
20:45Real Madrid - Atlético Madrid
21:00Ninjas In Pyjamas - Team Dignitas - CS:GO - ECS - 1. zápas
21:00Talaea El Geish - Al Ahly Cairo
21:00Scafati - Unieuro 2.015 Forli
21:00Avenida Women - Girona ženy
21:00Pallacanestro Teate U20 - Viola Reggio Calabria U19
21:00Stirling U20 - Forfar U20
21:15FH Hafnarfjodour ženy - Fylkir Reykjavik ženy
21:20Tahiti - plážový tým - Polsko - plážový tým
21:30Belgrano - Defensa y Justicia
22:00Ninjas In Pyjamas - Team Dignitas - CS:GO - ECS - 2. zápas
22:00Real Cartagena - Jaguares de Cordoba
22:00Atlético Cali FC - Deportivo Cali
22:00Ponte Preta ženy - Flamengo RJ ženy
22:30Alianza Atletico - Academia Deportiva Cantolao
ČasSportUdálost
00:00Immortals - NRG - CS:GO - ECS - 1. zápas
00:00Sao Caetano U19 - Palmeiras U19
00:00Brigham - Barton College
00:00Sao Caetano - Rio Claro
00:20Brazílie - plážový tým - Japonsko - plážový tým
00:30Atlético Tucumán - PenarolPřímý přenos
00:30SC Corinthians Paulista - E.C. Hortolandia
01:00STL Blues - OTT SenatorsPřímý přenos
01:00Immortals - NRG - CS:GO
01:05WAS Nationals - ARI DiamondbacksPřímý přenos
01:05NY Yankees - TOR Blue JaysPřímý přenos
01:10BOS Red Sox - BAL OriolesPřímý přenos
01:10DET Tigers - CLE IndiansPřímý přenos
01:10CIN Reds - PIT PiratesPřímý přenos
01:10MIA Marlins - TB RaysPřímý přenos
01:35ATL Braves - NY MetsPřímý přenos
02:00Atletico Nacional - Estudiantes LPPřímý přenos
02:00Lanus - Velez Sarsfield
02:00Cloud9 - Luminosity - CS:GO
02:05CHI Cubs - PHI PhilliesPřímý přenos
02:10MIN Twins - OAK AthleticsPřímý přenos
02:10HOU Astros - TEX RangersPřímý přenos
02:15STL Cardinals - MIL BrewersPřímý přenos
02:15KC Royals - CHI White SoxPřímý přenos
02:45Botafogo - BarcelonaPřímý přenos
03:00Cloud9 - Luminosity - CS:GO
03:00ITF ženy - Gifu
03:30NAS Predators - STL BluesPřímý přenos
04:00Challenger Gimcheon
04:10SD Padres - COL RockiesPřímý přenos
04:10SEA Mariners - LA AngelsPřímý přenos
04:10LA Dodgers - SF GiantsPřímý přenos
05:00North - OpTic Gaming - CS:GO
05:00ITF ženy - Hua Hin
06:00Toyama Grouses - Kawasaki Brave ThundersPřímý přenos
06:00V-Varen Nagasaki - Fagiano OkayamaPřímý přenos
06:10SK Gaming - Vici Gaming - CS:GO
07:00Levanga Hokkaido - Sendai 89ersPřímý přenos
07:00Montedio Yamagata - Mito HollyhockPřímý přenos
07:00Oita - Matsumoto Y FCPřímý přenos
07:00Kamatamare Sanuki - JEF Utd ChibaPřímý přenos
07:20Astralis - Chiefs e-Sports Club - CS:GO
08:00Chiba Jets - Akita Northern HappinetsPřímý přenos
08:00Gwangju FC - Gangwon FCPřímý přenos
08:00Tokyo Verdy - Zweigen KanazawaPřímý přenos
08:00Sangju Sangmu - Incheon UtdPřímý přenos
08:00Nagoya Grampus - Kyoto Sanga FCPřímý přenos
08:00Machida Zelvia - Roasso KumamotoPřímý přenos
08:00Thespa Kusatsu - FC GifuPřímý přenos
08:00Ulsan Hyundai - Daegu FCPřímý přenos
08:00Suwon Bluewings - Pohang SteelersPřímý přenos
08:00Jeonbuk Motors - Jeju UnitedPřímý přenos
08:00FC Seoul - Jeonnam DragonsPřímý přenos
08:00FC Tokyo - Consadole SapporoPřímý přenos
08:30Kigwancha SC - April 25Přímý přenos
08:30FaZe - Renegades - CS:GO
09:00Shonan Bellmare - Renofa YamaguchiPřímý přenos
09:00Tokushima Vortis - Avispa FukuokaPřímý přenos
09:00Challenger Series TTPřímý přenos
09:00ITF ženy - Antalya
09:00ITF Turecko - F17
09:00ITF ženy - Akko
09:00ITF Izrael - F5
09:00ITF ženy - Chimki
09:15Blackwater Elite - NLEX Road WarriorsPřímý přenos
09:30Shijiazhuang Ever Bright - Shanghai SIPGPřímý přenos
09:40Northern Mystics - Mainland Tactix - ANZ PremiershipPřímý přenos
10:00ITF Francie - F10
10:00ITF ženy - Santa Margherita
10:00ITF Itálie - F12
10:00ITF Gyor - ženy
10:00ITF ženy - Wiesbaden
11:00Yokohama FC - Ehime FCPřímý přenos
11:00ATP MnichovPřímý přenos
11:00WTA PrahaPřímý přenos
11:00ITF Nigérie - F1
11:00ITF Tunisko - F17
11:00ITF ženy - La Marsa
11:30ATP IstanbulPřímý přenos
12:00FK Alay - Istiqlol DushanbePřímý přenos
12:00WTA RabatPřímý přenos
12:00Northants - Worcestershire - Royal London One Day Cup
12:00Yorkshire - Durham - Royal London One Day Cup
12:00Challenger Ostrava
12:25Scottsville (JAR)Přímý přenos
13:00Meralco Bolts - Phoenix PetroleumPřímý přenos
13:00Maziya SRC - Mohun BaganPřímý přenos
13:30Ha Noi FC - Felda United FCPřímý přenos
13:30Tampines Rovers - Ceres FCPřímý přenos
13:35Dalian Yifang - Tianjin Quanjian
14:00Altyn Asyr FK - DordoiPřímý přenos
14:00Abahani Limited - Bengaluru FCPřímý přenos
14:00ATP Estoril
14:35Global FC - Boeung Ket FCPřímý přenos
14:35Johor Darul Takzim - Magwe FCPřímý přenos
14:50WolverhamptonPřímý přenos
15:00AscotPřímý přenos
15:00Hampshire - Middlesex - Royal London One Day Cup
15:15PontefractPřímý přenos
16:00Západní Indie - Pákistán
16:00Polsko - Austrálie
16:00ITF ženy - Charleston
16:00ITF USA - F16
16:30Kolkata Knight Riders - Rising Pune Supergiants
17:00FK Ventspils - Rigas Futbola SkolaPřímý přenos
17:00FK Spartaks Jurmala - Riga FCPřímý přenos
17:00Grasshopper Cup
17:00Challenger - Savannah
17:00ITF Mexiko - F2
17:00Nasarawa United - Rivers United
17:05Charlotte - Norfolk Tides
17:30Vytautas - LietkabelisPřímý přenos
18:00Zenit Petrohrad - VEF RigaPřímý přenos
18:00SC Znojmo - Sigma Olomouc
18:05BrightonPřímý přenos
18:05Omaha SC - Memphis
18:20YarmouthPřímý přenos
18:30Norsko - Francie
18:45Ajax - Lyon
19:00Ninjas In Pyjamas - mousesports - CS:GO
19:05Syracuse Chiefs - Pawtucket Red Sox
19:10Slovensko - Švédsko
19:30Berlin Volleys - VFB FriedrichshafenPřímý přenos
19:35Indianapolis Indians - Toledo Mud Hens
20:00Ninjas In Pyjamas - mousesports - CS:GO
20:15Deportivo San Martin - FBC MelgarPřímý přenos
20:25PeterboroughPřímý přenos
20:30Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Lietuvos rytasPřímý přenos
20:30Telenet Oostende - Spirou CharleroiPřímý přenos
20:30Spoleto - Castellana GrottePřímý přenos
20:30Reading ženy - Chelsea ženy
20:31Central ParkPřímý přenos
20:45Monako - Juventus
20:45Dinamo Sassari - Venezia
21:00Ninjas In Pyjamas - Fnatic - CS:GO
22:00Ninjas In Pyjamas - Fnatic - CS:GO
23:30Sport Boys - Atletico MineiroPřímý přenos
ČasSportUdálost
00:00Team Liquid - CLG - CS:GO
00:30Deportes Iquique - Gremio RSPřímý přenos
01:00Team Liquid - CLG - CS:GO
01:00CLE Cavaliers - TOR RaptorsPřímý přenos
01:05WAS Nationals - ARI DiamondbacksPřímý přenos
01:05TOR Blue Jays - NY YankeesPřímý přenos
01:10DET Tigers - CLE IndiansPřímý přenos
01:10TB Rays - MIA MarlinsPřímý přenos
01:10CIN Reds - PIT PiratesPřímý přenos
01:10BOS Red Sox - BAL OriolesPřímý přenos
01:30PIT Penguins - WAS CapitalsPřímý přenos
01:30Toronto FC - Orlando City SCPřímý přenos
01:35ATL Braves - NY MetsPřímý přenos
02:00Atletico PR - San LorenzoPřímý přenos
02:00NRG - Luminosity - CS:GO
02:05CHI Cubs - PHI PhilliesPřímý přenos
02:10MIN Twins - OAK AthleticsPřímý přenos
02:10HOU Astros - TEX RangersPřímý přenos
02:15KC Royals - CHI White SoxPřímý přenos
02:15STL Cardinals - MIL BrewersPřímý přenos
02:30Sporting Kansas City - New York Red BullsPřímý přenos
02:45Cruzeiro - ChapecoensePřímý přenos
02:45Wilstermann - PalmeirasPřímý přenos
02:45Flamengo - Universidad CatolicaPřímý přenos
03:00Universitario - Juan AurichPřímý přenos
03:00NRG - Luminosity - CS:GO
03:30SA Spurs - HOU RocketsPřímý přenos
04:00EDM Oilers - ANA DucksPřímý přenos
04:10SD Padres - COL RockiesPřímý přenos
04:10SEA Mariners - LA AngelsPřímý přenos
04:10LA Dodgers - SF GiantsPřímý přenos
07:00Urawa Red Diamonds - Kashima AntlersPřímý přenos
09:30Croatia OpenPřímý přenos
11:00ATP MnichovPřímý přenos
11:00WTA PrahaPřímý přenos
11:30ATP IstanbulPřímý přenos
11:30Canterbury Bulldogs - North Queensland Cowboys
12:00WTA RabatPřímý přenos
12:00Anyang KGC - Seoul Samsung ThundersPřímý přenos
12:00Essex - Gloucestershire - Royal London One Day Cup
12:03SunderlandPřímý přenos
12:11SheffieldPřímý přenos
12:45Vaal (JAR)Přímý přenos
15:00RedcarPřímý přenos
15:08RomfordPřímý přenos
15:10LingfieldPřímý přenos
15:18CrayfordPřímý přenos
15:20TowcesterPřímý přenos
16:00Západní Indie - Pákistán - 2. Test
16:30Delhi Daredevils - Gujarat Lions - Indická Premier League
16:35Gwinnett Braves - Durham Bulls
16:45Alba Fehervár - Kormend
17:00Bělorusko - Polsko
17:00Grasshopper Cup
18:00Inter Zaprešić - Dinamo ZáhřebPřímý přenos
18:00Neptunas Klaipeda - Juventus UtenaPřímý přenos
18:00PAOK Soluň - Olympiacos PiraeusPřímý přenos
18:20ClonmelPřímý přenos
18:30SedgefieldPřímý přenos
18:30Midtjylland - BrondbyPřímý přenos
18:30BC Khimki - Jenisej KrasnojarskPřímý přenos
18:30Natus Vincere - Vega Squadron - DOTA2
18:35CIN Reds - PIT PiratesPřímý přenos
19:00Virtus Pro - mousesports - CS:GO
19:05WAS Nationals - ARI DiamondbacksPřímý přenos
19:10MusselburghPřímý přenos
19:10DET Tigers - CLE IndiansPřímý přenos
19:10MIN Twins - OAK AthleticsPřímý přenos
19:28HovePřímý přenos
19:30Maďarsko - Dánsko
19:33MonmorePřímý přenos
19:39NewcastlePřímý přenos
19:45STL Cardinals - MIL BrewersPřímý přenos
19:45Aarau - FC CurychPřímý přenos
20:00Wright - LewisPřímý přenos
20:00Virtus Pro - mousesports - CS:GO
20:10HOU Astros - TEX RangersPřímý přenos
20:15Unión Comercial - Ayacucho FCPřímý přenos
20:15KC Royals - CHI White SoxPřímý přenos
20:20CHI Cubs - PHI PhilliesPřímý přenos
20:25Belle VuePřímý přenos
20:30Trentino - Lube CivitanovaPřímý přenos
20:30van Barneveld - ChisnallPřímý přenos
20:30ICL Manresa - Real Madrid
20:31HenlowPřímý přenos
20:35Reno Aces - Salt Lake Bees
21:00Wade - AndersonPřímý přenos
21:00Wells Fargo Championship
21:00Huddersfield - Castleford
21:00GODSENT - Team Dignitas - CS:GO
21:00Natus Vincere - Team Empire - DOTA2
21:05Celta Vigo - Man Utd
21:30van Gerwen - TaylorPřímý přenos
21:30Iberostar Tenerife - Baskonia
21:40SD Padres - COL RockiesPřímý přenos
22:00GODSENT - Team Dignitas - CS:GO
22:30Comerciantes Unidos - Deportivo MunicipalPřímý přenos
ČasSportUdálost
00:00Team Liquid - Immortals - CS:GO
00:20Plážový fotbal
00:30The Strongest - Sporting CristalPřímý přenos
00:35Syracuse Chiefs - Pawtucket Red Sox
01:00Team Liquid - Immortals - CS:GO
01:05Charlotte - Norfolk Tides
01:10BOS Red Sox - BAL OriolesPřímý přenos
01:10TB Rays - MIA MarlinsPřímý přenos
01:30NY Rangers - OTT Senators
01:35Omaha SC - Memphis
01:35ATL Braves - NY MetsPřímý přenos
02:00Godoy Cruz - Libertad AsuncionPřímý přenos
02:00Cloud9 - Ghost Gaming - CS:GO
02:00WAS Wizards - BOS CelticsPřímý přenos
02:45Zamora - Guarani AsuncionPřímý přenos
02:45Santos - Independiente Santa FePřímý přenos
04:05Fresno State - Sacramento St
04:10SEA Mariners - LA AngelsPřímý přenos
07:00Gamba Osaka - Shimizu S-PulsePřímý přenos
08:00Kawasaki Frontale - Albirex NiigataPřímý přenos
09:00Španělsko - MotoGP - 1. trénink
09:30St George/Illawarra Dragons - Melbourne Storm
09:35Hurricanes - Stormers
10:00Croatia OpenPřímý přenos
10:15Phoenix Petroleum - Globalport Batang PierPřímý přenos
11:00Kawasaki Brave Thunders - Shibuya Sun RockersPřímý přenos
11:00ATP MnichovPřímý přenos
11:00WTA PrahaPřímý přenos
11:30NSW Swifts - West Coast FeverPřímý přenos
11:30ATP IstanbulPřímý přenos
11:50St Kilda - Greater Western Sydney
11:50Wests Tigers - South Sydney Rabbitohs
12:00Anglie - Irsko - 1. ODI
12:00Lancashire - Northants - Royal London One Day Cup
12:00Warwickshire - Nottinghamshire - Royal London One Day Cup
12:00Worcestershire - Yorkshire - Royal London One Day Cup
12:00Glamorgan - Somerset - Royal London One Day Cup
12:00Kent - Sussex - Royal London One Day Cup
12:00Surrey - Middlesex - Royal London One Day Cup
12:00Durham - Leicestershire - Royal London One Day Cup
12:00Austrálie - Nový Zéland
12:40Fairview (JAR)Přímý přenos
13:00San Miguel Beermen - Tropang TextersPřímý přenos
13:00Smart Beachtour
13:00Španělsko - MotoGP - 2. trénink
13:35Kanton Evergrande - Shanghai ShenhuaPřímý přenos
13:35Jiangsu Suning FC - Yanbian Fude FCPřímý přenos
14:50ChepstowPřímý přenos
15:00MusselburghPřímý přenos
15:00WTA RabatPřímý přenos
15:10LingfieldPřímý přenos
16:15Švédsko - Rusko
16:15Finsko - Bělorusko
16:30Royal Challengers Bangalore - Kings XI Punjab
17:55FontwellPřímý přenos
18:00CSKA Moskva - BC AstanaPřímý přenos
18:00Zalgiris Kaunas - Dzukija AlytusPřímý přenos
18:00Ruch Chorzów - Zaglebie LubinPřímý přenos
18:00Dukla Praha - FK Příbram
18:00Volyň Luck - Vorskla PoltavaPřímý přenos
18:00Antalyaspor - Istanbul BasaksehirPřímý přenos
18:10CheltenhamPřímý přenos
18:30SV Kapfenberg - FC Liefering
18:30Wiener Neustadt - SV HornPřímý přenos
18:30Austria Lustenau - FC Wacker InnsbruckPřímý přenos
18:30Dynamo Drážďany - 1860 MnichovPřímý přenos
18:30Heidenheim - Hannover 96Přímý přenos
18:30Kaiserslautern - St PauliPřímý přenos
18:30FC Blau Weiss Linz - FAC Team fur WienPřímý přenos
18:30Team Empire - Vega Squadron - DOTA2
18:30KSV 1919 - FC LieferingPřímý přenos
19:00Lokomotiv Kubáň - UNICS KazaňPřímý přenos
19:00Cheetahs - Highlanders
19:00GAIS - IFK Varnamo
19:00FC Nordsjaelland - FC KodaňPřímý přenos
19:00Brommapojkarna - Osters IF
19:00BK Hacken - SiriusPřímý přenos
20:00Achilles 29 - PSV - B týmPřímý přenos
20:00Clermont Foot - Bourg-PeronnasPřímý přenos
20:00FC Oss - De GraafschapPřímý přenos
20:00Fortuna Sittard - FC VolendamPřímý přenos
20:00Almere City FC - NACPřímý přenos
20:00Sochaux - AmiensPřímý přenos
20:00Maastricht - RKCPřímý přenos
20:00Auxerre - TroyesPřímý přenos
20:00Valenciennes - Red Star FC 93Přímý přenos
20:00Laval - ToursPřímý přenos
20:00Remeš - US Orleans 45Přímý přenos
20:00Oviedo - AlcorconPřímý přenos
20:00Le Havre - NiortPřímý přenos
20:00NK Krsko - Aluminij KidricevoPřímý přenos
20:00Mallorca - Elche
20:12RomfordPřímý přenos
20:15Spojené státy americké - Německo
20:15Česká republika - Kanada
20:20CHI Cubs - NY YankeesPřímý přenos
20:23SunderlandPřímý přenos
20:30WSG Swarovski Wattens - LASK LinzPřímý přenos
20:30Charleroi - Club BruggePřímý přenos
20:30Perugia - SpeziaPřímý přenos
20:30Kolín nad Rýnem - Werder BrémyPřímý přenos
20:30Korona Kielce - Jagiellonia BialystokPřímý přenos
20:45St Etienne - BordeauxPřímý přenos
21:00West Ham - Tottenham
21:00Sevilla - Real SociedadPřímý přenos
21:00Wells Fargo Championship
21:00Warrington - St Helens
21:30Moreirense - BragaPřímý přenos
ČasSportUdálost
00:00XIAN - tokido - Street FighterPřímý přenos
00:30MOV - Fchamp - Street FighterPřímý přenos
00:30Champions Tour
00:40CIN Reds - SF GiantsPřímý přenos
01:00TOR Raptors - CLE CavaliersPřímý přenos
01:00Street FighterPřímý přenos
01:05BAL Orioles - CHI White SoxPřímý přenos
01:05PIT Pirates - MIL BrewersPřímý přenos
01:05PHI Phillies - WAS NationalsPřímý přenos
01:10NY Mets - SEA MarinersPřímý přenos
01:10TB Rays - TOR Blue JaysPřímý přenos
01:10NY Mets - MIA Marlins
01:35ATL Braves - STL CardinalsPřímý přenos
02:00MIN Lynx - ATL Dream
02:10MIN Twins - BOS Red SoxPřímý přenos
02:15KC Royals - CLE IndiansPřímý přenos
02:40COL Rockies - ARI DiamondbacksPřímý přenos
03:00ITF Women Hua HinPřímý přenos
03:30HOU Rockets - SA SpursPřímý přenos
04:00Challenger GimcheonPřímý přenos
04:00Colorado Rapids - Vancouver WhitecapsPřímý přenos
04:05OAK Athletics - DET TigersPřímý přenos
04:05LA Angels - HOU AstrosPřímý přenos
04:05SD Padres - LA DodgersPřímý přenos
04:10SEA Mariners - TEX RangersPřímý přenos
05:45North Melbourne - Adelaide
06:00Consadole Sapporo - Omiya ArdijaPřímý přenos
06:10Collingwood - Carlton
06:10Sandringham - North Ballarat
07:00Kashiwa Reysol - Cerezo OsakaPřímý přenos
07:00Suwon Bluewings - Ulsan HyundaiPřímý přenos
07:00Rebels - Lions
07:10Cookovy ostrovy - Papua Nová Guinea
07:10Eastwood - West Harbour
07:30Penrith Panthers - New Zealand Warriors
08:00Pohang Steelers - FC SeoulPřímý přenos
08:00Jeju United - Sangju SangmuPřímý přenos
08:00Kawasaki Brave Thunders - Shibuya Sun RockersPřímý přenos
08:35Port Adelaide - West Coast
09:00Smart Beachtour
09:00Tongo - Fidži
09:30Tianjin Quanjian - Changchun YataiPřímý přenos
09:35Chiefs - Reds
10:00Daegu FC - Jeonbuk MotorsPřímý přenos
10:00Croatia OpenPřímý přenos
11:00Melbourne Vixens - Queensland FirebirdsPřímý přenos
11:00Rain Or Shine - PurefoodsPřímý přenos
11:00WTA PrahaPřímý přenos
11:00WTA MadridPřímý přenos
11:00Sendai 89ers - Tochigi BrexPřímý přenos
11:00ATP EstorilPřímý přenos
11:00Challenger OstravaPřímý přenos
11:25Gold Coast - Geelong
11:25Western Bulldogs - Richmond
11:30Anglie - Samoa
11:35Turffontein (JAR)Přímý přenos
11:45Waratahs - Blues
12:00Sanfrecce Hirošima - Vissel KobePřímý přenos
12:00Ryukyu Golden Kings - Osaka EvessaPřímý přenos
12:00Planetkey - ALTERNATE aTTaX - CS:GO
12:00Wisla Krakov - Lech PoznaňPřímý přenos
12:00Španělsko - MotoGP - Kvalifikace
12:15Lotyšsko - Dánsko
12:15Švýcarsko - Slovinsko
12:30Sunrisers Hyderabad - Rising Pune Supergiants
12:30European Tour Event
12:45Collingwood Magpies - Sunshine Coast LightningPřímý přenos
12:50Kenilworth (JAR)Přímý přenos
13:00Sporting Gijon - Las PalmasPřímý přenos
13:00Sandhausen - NorimberkPřímý přenos
13:00Fortuna Düsseldorf - Wurzburger KickersPřímý přenos
13:00Amkar Perm - CSKA MoskvaPřímý přenos
13:00Olimpik Donetsk - Černomorec OděsaPřímý přenos
13:15Inverness CT - HamiltonPřímý přenos
13:30ATP MunichPřímý přenos
13:30Chongqing Lifan - Henan JianyePřímý přenos
13:30Shanghai SIPG - Guizhou Hengfeng ZhichengPřímý přenos
13:50Česká republika - Ukrajina
14:00Indonésie - Premier LeaguePřímý přenos
14:00FK Baumit Jablonec - Viktoria Plzeň
14:30Francie - Pro BPřímý přenos
14:35GoodwoodPřímý přenos
14:50NewmarketPřímý přenos
14:55ThirskPřímý přenos
15:00Brest - NimesPřímý přenos
15:00Genclerbirligi - AdanasporPřímý přenos
15:00Trabzonspor - KayserisporPřímý přenos
15:00Galatasaray - KasimpasaPřímý přenos
15:00Konyaspor - AlanyasporPřímý přenos
15:00Lokomotiv Novosibirsk - GazpromPřímý přenos
15:00Cesena - Novara
15:00Brescia - Latina
15:00Virtus Entella - Verona
15:00Avellino - Bari
15:00Ascoli - Benevento
15:00Carpi - Salernitana
15:00Frosinone - Trapani
15:00Vicenza - Ternana
15:05Sharks - Force
15:10UttoxeterPřímý přenos
15:15ZRK Buducnost ženy - Győri ETO ženyPřímý přenos
15:30Bayern Mnichov - DarmstadtPřímý přenos
15:30Borussia Dortmund - TSG HoffenheimPřímý přenos
15:30Borussia M'gladbach - AugsburgPřímý přenos
15:30FC Ingolstadt - Bayer LeverkusenPřímý přenos
15:30Eintracht Frankfurt - WolfsburgPřímý přenos
15:30Arsenal Tula - FK RostovPřímý přenos
15:45BIG - PANTHERS
16:00VEF Riga - Zenit PetrohradPřímý přenos
16:00Khimki Moscow Region - Jenisej KrasnojarskPřímý přenos
16:00ATP IstanbulPřímý přenos
16:00WTA RabatPřímý přenos
16:00FC Ilves - IFK MariehamnPřímý přenos
16:00JJK - FC InterPřímý přenos
16:00VPS Vaasa - HJK HelsinkiPřímý přenos
16:00Lahti - SJKPřímý přenos
16:00PS Kemi - KuPS KuopioPřímý přenos
16:00Mallorca - ElchePřímý přenos
16:00Lietkabelis - KK PrienaiPřímý přenos
16:00Lietuvos rytas - Pieno Zvaigzdes PasvalysPřímý přenos
16:00SV Mattersburg - FC Red Bull SalzburgPřímý přenos
16:00NK Radomlje - NK CeljePřímý přenos
16:00Challenger - SavannahPřímý přenos
16:00ITF ženy - CharlestonPřímý přenos
16:00Halmstad - AIKPřímý přenos
16:00Šachtar Doněck - Zarja LuhanskPřímý přenos
16:15Atlético Madrid - EibarPřímý přenos
16:15Bělorusko - Česká republika
16:15Slovensko - Itálie
16:30Delhi Daredevils - Mumbai Indians
17:00HIFK - RoPSPřímý přenos
17:00Boavista - NacionalPřímý přenos
17:00PSG - BastiaPřímý přenos
17:15Bulls - Crusaders
17:30Nanterre - LimogesPřímý přenos
17:45CSM Bucuresti ženy - HC Vardar ženyPřímý přenos
17:45FC Thun - LucernePřímý přenos
18:00Molde - AalesundPřímý přenos
18:00Rayo Vallecano - LevantePřímý přenos
18:00Numancia - UCAM Murcia CFPřímý přenos
18:00Belogorie Belgorod - Fakel Novyi UrengoyPřímý přenos
18:00FC Koper - NK DomzalePřímý přenos
18:00Neapol - CagliariPřímý přenos
18:00KV Mechelen - Waasland-BeverenPřímý přenos
18:00Spartak Moskva - TomskPřímý přenos
18:00Górnik Łęczna - Wisla PlockPřímý přenos
18:00NCAA
18:00Catalan Dragons - Leeds
18:15DoncasterPřímý přenos
18:30Barcelona - VillarrealPřímý přenos
18:30SK Rapid Vídeň - Wolfsberger ACPřímý přenos
18:30SK Sturm Graz - SKN Sankt PöltenPřímý přenos
18:30SV Ried - FC Trenkwalder AdmiraPřímý přenos
18:30Hertha Berlín - RB LipskoPřímý přenos
18:35HexhamPřímý přenos
19:00NK Lokomotiva Záhřeb - HNK RijekaPřímý přenos
19:00CAI Zaragoza - Real MadridPřímý přenos
19:00Slovácko - MFK Karviná
19:00Bohemians 1905 - Slavia Praha
19:00Wells Fargo Championship
19:05Buffalo Bisons - Lehigh Valley IronPigs
19:15Pacos Ferreira - FeirensePřímý přenos
19:35Rochester Red Wings - Pawtucket Red Sox
20:00Lille - MetzPřímý přenos
20:00Lorient - AngersPřímý přenos
20:00Guingamp - DijonPřímý přenos
20:00Toulouse - CaenPřímý přenos
20:00Nancy - MonakoPřímý přenos
20:00Obradoiro CAB - Real Betis
20:00FC Vaduz - GrasshoppersPřímý přenos
20:00Lokeren - Mouscron-PeruwelzPřímý přenos
20:00Španělsko - Rakousko
20:10MIN Twins - BOS Red SoxPřímý přenos
20:15NK Maribor - ND GoricaPřímý přenos
20:15Německo - Švédsko
20:15Norsko - Francie
20:30Girona - HuescaPřímý přenos
20:30Mons-Hainaut - Limburg UnitedPřímý přenos
20:30Sint-Truidense - Standard LiegePřímý přenos
20:30Castellana Grotte - SpoletoPřímý přenos
20:31CrayfordPřímý přenos
20:39ShawfieldPřímý přenos
20:45Granada - Real MadridPřímý přenos
20:45Novara ženy - Modena ženyPřímý přenos
20:45Juventus - TurínPřímý přenos
21:00Seattle Sounders FC - Toronto FCPřímý přenos
21:30Maritimo - FC PortoPřímý přenos
22:05Scranton/WB - Syracuse Chiefs
22:10TB Rays - TOR Blue JaysPřímý přenos
22:15KC Royals - CLE IndiansPřímý přenos
23:00PGA Championship 2017
23:40Los Jaguares - Sunwolves

Live sázení na Bet365.com

Přinášíme vám seznam live sázek na nejbližších 7 dní od renomované sázkové kanceláře Bet365. Tento britský bookmaker je držitelem několika prvenství v oblasti internetového sázení a jedním z nich je i největší počet live sázek včetně odvozených sázek. Sázková kancelář Bet365 má výtečně propracované prostředí live sázek a v šířce nabídky live sázek nemá téměř žádnou konkurenci. Ke každému zápasu vypisuje nejrůznější sázky a nedělá téměř žádné rozdíly mezi jednotlivými ligami. Kromě toho poskytuje Bet365 i největší počet živých přenosů ze sportovních událostí.



Získejte 10 rad jak úspěšně sázet a začněte vyhrávat

Přihlaste se k odběru novinek a rady vám pošleme na e-mail.
Žádný spam vám posílat nebudeme a kdykoliv se můžete odhlásit.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Nejnovější příspěvky na fóru

Je to jasná pyramída, klasický Hyip, aj keď tento projekt sa môže udržať...
Begbot trading
Dobrý den. Chcel by som sa opýtať či nepoznáte stránku na ktorej by som...
Stránka na štatistiky
novinka, interwette ma super live,nieco tam zmenili Táto stávková kabcelária...
Interwetten

Aktuální bonusy

Poradíme vám?