Seznam live sázek na Bet365.com

Sdílejte, děkujeme:
ČasSportUdálost
21:148.14 Sunderland - VEČ. (Závod 7)Přímý přenos
21:15Real Madrid - Celta VigoPřímý přenos
21:188.18 Central Park EVE (Závod 3)Přímý přenos
21:198.19 Swindon - VEČ. (Závod 8)Přímý přenos
21:20PGS Reba Basket U20 - Auxilium Torino U20
21:248.24 Yarmouth - VEČ. (Závod 8)Přímý přenos
21:268.26 Peterborough - VEČ. (Závod 5)Přímý přenos
21:30Benfica - LeixoesPřímý přenos
21:30Fylkir U19 - Throttur Reykjavik U19
21:30FC Porto - AA Avanca
21:30GC Vilacondense - Famalicense
21:318.31 Sunderland - VEČ. (Závod 8)Přímý přenos
21:348.34 Central Park EVE (Závod 4)Přímý přenos
21:368.36 Swindon - VEČ. (Závod 9)Přímý přenos
21:418.41 Yarmouth - VEČ. (Závod 9)Přímý přenos
21:428.42 Peterborough - VEČ. (Závod 6)Přímý přenos
21:478.47 Sunderland - VEČ. (Závod 9)Přímý přenos
21:508.50 Central Park EVE (Závod 5)Přímý přenos
21:528.52 Swindon - VEČ. (Závod 10)Přímý přenos
21:578.57 Yarmouth - VEČ. (Závod 10)Přímý přenos
21:588.58 Peterborough - VEČ. (Závod 7)Přímý přenos
22:00Celebrity Big Brother
22:00Tiradentes CE - Itapipoca EC
22:00Club Ravens Melipilla U22 - CD Leonardo Murialdo U22
22:00Tchaj-wan U20 - Island U20
22:00CD Vera - CD Buzanada
22:029.02 Sunderland - VEČ. (Závod 10)Přímý přenos
22:069.06 Central Park EVE (Závod 6)Přímý přenos
22:079.07 Swindon - VEČ. (Závod 11)Přímý přenos
22:129.12 Yarmouth - VEČ. (Závod 11)Přímý přenos
22:159.15 Peterborough - VEČ. (Závod 8)Přímý přenos
22:179.17 Sunderland - VEČ. (Závod 11)Přímý přenos
22:229.22 Swindon - VEČ. (Závod 12)Přímý přenos
22:249.24 Central Park EVE (Závod 7)Přímý přenos
22:30Botafogo RJ - Batatais
22:329.32 Peterborough - VEČ. (Závod 9)Přímý přenos
22:409.40 Central Park EVE (Závod 8)Přímý přenos
22:489.48 Peterborough - VEČ. (Závod 10)Přímý přenos
22:569.56 Central Park EVE (Závod 9)Přímý přenos
23:00JP Morgan Tournament of Champions
23:00Kolumbie U20 - Paraguay U20
23:0310.03 Peterborough - VEČ. (Závod 11)Přímý přenos
23:1110.11 Central Park EVE (Závod 10)Přímý přenos
23:1810.18 Peterborough - VEČ. (Závod 12)Přímý přenos
23:30MUN. Puente Alto U22 - Atlético Club San Martin U22
ČasSportUdálost
00:00Sport Recife - Salgueiro
00:00CA Pernambucano - Vitória das Tabocas
00:00America FC Natal - ACD Potiguar
00:00Obras Sanitarias - Hispano Americano
00:00Boca Juniors - Estudiantes Concordia
00:00Lyon Gaming - InFamous
00:30South Carolina - Florida
00:30Trujillanos - Deportivo Tachira
00:30CS Deportivo Sayago - Club Atletico Olimpia
00:30Colo Colo - Cerro
01:00West Virginia - Oklahoma
01:00Penn St - Indiana
01:00Florida St - Notre Dame
01:00Luis Matte Larrain U22 - CD San Juan Evangelista U22
01:00Missouri St - Alabama
01:00Oklahoma - West Virginia
01:00Louisville ženy - Georgia Tech ženy
01:00ITTF World Tour
01:00Maranguape - Ceara
01:00Fortaleza EC - Guarani
01:00Las Parejas - Mitre de Tucuman
01:00Cincinnati - Temple
01:00Fordham - VCU
01:00South Dakota - IUPUI
01:00St Josephs - Massachusetts Minutemen
01:00Vasco Da Gama - Corinthians
01:00Australian Open 2017Přímý přenos
01:00America RN - Potiguar
01:05CHA Hornets - POR Trail BlazersPřímý přenos
01:05WAS Wizards - MEM GrizzliesPřímý přenos
01:05PHI 76ers - TOR RaptorsPřímý přenos
01:15Ekvádor U20 - Brazílie U20
01:30San Martin - Echague
01:30Texas Tech - TCU
01:30Tulsa - Tulane
01:30Jihoafrická republika U20 - Turecko U20
01:30La Union Colon - Estudiantes Olavarría
01:30Gimnasia La Plata - Huracán
01:35BOS Celtics - NY KnicksPřímý přenos
01:35WIN Jets - ARZ CoyotesPřímý přenos
01:35MON Canadiens - PIT PenguinsPřímý přenos
02:00JP Morgan Tournament of Champions
02:00Northern Iowa - Loyola Chicago
02:00Wake Forest - Miami Florida
02:00Iowa St ženy - Baylor ženy
02:00Just Toys Havoks - Infinity eSports CR
02:00JP Morgan Tournament of Champions
02:00Queretaro - Cruz Azul
02:00Atlante - Venados FC
02:00AD Carmelita - Deportivo Saprissa
02:00Independiente (SDE) - Villa Angela
02:00Villa San Martin - Obera TC
02:00Pacaembu - Praga
02:05NO Pelicans - ORL MagicPřímý přenos
02:05DET Pistons - ATL HawksPřímý přenos
02:05HOU Rockets - MIL BucksPřímý přenos
02:05DET Red Wings - BOS BruinsPřímý přenos
02:10Racing Club - Gimnasia LP
02:30Auburn - LSU
02:30Tour Down Under
03:00Oklahoma St - Kansas St
03:00Nebraska - Ohio St
03:00Virginia Tech - Georgia Tech
03:00Arkansas St - Oklahoma St
03:00Denver ženy - South Dakota St ženy
03:00Municipal Liberia - Alajuelense
03:00Cartagines - AD San Carlos
03:00Herediano - Santos de Guápiles
03:30Club America - Santos Laguna
03:35EDM Oilers - FLA PanthersPřímý přenos
04:00Bradley - Illinois St
04:00Nevada - Air Force
04:00Leon - Monarcas Morelia
04:00Dorados - Juarez FC
04:00San Jose St - Wyoming
04:20Austrálie - Pákistán - 3. ODI
04:30Abu Dhabi HSBC Championship
04:35SAC Kings - IND PacersPřímý přenos
04:35GS Warriors - OKC ThunderPřímý přenos
04:35LA Kings - SJ SharksPřímý přenos
05:00Malaysia Masters
05:00Washington - Colorado
05:00Čína U20 - Izrael U20
05:00Fresno St - Colorado St
06:00Ding Sheng Gaming - Oh My Dream
08:00Parma Perm - Chimki Moskva
08:00AMA Online Education - Batangas Team
08:30Perth Heat - Brisbane Bandits
08:30Bulharsko U20 - Nový Zéland U20
09:00Swedish MastersPřímý přenos
09:00Hyundai ženy - KGC ženyPřímý přenos
09:00Swedish Masters
09:00Indie - Anglie - 2. ODI
09:00Afreeca Freecs - Samsung Galaxy
09:00Avto U20 - Chanty-Mansijsk U20
09:00Myanmar ženy - Ukrajina ženy
09:30Adelaide 36ers - Brisbane BulletsPřímý přenos
09:30Adelaide Bite - Melbourne Aces
09:50Melbourne City - Central Coast MarinersPřímý přenos
10:00Hungarian OpenPřímý přenos
10:00Legend Dragon - DAN Gaming
10:00Royal Never Giveup - IMay
10:30Amur Chabarovsk - Admiral Vladivostok
10:45Austrálie
11:00Mikawa Seahorses - Osaka EvessaPřímý přenos
11:00KEB Hana ženy - Samsung BlueMinx ženy
11:00Afghánistán - Namibie - Twenty20
11:00Kuznetskie Medvedi U20 - Sarmaty Orenburg U20
11:00Kepco Vixtorm - Samsung BluefangsPřímý přenos
11:00Muratpsa Belediyesi ženy - Kastamonu SK ženy
11:10Vaal (JAR)Přímý přenos
11:30Baderan Tehran - Khouneh Be Khouneh
11:30Esteghlal Ahvaz - Oxin Alborz FC
11:30Kheybar Khorramabad - Sepidroud Rasht
11:30Malavan - Foolad Yazd
11:30Nassaji Mazandaran - Iranjavan Bushehr
11:451860 Mnichov - Cova de Piedade
12:00Irkutsk - BK Samara
12:00NON - Royal Club
12:00ROX Tigers - Kongdoo Monster
12:00Wisla Krakov - Rakow Czestochowa
12:00Magnitka-Universitet - Khanty-Mansiysk
12:00CSKA Moscow Youth - Avtodor Saratov 2
12:03SunderlandPřímý přenos
12:11SheffieldPřímý přenos
12:30Shanxi Xing Rui ženy - Heilongjiang Shenda ženy
12:30Sibirskie Snaypery U20 - Stalnye Lisy U20
12:30Botev Plovdiv - FK Sozopol
12:35Čína ženy - Thajsko ženy
12:45Wuppertaler SV - Sportfreunde Lotte
13:00Invictus Gaming - OMG
13:00Lillestrom - Kongsvinger
13:00Antakya Bld ženy - UPS ženy
13:00ASA Ben Guryon Ber Sheva - KK Tel Aviv
13:00Avtomobilist S. Petersburg - Dinamo MGTU
13:30FC Kodaň - BrondbyPřímý přenos
13:30Daneshgah Azad Tehran - Shahrdari Arak
13:30Louleh AS Shiraz - Chemidor Tehran
13:30Niroye Zamini - Shahrdari Tabriz
13:30Petroshimi Bandar Imam - Shahrdari Gorgan
13:30Kypr U19 - Dánsko U19
13:40ThurlesPřímý přenos
13:55SouthwellPřímý přenos
14:00Rusko - BrazíliePřímý přenos
14:00Tunisko - AngolaPřímý přenos
14:00Mistři
14:00Khimki Podmoskovie - Spartak Primorye Vladivostok
14:00Novosibirsk - BC Ryazan
14:00Al Wakra - Al Shamal
14:00HC Nomad - HC Almaty
14:00HK Spišská Nová Ves U20 - HC Košice U20
14:00Mistři
14:00Astra Giurgiu - Spartak Moskva II
14:00Portugalsko U19 - Švýcarsko U19
14:00Ross County U20 - Aberdeen U20
14:00Gaziantepspor - Osmanlispor FK
14:00Novosibirsk - Ryazan
14:00HK Spišská Nová Ves U20 - HC Košice U20
14:00Wajj - Al Shabab Riyadh
14:00VC Vladimir - Rostov Volley
14:05Emirates Club RAK - Al Ain SCCPřímý přenos
14:05Al-Emirates - Al Ain
14:15Antholz ženy
14:20LudlowPřímý přenos
14:30HC Chelmet - Ariada-Akpars Volzhsk
14:30Yuzhny Ural Orsk - HC Sarov
14:30Chelmet Chelyabinsk - HC Ariada
14:40WincantonPřímý přenos
15:00Traktor Čeljabinsk - Kunlun Red StarPřímý přenos
15:00Ludogorets - Arsenal TulaPřímý přenos
15:00Ankara Yenimahalle ženy - Aksaray ženy
15:00Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk
15:00Avtomobilist Jekatěrinburg - HC Yugra
15:00Krasnaya Armiya U20 - Almaz U20
15:00HC Sputnik Almetievsk U20 - Belye Medvedi U20
15:00MHC Spartak U20 - Amurskie Tigry U20
15:00HC Irbis U20 - Snezhnye Barsy Astana U20
15:00HNK Rijeka - Bjelovar
15:00Kaiserslautern - Neuchatel Xamax
15:00Red Bull Salzburg - LASK Linz
15:00Sonderjyske - Holstein Kiel
15:00Avtomobilist Jekatěrinburg - HC Yugra
15:00Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk
15:00HC Sputnik Almetyevsk U20 - Belye Medvedi U21
15:00Peduniversitet-SHVSM - Khimik Yuz ženy
15:08RomfordPřímý přenos
15:18CrayfordPřímý přenos
15:30MeydanPřímý přenos
15:30MUN. Puente Alto U22 - CD Genchi Osorno U22
15:30Al Ahli - Al Sadd
15:30Ladja U20 - Altai U20
15:30Sporting Gijon B - Zamudio
15:30MUN. Puente Alto U22 - CD Genchi Osorno U22
15:55Al Nahda - Najran SC
16:00Lokomotiv Moskva - FC BasilejPřímý přenos
16:00Hatay ženy - Perfumerias Avenida ženy
16:00Urartu - Sakhalin
16:00Oman - Skotsko - Twenty20
16:00FC Basilej - Lokomotiv Moskva
16:00Lausanne Sports - VfB Stuttgart
16:00FK Suduva - Atlantas Klaipeda
16:00Nabih Saleh - Al Ahli
16:00VC As Nižnij Novgorod - Izhgtu-Dynamo Izhevsk
16:00Peduniversitet-Shvsm Chernigov Women - Khimik Yuzhny ženy
16:00Besiktas - Darica Genclerbirligi
16:00Kirklarelispor - Sanliurfaspor
16:15PAOK Salonika - Levadiakos
16:30BC Hundid/ASSA Abloy - G4S Noorteliiga II
16:30Dinamo Petrohrad U20 - Chaika U20
16:30Al Qadsia - Al Arabi
16:30Kazma - Kuwait SC
17:00Severstal Čerepovec - KHL Medvescak ZagrebPřímý přenos
17:00Neftěchimik Nižněkamsk - Slovan BratislavaPřímý přenos
17:00Maccabi Raanana ženy - Ramat Hasharon ženy
17:00Studenski Centar - KK Ulcinj
17:00Origen - H2K
17:00ASC Corona Brasov ženy - Cetate Devatrans ženy
17:00HC Danubius Galati ženy - CSM Bistrita ženy
17:00SCM Craiova ženy - Magura Cisnadie ženy
17:00Al Arabi - Qatar SC
17:00Torpedo Novgorod - Lokomotiv Jaroslavl
17:00Russkie Vityazi U20 - Taifun U20
17:00Křídla Sovětů U20 - Loko U20
17:00MsHK Žilina U20 - HKM Zvolen U20
17:00Alžírsko - TuniskoPřímý přenos
17:00Al Jazira SC - Al Wahda Abu DhabiPřímý přenos
17:00Sandefjord - Fram Larvik
17:00Aistes LSU ženy - Interhim SDYUSSHOR 2 ženy
17:00Yunost Minsk - Metallurg Zhlobin
17:00Miner Soligorsk - HK Gomel
17:00HK Neman Grodno - Dynamo Maladzyechna
17:00HK Mogilev - HK Brest
17:30Dinamo Minsk - Dynamo RigaPřímý přenos
17:30SKA Petrohrad - JokeritPřímý přenos
17:30Rapla - Barsy AtyrauPřímý přenos
17:30TTU KK - BorisfenPřímý přenos
17:30CD Leonardo Murialdo U22 - Santiago Compostela U22
17:30HC Sochi - Spartak Moskva
17:30HK Riga U20 - Serebryanye Lvy U20
17:30Mytiščinské Atlanty U20 - HK MVD U20
17:30HPK Hämeenlinna - Jukurit
17:30Pelicans - Ässät Pori
17:30Turku PS - KooKoo
17:30Ilves - Kärpat Oulu
17:30Al Nassr - Al Feiha
17:30Al Ittihad - Al Nasr
17:30Forssan Koripojat - HBA Marsky
17:30HC Sochi - Spartak Moskva
17:30HK Riga - Serebryanye Lvy St. Petersburg
17:45Francie - PolskoPřímý přenos
17:45Makedonie - IslandPřímý přenos
17:45Dobrí Anjeli Košice ženy - Barcelona ženy
17:45HC Kryvbas Kryvyi Rih - Vityaz Kharkiv
18:00ACH Volley Ljubljana - PGE Skra BelchatówPřímý přenos
18:00Uni Győr ženy - Famila Schio ženy
18:00CSKA Moskva - Brose BambergPřímý přenos
18:00Trefl Sopot - Anwil Wloclawek
18:00Cegledi EKK ženy - TTT Riga ženy
18:00Sapa Fehérvár AV19 junioři - UPC Vienna Capitals junioři
18:00Energia Elektranai - Ararat Erevan
18:00PAOK Soluň - Novi PazarPřímý přenos
18:00České Budějovice - Maccabi Tel Aviv
18:00TSG Sprockhovel - FC Schalke U19
18:00Norsko ženy - Švédsko ženy
18:00Istanbul Basaksehir - Yeni Amasyaspor
18:00Brno - Tours
18:00Dukla Liberec - Berlin Volleys
18:00Academic Team - Hapoel Kfar Saba 2
18:00Cegledi EKK ženy - TTT Riga ženy
18:00ASC Corona 2010 Brasov ženy - Cetate Devatrans ženy
18:00Panama U20 - Kanada U20
18:00Spartak VKP Myjava - Mladost Zagreb
18:20Chelmsford CityPřímý přenos
18:30Fenerbahce - PanathinaikosPřímý přenos
18:30SISU - Randers Cimbria
18:30Hapoel Ironi Kiryat - Hapoel Varborg
18:30Panathinaikos - PlataniasPřímý přenos
18:30Tartu Kalev/Estiko - EMU SK
18:45Domzale ženy - Jezica ženy
18:55AIK - Storvreta IBK
19:00Brynäs IF - Örebro HKPřímý přenos
19:00Leksands IF - Linköping HCPřímý přenos
19:00Frölunda HC - Skellefteå AIKPřímý přenos
19:00Rögle BK - IF Malmö RedhawksPřímý přenos
19:00Färjestads BK - Luleå HFPřímý přenos
19:00Djurgårdens IF - HV71Přímý přenos
19:00Truenos De Talca U22 - Atlético Club San Martin U22
19:00Kongsberg Miners - Baerum Basket
19:00 Färjestad - Luleå
19:00KK Kozuv - Kumanovo
19:00Nyborg - SIP Sempeter
19:00RIG Falköping - Hylte
19:00Sollentuna - Tierp
19:10Team FOG Næstved - Stevnsgade BBK
19:10Växjö IBK - Mullsjö
19:15Atlético Madrid - EibarPřímý přenos
19:15Elizur Ashkelon - Maccabi Yossi Ron Hasharon 1
19:28HovePřímý přenos
19:30Ullern ženy - Asker ženy
19:30Portugalsko ženy - Severní Irsko ženy
19:33MonmorePřímý přenos
19:38NewcastlePřímý přenos
20:00Narbonne - NicePřímý přenos
20:00Rallye Monte Carlo
20:00Rotterdam Challengers - Aris Leeuwarden
20:00G2 Esports - Fnatic
20:00MK Holon Women - Hapoel Ashdod ženy
20:00Senegal - ZimbabwePřímý přenos
20:00RC Cannes - Pays d'Aix ženy
20:00Middelfart - Hviding IF
20:00Navarhos Votsis - Aen Panoramatos
20:00Tel Aviv Vatikim - VC Bnei Herzliya
20:00Colchester U23 - Man City U23
20:00Middelfart VK - Hvidovre
20:00Navarhos Votsis - Aen Panoramatos
20:00KK Tel Aviv Vatikim - VC Bnei Herzliya
20:05Maccabi Tel Aviv - Crvena ZvezdaPřímý přenos
20:14HenlowPřímý přenos
20:15Milano - GalatasarayPřímý přenos
20:15Snaefell - Keflavík
20:15Stjarnan - Njardvik
20:15Tindastoll - IR Reykjavík
20:15IA Larre Borges - Breidablik
20:15Panelinios - Aps Pigasos
20:25Belle VuePřímý přenos
20:30Resovia Rzeszow - Lube CivitanovaPřímý přenos
20:30Club Estudiantes U22 - Ula PTO. Montt U22
20:30Valur ženy - Haukar Hafnarfjördur ženy
20:30AO Politia - AE Ampelokipon
20:30AO Varis - AK Zografou
20:30Gas Efkarpias - Panathlitikos Sikeon
20:30Montecchio Maggiore - Materdominivolley.it Castellana GrottePřímý přenos
20:40Brighton - Sheff Wed
20:45Japonsko - NorskoPřímý přenos
20:45Španělsko - SlovinskoPřímý přenos
20:45Biarritz - Agen
20:45ES Neas Makris - Aes Enosi Galatsiou
20:45Neoi Vironos - Sfam Fivos
20:55Copa del Rey
21:00Řím - SampdoriaPřímý přenos
21:00Barcelona - Anadolu EfesPřímý přenos
21:00CareerBuilder Challenge
21:00AS Řím - Sampdoria
21:15Real Sociedad - BarcelonaPřímý přenos
21:30Deportes Tolima - Deportivo Pereira
22:00TRB Concepcion U22 - Club Palestino U22
22:00Celebrity Big Brother
22:00Volei Brasil Kirin - Funvic Taubate
22:30Nový Zéland - Bangladéš
23:00Mogi das Cruzes - Macae Basquete
23:00Uruguay U20 - Venezuela U20
23:15Vasco Da Gama - Brasília
23:30Luis Matte Larrain U22 - Club Ravens Melipilla U22
ČasSportUdálost
00:00Maryland ženy - Michigan ženy
00:00Belfield - Notre Dame
00:30Atletico Bigua - MBA Moskva
00:30Sada Cruzeiro - SESI-SP
00:55Rio de Janeiro ženy - Volei Bauru ženy
01:00JP Morgan Tournament of Champions
01:00Austrálien Open 2017Přímý přenos
01:00La Salle - Davidson
01:00Dayton - Richmond
01:05NY Islanders - DAL StarsPřímý přenos
01:05CLB Blue Jackets - OTT SenatorsPřímý přenos
01:05CLE Cavaliers - PHX SunsPřímý přenos
01:35TOR Maple Leafs - NY RangersPřímý přenos
01:35MIA Heat - DAL MavericksPřímý přenos
02:00NY Knicks - WAS WizardsPřímý přenos
02:00Ellerton FC - Waterford Compton
02:05MIN Wild - ARZ CoyotesPřímý přenos
02:05STL Blues - WAS CapitalsPřímý přenos
02:10Racing Club - Gimnasia LP
02:10Huracan - CA San Lorenzo de Alem
02:35SA Spurs - DEN NuggetsPřímý přenos
03:00Houston - Memphis
03:00Winthrop - UNC Asheville
03:05CAL Flames - NAS PredatorsPřímý přenos
03:55Tour Down Under
04:05ANA Ducks - COL AvalanchePřímý přenos
04:30Sydney Sixers ženy - Melbourne Renegades ženy
04:35SJ Sharks - TB LightningPřímý přenos
04:35LA Clippers - MIN TimberwolvesPřímý přenos
05:00UCLA - Arizona St
05:00Santa Clara - Gonzaga
05:05Brisbane Heat ženy - Adelaide Strikers ženy
06:00Suning Gaming - Gama e-Sports Dream
07:00Perth Scorchers ženy - Sydney Thunder ženy - Twenty20
07:30Melbourne Stars ženy - Hobart Hurricanes ženy
08:00Abu Dhabi Golf Championship
08:15Croydon Kings - Adelaide Blue Eagles
08:45Playford - Adelaide Victory
09:00Swedish MastersPřímý přenos
09:00Malaysia MastersPřímý přenos
09:00ITF Egypt - F1
09:00ITF Turecko - F2
09:00ITF Tunisko - F2
09:00ITF ženy - Káhira
09:00BPZ - I Gaming Star
09:15Meralco Bolts - Rain Or ShinePřímý přenos
09:30Brisbane Heat - Melbourne Renegades
09:30Illawarra Hawks - New Zealand BreakersPřímý přenos
09:30Murray United - South Melbourne
09:30Logan Lightning - Olympic FC
09:30Kolos Kovalyovka - Stal Kamianske - B tým
09:45Sydney FC - Adelaide UnitedPřímý přenos
10:00Hungarian OpenPřímý přenos
10:00ITF Španělsko - F1
10:00ITF Francie - F2
10:00ITF Německo - F2
10:00ITF ženy - Stuttgart-Stammheim
10:00IN Gaming - Mighty Eagle
10:00World Elite - NewBee
10:00FC Saburtalo Tbilisi - FC Gagra
10:00GKS Tychy 71 - MKS Puszcza Niepolomice
10:15Campbelltown City - North East Stars FC
11:00Ansan Rush&Cash - Korean Air JumbosPřímý přenos
11:00Gimcheon Ex ženy - Hungkuk Pink Spiders ženyPřímý přenos
11:00Challenger Koblenz
11:00MC Alger U21 - JS Kabylie U21
11:00Amal Bou Saada U21 - MC Saida U21
11:00AS Khroub U21 - ASM Oran U21
11:00CA Bordj Bou Arreridj U21 - US Biskra U21
11:00JSM Skikda U21 - RC Arba U21
11:00MC El Eulma U21 - Paradou AC U21
11:00ONGC - Union Bank
11:00Slovácko - Spartak Trnava
11:00Termalica BB Nieciecza - Siarka Tarnobrzeg
11:00Wisla Plock - Bytovia Bytow
11:10Fairview (JAR)Přímý přenos
11:30Světový pohár - super obřím slalomu 2016/17
11:30Perth Wildcats - Cairns TaipansPřímý přenos
11:30Sorrento - Perth Glory junioři
11:30Gold Coast City FC - Ipswich Knights
11:31KinsleyPřímý přenos
11:38SwindonPřímý přenos
12:00Blackwater Elite - Barangay Ginebra San MiguelPřímý přenos
12:00Young Miracles - Saint Gaming
12:00Rampage - DetonatioN FocusMe
12:00RisingStar Gaming - Griffin
13:00Westports Malaysia Dragons - Saigon HeatPřímý přenos
13:00Edward Gaming - Vici Gaming
13:00Hong Kong FC - Yuen Long
13:00Beroe - Pomorie
13:00FK Poprad - Podbeskidzie Bielsko-Biała
13:00Viitorul Constanta - Levski Sofia
13:00FC Honka - Klubi-04
13:30ECU Joondalup - Madura United
13:50MusselburghPřímý přenos
14:00LingfieldPřímý přenos
14:00Chile - Saúdská ArábiePřímý přenos
14:00Bahrain - ArgentinaPřímý přenos
14:00Mistři - Čtvrtfinále
14:00FC Nordsjaelland - FC Helsingor
14:00Dánsko ženy - Skotsko ženy
14:00APK Karmotissa - CFR Kluž
14:00Admira Wacker Modling - LASK Linz
14:00FC Midtjylland - Vendsyssel FF
14:00NK Rijeka - Triglav
14:00Beitar Tel Aviv Ramla - Ironi Nesher
14:05Hatta Dubai - Sharjah SCCPřímý přenos
14:15Al Dhafra SCC - Al Wasl SCPřímý přenos
14:15Antholz
14:25Al Kharaitiyat SC - Al-Khor SC
14:30Amal Bou Saâda - MC Saida
14:30AS Khroub - ASM Oran
14:30JSM Bejaia - GC Mascara
14:30JSM Skikda - RC Arba
14:30MC El Eulma - Paradou AC
14:30FK Viktoria Plzeň - Servette
14:40ChepstowPřímý přenos
15:00ITF ženy - Petit-Bourg
15:00Botosani - Slovan BratislavaPřímý přenos
15:00Swansea U23 - Newcastle U23
15:00Eintracht Braunschweig - Dinamo Bukurešť
15:00SV Mattersburg - FC Nitra
15:00Nizozemsko ženy - Rumunsko ženy
15:00Krylya Samara - Pandurii Cerneti
15:03HovePřímý přenos
15:08Perry BarrPřímý přenos
15:18MonmorePřímý přenos
15:30Rusko ženy - Slovensko ženy
16:00ITF USA - F4
16:00ITF ženy - Orlando
16:00Grasshoppers - Legia VaršavaPřímý přenos
16:00Dynamo Drážďany - LuzernPřímý přenos
16:00MC Alger - JS Kabylie
16:00CA Bordj Bou Arreridj - US Biskra
16:00Fortuna Düsseldorf - Paderborn
16:00SC Wiedenbruck - Eintracht Norderstedt
16:30Eskisehirspor - Balikesirspor
16:30JK Jalgpallihaigla - Narva JK Trans
16:35Al-Sailiya SC - Umm Salal
16:50Greyville (JAR)Přímý přenos
16:55Jižní Afrika - Srí Lanka
17:00Al Ahli Dubai - Al Nasr SCPřímý přenos
17:00Pardubice - Třinec
17:00Pobř. slonoviny - DR CongoPřímý přenos
17:00Misfits - Giants Gaming
17:00FC Thun - FC Le MontPřímý přenos
17:00KuPS Kuopio - JJK
17:00TPS - Pallo-Iirot
17:00BFC Dynamo - Optik Rathenow
17:45Německo - ChorvatskoPřímý přenos
17:45Švédsko - EgyptPřímý přenos
18:00Darussafaka - UNICS KazaňPřímý přenos
18:00Žalgiris - Real MadridPřímý přenos
18:00CSKA Moskva - Brose BambergPřímý přenos
18:00Enosis Paralimni - Asil Lysis
18:00Lugano - Ulsan Horang-I
18:00FK Austria Vídeň am. - KSV 1919
18:15Maardu Linnameeskond - JK Viljandi Tulevik
18:30DundalkPřímý přenos
18:30St Gallen - Těrek GroznyjPřímý přenos
18:45WolverhamptonPřímý přenos
19:00Modo Hockey - Mora IK
19:00Timrå IK - Västerviks IK
19:00Karlskrona HK - Växjö Lakers HCPřímý přenos
19:00Grottaglie - Haukar
19:00Neusiedl - ASK/BSC Bruck Leitha
19:00Sandhausen - Kickers Offenbach
19:28NottinghamPřímý přenos
19:30Straubing Tigers - Schwenniger Wild WingsPřímý přenos
19:30Eisbären Berlin - Adler MannheimPřímý přenos
19:30EHC Mnichov - Fischtown Pinguins BremerhavenPřímý přenos
19:30Krefeld Pinguine - Augsburger PantherPřímý přenos
19:30Grizzlys Wolfsburg - Iserlohn RoostersPřímý přenos
19:30Nürnberg Ice Tigers - Düsseldorfer EGPřímý přenos
19:30Kölner Haie - ERC IngolstadtPřímý přenos
19:30MMKS Podhale - GKS Tychy
19:30SC Paderborn 07 II - Blumenthaler SV
19:33CrayfordPřímý přenos
20:00Olympiacos - BaskoniaPřímý přenos
20:00Le Havre - Ajaccio GFCAPřímý přenos
20:00Auxerre - Bourg-PeronnasPřímý přenos
20:00Laval - TroyesPřímý přenos
20:00Sochaux - Clermont FootPřímý přenos
20:00Strasbourg - ToursPřímý přenos
20:00AC Ajaccio - US Orleans 45Přímý přenos
20:00Remeš - ValenciennesPřímý přenos
20:00Niort - AmiensPřímý přenos
20:00FC Twente - HeraclesPřímý přenos
20:00RKC - FC EmmenPřímý přenos
20:00De Graafschap - FC Den BoschPřímý přenos
20:00Fortuna Sittard - TelstarPřímý přenos
20:00Huesca - AlcorconPřímý přenos
20:00Mistři - Čtvrtfinále
20:00Maroko - TogoPřímý přenos
20:00Team Vitality - Unicorns of Love
20:00Paris FC - Sedan
20:00Dunkerque - CA Bastia
20:00Chambly Thelle FC - ASM Belfort
20:00AS Beziers - Creteil
20:00Concarneau - Lyon Duchere
20:00Marseille Consolat - Avranches
20:00Bristol City U23 - Southampton U23
20:00Fjolnir ženy - HK Vikingur ženy
20:12RomfordPřímý přenos
20:23SunderlandPřímý přenos
20:30Newcastle Eagles - Worcester WolvesPřímý přenos
20:30London Lions - Glasgow RocksPřímý přenos
20:30Bristol Flyers - Plymouth RaidersPřímý přenos
20:30Gent - CharleroiPřímý přenos
20:30SC Freiburg - Bayern MnichovPřímý přenos
20:30Monza - PadovaPřímý přenos
20:30Colomiers - Perpignan
20:30Tubize - Lommel
20:45Brighton - Sheff WedPřímý přenos
20:45Lincoln City - DoverPřímý přenos
20:45Bastia - NicePřímý přenos
20:45Las Palmas - Deportivo La CorunaPřímý přenos
20:45Bělorusko - MaďarskoPřímý přenos
20:45Katar - DánskoPřímý přenos
20:45Montpellier - Northampton
20:45Castres - Leinster
20:45Milano - Galatasaray
20:45Port Vale - Bury
20:45Ards FC - Glentoran
20:45St Mochtas - Bohemians Dublin
21:00CareerBuilder Challenge
21:30Pacos Ferreira - MoreirensePřímý přenos
22:00Celebrity Big Brother
22:00Nikaragua - BelizePřímý přenos
22:00Fjallabyggd - Volsungur
22:30Nový Zéland - Bangladéš
ČasSportUdálost
00:00Team SoloMid - Cloud9
00:30Honduras - KostarikaPřímý přenos
01:00Austrálien Open - Hisense ArénaPřímý přenos
01:00Austrálien Open - Margaret Court ArénaPřímý přenos
01:00Austrálien Open - Aréna Roda LaverPřímý přenos
01:00Adelaide Strikers ženy - Brisbane Heat ženy
01:00Austrálien Open - kurt 10Přímý přenos
01:00Australian Open 2017 - Kurt 12Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 13Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 14Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 15Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 19Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Show kurt č. 2Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 20Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 22Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Show kurt č. 3Přímý přenos
01:00Austrálien Open - kurt 5Přímý přenos
01:00Austrálien Open - kurt 7Přímý přenos
01:00Austrálien Open - kurt 8Přímý přenos
01:05BOS Bruins - CHI BlackhawksPřímý přenos
01:05BUF Sabres - DET Red WingsPřímý přenos
01:05CAR Hurricanes - PIT PenguinsPřímý přenos
01:05ORL Magic - MIL BucksPřímý přenos
01:05CHA Hornets - TOR RaptorsPřímý přenos
01:05PHI 76ers - POR Trail BlazersPřímý přenos
01:30Hobart Hurricanes ženy - Melbourne Stars ženy
01:35Tour Down Under
01:35NJ Devils - MON CanadiensPřímý přenos
02:05NO Pelicans - BKN NetsPřímý přenos
02:05ATL Hawks - CHI BullsPřímý přenos
02:05HOU Rockets - GS WarriorsPřímý přenos
02:05MEM Grizzlies - SAC KingsPřímý přenos
02:30Dunkin Raptors - Long Island Nets
02:35DAL Mavericks - UTA JazzPřímý přenos
03:00La Unión Formosa - AguadaPřímý přenos
03:00Echo Fox - Phoenix1
03:00Panama - El SalvadorPřímý přenos
03:05EDM Oilers - NAS PredatorsPřímý přenos
04:05VAN Canucks - FLA PanthersPřímý přenos
04:30Melbourne Renegades ženy - Sydney Sixers ženy
04:35LA Lakers - IND PacersPřímý přenos
05:00Japonsko V Liga ženyPřímý přenos
05:00Dire Wolves - Chiefs eSports Club
05:00Japonsko V Premier League - ženyPřímý přenos
05:05Japonsko - Premier LeaguePřímý přenos
05:05Japonsko - Premier LeaguePřímý přenos
05:15Soles de Mexicali - Correcaminos De ColonPřímý přenos
06:00IMay - LGD Gaming
06:20Hobart Hurricanes - Perth Scorchers - T20 Big Bash
07:00Malaysia MastersPřímý přenos
07:00Tochigi Brex - Kawasaki Brave ThundersPřímý přenos
07:00Sydney Thunder ženy - Perth Scorchers ženy
07:30Brisbane Bullets - Melbourne UnitedPřímý přenos
07:35Wellington Phoenix - Brisbane RoarPřímý přenos
08:00Exile5 - Tainted Minds
09:00Swedish MastersPřímý přenos
09:00Tokyo Alvark - Yokohama B-CorsairsPřímý přenos
09:00ahq e-Sports club - Flash Wolves
09:00Ever - KT Rolster
09:00Snake - Invictus Gaming
09:00Acer.Scarlett - Rascal Jester
09:30Adelaide 36ers - Sydney KingsPřímý přenos
09:30Abu Dhabi Golf Championship
09:30Melbourne Stars - Sydney Sixers
10:00Perth Glory - Melbourne VictoryPřímý přenos
10:00Globalport Batang Pier - San Miguel BeermenPřímý přenos
10:00ITF ženy - Andrezieux-Boutheon - kvalifikace
10:15Sjezd - ženy
10:30Světový pohár
11:00BC Astana - Zenit PetrohradPřímý přenos
11:00Hungarian OpenPřímý přenos
11:00Sparta Praha - FK Teplice
11:30Sjezd - muži
11:30Akhisar Belediye - KayserisporPřímý přenos
11:31RomfordPřímý přenos
11:38CrayfordPřímý přenos
11:45Turffontein (JAR)Přímý přenos
12:00Longzhu - Jin Air Green Wings
12:007th Heaven - Unsold Stuff Gaming
12:00Hong Kong Esports - Fireball
12:00Royal Never Giveup - OMG
12:15Penafiel - Portimonense
12:30Kenilworth (JAR)Přímý přenos
13:00Espanyol - GranadaPřímý přenos
13:30NavanPřímý přenos
13:30Závod světového poháru
13:30Clermont - Exeter Chiefs
13:30QPR - Fulham
13:30Liverpool - Swansea
13:30Rangers - MotherwellPřímý přenos
13:40AscotPřímý přenos
13:50LingfieldPřímý přenos
13:55HaydockPřímý přenos
14:00Nižnij Novgorod - VEF RigaPřímý přenos
14:00Světový pohár
14:00Ulster - Union Bordeaux-Begles
14:00Semifinále
14:00Iraklis - Veria
14:00Konyaspor - Caykur RizesporPřímý přenos
14:00Světový pohárPřímý přenos
14:00FK Čukarički - CSK Pivara Celarevo
14:00Sparta Praha - FK Ústí nad Labem
14:05Dibba Al Fujairah - Baniyas SCPřímý přenos
14:10TauntonPřímý přenos
14:30Mumbai Magicians - Ranchi Rays
14:55Linköping IBK - Team Thorengruppen SK
15:00Lietkabelis - SiauliaiPřímý přenos
15:00Spal - Benevento
15:00Virtus Entella - Frosinone
15:00Cittadella - Bari
15:00Brescia - Avellino
15:00Carpi - Vicenza
15:00Latina - Verona
15:00Trapani - Novara
15:00Pisa - Ternana
15:00Lens - NimesPřímý přenos
15:00Ludogorets - Jagiellonia BialystokPřímý přenos
15:15Závod světového poháru
15:24NewcastlePřímý přenos
15:30Augsburg - TSG HoffenheimPřímý přenos
15:30Darmstadt - Borussia M'gladbachPřímý přenos
15:30Werder Brémy - Borussia DortmundPřímý přenos
15:30Wolfsburg - HamburkPřímý přenos
15:30Schalke - FC IngolstadtPřímý přenos
16:00PAOK - Doxa Lefkadas
16:00Rethymno Cretan Kings - Kolossos Rhodes
16:00Trikala BC - Aris
16:00AEK - Apollon Patras
16:00GS Kymis - GS Lavrio
16:00Neptunas - Lietuvos rytasPřímý přenos
16:00Luleå HF - Färjestads BKPřímý přenos
16:00Skellefteå AIK - Brynäs IFPřímý přenos
16:00Djurgårdens IF - Leksands IFPřímý přenos
16:00Linköping HC - Rögle BKPřímý přenos
16:00Saracens - Toulon
16:00Světový pohár
16:00Panathinaikos - PamvohaikosPřímý přenos
16:00Newcastle - RotherhamPřímý přenos
16:00Bournemouth - Watford
16:00Middlesbrough - West Ham
16:00Crystal Palace - Everton
16:00West Brom - Sunderland
16:00Stoke - Man Utd
16:00Oviedo - ValladolidPřímý přenos
16:00Keyd Stars - paiN Gaming
16:00G2 Esports - ROCCAT
16:00Světový pohárPřímý přenos
16:00Světový pohárPřímý přenos
16:08PoolePřímý přenos
16:15Sale Sharks - Scarlets
16:15Panionios - Panetolikos
16:15Real Madrid - MálagaPřímý přenos
16:15Pecs - Szolnok
17:00Igokea - Crvena Zvezda
17:00Al Shabab Al Arabi - Al Ittihad KalbaPřímý přenos
17:00Nantes - PSGPřímý přenos
17:00FC Porto - Rio AvePřímý přenos
17:00Karabukspor - GalatasarayPřímý přenos
17:00Bursaspor - AdanasporPřímý přenos
17:00Ghana - MaliPřímý přenos
17:00Olympiakos - Koroivos Amaliadas
17:30Valmiera - BorisfenPřímý přenos
17:50Nantes ženy - Randers HK ženy
18:00Eisbären Bremerhaven - Ratiopharm Ulm
18:00Dzukija Alytus - Pieno ZvaigzdesPřímý přenos
18:00Stjernen - Sparta Sarpsborg
18:00KV Kortrijk - Zulte-WaregemPřímý přenos
18:00Chievo - FiorentinaPřímý přenos
18:00Tenerife - CordobaPřímý přenos
18:00Rayo Vallecano - ElchePřímý přenos
18:00Lugo - GimnasticPřímý přenos
18:00Boston College - NC State
18:00Rutgers - Nebraska
18:00Purdue - Penn St
18:00Villanova - Providence
18:00Florida - Vanderbilt
18:00INTZ - CNB esports
18:00Světový pohárPřímý přenos
18:00Huesca - AlcorcónPřímý přenos
18:15Promitheas - Panathinaikos
18:15Leicester - Glasgow
18:30Chalon - DijonPřímý přenos
18:30Gran Canaria - BC Andorra
18:30Växjö Lakers HC - Karlskrona HKPřímý přenos
18:30HV71 - Örebro HKPřímý přenos
18:30Munster - Racing Metro 92
18:30Barnsley - Leeds
18:30Man City - Tottenham
18:30RB Lipsko - Eintracht FrankfurtPřímý přenos
18:30Olympiakos - Xanthi
18:30AZ - Sparta RotterdamPřímý přenos
18:30CD Alaves - LeganesPřímý přenos
18:45NewcastlePřímý přenos
19:00NFL - Pro Bowl
19:00South Florida - Tulsa
19:00Splyce - H2K
19:00TSV Herrsching - SWD DürenPřímý přenos
19:00Solingen Volleys - VFB FriedrichshafenPřímý přenos
19:15Maritimo - SportingPřímý přenos
19:28Central ParkPřímý přenos
19:30Toulouse - Ajaccio
19:30Army - Navy
19:33SunderlandPřímý přenos
19:39MonmorePřímý přenos
19:45ADO Den Haag - PEC ZwollePřímý přenos
19:45Feyenoord - Willem IIPřímý přenos
20:00Surrey Scorchers - Leeds ForcePřímý přenos
20:00Obradoiro CAB - Iberostar TenerifePřímý přenos
20:00Semifinále
20:00Nantes - Tours
20:00Montpellier - PoitiersPřímý přenos
20:00Waasland-Beveren - KV OostendePřímý přenos
20:00Mouscron-Peruwelz - LokerenPřímý přenos
20:00Bordeaux - ToulousePřímý přenos
20:00Metz - MontpellierPřímý přenos
20:00Dijon - LillePřímý přenos
20:00Guingamp - RennesPřímý přenos
20:00Caen - NancyPřímý přenos
20:00UCAM Murcia CF - Real ZaragozaPřímý přenos
20:00Egypt - UgandaPřímý přenos
20:00DePaul - Butler
20:00Texas Tech - Oklahoma St
20:00Kansas - Texas
20:00NC State - Wake Forest
20:15Michigan - Illinois
20:30Telenet Oostende - Spirou CharleroiPřímý přenos
20:30Leicester Riders - Cheshire PhoenixPřímý přenos
20:30Walter Tigers Tubingen - Science City JenaPřímý přenos
20:30Oldenburg - Fraport SkylinersPřímý přenos
20:30Conegliano ženy - Il Bisonte Firenze ženyPřímý přenos
20:30Eupen - GenkPřímý přenos
20:30Creighton - Marquette
20:31CrayfordPřímý přenos
20:39NewcastlePřímý přenos
20:45FC Groningen - VitessePřímý přenos
20:45AC Milán - NeapolPřímý přenos
20:45Villarreal - ValenciaPřímý přenos
20:45Světový pohárPřímý přenos
20:45Světový pohárPřímý přenos
20:45PSV - B tým - SC CambuurPřímý přenos
21:00CareerBuilder Challenge
21:00WIN Jets - STL BluesPřímý přenos
21:00La Rochelle - Benetton Treviso
21:00CLG - Team Liquid
21:00EnVyUs - FlyQuest
21:30Arouca - BoavistaPřímý přenos
21:30Missouri - Ole Miss
22:00UCLA - Arizona
22:00Tulane - Cincinnati
22:30Minnesota - Wisconsin
22:30Nový Zéland - Bangladéš
23:05CLB Blue Jackets - CAR HurricanesPřímý přenos
23:05BOS Celtics - POR TBlazersPřímý přenos
23:30America RN - ABCPřímý přenos
ČasSportUdálost
00:00Nevada - Fresno St
00:00SMU - Houston
00:00Tennessee - Mississippi St
00:00Echo Fox - Immortals
00:00Team Dignitas - Phoenix1
00:05DET Pistons - WAS WizardsPřímý přenos
01:00Austrálien Open - Hisense ArénaPřímý přenos
01:00Austrálien Open - Margaret Court ArénaPřímý přenos
01:00Austrálien Open - Aréna Roda LaverPřímý přenos
01:00Austrálien Open - kurt 10Přímý přenos
01:00Australian Open 2017 - Kurt 12Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 13Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 14Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 15Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 19Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Show kurt č. 2Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 20Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 22Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Show kurt č. 3Přímý přenos
01:00Austrálien Open - kurt 5Přímý přenos
01:00Austrálien Open - kurt 7Přímý přenos
01:00Austrálien Open - kurt 8Přímý přenos
01:05CHA Hornets - BKN NetsPřímý přenos
01:05ATL Hawks - PHI 76ersPřímý přenos
01:05MON Canadiens - BUF SabresPřímý přenos
01:05NY Islanders - LA KingsPřímý přenos
01:05PHI Flyers - NJ DevilsPřímý přenos
01:05TOR Maple Leafs - OTT SenatorsPřímý přenos
01:15Correcaminos De Colon - La Unión FormosaPřímý přenos
01:35MIA Heat - MIL BucksPřímý přenos
01:35PHX Suns - NY KnicksPřímý přenos
02:00TCU - Baylor
02:00Nové Mexiko - Wyoming
02:05MEM Grizzlies - HOU RocketsPřímý přenos
02:05ARZ Coyotes - TB LightningPřímý přenos
02:05DAL Stars - WAS CapitalsPřímý přenos
02:30Arkansas - LSU
02:35CLE Cavaliers - SA SpursPřímý přenos
03:00New Zealand Breakers - Perth WildcatsPřímý přenos
03:00UTA Jazz - IND PacersPřímý přenos
03:00CHI Bulls - SAC KingsPřímý přenos
03:05DEN Nuggets - LA ClippersPřímý přenos
03:05MIN Wild - ANA DucksPřímý přenos
03:30Aguada - Soles de MexicaliPřímý přenos
03:55Tour Down Under
04:00Austrálie - Pákistán - 4. ODI
04:00Cal Poly - Long Beach St
04:05CAL Flames - EDM OilersPřímý přenos
04:30California - Oregon St
04:35SJ Sharks - COL AvalanchePřímý přenos
05:00Tochigi Brex - Kawasaki Brave ThundersPřímý přenos
05:00Niigata Albirex - Nagoya Diamond DolphinsPřímý přenos
05:00Cairns Taipans - Illawarra HawksPřímý přenos
05:00Japonsko - Premier LeaguePřímý přenos
05:00Japonsko V Premier League - ženyPřímý přenos
05:00Japonsko V Premier League - ženyPřímý přenos
05:00Abyss Esports - Sin Gaming
05:05Japonsko - Premier LeaguePřímý přenos
06:00Shibuya Sun Rockers - Sendai 89ersPřímý přenos
06:00Game Talents - Qiao Gu
07:00Malaysia MastersPřímý přenos
07:00Tokyo Alvark - Yokohama B-CorsairsPřímý přenos
07:00Chiba Jets - Mikawa SeahorsesPřímý přenos
07:00Western Sydney Wanderers - Newcastle JetsPřímý přenos
08:00Legacy - Avant Garde
08:30Indie - Anglie - 3. ODI
09:00MVP - Afreeca Freecs
09:00J Team - Machi E-Sports
09:00Vici Gaming - NewBee
09:30Alaska Aces - Mahindra FloodbusterPřímý přenos
10:30Světový pohár 2016/17
11:00Antholz - Světový pohár
11:00Šachtar Doněck - CracoviaPřímý přenos
11:30Ulricehamn - Mistrovství světa – ženy
11:30Osmanlispor FK - AntalyasporPřímý přenos
11:30Gaziantepspor - GenclerbirligiPřímý přenos
11:45Barangay Ginebra San Miguel - Phoenix Fuel MastersPřímý přenos
12:00Světový pohár 2016/17 - Super G - ženy
12:00Swedish MastersPřímý přenos
12:00Trento - BrindisiPřímý přenos
12:00Levante - NumanciaPřímý přenos
12:00Osasuna - SevillaPřímý přenos
12:00Kongdoo Monster - SK Telecom T1
12:00eXtreme Gamers - Wayi Spider
12:00Edward Gaming - World Elite
12:00Rallye Monte Carlo
12:00Valencia - Espanyol
12:03Belle VuePřímý přenos
12:05Greyville (JAR)Přímý přenos
12:11HovePřímý přenos
12:15Academico Viseu - FC Porto B
12:15Portimonense - Sporting B
12:30UCAM Murcia - BaskoniaPřímý přenos
12:30CAI Zaragoza - Unicaja MálagaPřímý přenos
12:30Fuenlabrada - Joventut
12:30Estudiantes - BilbaoPřímý přenos
12:30FC Utrecht - AjaxPřímý přenos
12:30Juventus - LazioPřímý přenos
13:00Hong Kong Eastern - Pilipinas Basketball ClubPřímý přenos
13:00Ulricehamn - Světový pohár
13:00Abu Dhabi Golf Championship
13:00Southampton - Leicester
13:30Jižní Afrika - Srí Lanka - Twenty20
14:00FontwellPřímý přenos
14:00Fehérvár KC ženy - Brest ženy
14:00Augsburger Panther - Krefeld PinguinePřímý přenos
14:00Düsseldorfer EG - Kölner HaiePřímý přenos
14:00Stade Francais - Harlequins
14:00Mistři
14:00Hungarian OpenPřímý přenos
14:00AEK Atény - Asteras Tripolis
14:00Kasimpasa - TrabzonsporPřímý přenos
14:00Liverpool U23 - Ipswich U23
14:00Světový pohárPřímý přenos
14:05Raith - HeartsPřímý přenos
14:10LeopardstownPřímý přenos
14:15Aurillac - Oyonnax
14:20HerefordPřímý přenos
14:30Kalinga Lancers - Delhi Wave Riders
14:30TV Bühl - SVG LüneburgPřímý přenos
14:30Standard Liege - Club BruggePřímý přenos
14:30Excelsior - Go Ahead EaglesPřímý přenos
14:30NEC - Roda JCPřímý přenos
14:30VVV - MaastrichtPřímý přenos
14:45Antholz - Mistrovství světa – ženy
15:00Juventus - VytautasPřímý přenos
15:00Khimki Moscow Region - Kalev/CramoPřímý přenos
15:00Club Italia ženy - Modena ženyPřímý přenos
15:00Monako - LorientPřímý přenos
15:00Empoli - UdinesePřímý přenos
15:00Bologna - TurínPřímý přenos
15:00Janov - CrotonePřímý přenos
15:00Palermo - Inter MilánPřímý přenos
15:00Pescara - SassuoloPřímý přenos
15:00Ascoli - Pro Vercelli
15:06Perry BarrPřímý přenos
15:12KinsleyPřímý přenos
15:15Arsenal - Burnley
15:30Bayern Mnichov - BG Gottingen
15:30Giessen 46ers - Rasta VechtaPřímý přenos
15:30Chaumont - AS CannesPřímý přenos
15:30Bayer Leverkusen - Hertha BerlínPřímý přenos
15:30FK Karabach - Termalica BB NiecieczaPřímý přenos
15:30FC Bayern Mnichov - Telekom Baskets BonnPřímý přenos
15:30BBC Bayreuth - Brose BambergPřímý přenos
15:45Zebre - Wasps
16:00Olympiacos - Koroivos AmaliadasPřímý přenos
16:00Žalgiris - NevezisPřímý přenos
16:00Warberg IC - IBK Dalen
16:00Södertälje SK - VIK Västerås HK
16:00IF Björklöven - Mora IK
16:00Zakopane - Světový pohár
16:00Paříž - SetePřímý přenos
16:00Berlin Volleys - Netzhoppers KWPřímý přenos
16:00Albion - CelticPřímý přenos
16:00Reus Deportiu - MallorcaPřímý přenos
16:00Dynamo Kyjev - Tianjin TedaPřímý přenos
16:00Lokomotiv Moskva - CSKA SofiePřímý přenos
16:00Gambit Gaming - NorthPřímý přenos
16:00Operation Kino - KaBuM! e-Sports
16:00Světový pohárPřímý přenos
16:00Světový pohárPřímý přenos
16:00Světový pohárPřímý přenos
16:10Toulouse - Connacht
16:15Levadiakos - Atromitos Athinon
16:15Larissa - Platanias
16:15Athletic Bilbao - Atlético MadridPřímý přenos
16:30Adler Mannheim - Eisbären BerlinPřímý přenos
16:30Schwenniger Wild Wings - EHC MnichovPřímý přenos
16:30Straubing Tigers - Krefeld PinguinePřímý přenos
16:30Iserlohn Roosters - ERC IngolstadtPřímý přenos
16:45PSV - HeerenveenPřímý přenos
17:00London Lions - Worcester WolvesPřímý přenos
17:00HKM Zvolen - HC Košice
17:00TV Rottenburg - Rhein-Main VolleyPřímý přenos
17:00Monza ženy - Casalmaggiore ženyPřímý přenos
17:00Novara ženy - Montichiari ženyPřímý přenos
17:00Bergamo ženy - Scandicci ženyPřímý přenos
17:00St Etienne - AngersPřímý přenos
17:00Feirense - EstorilPřímý přenos
17:00Benfica - TondelaPřímý přenos
17:00Fenerbahce - Istanbul BasaksehirPřímý přenos
17:00Belize - HondurasPřímý přenos
17:15Fnatic - G2 EsportsPřímý přenos
17:20Zlín - Litvínov
17:30Chelsea - Hull
17:30Mohuč - Kolín nad RýnemPřímý přenos
17:30Salernitana - Spezia
18:00UBSC Raiffeisen Graz - Swans Gmunden
18:00Glasgow Rocks - Manchester GiantsPřímý přenos
18:00Alba Berlín - BraunschweigPřímý přenos
18:00Modena - PerugiaPřímý přenos
18:00Busto Arsizio ženy - Bolzano ženyPřímý přenos
18:00Spoleto - Reggio Emilia
18:00Siena - Alessano
18:00Santa Croce - Aversa
18:00Lagonegro - Ortona
18:00Potenza Picena - Club Italia
18:00Materdominivolley.it - Brescia
18:00Grottazzolina - Cantu
18:00Bergamo - Montecchio Maggiore
18:00Tuscania - Castellana Grotte
18:00VBC Mondovi - Civita Castellana
18:00Anderlecht - Sint-TruidensePřímý přenos
18:00Atalanta - SampdoriaPřímý přenos
18:00Girona - Sevilla AtleticoPřímý přenos
18:00Getafe - MirandesPřímý přenos
18:00Francie ženy - Jižní Afrika ženy
18:00Ludwigsburg - Ratiopharm UlmPřímý přenos
18:00Seton Hall - St John's
18:00UNC ženy - Notre Dame ženy
18:00Remo Bravo - RED Canids
18:00Světový pohárPřímý přenos
18:05ORL Magic - GS WarriorsPřímý přenos
18:30Real Madrid - ValenciaPřímý přenos
18:30Real Betis - Sporting GijonPřímý přenos
18:30SK Gaming - HellRaisersPřímý přenos
18:30Real Sociedad - Celta VigoPřímý přenos
18:35DET Red Wings - NY RangersPřímý přenos
19:00Limoges - MonakoPřímý přenos
19:00ICL Manresa - Real Betis
19:00Nürnberg Ice Tigers - Grizzlys WolfsburgPřímý přenos
19:00Belenenses - Vitoria SetubalPřímý přenos
19:00Ohio St - Northwestern
19:04PoolePřímý přenos
19:10HenlowPřímý přenos
19:11Central ParkPřímý přenos
19:30Kerkyra - Panathinaikos
19:30El Salvador - NikaraguaPřímý přenos
19:45Virtus Pro - OpTic GamingPřímý přenos
20:00Mistři
20:00KV Mechelen - WesterloPřímý přenos
20:00Cadiz - AlmeriaPřímý přenos
20:00Kamerun - GabonPřímý přenos
20:00Guinea-Bissau - Burkina FasoPřímý přenos
20:00Dayton - Saint Louis
20:00South Florida ženy - Louisville ženy
20:45Torino - AvellinoPřímý přenos
20:45Řím - CagliariPřímý přenos
20:45Eibar - BarcelonaPřímý přenos
20:45Světový pohárPřímý přenos
21:00CareerBuilder Challenge
21:00Lyon - MarseillePřímý přenos
21:00Natus Vincere - mousesportsPřímý přenos
21:00EnVyUs - CLG
21:00Team SoloMid - Immortals
21:05PIT Penguins - BOS BruinsPřímý přenos
21:05ATL Falcons - GB Packers
21:15Braga - GuimaraesPřímý přenos
21:35DAL Mavericks - LA LakersPřímý přenos
22:00Celebrity Big Brother
22:00Xavier - Georgetown
22:00Memphis - UCF
22:00Panama - KostarikaPřímý přenos
22:15Team Liquid - EnVyUsPřímý přenos
22:30Nový Zéland - Bangladéš
22:30Arnett Gardens - Waterhouse
23:05OTT Senators - CLB Blue JacketsPřímý přenos
23:30Astralis - GODSENTPřímý přenos
ČasSportUdálost
00:00Connecticut - East Carolina
00:00Team Dignitas - Cloud9
00:00Team Liquid - FlyQuest
00:00DET Pistons - WAS WizardsPřímý přenos
00:05TOR Raptors - PHX SunsPřímý přenos
00:05NY Islanders - PHI FlyersPřímý přenos
00:30Clemson - Virginia Tech
00:40NE Patriots - PIT Steelers
00:45Flipsid3 Tactics - FaZePřímý přenos
01:00MIN Timberwolves - DEN NuggetsPřímý přenos
01:00Austrálien Open - Hisense ArénaPřímý přenos
01:00Austrálien Open - Margaret Court ArénaPřímý přenos
01:00Austrálien Open - Aréna Roda LaverPřímý přenos
01:00Austrálien Open - kurt 10Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 13Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 14Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 15Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 19Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Show kurt č. 2Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 20Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 22Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Show kurt č. 3Přímý přenos
01:00Austrálien Open - kurt 5Přímý přenos
01:00Austrálien Open - Kurt č. 6Přímý přenos
01:00Austrálien Open - kurt 7Přímý přenos
01:00Austrálien Open - kurt 8Přímý přenos
01:15Correcaminos De Colon - AguadaPřímý přenos
01:30CHI Blackhawks - VAN CanucksPřímý přenos
02:00MIN Wild - NAS PredatorsPřímý přenos
02:30USC - Arizona St
03:30Soles de Mexicali - La Unión FormosaPřímý přenos
09:05Hungarian OpenPřímý přenos
11:20Flamingo Park (SA)Přímý přenos
12:03Hall GreenPřímý přenos
12:11SwindonPřímý přenos
13:00Světový pohárPřímý přenos
14:00FK Qabala - FK TosnoPřímý přenos
14:40NewcastlePřímý přenos
14:50Bangor On DeePřímý přenos
15:00WolverhamptonPřímý přenos
15:00Světový pohárPřímý přenos
15:00Arsenal Tula - Shakhter KaragandyPřímý přenos
15:08MonmorePřímý přenos
15:18SheffieldPřímý přenos
16:00FK Viktoria Plzeň - Ulsan Hyundai
16:30Al Ain - Al Jazira SCPřímý přenos
18:00Světový pohárPřímý přenos
18:00Alanyaspor - BesiktasPřímý přenos
18:30Liepajas Lauvas - Barsy AtyrauPřímý přenos
18:30Giannina - PAOK Salonika
19:00MODO Hockey - Timrå IK
19:23NottinghamPřímý přenos
19:33YarmouthPřímý přenos
19:39RomfordPřímý přenos
20:00Světový pohárPřímý přenos
20:00Senegal - AlžírskoPřímý přenos
20:00Zimbabwe - TuniskoPřímý přenos
20:00Ajax - B tým - Almere City FCPřímý přenos
20:30Strasbourg - Elan ChalonPřímý přenos
20:30Perugia - Cesena
20:45Brest - Red Star FC 93Přímý přenos
21:00Chaves - NacionalPřímý přenos
23:00Universitario - WanderersPřímý přenos
23:15Deportivo Capiata - Deportivo TachiraPřímý přenos
ČasSportUdálost
00:00TOR Raptors - PHX SunsPřímý přenos
01:00NY Rangers - LA KingsPřímý přenos
01:00WAS Capitals - CAR HurricanesPřímý přenos
01:00Holy Cross - American
01:00Duke - NC State
01:00Oklahoma St - TCU
01:00Jižní Karolina ženy - Mississippi St ženy
01:00Indiana St ženy - Penn St ženy
01:00CHA Hornets - WAS Wizards
01:15Deportivo Municipal - Independiente del VallePřímý přenos
01:30TOR Maple Leafs - CAL FlamesPřímý přenos
01:30MIA Heat - GS Warriors
01:30ATL Hawks - LA Clippers
01:30BKN Nets - SA Spurs
01:30DET Pistons - SAC Kings
02:00WIN Jets - ANA DucksPřímý přenos
02:00NO Pelicans - CLE Cavaliers
02:00MIL Bucks - HOU Rockets
02:00IND Pacers - NY Knicks
03:00COL Avalanche - SJ SharksPřímý přenos
03:00ARZ Coyotes - FLA PanthersPřímý přenos
03:00UTA Jazz - OKC Thunder
03:00Texas - Oklahoma
03:00Mississippi Valley State - Texas Southern
10:30Amur Chabarovsk - Slovan Bratislava
10:30Admiral Vladivostok - KHL Medvescak Zagreb
11:55Turffontein (JAR)Přímý přenos
13:00Sparta Praha - Ružomberok
14:20LeicesterPřímý přenos
14:30WetherbyPřímý přenos
14:40SouthwellPřímý přenos
15:00Uralochka-NTMK ženy - Eczacibasi Istanbul ženy
16:00FC Curych - Dinamo BukurešťPřímý přenos
17:00UNICS Kazaň - FenerbahcePřímý přenos
17:00Světový pohárPřímý přenos
17:30Dinamo Minsk - Avtomobilist Jekatěrinburg
17:30Jokerit - Barys Astana
18:00EWE Baskets Oldenburg - VaresePřímý přenos
18:00Ventspils - PAOKPřímý přenos
18:00Rosa Radom - NeptunasPřímý přenos
18:00Usak - Asvel Lyon-VilleurbannePřímý přenos
18:00Galatasaray - Maccabi Tel AvivPřímý přenos
19:00Skellefteå AIK - HV71Přímý přenos
19:00Rögle BK - Djurgårdens IFPřímý přenos
19:00Frölunda HC - Karlskrona HKPřímý přenos
19:00Žalgiris - CSKA MoskvaPřímý přenos
19:00IK Sirius IBK - Storvreta IBK
19:00Mora IK - HC Vita Hästen
19:30Hapoel Jerusalem - Zenit PetrohradPřímý přenos
19:30Schwenniger Wild Wings - Iserlohn Roosters
19:30Eisbären Berlin - Düsseldorfer EG
19:30ERC Ingolstadt - Straubing Tigers
19:30Kölner Haie - Nürnberg Ice Tigers
19:45Panathinaikos - F.C. BarcelonaPřímý přenos
20:00Togo - Kongo DRPřímý přenos
20:00Monako - Pobř. slonovinyPřímý přenos
20:30Umana Venezia - CSM CSU LPS OradeaPřímý přenos
20:30Le Mans - Avtodor SaratovPřímý přenos
20:30Kataja Basket - Pinar KarsiyakaPřímý přenos
20:30Chimik - Maccabi RaananaPřímý přenos
20:30Genk - KV KortrijkPřímý přenos
20:30KV Oostende - CharleroiPřímý přenos
20:30Zulte-Waregem - Mouscron-PeruwelzPřímý přenos
20:45Volendam - Sparta RotterdamPřímý přenos
20:45Barrow - Lincoln CityPřímý přenos
21:30Baskonia - Crvena ZvezdaPřímý přenos

Live sázení na Bet365.com

Přinášíme vám seznam live sázek na nejbližších 7 dní od renomované sázkové kanceláře Bet365. Tento britský bookmaker je držitelem několika prvenství v oblasti internetového sázení a jedním z nich je i největší počet live sázek včetně odvozených sázek. Sázková kancelář Bet365 má výtečně propracované prostředí live sázek a v šířce nabídky live sázek nemá téměř žádnou konkurenci. Ke každému zápasu vypisuje nejrůznější sázky a nedělá téměř žádné rozdíly mezi jednotlivými ligami. Kromě toho poskytuje Bet365 i největší počet živých přenosů ze sportovních událostí.



Získejte 10 rad jak úspěšně sázet a začněte vyhrávat

Přihlaste se k odběru novinek a rady vám pošleme na e-mail.
Žádný spam vám posílat nebudeme a kdykoliv se můžete odhlásit.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Nejnovější příspěvky na fóru

Zdravím ľudia... Hľadám schopného tipéra na spoluprácu , ktorý sa tomu...
Hľadám tipéra
Ahoj , napíš mi na skype mato3233 , venujem sa tipovaniu uz dlhsiu dobu a...
Hľadám tipérov
Já s nimi mám tuto zkušenost, za prosinec jsem s nimi vydělal přes 10.000,-...
Placené tipy v Česku

Aktuální bonusy

Unibet bonus

50% bezriziková sázka do 1500 Kč

Pokud  vaše 1. sázka v Unibet bude nevýherní, získáte 50% zpět až do 1.500 Kč.

Další bonusy
Poradíme vám?