Seznam live sázek na Bet365.com

Sdílejte, děkujeme:
ČasSportUdálost
15:06Perry BarrPřímý přenos
15:10Naas
15:12KinsleyPřímý přenos
15:15Wincanton
15:15CSM Bucuresti - CSU Suceava
15:15DBC Houthalen ženy - Jeugd Gentson ženy
15:20Downpatrick
15:30Telekom Bonn - LudwigsburgPřímý přenos
15:30Braunschweig - Bayern MnichovPřímý přenos
15:30USC Landhaus ženy - SK Sturm Graz ženy
15:30MBK Nikolaev - Khimik Yuzhny
15:30APEJES Academy - Les Astres FC De Douala
15:30First Vienna FC 1894 - SK Rapid Vídeň
15:30Buducnost Dobanovci - CSK Pivara Celarevo
15:30FK Pohronie - Dukla Banska Bystrica
15:30MFK Skalica - STK Samorin
15:30Tatran Liptovsky Mikulas - MŠK R. Sobota
15:30Partizan Bardejov - FK Poprad
15:30FC Lokomotiva Kosice - FK Haniska
15:30FC Nitra - Spartak Trnava B
15:30MŠK Žilina B - AFC Nove Mesto nad Vahom
15:30Lipany - Lokomotiva Zvolen
15:30VSS Kosice - FK Spišská Nová Ves
15:30Botafogo - Blumenau
15:30AS Marsa - Tataouine
15:45Doncaster - PlymouthPřímý přenos
16:00Surrey Scorchers - Sheffield SharksPřímý přenos
16:00Kalev/Cramo - VEF RigaPřímý přenos
16:00Cadiz - TenerifePřímý přenos
16:00Taylor Townsend - Svetlana Kuznetsova
16:00Juventus - NeptunasPřímý přenos
16:00TV Bühl - BerlínPřímý přenos
16:00Rhein-Main - TSV HerrschingPřímý přenos
16:00Linköping HC - Brynäs IFPřímý přenos
16:00Konigs Wusterhausen - VFB FriedrichshafenPřímý přenos
16:00Keighley - Toronto Wolfpack
16:00Saracens - Bath
16:00Jeremy Chardy - Fabio Fognini
16:00Mordovia Saransk - Fakel VoronezhPřímý přenos
16:00Varzim - Academica
16:00Rhyl - Newtown
16:00SV Telfs - SV Innsbruck
16:00Estonsko U19 - Ázerbájdžán U19
16:00Spartak Nalčik - Volgar G AstrakhanPřímý přenos
16:00Quinta dos Lombos - Braga
16:00Dynamo Moskva - Dynamo Moskva
16:00Tyrone - Mayo
16:00HC Lipsko ženy - Thüringer HC ženy
16:00ASC Corona Brasov ženy - CSM Unirea Slobozia ženy
16:00Wybrzeze Gdańsk - Gornik Zabrze
16:00IFK Tumba HK - Anderstorps SK
16:00Eskilstuna Guif - Ricoh HK
16:00ACA Alavarium ženy - CS Madeira ženy
16:00Aziziye Belediyesi - Konya Selcuklu Belediye
16:00BB Ankaraspor - Trabzonspor
16:00Colegio De Gaia ženy - CS Juventude do Mar ženy
16:00Passos Manuel ženy - Maiastars ženy
16:00Nilufer Belediye - Beykoz Belediyespor
16:00Cocks - Anaitasuna
16:00SKH Pezinok - SKP Start Bratislava
16:00Sporting Clube - ASE Douka Athens
16:00Pitesti - U-Banca Transilvania Cluj
16:00BK Samara - Spartak Primorie
16:00Olympique Lyonnais ženy - Rodez AF ženy
16:00Bílí Tygři Liberec - Plzeň
16:00Egersund - Bryne
16:00HC Gornyak U21 - Batyr Neftekamsk U21
16:00Tromsø IL - Bodo/Glimt
16:00Ranheim - Levanger
16:00Mjondalen - Stabaek
16:00Salgueiros - UD Oliveirense
16:00AD Oliveirense - GD Gafanha
16:00Atletico CP Lisbon - Almancilense
16:00Futebol Clube Barreirense - AT Malveira
16:00Clube Oriental Lisboa - Loures
16:00FC Armacenenses - Casa Pia
16:00Benfica Castelo Branco - Angrense
16:00FC Pampilhosa - Academica Coimbra SF
16:00Estarreja - RD Agueda
16:00Anadia FC - FC Cesarense
16:00Louletano DC - Fatima
16:00AD Sanjoanense - SC Coimbroes
16:00Engelholm ženy - Lunds VK ženy
16:00Chavdar Troyan - Levski Sofia 2
16:00Vidabasket - University of Economics
16:00Academic Varna - Cherno More 2
16:00AEK Larnaca - Keravnos Strovolou
16:00BC Novy Jicin - Sokol Pisek
16:00Slavoj BK Litomerice - SK UP Olomouc
16:00Kataja Basket - KTP Basket Kotka
16:00Al Tadamon Lebanon - Byblos
16:00Champville - Homenetmen
16:00Asker ženy - Gimle ženy
16:00Qatar SC - Al Gharafa
16:00Regio Basel - BBC Monthey
16:00Geneve Lions - Fribourg
16:00Lugano Tigers - Union Neuchatel Basket
16:00Dnipro 2 - Ternopil-TNEU
16:00Batley - Oldham
16:00Bradford - Dewsbury Rams
16:00Featherstone Rovers - Toulouse
16:00Hull KR - Halifax
16:00London Broncos - Rochdale
16:00South Wales Ironmen - Newcastle Thunder
16:00Swinton - Sheffield
16:00York City Knights - North Wales Crusaders
16:00Wasps - Worcester Warriors
16:00Yorkshire Carnegie - Richmond
16:00Panathinaikos ženy - Pannaxiakos ženy
16:00Egaleo Women - AON Zirinios ženy
16:00Lagonegro - Cantu
16:00Quan Khu 4 - TP Ho Chi Minh
16:00VLXD Binh Duong - Long An
16:00Rapla ženy - RSU/Merks ženy
16:00Nasarawa United - Shooting Stars
16:00Plateau United - ABS FC
16:00Niger Tornadoes - Sunshine Stars FC
16:00Abia Warriors - Kano Pillars
16:00Enyimba - Rivers United
16:00El Kanemi Warriors - Lobi Stars FC
16:00Akwa United - Ifeanyi Ubah United
16:00Remo Stars - Wikki Tourists
16:00Vilafranquense - ARC Oleiros
16:00Sacavenense - Real Sport Clube Queluz
16:00BCM U Pitesti - Cluj-Napoca
16:00Zolotoy Vek - Politekhnika Lviv
16:00Lipetsk ženy - Severyanka Čerepovec ženy
16:00US Temara - ASS Sale
16:30Mantova - Teramo
16:30Gubbio - Parma
16:30Ancona - Sudtirol
16:30Maceratese - AC Feralpisalo
16:30AlbinoLeffe - Modena
16:30Venezia - Santarcangelo
16:30VFL Oldenburg ženy - SG BBM Bietigheim
16:30HK Drott Halmstad - Tyresö Handboll
16:30Academia do Lumiar - Ginasio Figueirense
16:30Union Douala - Racing de Bafoussam
16:30Ilioupoli ženy - Makedones ženy
16:30Utebo - SD Tarazona
16:30UE Sant Andreu - Manlleu
16:30Castleford - Catalan Dragons
16:30Orion Doetinchem - Dynamo Apeldoorn
16:30Spojené arabské emiráty U23 - Jordánsko U23
16:45Eisbären Berlin - EHC MnichovPřímý přenos
16:45CD Erriberri - CD Iruna
16:50Bjerringbro-Silkeborg - Pick SzegedPřímý přenos
17:00Italský pohárPřímý přenos
17:00Meshkov Brest - SG Flensburg-Handewitt
17:00Montpellier - KS KielcePřímý přenos
17:00Brive - Montpellier
17:00TV Rottenburg - Solingen VolleysPřímý přenos
17:00Belogorie Belgorod - Zenit KazanPřímý přenos
17:00Katar - Moto3 GP
17:00Academico Viseu - Santa Clara
17:00Uniao Madeira - Vizela
17:00Handball Tirol - HC Bruck
17:00Talent Plzeň - HBC Jičín
17:00Lovosice - Banik Karvina
17:00HCM Ramnicu Valcea - ženy - HC Danubius Galati ženy
17:00RP IF Linköping - OV Helsingborg HK
17:00HSC Suhr Aarau - HC Kriens-Luzern
17:00Füchse Berlin - RD Ribnica
17:00Zadar - Cibona
17:00Ústí Nad Labem - Prostějov
17:00Cremona - Dinamo Sassari
17:00Best Balikesir - Fenerbahce
17:00Talleres Remedios - Acassuso
17:00Cracovia - GKS Tychy
17:00MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín
17:00Balmazujvarosi FC - Bekescsaba
17:00HC Ocelari Trinec - Piráti Chomutov
17:00Pamvohaikos - PAOK
17:00Kyzikos - Olympiakos
17:00Panachaiki GE - Iraklis Chalkidas
17:00Foinikas Syrou - Panathinaikos
17:00Iraklis Thessaloniki - AO Kifisias
17:00Mondovi ženy - Palmi ženy
17:00Trentino ženy - Legnano ženy
17:00MKS Bedzin - Resovia Rzeszow
17:00Torun ženy - KSZO Ostrowiec ženy
17:00LKS Skalni Zaskale - Podhale Nowy Targ
17:00Operario - Torreense
17:00Lusitania - Ginasio Clube Alcobaca
17:00Hibernian ženy - Rangers ženy
17:00Compostela - Arosa
17:00Bergantinos - CD Barco
17:00Racing Club Villalbés - Silva SD
17:00AD Ceuta FC - Cabecense
17:00Deportiva Minera - Mar Menor
17:00CD Badajoz - Extremadura B
17:00Pena Sport - Oberena
17:00Haro Deportivo - CA Vianes
17:00SD Logrones - CD Calahorra
17:00Almansa - Albacete B
17:00CD Toledo B - Almagro CF
17:00Marino de Luanco - Lenense
17:00Textil Escudo - CD Bezana
17:00CD Colindres - EMF Meruelo
17:00Vimenor - SD Revilla
17:00Pobla Mafumet - CE Europa
17:00Silla CF - Torrevieja
17:00Numancia B - Real Aviles CF
17:00Gimnastica Segoviana - La Baneza
17:00CD Huetor Tajar - CD Rincón
17:00Falkenberg - Tierp
17:00Haskovo 2012 ženy - Neftochimic 2010 ženy
17:00Nymburk B - Opava B
17:00Heidelberg Academics - Hanau White Wings
17:00Artego Bydgoszcz ženy - Energa Torun ženy
17:00Targoviste ženy - CSM Satu Mare ženy
17:00Cluj Napoca ženy - ICIM Arad ženy
17:00ULZ Sparkasse Schwaz - HC Bruck
17:00AO Orestiadas - Ethnikos Alexandroupolis
17:00Filottrano ženy - Hermaea Olbia ženy
17:00Brescia ženy - Settimo Torinese ženy
17:00Pesaro ženy - Soverato ženy
17:00Sluneta Ústí nad Labem - Prostějov
17:00MK Technic Brno ženy - BK Strakonice ženy
17:00Maritimo Funchal II - Amarante FC
17:00Pontevedra - Tudelano
17:00Praiense - Farense
17:00Racing Santander - Somozas
17:00Jaen - San Fernando CD
17:00Real Murcia - Cordoba B
17:00Real Union Irun - Zamudio
17:00Rec de Huelva - CD El Ejido
17:00Terrassa - FC Asco
17:00Albacete - Fuenlabrada
17:00Bahrajn U21 - Filipíny U23
17:00Burgos - Valladolid B
17:00Navalcarnero - Arenas Club de Getxo
17:00CF Palleja ženy - Espanyol B ženy
17:00Eldense - Gava
17:15Ismaily SC - El Sharkeyah
17:15El Daklyeh - El Entag El Harby
17:15TSV GWD Minden - Bergischer HC
17:30DET Red Wings - MIN WildPřímý přenos
17:30Ferentino - Biella
17:30Varese - Capo D'Orlando
17:30Vologda-Chevakata ženy - Dynamo Moskva ženy
17:30HD Mladi Jesenice U20 - Vienna Capitals U20
17:30Yunost Minsk - HK Neman Grodno
17:30Dragon Club Yaounde - UMS de Loum
17:30NV Estudiantes de Murcia CF - Yeclano
17:30L'Entregu CF - Atletico Lugones
17:30Crevillente - Ontinyent
17:30Istanbul BBSK - Arkas SporPřímý přenos
17:30ATSC Klagenfurt ženy - SG Sokol/Post ženy
17:30AFAD Djekanou - WAC d'Adjame
17:30Linense - La Roda
17:30Izarra - Lealtad
17:30Linares Deportivo - Atletico Mancha Real
17:40Kormend - Szolnok
18:00Leicester Riders - Glasgow RocksPřímý přenos
18:00Mirandes - HuescaPřímý přenos
18:00Reus Deportiu - UCAM Murcia CFPřímý přenos
18:00AEK - PanathinaikosPřímý přenos
18:00Modena - Lube Banca MarchePřímý přenos
18:00Anglie - Litva
18:00Ázerbajdžán - Německo
18:00Arménie - Kazachstán
18:00San Marino - Česká republika
18:00ITF USA - F11
18:00Sevilla Atletico - CordobaPřímý přenos
18:00Challenger - Leon - kvalifikace
18:00RED Canids - paiN Gaming
18:00Byåsen ženy - Raelingen ženy
18:00Storhamar ženy - Stabæk ženy
18:00Oppsal ženy - Gjerpen ženy
18:00Vipers Kristiansand ženy - Glassverket ženy
18:00Sola ženy - Larvik ženy
18:00Utkání Řeckého poháru
18:00RK Ribola Kastela - RK Metalac
18:00Gorica - Vrijednosnice Osijek
18:00Rieti - Agropoli
18:00Treviglio - Reggio Calabria
18:00Piacenza - Ferrara
18:00Scafati - Casale Monferrato
18:00Jesi - Forli
18:00Trapani - Virtus Roma
18:00Battipaglia ženy - Ragusa ženy
18:00Napoli ženy - Turín ženy
18:00Verona - Ravenna
18:00Iraurgi SB - Ciudad de Valladolid
18:00HC 07 Detva - HK 36 Skalica
18:00CD FAS - B tým - CD Pasaquina - B tým
18:00Sheffield Steelers - Coventry Blaze
18:00Sarpsborg 09 - Fredrikstad
18:00Sandnes Ulf - Haugesund
18:00Monza - Molfetta
18:00Perugia - Trentino
18:00Piacenza - Latina
18:00Kedzierzyn Kozle - Politechnika Warszawska
18:00Ilisiakos ženy - AOF Porfyras ženy
18:00Atlético Espeleno - San Roque Lepe
18:00Las Zocas - CD Marino
18:00Jerez - Santa Amalia
18:00CD Coria - Olivenza
18:00Arroyo CP - CP Amanecer
18:00CD Quintanar del Rey - CD Yuncos
18:00CD Madridejos - CF Talavera
18:00Villareal C - Olímpic de Xativa
18:00Union Adarve - DAV Santa Ana
18:00Antequera - CD Huetor Vega
18:00Etoile Du Sahel - Al Swehly
18:00Gentofte Volley - Hvidovre VK
18:00Spoleto - Reggio EmiliaPřímý přenos
18:00Bergamo - Civita CastellanaPřímý přenos
18:00Lahti Basketball - Oulun NMKY
18:00Sopron KC - MAFC Budapešť
18:00Atomeromu - ZTE KK
18:00SZTE-Szedeak - Kaposvár
18:00Jászberény - Falco Szombathely
18:00KTE-Duna Aszfalt - Alba Fehervár
18:00PVSK Pannon - Vasas Budapest
18:00San Martino di Lupari Women - Lucca ženy
18:00Vigarano ženy - Broni ženy
18:00Umbertide ženy - La Spezia ženy
18:00Famila Schio ženy - Venezia ženy
18:00Imola - Treviso
18:00Legnano - Latina Basket
18:00Udine - Mantovana
18:00AZS UMCS Lublin ženy - Wisla Can-Pack ženy
18:00Basket Gdynia ženy - Sleza Wroclaw ženy
18:00Vasco Da Gama - Barreirense
18:00Al Arabi - Al Rayyan
18:00Olimpia Brašov ženy - Phoenix Galati ženy
18:00Sepsi Sic ženy - Alexandria ženy
18:00RK Umag - GRK Varaždin 1930
18:00VBC Guibertin - VBC Waremme
18:00Valentia - Ravenna
18:00Siena - VBC Mondovi
18:00Sportivo Barracas - CA San Miguel
18:00Tindastoll ženy - Fjardabyggd/Leiknir ženy
18:00Triestina - AC Vigasio
18:00Al Merrikh - Al Hilal Kadougli
18:00HC Nove Zamky - HC 05 Banská Bystrica
18:00Fonte Bastardo - SL Benfica
18:00Badalona - UE Cornella
18:00At. Pueblonuevo - Valdivia
18:00El Palmar CF Estrella Grana - CD Algar
18:00Jumilla - Merida
18:00Villanovense - La Hoya Lorca CF
18:15Leksands IF - Mora IK
18:15Pistoia - Milano
18:15Torino - Cantu
18:15Trento - Pesaro
18:15KR Reykjavik ženy - Keflavik ženy
18:15Los Barrios - Coria CF
18:15Guijuelo - CD Boiro
18:20Katar - Moto2 GP
18:30Estudiantes - BaskoniaPřímý přenos
18:30Západní Indie - Pákistán - Twenty20
18:30Štrasburk - ChalonPřímý přenos
18:30Como - Piacenza
18:30Juve Stabia - Catanzaro
18:30Monopoli - Virtus Francavilla
18:30Matera - Messina
18:30CD Clan Juvenil - CD River Plate EcuadorPřímý přenos
18:30Juazeirense U20 - Jacobina U20
18:30Heilbronner EC - Starbulls Rosenheim
18:30Targu Mures ženy - Politehnica Iasi ženy
18:30Penas Huesca - Amics Castello
18:30OK Sibenik - OK Karlovac
18:30Caudal - Arandina
19:00Manchester Giants - London LionsPřímý přenos
19:00ATL Hawks - BKN NetsPřímý přenos
19:00CHA Hornets - PHX SunsPřímý přenos
19:00CAI Zaragoza - Gran CanariaPřímý přenos
19:00BM Granollers - Frisch Auf GöppingenPřímý přenos
19:00Macara - Independiente del VallePřímý přenos
19:00Fnatic - North
19:00CSD Municipal - Antigua GFC
19:00Olmedo - SD Aucas
19:00Vinhais - Modicus Sandim
19:00KMF Ekonomac Kragujevac - Falcon Khmelnitskyi
19:00RK Rudar - Dubrava
19:00ICL Manresa - Fuenlabrada
19:00Kumanovo - Karpos Sokoli
19:00CHA Checkers - CHI Wolves
19:00Edinburgh Capitals - Braehead Clan
19:00Suchitepequez - Deportivo Carcha
19:00Deportivo Mixco - Aurora
19:00ASEC Ndiambour - Casa Sport
19:00Strumica - Pelister
19:00CCC Polkowice ženy - AZS AJP Gorzow ženy
19:00Atletico CP - Scalipus
19:00Maccabi Holon ženy - Girls Soccer Academy ženy
19:04PoolePřímý přenos
19:05MIN Twins - BOS Red Sox
19:05WAS Nationals - HOU Astros
19:05STL Cardinals - MIA Marlins
19:05PHI Phillies - PIT Pirates
19:10NY Mets - ATL Braves
19:11Central ParkPřímý přenos
19:15SC Braga - GDB Leca/Gargolandia
19:30Cheshire Phoenix - Worcester WolvesPřímý přenos
19:30Alessano - Grottazzolina
19:30Ortona - Materdominivolley.it
19:30HenlowPřímý přenos
19:30Puerto Rico Open
19:30Wadi Degla - Talaea El Geish
19:30CSD Flandria - CA Paraná
19:30Hapoel Kiryat Ono - Maccabi Kiryatim
19:30Dundee Stars - Fife Flyers
19:30Stade de Mbour - AS Douanes
19:30Primorska - Podčetrtek
19:40Bnot Netanya ženy - Bnot Sakhnin ženy
19:45Reggio Emilia - Brescia
19:45SC Langenthal - Rapperswil-Jona Lakers
20:00Katar - MotoGP
20:00Malacateco - Mictlán
20:00AS Ramat Hasharon 2 - Maccabi Petah Tikva
20:00Gremio ženy - SC Corinthians Paulista ženy
20:00EC Agua Santa - Guarani SP
20:00Operario de Mafra U20 - Metropolitano SC U20
20:00Magni Grenivik - Dalvik/Reynir
20:00Cruz Azul II - Santos de Soledad
20:00Dos Hermanas - Motril
20:00Apollon Kalamarias - Kampaniakos
20:00Hapoel Tel Aviv - MK Beer Sheva
20:00Societe Omnisports De L'Armee - AS Tanda
20:00Diriangen - Sebaco
20:05Maccabi Tel Aviv - Hapoel Holon
20:15Brose Bamberg - Ratiopharm UlmPřímý přenos
20:15Fylkir Reykjavik ženy - IA Akranes ženy
20:30Elche - Real ZaragozaPřímý přenos
20:30Bari - NovaraPřímý přenos
20:30Padova - Bassano
20:30Forli - Fano
20:30Sao Francisco ženy - Vitoria das Tabocas ženy
20:30Portuguesa Londrinense - Maringa FC
20:30Resende RJ - Boavista RJ
20:30Costa Del Este - Atletico Chiriqui
20:30Santos - Deportivo Saprissa
20:45Skotsko - Slovinsko
20:45Rumunsko - Dánsko
20:45Černá Hora - Polsko
20:45Malta - Slovensko
20:45Severní Irsko - Norsko
20:45Brindisi - Avellino
21:00Sao Paulo - CorinthiansPřímý přenos
21:00Team SoloMid - Phoenix1
21:00Colon - LanusPřímý přenos
21:00Real Potosi - Nacional PotosiPřímý přenos
21:00Auto Club
21:00Bangu - Botafogo
21:00Atlético Venezuela - Trujillanos
21:00Sao José PA - Internacional
21:00Cruzeiro RS - Ypiranga RS
21:00Caxias RS - Passo Fundo RS
21:00Veranopolis - Sao Paulo RS
21:00UAI Urquiza - Deportivo Riestra
21:00Jacuipense - Bahia de Feira
21:00Juazeirense - Galicia EC
21:00Chapecoense - Avai
21:00Horizonte - Ferroviario
21:00Vila Nova - Goias
21:00Defensores de Cambaceres - Lujan
21:00Paysandu - Clube Do Remo
21:00Coruripe - ASA
21:00Audax SP ženy - EC Iranduba ženy
21:00Sao Jose SP ženy - Foz Cataratas ženy
21:00EC Vitoria ženy - Rio Preto ženy
21:00Santos SP ženy - Ponte Preta ženy
21:00Villa Nova - Tupi MG
21:00J Malucelli - Londrina
21:00Portuguesa Desportos - Uniao Barbarense
21:00Sport Recife - Santa Cruz FC
21:00Melipilla - San Antonio Unido
21:00Central SC - Salgueiro
21:00MIL Admirals - GRA Griffins
21:00Stade Francais - Toulon
21:00Sesi SP - Minas Tenis Clube
21:00Deportivo Madryn - Gimnasia Mendoza
21:00CRB - CSAPřímý přenos
21:00Atletico MG - URT MG
21:05Social Espanyol - CA Estudiantes Caseros
21:30LA Clippers - SAC KingsPřímý přenos
21:30MIL Bucks - CHI BullsPřímý přenos
21:30HOU Rockets - OKC ThunderPřímý přenos
21:30San Martin de San Juan - Boca JuniorsPřímý přenos
21:30Danubio - Cerro
21:30IA Sud America - CA River Plate
21:30Nacional De Football - Liverpool MontevideoPřímý přenos
21:30Juventud De Las Piedras - Plaza Colonia
21:30Santos de Guápiles - Deportivo Saprissa
21:30Nublense - San Marcos de Arica
21:30Llaneros - Real Cartagena
21:30Club General Martin Ledesma - 22 De Setiembre FBC
21:30Valur - Breidablik
21:30Waterhouse - Montego Bay UtdPřímý přenos
21:30CDF San Martin - Boca Juniors
21:45AD Fundao - Sporting CP
22:00NJ Devils - DAL StarsPřímý přenos
22:00Fuerza Amarilla SC - LDU QuitoPřímý přenos
22:00Boca Unidos - All Boys
22:00Gimnasia Jujuy - Sportivo Estudiantes
22:00Monagas - Anzoategui
22:00Ah Zapla - Sportivo Patria
22:00CD Libertad De Sunchales - Guaraní Antonio Franco
22:00Juventud Unida Universitario - Gutierrez
22:00Trinidad & Tobago ženy - Venezuela ženy
22:00Sporting San Jose - AD Juventud Escazucena
22:00Pumas Generalena - AD Curridabat
22:00Naval - CD Trasandino de Los Andes
22:00Itabaiana - CS Sergipe
22:00Cobreloa - Union San Felipe
22:00TOR Marlies - SYR Crunch
22:00Cienciano - Deportivo Municipal
22:00Circolo ženy - Sporting Cristal ženy
22:00CA Independiente Neuquen - Ferro Carril Oeste LP
22:00Itumbiara - Ipora EC
22:00Barrio Mexico - AD Grecia
22:00Stjarnan ženy - Valur Reykjavik ženy
22:05TEX Rangers - LA Dodgers
22:05CHI White Sox - SF Giants
22:10ARI Diamondbacks - CLE Indians
22:10LA Angels - KC Royals
22:15Cucuta Deportivo - Orsomarso
22:30Nový Zéland - Jižní Afrika
22:30Barcelona Guayaquil - Universidad Catolica del EcuadorPřímý přenos
22:30Limon FC - AD San Carlos
22:30Colchagua CD - Independiente de Cauquenes
22:30Flamengo - Vasco Da GamaPřímý přenos
22:30Magallanes - Curico Unido
22:30Tivoli Gardens - Boys Town
22:30Portmore United - Harbour View FC
22:30Jamalco FC - Arnett Gardens
23:00Fluminense - Macae Esporte RJ
23:00Municipal Liberia - Cartagines
23:00CD FAS - CD Pasaquina
23:00Municipal Limeño - CD Sonsonate
23:00Seattle Sounders II - Sacramento Republic
23:00CA Chaco For Ever - Juventud Antoniana
23:00Sportivo Las Parejas - Club Villa Mitre
23:00Aduaneros de Carabobo - Cocodrilos
23:00Barranquilla FC - Union Magdalena
23:00Atlético Cali FC - Universitario Popayan
23:00HFD Wolf Pack - PRO Bruins
23:00Gualaceo SC - Santa Rita
23:00El Salvador - CD Olimpia
23:00Barbados ženy - Martinik ženy
23:00Celaya II - Atlético San Luis II
23:00Barnechea - Municipal La Pintana
23:00Deportivo Petare - CSD Comunicaciones
23:00Sporting San Miguelito - CD Arabe Unido
23:30Sao Bento - Ponte PretaPřímý přenos
23:30River Plate - BelgranoPřímý přenos
23:30Temperley - Atlético TucumánPřímý přenos
23:30Central Cordoba - Ferro Carril Oeste
23:30Jacobina EC - EC Vitoria
23:30Fortaleza EC - Tiradentes CE
23:30Criciuma - EC Internacional SC
ČasSportUdálost
00:00BOS Celtics - MIA HeatPřímý přenos
00:00IND Pacers - PHI 76ersPřímý přenos
00:00FlyQuest - Team Liquid
00:00PIT Penguins - PHI FlyersPřímý přenos
00:00Plaza Amador - Alianza FC
00:00Deportivo Cali - Deportivo Pasto
00:00BDF FC - Belmopan Bandits SC
00:00Trotamundos - Cocodrilos
00:00RB Brasil - Botafogo SP
00:00Guaros de Lara - Bucaneros
00:00Petapa - CSD Comunicaciones
00:00Leones de América FC - New York FC Colon
00:00Deportivo Jaamsa ženy - Geminis ženy
00:00Agropecuario - Union Sunchales
00:00Herediano - UCR
00:00Racing Club Haitien - America des Cayes
00:00XV Piracicaba - Juventus SP
00:00Sportivo Belgrano - Sol de America de Formosa
00:05Oshawa Generals - Sudbury Wolves
00:30Brasil de Pelotas - Novo Hamburgo
00:30Juventud Unida G. - Villa Dalmine
00:30Tubarao - Brusque
00:30Foz Do Iguacu - PSTC
00:30Coritiba - Rio Branco PR
00:30Zamora - Deportivo Zulia
00:40Aldosivi - Arsenal
01:00WIN Jets - VAN CanucksPřímý přenos
01:00Waterhouse - Montego Bay UtdPřímý přenos
01:00PIT Penguins - PHI FlyersPřímý přenos
01:00ITF ženy - MorningtonPřímý přenos
01:40CA Aldosivi - Arsenal de SarandiPřímý přenos
02:00DEN Nuggets - NO PelicansPřímý přenos
02:00GS Warriors - MEM GrizzliesPřímý přenos
02:00ANA Ducks - NY RangersPřímý přenos
02:30Victoria - South Austrálie
03:00WTA MiamiPřímý přenos
03:00ITF ženy - Kofu
03:30LA Lakers - POR Trail BlazersPřímý přenos
04:00ITF ženy - QuanzhouPřímý přenos
04:00China OpenPřímý přenos
05:00Indie - Austrálie
05:00ITF Indonésie - F4
08:30WBOP Magic - Northern StarsPřímý přenos
08:30Nandor Ecseki - Josip HuzjakPřímý přenos
09:00Andrew Ware - Mervyn KingPřímý přenos
09:00ITF Bahrajn - F2
09:00ITF Izrael - F3
09:10Andrew Baggaley - Aleksandar KarakasevicPřímý přenos
09:50Florian Bluhm - Frantisek PlacekPřímý přenos
10:00Mervyn King - Jarrad BreenPřímý přenos
10:00Challenger - St BrieucPřímý přenos
10:00ITF Chorvatsko - F4
10:00ITF Itálie - F6Přímý přenos
10:00ITF ženy - Santa MargheritaPřímý přenos
10:00ITF Španělsko - F9
10:00ITF ženy - Croissy-Beaubourg
10:30Valerij Rakov - Pavel PlatonovPřímý přenos
11:00Jarrad Breen - Andrew WarePřímý přenos
11:00Corvidae - Funky Monkeys - CS:GO - ESL ANZ - Match 1
11:10Nandor Ecseki - Andrew BaggaleyPřímý přenos
11:50Florian Bluhm - Aleksandar KarakasevicPřímý přenos
12:00KAL Jumbos - Hyundai Skywalkers - Korea - V LeaguePřímý přenos
12:00Andrew Ware - Mervyn KingPřímý přenos
12:00FK Tambov - FK YeniseyPřímý přenos
12:00Corvidae - Funky Monkeys - CS:GO - ESL ANZ - Match 2
12:03Hall GreenPřímý přenos
12:11SwindonPřímý přenos
12:30Valerij Rakov - Frantisek PlacekPřímý přenos
12:30MCC - Middlesex
13:00Rumunsko U21 - Dánsko U21Přímý přenos
13:00Mervyn King - Jarrad BreenPřímý přenos
13:00Legacy - Supremacy - CS:GO - ESL ANZ - Match 1
13:10Fairview (JAR)Přímý přenos
13:10Pavel Platonov - Josip HuzjakPřímý přenos
13:50Nandor Ecseki - Florian BluhmPřímý přenos
14:00MFK Karvina U21 - FK Příbram U21
14:00Legacy - Supremacy
14:30Jarrad Breen - Andrew WarePřímý přenos
14:30Andrew Baggaley - Josip HuzjakPřímý přenos
15:00PlumptonPřímý přenos
15:00ITF ženy - Campinas
15:00CSM Studentesc Iasi - Dunarea Calarasi
15:08MonmorePřímý přenos
15:10Market RasenPřímý přenos
15:18SheffieldPřímý přenos
15:20WolverhamptonPřímý přenos
15:30U Jolidon Cluj ženy - HCM Roman ženy
15:45Bowls Grand Prix - FinálePřímý přenos
16:00Pavel Platonov - Frantisek PlacekPřímý přenos
16:40Valerij Rakov - Aleksandar KarakasevicPřímý přenos
16:45Polsko U21 - Česká republika U21
17:00ATP MiamiPřímý přenos
17:00Novi Pazar - KMF Kopernikus Vidre
17:20Andrew Baggaley - Florian BluhmPřímý přenos
17:30Hurrikaani - Vantaa Ducks
17:30HPK Hämeenlinna - Jyp
17:30Ilves - Tappara
17:30HIFK - TPS
17:30Pelicans - Kalpa
17:55Švédsko - Allsvenskan
18:00UNICS Kazaň - Avtodor SaratovPřímý přenos
18:00BC Khimki - CSKA MoskvaPřímý přenos
18:00Švédsko U21 - Česká republika U21
18:00Dzukija - ŽalgirisPřímý přenos
18:00Lokomotiv Jaroslavl - SKA PetrohradPřímý přenos
18:00IK Sävehof - Lugi HF
18:00Challenger - LeonPřímý přenos
18:00Frantisek Placek - Josip HuzjakPřímý přenos
18:00Budowlani Lodž ženy - Palac Bydgoszcz ženy
18:00Almaz U20 - SKA-1946 U20
18:00Russkie Vityazi U20 - Krasnaya Armiya U20
18:40Pavel Platonov - Aleksandar KarakasevicPřímý přenos
18:45Dánsko U21 - Anglie U21
19:00IF Malmö Redhawks - Växjö Lakers HCPřímý přenos
19:00Skellefteå AIK - Frölunda HCPřímý přenos
19:00Česko U19 - Rakousko U19
19:00Skotsko U19 - Maďarsko U19Přímý přenos
19:00Nykobing - Vendsyssel FFPřímý přenos
19:00Pobř. slonoviny - SenegalPřímý přenos
19:00SC Potsdam ženy - VC Wiesbaden ženy
19:00Hammarby IF HF - IFK Ystad HK
19:00HK Malmö - HK Aranäs
19:05BAL Orioles - BOS Red Sox
19:15Rögle BK - BIK Karlskoga
19:20Nandor Ecseki - Valerij RakovPřímý přenos
19:28NottinghamPřímý přenos
19:33YarmouthPřímý přenos
19:39RomfordPřímý přenos
20:00FFC Frankfurt ženy - Freiburg ženy
20:00Florian Bluhm - Josip HuzjakPřímý přenos
20:15Superleague
20:30Řím - Brescia
20:30Limoges - Paris-LevalloisPřímý přenos
20:30Dabrowa Gornicza ženy - Siodemka Legionovia ženy
20:40Nandor Ecseki - Pavel PlatonovPřímý přenos
20:45Reggio Emilia - BresciaPřímý přenos
21:00Itálie U21 - Španělsko U21Přímý přenos
21:20Frantisek Placek - Aleksandar KarakasevicPřímý přenos
22:00Smug - PunkPřímý přenos
22:00Andrew Baggaley - Valerij RakovPřímý přenos
22:05LA Dodgers - CHI White Sox
22:10ARI Diamondbacks - LA Angels
22:10SD Padres - SEA Mariners
22:20Julio Fuentes - MARNPřímý přenos
22:30Nový Zéland - Jižní Afrika
22:30Funvic/Taubate - JF Volei
22:40Brolynho - INFILTRATIONPřímý přenos
23:00Ricki Ortiz - MomochiPřímý přenos
23:20Smug - Julio FuentesPřímý přenos
23:40INFILTRATION - PunkPřímý přenos
ČasSportUdálost
00:00NY Islanders - NAS Predators
00:00BUF Sabres - FLA Panthers
00:00Ricki Ortiz - MARNPřímý přenos
00:00Velez Sarsfield - HuracanPřímý přenos
00:05ATL Braves - DET Tigers
00:05PIT Pirates - MIN Twins
00:05HOU Astros - STL Cardinals
00:20Smug - BrolynhoPřímý přenos
00:30TB Lightning - CHI BlackhawksPřímý přenos
00:30Maverley Hughenden - Reno FCPřímý přenos
00:40Punk - MomochiPřímý přenos
01:00NY Islanders - NAS PredatorsPřímý přenos
01:00BUF Sabres - FLA PanthersPřímý přenos
01:00Brynäs IF - LinköpingPřímý přenos
01:00CAR Hurricanes - DET Red WingsPřímý přenos
01:00Ricki Ortiz - Julio FuentesPřímý přenos
01:20Smug - INFILTRATIONPřímý přenos
01:30TB Lightning - CHI BlackhawksPřímý přenos
01:30NY Knicks - DET PistonsPřímý přenos
01:30TOR Raptors - ORL MagicPřímý přenos
01:40Momochi - MARNPřímý přenos
02:00STL Blues - ARZ CoyotesPřímý přenos
02:00SA Spurs - CLE CavaliersPřímý přenos
02:00Ricki Ortiz - BrolynhoPřímý přenos
02:15CA Talleres de Córdoba - Olimpo B BlancaPřímý přenos
02:20Julio Fuentes - PunkPřímý přenos
02:30DAL Mavericks - OKC ThunderPřímý přenos
02:30Victoria - South Austrálie
02:40Momochi - SmugPřímý přenos
03:00CAL Flames - COL AvalanchePřímý přenos
03:00UWI - Humble LionsPřímý přenos
03:00Ricki Ortiz - INFILTRATIONPřímý přenos
03:10CLE Indians - CHI Cubs
03:20Punk - MARNPřímý přenos
03:40Momochi - BrolynhoPřímý přenos
04:00INFILTRATION - Julio FuentesPřímý přenos
04:20MARN - SmugPřímý přenos
04:30SAC Kings - MEM GrizzliesPřímý přenos
04:30UTA Jazz - NO PelicansPřímý přenos
04:40Brolynho - PunkPřímý přenos
05:00Indie - Austrálie
05:00Julio Fuentes - MomochiPřímý přenos
05:20Smug - Ricki OrtizPřímý přenos
05:40INFILTRATION - MARNPřímý přenos
06:00Julio Fuentes - BrolynhoPřímý přenos
06:20Ricki Ortiz - PunkPřímý přenos
06:30Afghánistán - Irsko
06:40INFILTRATION - MomochiPřímý přenos
07:00Brolynho - MARNPřímý přenos
09:00Greg Harlow - Wayne WillgressPřímý přenos
09:00Florian Bluhm - Pavel PlatonovPřímý přenos
09:40Nandor Ecseki - Frantisek PlacekPřímý přenos
10:00Wayne Willgress - Robert PaxtonPřímý přenos
10:20Valerij Rakov - Josip HuzjakPřímý přenos
11:00Robert Paxton - Greg HarlowPřímý přenos
11:00Srí Lanka - Bangladéš - 2. ODIPřímý přenos
11:00Austrálie - Spojené arabské emirátyPřímý přenos
11:00Andrew Baggaley - Pavel PlatonovPřímý přenos
11:40Aleksandar Karakasevic - Josip HuzjakPřímý přenos
12:00Greg Harlow - Wayne WillgressPřímý přenos
12:00IBK Altos ženy - Hungkuk Pink Spiders ženyPřímý přenos
12:00Cambridge MCCU - Nottinghamshire
12:00Glamorgan - Cardiff MCCU
12:00Gloucestershire - Durham MCCU
12:00Kent - Leeds/Bradford MCCU
12:00Leicestershire - Loughborough MCCU
12:00Oxford MCCU - Surrey
12:03NottinghamPřímý přenos
12:11Perry BarrPřímý přenos
12:20Florian Bluhm - Valerij RakovPřímý přenos
12:30MCC - Middlesex
12:35Japonsko - ThajskoPřímý přenos
13:00Wayne Willgress - Robert PaxtonPřímý přenos
13:00Jižní Korea - SýriePřímý přenos
13:00Nandor Ecseki - Aleksandar KarakasevicPřímý přenos
13:05Vaal (JAR)Přímý přenos
13:40Andrew Baggaley - Frantisek PlacekPřímý přenos
14:00Írán - ČínaPřímý přenos
14:00Makedonie U21 - Bulharsko U21Přímý přenos
14:30Robert Paxton - Greg HarlowPřímý přenos
15:00HexhamPřímý přenos
15:00Uzbekistán - KatarPřímý přenos
15:08CrayfordPřímý přenos
15:10SouthwellPřímý přenos
15:18SunderlandPřímý přenos
15:20WolverhamptonPřímý přenos
15:45Bowls Grand Prix - FinálePřímý přenos
16:00Gruzie - LotyšskoPřímý přenos
16:00Albánie - Bosna a HercegovinaPřímý přenos
17:00WTA MiamiPřímý přenos
17:20Slovensko U21 - Srbsko U21Přímý přenos
17:45Německo U21 - Portugalsko U21
18:00Ak Bars Kazaň - Metallurg MagnitogorskPřímý přenos
18:00Estonsko - ChorvatskoPřímý přenos
18:00Norsko U21 - Rusko U21Přímý přenos
18:00FC Koper - NK KrskoPřímý přenos
18:00Makedonie - BěloruskoPřímý přenos
18:25KK Buducnost - Crvena Zvezda
19:00Färjestad - HV71Přímý přenos
19:05MIN Twins - TB Rays
19:10NY Mets - STL Cardinals
19:28SheffieldPřímý přenos
19:30Saúdská Arábie - IrákPřímý přenos
19:30EHC Munchen - Eisbären BerlinPřímý přenos
19:33KinsleyPřímý přenos
19:38TowcesterPřímý přenos
20:00Tours - Rhein-MainPřímý přenos
20:30Casalmaggiore ženy - Busto Arsizio ženyPřímý přenos
20:30Valencia - Unicaja Málaga
20:39HarlowPřímý přenos
20:45Portugalsko - ŠvédskoPřímý přenos
20:45Irsko - IslandPřímý přenos
20:45Nizozemsko - ItáliePřímý přenos
20:45Rakousko - FinskoPřímý přenos
21:00Francie - Španělsko
22:00Bolívie - ArgentinaPřímý přenos
22:00Gllty - Snake EyezPřímý přenos
22:05MIL Brewers - CLE Indians
22:05KC Royals - CHI White Sox
22:05CHI Cubs - SF Giants
22:10SEA Mariners - ARI Diamondbacks
22:10LA Angels - OAK Athletics
22:20GamerBee - Alex VallePřímý přenos
22:30Nový Zéland - Jižní Afrika
22:40Eita - Justin WongPřímý přenos
23:00Honduras - KostarikaPřímý přenos
23:00Ekvádor - Kolumbie
23:00PR Balrog - Daigo UmeharaPřímý přenos
23:20Gllty - GamerBeePřímý přenos
23:40Justin Wong - Snake EyezPřímý přenos
ČasSportUdálost
00:00Chile - VenezuelaPřímý přenos
00:00PR Balrog - Alex VallePřímý přenos
00:05PIT Pirates - BOS Red Sox
00:20Gllty - EitaPřímý přenos
00:40Snake Eyez - Daigo UmeharaPřímý přenos
01:00Trinidad a Tobago - MexikoPřímý přenos
01:00CHA Hornets - MIL BucksPřímý přenos
01:00IND Pacers - MIN TimberwolvesPřímý přenos
01:00PR Balrog - GamerBeePřímý přenos
01:00NJ Devils - WIN JetsPřímý přenos
01:00CLB Blue Jackets - BUF SabresPřímý přenos
01:00BOS Bruins - NAS PredatorsPřímý přenos
01:00PHI Flyers - OTT SenatorsPřímý přenos
01:00ITF ženy - Mornington
01:00SK Gaming - OpTic Gaming - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
01:00CS Bakersfield - Georgia Tech
01:20Gllty - Justin WongPřímý přenos
01:30DET Pistons - MIA HeatPřímý přenos
01:30BKN Nets - PHI 76ersPřímý přenos
01:30ATL Hawks - PHX SunsPřímý přenos
01:30TOR Maple Leafs - FLA PanthersPřímý přenos
01:30MON Canadiens - DAL StarsPřímý přenos
01:40Daigo Umehara - Alex VallePřímý přenos
01:45Brazílie - ParaguayPřímý přenos
02:00HOU Rockets - GS WarriorsPřímý přenos
02:00MIN Wild - WAS CapitalsPřímý přenos
02:00PR Balrog - EitaPřímý přenos
02:10SK Gaming - OpTic Gaming - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
02:20GamerBee - Snake EyezPřímý přenos
02:30Victoria - South Austrálie
02:40Daigo Umehara - GlltyPřímý přenos
03:00EDM Oilers - LA KingsPřímý přenos
03:00PR Balrog - Justin WongPřímý přenos
03:00ITF Japonsko - F4
03:00ITF ženy - Kofu
03:20Snake Eyez - Alex VallePřímý přenos
03:20Team Liquid - Winterfox - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
03:30TCU - Central Florida
03:40Daigo Umehara - EitaPřímý přenos
04:00POR Trail Blazers - DEN NuggetsPřímý přenos
04:00ANA Ducks - VAN CanucksPřímý přenos
04:00Justin Wong - GamerBeePřímý přenos
04:00ITF ženy - Quanzhou
04:05Panama - Spojené státy americkéPřímý přenos
04:15Peru - Uruguay
04:20Alex Valle - GlltyPřímý přenos
04:30LA Lakers - WAS WizardsPřímý přenos
04:30SJ Sharks - NY RangersPřímý přenos
04:30Team Liquid - Winterfox - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
04:40Eita - Snake EyezPřímý přenos
05:00GamerBee - Daigo UmeharaPřímý přenos
05:00Indie - Austrálie - 4. test
05:00ITF Indonésie - F4
05:20Gllty - PR BalrogPřímý přenos
05:40Justin Wong - Alex VallePřímý přenos
06:00GamerBee - EitaPřímý přenos
06:20PR Balrog - Snake EyezPřímý přenos
06:40Justin Wong - Daigo UmeharaPřímý přenos
07:00Eita - Alex VallePřímý přenos
07:00Royal Club - Gama e-Sport Dream
08:00China Open
09:00ITF Turecko - F12
09:00ITF Bahrajn - F2
09:00ITF Izrael - F3
09:00ITF Řecko - F4
09:00ITF ženy - Iraklio
09:00ITF ženy - Istanbul
10:00Challenger - St Brieuc
10:00ITF ženy - Sharm El Sheikh
10:00ITF Chorvatsko - F4
10:00ITF Itálie - F6
10:00ITF ženy - Santa Margherita
10:00ITF Španělsko - F9
10:00ROX Tigers - SK Telecom T1
10:00ITF ženy - Croissy-Beaubourg
10:00ITF ženy - Sharm El Sheikh
10:15Alaska Aces - Mahindra FloodbusterPřímý přenos
11:00DAN Gaming - DS Gaming
11:00ITF Tunisko - F12
11:00ITF ženy - Hammamet
11:00ITF Portugalsko - F4
11:00ITF ženy - Óbidos
11:05Challenger SeriesPřímý přenos
12:00Hyundai Skywalkers - KAL JumbosPřímý přenos
12:00Cambridge MCCU - Nottinghamshire
12:00Glamorgan - Cardiff MCCU
12:00Gloucestershire - Durham MCCU
12:00Kent - Leeds/Bradford MCCU
12:00Leicestershire - Loughborough MCCU
12:00Oxford MCCU - Surrey
12:00Team Immunity - Chiefs eSports Club - CS:GO - ZEN League - Match 1
12:02Hall GreenPřímý přenos
12:11NewcastlePřímý přenos
12:30MCC - Middlesex - Tour Match
13:00Rain or Shine Elasto Painters - Meralco BoltsPřímý přenos
13:00Team Immunity - Chiefs eSports Club - CS:GO - ZEN League - Match 2
13:00MVP - Samsung Galaxy
13:00Saint Gaming - SN Gaming
13:05Kenilworth (JAR)Přímý přenos
14:00JYP - TheMongolz - CS:GO - ZEN League - Match 1
15:00SouthwellPřímý přenos
15:00Fakel Novyi Urengoy - IstanbulPřímý přenos
15:00ITF ženy - Campinas
15:00JYP - TheMongolz - CS:GO - ZEN League - Match 2
15:08HovePřímý přenos
15:10SedgefieldPřímý přenos
15:18Belle VuePřímý přenos
15:20LingfieldPřímý přenos
16:00Itálie - Torneo Viareggio
17:00NK Rudar Velenje - NK CeljePřímý přenos
17:00WTA MiamiPřímý přenos
17:00ATP Miami
17:00Česká republika - Extraliga
17:30Lietkabelis - SiauliaiPřímý přenos
17:30Ribe-Esbjerg HH - Bjerringbro SilkeborgPřímý přenos
17:30Vytautas - Pieno Zvaigzdes PasvalysPřímý přenos
17:50Erdi VSE - DVSC
18:00Olympiacos ženy - Jenisej ženyPřímý přenos
18:00Lokomotiv Jaroslavl - SKA PetrohradPřímý přenos
18:00NK Domzale - NK AluminijPřímý přenos
18:00Natus Vincere - NiP - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
18:00Challenger - Leon
18:15GKS Tychy - Cracovia
18:30THW Kiel - TV BittenfeldPřímý přenos
18:55KemptonPřímý přenos
19:00Brann - Rosenborg
19:00Duren - SVG LüneburgPřímý přenos
19:00Nanterre - Telekom BonnPřímý přenos
19:00Växjö Lakers HC - IF Malmö RedhawksPřímý přenos
19:00Frolunda HC - Skellefteå AIKPřímý přenos
19:00WTA MiamiPřímý přenos
19:00Schweriner SC ženy - Bursa BBSK ženyPřímý přenos
19:00Elite League
19:10Natus Vincere - NiP - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
19:15BIK Karlskoga - Rögle BK
19:28YarmouthPřímý přenos
19:30Nürnberg Ice Tigers - Grizzlys WolfsburgPřímý přenos
19:30NK Maribor - NK RadomljePřímý přenos
19:30Berlin Volleys - TV Ingersoll BuhlPřímý přenos
19:33SunderlandPřímý přenos
19:38SwindonPřímý přenos
19:45Ujpest - Vasas
20:00VFB Friedrichshafen - Konigs WusterhausenPřímý přenos
20:00Ludwigsburg - BanvitPřímý přenos
20:15Olimpija Ljubljana - ND GoricaPřímý přenos
20:20Astralis - Kinguin - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
20:25PeterboroughPřímý přenos
20:30Iberostar Tenerife - Asvel Lyon-VilleurbannePřímý přenos
20:30Umana Venezia - Pinar KarsiyakaPřímý přenos
20:30Dinamo Sassari - MonakoPřímý přenos
20:30BC Oostende - ChalonPřímý přenos
20:31Central ParkPřímý přenos
20:45SC Magdeburg - VfL GummersbachPřímý přenos
21:05CIN Reds - CLE Indians
21:05MIL Brewers - LA Angels
21:05CHI White Sox - SD Padres
21:15FC Barcelona - Inter Movistar FS
21:30Astralis - Kinguin - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
22:00Gootecks - K-BradPřímý přenos
22:10SEA Mariners - LA Dodgers
22:20FUUDO - WolfkronePřímý přenos
22:40Fchamp - tokidoPřímý přenos
23:00XIAN - MOVPřímý přenos
23:20Gootecks - FUUDOPřímý přenos
23:40tokido - K-BradPřímý přenos
ČasSportUdálost
00:00XIAN - WolfkronePřímý přenos
00:20Gootecks - FchampPřímý přenos
00:40K-Brad - MOVPřímý přenos
01:00PHI 76ers - ATL HawksPřímý přenos
01:00ORL Magic - OKC ThunderPřímý přenos
01:00ITF ženy - Mornington
01:00XIAN - FUUDOPřímý přenos
01:00Immortals - Rivalové - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
01:00Česká republika - Extraliga
01:00Quilmes - San MartinPřímý přenos
01:20Gootecks - tokidoPřímý přenos
01:30TOR Raptors - CHA HornetsPřímý přenos
01:30NY Knicks - MIA HeatPřímý přenos
01:30BOS Celtics - MIL BucksPřímý přenos
01:40MOV - WolfkronePřímý přenos
02:00NO Pelicans - DAL MavericksPřímý přenos
02:00MEM Grizzlies - IND PacersPřímý přenos
02:00PIT Penguins - CHI BlackhawksPřímý přenos
02:00XIAN - FchampPřímý přenos
02:10Immortals - Rivalové - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
02:20FUUDO - K-BradPřímý přenos
02:30Victoria - South Austrálie - Sheffield Shield
02:40MOV - GootecksPřímý přenos
02:45Brazílie - Paraguay
03:00CAL Flames - LA KingsPřímý přenos
03:00ITF Japonsko - F4
03:00ITF ženy - Kofu
03:00XIAN - tokidoPřímý přenos
03:20K-Brad - WolfkronePřímý přenos
03:20compLexity - Selfless - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
03:30SA Spurs - GS WarriorsPřímý přenos
03:40MOV - FchampPřímý přenos
04:00COL Avalanche - WAS CapitalsPřímý přenos
04:00ITF ženy - Quanzhou
04:00tokido - FUUDOPřímý přenos
04:20Wolfkrone - GootecksPřímý přenos
04:30SAC Kings - UTA JazzPřímý přenos
04:30LA Clippers - WAS WizardsPřímý přenos
04:30ARZ Coyotes - STL BluesPřímý přenos
04:30compLexity - Selfless - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
04:40Fchamp - K-BradPřímý přenos
05:00Hongkong - Nepál
05:00ITF Indonésie - F4
05:00FUUDO - MOVPřímý přenos
05:00Bangladéš - Pákistán - Mezinárodní zápasy U23
05:00Indie - Afghánistán - Mezinárodní zápasy U23
05:00Thai OpenPřímý přenos
05:20Gootecks - XIANPřímý přenos
05:40tokido - WolfkronePřímý přenos
06:00FUUDO - FchampPřímý přenos
06:20XIAN - K-BradPřímý přenos
06:30Afghánistán - Irsko
06:40tokido - MOVPřímý přenos
07:00Fchamp - WolfkronePřímý přenos
07:00Young Miracles - NON
08:00China OpenPřímý přenos
09:00Orleans InternationalPřímý přenos
09:00ITF Turecko - F12
09:00ITF Bahrajn - F2
09:00ITF Izrael - F3
09:00ITF Řecko - F4
09:00ITF ženy - Istanbul
10:00Challenger - St Brieuc
10:00ITF Egypt - F11
10:00ITF Chorvatsko - F4
10:00ITF Itálie - F6
10:00ITF Španělsko - F9
10:00ITF ženy - Croissy-Beaubourg
10:00ITF ženy - Sharm El Sheikh
10:20Richmond - Collingwood
11:00ITF Tunisko - F12
11:00ITF Portugalsko - F4
11:00ITF ženy - Óbidos
11:00Athletico - Cypher - CS:GO - ESL ANZ - Match 1
11:00LGD Gaming - Royal Never Giveup
11:00IN Gaming - Oh My Dream
11:05Canterbury Bulldogs - Brisbane BroncosPřímý přenos
12:00Cambridge MCCU - Nottinghamshire
12:00Glamorgan - Cardiff MCCU
12:00Gloucestershire - Durham MCCU
12:00Kent - Leeds/Bradford MCCU
12:00Leicestershire - Loughborough MCCU
12:00Oxford MCCU - Surrey
12:00Athletico - Cypher - CS:GO - ESL ANZ - Match 2
12:00IBK Altos ženy - Hungkuk Pink Spiders ženyPřímý přenos
12:03SunderlandPřímý přenos
12:11SheffieldPřímý přenos
12:20Turffontein (JAR)Přímý přenos
13:00Avant Garde - Alpha Sydney - CS:GO - ESL ANZ - Match 1
13:00Invictus Gaming - IMay
14:00Avant Garde - Alpha Sydney - CS:GO - ESL ANZ - Match 2
14:45LimerickPřímý přenos
15:00TauntonPřímý přenos
15:00ITF ženy - Campinas
15:08RomfordPřímý přenos
15:10WolverhamptonPřímý přenos
15:18CrayfordPřímý přenos
15:20WarwickPřímý přenos
16:00VEF Riga - Parma PermPřímý přenos
16:00Legend Dragon - Mighty Eagle
17:00Splyce - Unicorns of Love
18:00Orleans International
18:00ANA Inspiration
18:00Ak Bars Kazaň - Metallurg MagnitogorskPřímý přenos
18:00Challenger - Leon
18:00North - HellRaisers - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
18:00Virtus Pro - EnVyUs - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
18:00FC Roskilde - SkivePřímý přenos
18:30Západní Indie - Pákistán - Twenty20
18:45Chelmsford CityPřímý přenos
18:55Anadolu Efes - OlympiacosPřímý přenos
19:00Rhein Neckar Löwen - THW KielPřímý přenos
19:00HV 71 - FärjestadPřímý přenos
19:00Linköping - BrynäsPřímý přenos
19:00Brann - Rosenborg
19:00ATP Miami
19:00WTA Miami
19:05BAL Orioles - DET Tigers
19:05PHI Phillies - NY Yankees
19:10IFK Skövde HK - Redbergslids IK
19:10North - HellRaisers - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
19:10Virtus Pro - EnVyUs - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
19:15Leksands IF - Mora IK
19:28HovePřímý přenos
19:30Olympiada Neapolis ženy - Thoi Avgorou ženy
19:33MonmorePřímý přenos
19:39NewcastlePřímý přenos
20:00Premier League DartsPřímý přenos
20:00G2 Esports - Fnatic
20:20FaZe - Fnatic
20:20FaZe - Fnatic - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
20:20G2 Esports - Team LDLC - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
20:25Belle VuePřímý přenos
20:25Česká republika - Extraliga
20:31HenlowPřímý přenos
20:45Brose Bamberg - DarussafakaPřímý přenos
21:00Barcelona - Maccabi Tel AvivPřímý přenos
21:00Salford - St Helens
21:10SD Padres - COL Rockies
21:30FaZe - Fnatic - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
21:30G2 Esports - Team LDLC - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
22:00Shell Houston Open
22:00LPN - Ryan HartPřímý přenos
22:20Xiao Hai - LI JoePřímý přenos
22:40Luffy - NuckleDuPřímý přenos
23:00Chris Tatarian - PhenomPřímý přenos
23:20LPN - Xiao HaiPřímý přenos
23:40NuckleDu - Ryan HartPřímý přenos
ČasSportUdálost
00:00Chris Tatarian - LI JoePřímý přenos
00:20LPN - LuffyPřímý přenos
00:40Ryan Hart - PhenomPřímý přenos
01:00WTA MiamiPřímý přenos
01:00PHI Flyers - NY IslandersPřímý přenos
01:00CAR Hurricanes - CLB Blue JacketsPřímý přenos
01:30TB Lightning - DET Red WingsPřímý přenos
01:30BOS Bruins - DAL StarsPřímý přenos
01:30MON Canadiens - FLA PanthersPřímý přenos
01:30DET Pistons - BKN NetsPřímý přenos
02:00WIN Jets - ANA DucksPřímý přenos
02:00NAS Predators - TOR Maple LeafsPřímý přenos
02:00MIN Wild - OTT SenatorsPřímý přenos
02:00MIN Timberwolves - LA LakersPřímý přenos
02:00CHI Bulls - CLE CavaliersPřímý přenos
02:00Chris Tatarian - LuffyPřímý přenos
02:20Xiao Hai - Ryan HartPřímý přenos
02:40Phenom - LPNPřímý přenos
03:00EDM Oilers - SJ SharksPřímý přenos
03:00Chris Tatarian - NuckleDuPřímý přenos
03:20Ryan Hart - LI JoePřímý přenos
03:40Phenom - LuffyPřímý přenos
04:00PHX Suns - LA ClippersPřímý přenos
04:00NuckleDu - Xiao HaiPřímý přenos
04:20LI Joe - LPNPřímý přenos
04:30POR Trail Blazers - HOU RocketsPřímý přenos
04:40Luffy - Ryan HartPřímý přenos
05:00Xiao Hai - PhenomPřímý přenos
05:20LPN - Chris TatarianPřímý přenos
05:40NuckleDu - LI JoePřímý přenos
06:00Xiao Hai - LuffyPřímý přenos
06:20Chris Tatarian - Ryan HartPřímý přenos
06:40NuckleDu - PhenomPřímý přenos
07:00Luffy - LI JoePřímý přenos
08:30Orleans InternationalPřímý přenos
09:00Sydney Roosters - Manly Sea EaglesPřímý přenos
10:15Tropang Texters - Blackwater ElitePřímý přenos
10:50Adelaide United - Perth GloryPřímý přenos
11:00Thai OpenPřímý přenos
11:05North Queensland Cowboys - South Sydney RabbitohsPřímý přenos
12:10Sendai 89ers - Levanga HokkaidoPřímý přenos
13:00Fairview (JAR)Přímý přenos
13:00Star Hotshots - NLEX Road WarriorsPřímý přenos
15:00LingfieldPřímý přenos
15:10FontwellPřímý přenos
15:20WetherbyPřímý přenos
17:40Greyville (JAR)Přímý přenos
18:00Inter Zaprešić - Hajduk SplitPřímý přenos
18:00Slask Wroclaw - Korona KielcePřímý přenos
18:00AC Horsens - OBPřímý přenos
18:30Anži Machačkala - UralPřímý přenos
18:30Wiener Neustadt - Austria LustenauPřímý přenos
18:30FC Blau Weiss Linz - KSV 1919Přímý přenos
18:30Floridsdorfer AC - LASK LinzPřímý přenos
18:30WSG Swarovski Wattens - FC LieferingPřímý přenos
18:30Norimberk - KarlsruherPřímý přenos
18:30Fortuna Düsseldorf - TSV 1860 MunchenPřímý přenos
18:30Erzgebirge Aue - St PauliPřímý přenos
18:45NewcastlePřímý přenos
19:00DundalkPřímý přenos
19:00Guingamp - NancyPřímý přenos
19:00Avellino - SpalPřímý přenos
19:00Galatasaray - BaskoniaPřímý přenos
19:00Žalgiris - MilanoPřímý přenos
19:00Crvena Zvezda - UNICS KazaňPřímý přenos
19:30Eisbären Berlin - EHC MunchenPřímý přenos
19:30Grizzlys Wolfsburg - Thomas Sabo Ice TigersPřímý přenos
19:30Alpla HC Hard - SG WestwienPřímý přenos
20:00Niort - AuxerrePřímý přenos
20:00Tours - Red Star FC 93Přímý přenos
20:00Troyes - US Orleans 45Přímý přenos
20:00Laval - AC AjaccioPřímý přenos
20:00Amiens - Clermont FootPřímý přenos
20:00Ajaccio GFCA - Bourg-PeronnasPřímý přenos
20:00Nimes - ValenciennesPřímý přenos
20:00Le Havre - RemešPřímý přenos
20:00Alcorcon - MallorcaPřímý přenos
20:00Chaves - Pacos FerreiraPřímý přenos
20:00De Graafschap - PSV - B týmPřímý přenos
20:00RKC - FC VolendamPřímý přenos
20:00FC Oss - Achilles 29Přímý přenos
20:15Mladá Boleslav - FK Baumit JablonecPřímý přenos
20:15FC Nordsjaelland - LyngbyPřímý přenos
20:30Sheffield Sharks - Glasgow RocksPřímý přenos
20:30Worcester Wolves - Newcastle EaglesPřímý přenos
20:30Plymouth Raiders - Cheshire PhoenixPřímý přenos
20:30Leeds Force - Manchester GiantsPřímý přenos
20:30Zulte-Waregem - AnderlechtPřímý přenos
20:30Wisla Krakov - Lech PoznaňPřímý přenos
20:30SV Horn - FC Wacker InnsbruckPřímý přenos
20:30Hertha Berlín - HoffenheimPřímý přenos
20:45Derby - QPRPřímý přenos
20:45Espanyol - Real BetisPřímý přenos
20:45Panathinaikos - CSKA MoskvaPřímý přenos
20:45Dundee - AberdeenPřímý přenos
20:45Derby - QPR
20:45Dundee - AberdeenPřímý přenos
21:00Cesena - FrosinonePřímý přenos
21:00Unicaja Málaga - ValenciaPřímý přenos
21:00Real Madrid - FenerbahcePřímý přenos
22:00Nacional - VitoriaPřímý přenos

Live sázení na Bet365.com

Přinášíme vám seznam live sázek na nejbližších 7 dní od renomované sázkové kanceláře Bet365. Tento britský bookmaker je držitelem několika prvenství v oblasti internetového sázení a jedním z nich je i největší počet live sázek včetně odvozených sázek. Sázková kancelář Bet365 má výtečně propracované prostředí live sázek a v šířce nabídky live sázek nemá téměř žádnou konkurenci. Ke každému zápasu vypisuje nejrůznější sázky a nedělá téměř žádné rozdíly mezi jednotlivými ligami. Kromě toho poskytuje Bet365 i největší počet živých přenosů ze sportovních událostí.



Získejte 10 rad jak úspěšně sázet a začněte vyhrávat

Přihlaste se k odběru novinek a rady vám pošleme na e-mail.
Žádný spam vám posílat nebudeme a kdykoliv se můžete odhlásit.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Nejnovější příspěvky na fóru

Hledam kontakty a nebo nekoho do spolupracy, koupim konto v bet365
Hledam nekoho do spolupracy
Vítané . Som z Krakova. Vzhľadom k hrozným zákonom hazard, že naša vláda...
Podmienky hry na stávkových kancelárií na...
pěkné https://podvodyvsazeni.wordpress.com/20 ... tika-tipu/...
Placené tipy v Česku

Aktuální bonusy

Poradíme vám?